Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 7. 7. 2011 12:06

Zorro Mstitel
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 3. 2010
Příspěvky: 142

Děti pošlete na tábor, ale kam pošlete své rodiče?

Hezký den všem. Dnes jsme v Magazínu uveřejnili článek "Děti pošlete na tábor, ale kam pošlete své rodiče?". Přečíst si ho můžete zde, ale pro upřesnění raději shrnu, že se zaobírá nabídkou společenských služeb pro seniory. Tyto služby si objednavatelé plně hradí ze svých kapes a jedná se vlastně o zajištění zábavy a doprovodu na různé akce pro staré a osamělé lidi. Zajímalo by nás, co si o tom myslíte  a jak jste na tom vlastně s péčí o seniory?  Využili byste takových služeb? Mají ti Vaši stařečci ještě zájem o zábavu, kulturní akce a o dění kolem sebe?  Pečujete dlouhodobě o své staré rodiče? Jak to řešíte v dobách dovolených nebo když potřebujete volný čas pro sebe a svou rodinu? Střídáte se s péčí o seniory s ostatními členy rodiny?

Není tady

 

#2 10. 7. 2011 11:02

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Děti pošlete na tábor, ale kam pošlete své rodiče?

Ahoj. Clanek jsem necetl, ja na magazin nechodim. Ja jsem pred nekolika lety zaplatil sve mamince lazne na 2 tydny a jelikoz se ji tam libilo a na sport, zabavu a kulturni akce uz nema ani pomysleni, kvuli zdravotnimu stavu, dostava lazne kazdym rokem. Neni to tak originalni, ale je to ze srdce smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů