Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#76 12. 7. 2011 12:37

adost
♥♥-----

Re: jak se připravit na rozvod

Kiara napsal(a):

adost napsal(a):

Co mi ale hlava nebere je: ...

...

Jinak - jestli Ti to pomůže - odškodnění za nevěru v manželství při rozvodu kdysi skutečně existovalo, ale v dobách před II. světovou válkou: nevěrná žena byla ve svých nárocích velmi pokrácena (měla snad nárok jen na vrácení svého případného věna, jinak na nic) a nevěrný manžel se pořádně prohnul; nezřídka byl kromě jiného majetkového vyrovnání odsouzen k tomu platit své bývalé manželce doživotní tučnou rentu big_smile

mno, asi byli tenkrát chytřejší wink

Ad Tvůj druhý odstavec: každý má právo volby. Pokud je Ti líto peněz, nemusíš se přece rozvádět a manželce můžeš milence tolerovat s tím, že s ohledem na dítě si budete žít každý svým privátním životem stolt

což není moc skvělá a důstojná možnost, že? vtip je v tom, že jsem se ne vlastní vinou dostal mezi dvě debilní volby..

Není tady

#77 12. 7. 2011 12:40

javena
♥♥♥♥♥♥-

Adoste, tos mě teda pobavil... Seš toho plnej, já to beru ale trochu breptᚠnesmysly.
Začnu tím, že výše alimentů se vypočítává ze mzdy toho, kdo o něj nepečuje. Přihlíží se k platům obou rodičů, běžně se to bere za poslední půlrok. Láska rodičů je pro dítě určitě velmi významným faktorem v jejich životě, ale podívej se třeba do Somálska. Jenom láska nestačí, děti fakt i jedí a jak rostou, je třeba mít víc jak dvoje tepláky. Na neděli nějaký lepčí, nejlíp s pukama... dumbom
Znám hodně, ale opravdu hodně lidí, co mají z chudoby v dětství taková traumata, že je přivedli až do smyčky dluhů, krádeží, úniků na daních... lásky se prostě nenajíš a lačnost po něčem, čeho se mi nedostávalo plní čekárny psychologických poraden.
Kdybych já věděla, že si beru někoho, jako jsi ty, kdo pro svoje vlastní dítě bude litovat peněz, času... mᚠpravdu, nebrala bych si ho. Jenže to nikdo nevíme, jak se kdo v budoucnu zachová. tongue Tvou ženu nevyjímaje. Jste si kvit, překvapení na obou stranách. hmm
Jo, kdyby neměly děti nárok ze zákona na výživu od svých rodičů, co by asi bylo za století.... i mezi tupými pralidmi se o svá mláďata rodiče starali a pokud jeden z nich zemřel, převzala péči celá tlupa. Ale to víš, oni měli ty mozky dost jednoduchý, morálka, sex a úcta šla taknějak mimo, omezenci pouze zvládali ochránit svá mláďata.

Není tady

#78 12. 7. 2011 12:46

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Tak ja taky jukla na net a hlidani 120 Kc, uklid 115 Kc, od 40 hodin mesicne slevy, ceny jsou konecne, vcetne dopravy a pripravku.
To byla prvni nabidka, urcite by se nasly jak levnejsi, tak drazsi. Ale to je fuk, stejne se na to asi divame jinak..

Není tady

#79 12. 7. 2011 12:47

adost
♥♥-----

helena napsal(a):

proč se výše alimentů a výživné tolik odvíjí od výše platu chlapa. Pak je to vlastně trest pro ty, co na sobě makali a něčeho dosáhli... Neargumentujte proboha dítětem
A čím by mělo býti argumentováno? Tím, že pokud byl rozchod způsoben nevěrnou maminkou, měla by si to hezky vyžrat a postarat se pěkně sama, když si nevážila dobrýho bydla? Nebo by jí mohl třeba přispívat ten kanec, co se s ním spustila http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png 

to mi příde jako brej nápad!

A když je to naopak? Když ti, "co na sobě makali a něčeho dosáhli" odejdou za nějakou cuchtičkou, která bystře a ochotně zfruktifikuje výsledky jejich činnosti, které by se jinak dostaly jejich dítěti?

samozřejmě, i naopak. já bral v úvahu jen jeden případ

že se při dělení majetku nezohledňuje nevěra v podobě nějakého odškodnění - za nedodržení úmluvy... porušení manželské smlouvy a toho, že způsobíte něvěrou někomu psychickou a citovou újmu

Teoreticky by to bylo možné ukotvit do předmanželské smlouvy. Ostatně nevidím důvod, proč nežalovat o finanční náhradu citové újmy... když už tak koukáme po tý Américe...

mno, jenže pozdě bycha předmanželské smlouvy honiti. Ale poučím se pro příště, což stojí za samostatný příspěvek wink

Kdybych věděl, že žena bude nevěrná, tak si ji neberu, nemám s ní děti a nemám starosti
Kdybych věděla, že můžu onemocnět, přijít o práci nebo být sražena opilcem, tak nevylezu z baráku, zařídím si papíry na hlavu a nemám starosti http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Ale byl by to život na exkrement.

Je dostatečně produktivní, mravný, láskyplný...
... což se dá zjistit jednoduchým testem z moči, případně kapky krve doma v kuchyni.

hele, třeba, co se týká mých kamarádů, tak ti to řeknu zfleku, kdo je férovej a kdo stojí za pendrek. Jenže často se holčiny bezhlavě zamilovávají do bezpátečnejch idolů a berou do hrsti u toho jinej orgán než rozum

Dneska vlastně za nevěru nikom nehrozí příkoří. Takže spravedlnost dostává na frak
No, ono i když hrozilo (či dosud hrozí), výsledky nebyly nijak oslňující. Žádná sankce není dostačující k tomu, aby trestané chování dokonale vymizelo.

to samozřejmě není. ale společnost tím aspoň deklaruje nějakej postoj. Na místo toho se v hodnotejch periodikách typu Adriane na křídovým papíře, takže ho nejde použít už vůbec k ničemu , píše, jak je ta nevěra vlastně cool  a úžasně vobohacující pro všechny zúčastněný a kdo do toho nejde je nýmand a lůzr.

Není tady

#80 12. 7. 2011 12:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥

že jsem se ne vlastní vinou dostal mezi dvě debilní volby
Kde prosím bereš tu jistotu, že TY jsi obě? Nevinná?
To není rejpanec - to by mě skutečně zajímalo, jak jsi k tomu došel.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#81 12. 7. 2011 12:59

adost
♥♥-----

javena napsal(a):

Adoste, tos mě teda pobavil... Seš toho plnej, já to beru ale trochu breptᚠnesmysly.
Začnu tím, že výše alimentů se vypočítává ze mzdy toho, kdo o něj nepečuje. Přihlíží se k platům obou rodičů, běžně se to bere za poslední půlrok. Láska rodičů je pro dítě určitě velmi významným faktorem v jejich životě, ale podívej se třeba do Somálska. Jenom láska nestačí, děti fakt i jedí a jak rostou, je třeba mít víc jak dvoje tepláky. Na neděli nějaký lepčí, nejlíp s pukama... dumbom

smile
džaveno, ale já nepopírám, že na dítě přispívat je třeba. Já se jen divím, že malej Lojzík bude dostávat vod táty pětistovku a jeho spolužák Karlík pět litrů, když toho snědí a vynosí zhruba stejně.  A primárně mi nejde o alimenty, ale výživný.

Znám hodně, ale opravdu hodně lidí, co mají z chudoby v dětství taková traumata, že je přivedli až do smyčky dluhů, krádeží, úniků na daních... lásky se prostě nenajíš a lačnost po něčem, čeho se mi nedostávalo plní čekárny psychologických poraden.

Kdybych já věděla, že si beru někoho, jako jsi ty, kdo pro svoje vlastní dítě bude litovat peněz, času... mᚠpravdu, nebrala bych si ho. Jenže to nikdo nevíme, jak se kdo v budoucnu zachová. tongue Tvou ženu nevyjímaje. Jste si kvit, překvapení na obou stranách. hmm

Jsme si kvit? To myslíš jako vážně? Můžeš mi prozradit, co jsem udělal tak hroznýho já, že to srovnáváš?

Jo, kdyby neměly děti nárok ze zákona na výživu od svých rodičů, co by asi bylo za století.... i mezi tupými pralidmi se o svá mláďata rodiče starali a pokud jeden z nich zemřel, převzala péči celá tlupa. Ale to víš, oni měli ty mozky dost jednoduchý, morálka, sex a úcta šla taknějak mimo, omezenci pouze zvládali ochránit svá mláďata.

Jo a ještě jedna věc - že je povinen platit i ten, kterej není biologickým otcem, jen měl to štěstí, že si našel manželku s vysokým etickým kodexem, která mu chtěla dopřát za syna malýho černouška je úplná nehoráznost

Není tady

#82 12. 7. 2011 12:59

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Heleno sice taky ziram co adost pise, ale hodne zen si tady stezuje a citi se jako obet, kdyz jejich partner jim zacne zahybat. Proc by se mel adost citit jinak? Protoze je chlap? Je to takovy zvlastni, ze jak si na neveru tady stezuje zena, tak je ten spatnej chlap. Jak si na ni stezuje chlap, tak svete div se, je opet spatnej chlap (adost neni prvni kdo tady dostava sodu).
Jako ano, at je duvodem rozvodu cokoliv, tak chlap ma platit na sve dite. A ne to prehodit na milence. To sorry adoste, ale to, ze obstastnuje tvoji zenu, tak ze cekas, ze bude zivit i tvoje dite, tak za to bys potreboval proplesknout.. Co s tim ma vase dite proboha spolecnyho?? Tady nejde o to, ze si nakrnutej na manzelku, ale o dite prece!!

Není tady

#83 12. 7. 2011 13:05

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Adoste jakyho cernouska?? Tak pak si necham udelat test dna a podle toho postupuju, kdyz dite ma jinou barvu pleti, ne? Je pravda, ze jsem videla nekde statistiku, cislo si uz nepamatuju, ale male nebylo, kolik deti je "kukaccich".  Ale mne ponekud udivuje, jak se tohle vytahne pri rozvodu. Ze te to nenapadlo driv? Tak si udelej test dna, at mas klid, ne? Par stovek za tvuj klid, to se vyplati, ne?

Není tady

#84 12. 7. 2011 13:07

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

adoste, pak Ti ještě zbývá třetí - pro Tebe možná také debilní - volba: s manželkou si sednout, milence jí prominout a začít znovu s čistým štítem.

Jenomže na tohle řešení musí být vždy dva a ne vždycky dokážou manželé fungovat tak, jako předtím stolt

Já Ti jenom ukazuju, že VŽDYCKY má člověk více voleb, nežli jednu nebo dvě. Záleží však pouze na něm samotném, jak daleko dokáže zajít a na co všechno je ochoten přistoupit stolt

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#85 12. 7. 2011 13:07

adost
♥♥-----

helena napsal(a):

že jsem se ne vlastní vinou dostal mezi dvě debilní volby
Kde prosím bereš tu jistotu, že TY jsi obě? Nevinná?
To není rejpanec - to by mě skutečně zajímalo, jak jsi k tomu došel.

dobrá, ok, třeba ne zcela nevinný, nemám v občance koneckonců napsaný, že jsem Mirek Dušínů, ale nechoval jsem se nijak tak, co by se vyrovnalu očistci rozpohybovaném nevěrou. Či polopatě - ženu jsem nemlátil víc jak dvakrát denně, v neděli ji pohostil víc jak skývou chleba, sex měla, kdy jsem si řekl a jednou za rok jsem ji dokonce vyvez na pou, prostě jsem byl dokonalej, úžasnej, láskyplnej a bezchybnej. rock

Není tady

#86 12. 7. 2011 13:12

adost
♥♥-----

pecule napsal(a):

Adoste jakyho cernouska?? Tak pak si necham udelat test dna a podle toho postupuju, kdyz dite ma jinou barvu pleti, ne? Je pravda, ze jsem videla nekde statistiku, cislo si uz nepamatuju, ale male nebylo, kolik deti je "kukaccich".  Ale mne ponekud udivuje, jak se tohle vytahne pri rozvodu. Ze te to nenapadlo driv? Tak si udelej test dna, at mas klid, ne? Par stovek za tvuj klid, to se vyplati, ne?

no, tohle snad nebude můj případ, já jen narážel na neskonale chytrej zákon - kdyby s ním votěhotněla, tak to malý budu živit já. Asi bych to měl brát jako poctu, že jsem toho hoden.

Není tady

#87 12. 7. 2011 13:14

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

adost napsal(a):

džaveno, ale já nepopírám, že na dítě přispívat je třeba. Já se jen divím, že malej Lojzík bude dostávat vod táty pětistovku a jeho spolužák Karlík pět litrů, když toho snědí a vynosí zhruba stejně.  A primárně mi nejde o alimenty, ale výživný.

adoste, výše výživného se odvíjí od životní úrovně plátce. Takže malej Lojzík, jehož tatínek má ještě tři vyživovací povinnosti k jiným dětem a pracuje jako sanitář v nemocnici skutečně bude muset vyžívat měsíčně z té pětistovky, na rozdíl od Karlíka, jehož tatínek vlastní stavební firmu stolt Tomu se nediv, to je prostě fakt ... výživné se neurčuje paušálem "na všechny děti pětistovka, aby měly všechny stejně", ale odvíjí se od majetkových a výdělečných možností povinného stolt

Není tady

#88 12. 7. 2011 13:16

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Ses zapsklej. Ale asi se neni co divit, hodne zen co sem pise a maji to same za sebou, tak je to z nich taky citit na sto honu.
Ale na tvym miste se co nejrychlec rozvedu (pokud zena stale pomer ma a treba je i ve veku, ze by dite chtela), protoze pokud by tvoje zena otehotnela, tak pokud porodi do 9 mesicu od rozvodu, tak fakt si jako otec uveden ty a mel bys pred sebou zbytecne soudni tahanice o popreni otcovstvi.

Není tady

#89 12. 7. 2011 13:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

adost napsal(a):

pecule napsal(a):

no, tohle snad nebude můj případ, já jen narážel na neskonale chytrej zákon - kdyby s ním votěhotněla, tak to malý budu živit já. Asi bych to měl brát jako poctu, že jsem toho hoden.

Tak k vašemu společnému dítěti snad žádné pochybnosti o otcovství nemᚠ... a kdyby Tvoje paní otěhotněla podruhé, mᚠze zákona popírací lhůtu 6 měsíců od narození dítěte, kterou můžeš využít stolt

Není tady

#90 12. 7. 2011 13:20

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

pecule napsal(a):

Ses zapsklej. Ale asi se neni co divit, hodne zen co sem pise a maji to same za sebou, tak je to z nich taky citit na sto honu.
Ale na tvym miste se co nejrychlec rozvedu (pokud zena stale pomer ma a treba je i ve veku, ze by dite chtela), protoze pokud by tvoje zena otehotnela, tak pokud porodi do 9 mesicu od rozvodu, tak fakt si jako otec uveden ty a mel bys pred sebou zbytecne soudni tahanice o popreni otcovstvi.

Jj. tohle tady řešil tuším PetrHl, kdy se jeho paní narodilo dítě ještě v ochranné lhůtě po rozvodu a on musel soudně řešit popření otcovství. Prskal u toho tady dost ... big_smile na druhou stranu se mu není co divit stolt

Není tady

#91 12. 7. 2011 13:23

javena
♥♥♥♥♥♥-

Adoste, můžeš se divit, to jo... ale není až tak proč.
On má Lojzík smůlu, že rodič, jenž o něho nepečuje vydělává tak patnáct tisíc čistýho, kdežto Karlíkův nepečující rodič má příjem o dost vyšší. Kdyby s nimi bydleli ve společné domácnosti, pak by i tak jedl Lojzík kabanos, nechodil na placené kroužky, měl by dvoje tepláky, z toho jedny poděděný, zatímco Karlík by běhal po tenisovém kurtu ve značkový teplákovce a ke sváče měl sendvič s kuřecím masem... tongue Stanovením výživného  - děkuji za opravu - dle příjmu nepečujícího rodiče má dítěti zajistit stejnou kvalitu života, jaká se dá předpokládat že by byla kdyby dál sdílel spol. domácnost s oběma rodiči.
Podle mě jste si kvit, naprosto vážně. Tys předpokládal, že ti bude žena věrná a ona nejspíš počítala s tím, že si bere někoho, kdo se postará o případné společné potomky. Takže je to 1:1...
Myslíš, že tvůj syn není tvůj? Černouška beru jako nadsázku, to by jsi snad dávno řešil, ne? To je hned vidět, že dítě není až tak evropskej typ. tongue Pravda ale je, že dost dětí vyrůstá s otcem, jenž není úplně biologický přičemž pravdu zná povětšinou jen matka... To je fakt. Taky nijak udivující - asi jak pro koho. Žena má v genech ochranu svých mláďat, kdežto muž spíš to rozmnožování. Taky dost dětí vyrůstá bez těch množitelů v ochraně svých matek. Něco nám po těch tupejch lidoopech zbylo, což je dobře. Funguje to miliony let. wink

Není tady

#92 12. 7. 2011 13:26

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Jenze ne nutne Kiaro musi v te lhute uspet. Kdyz nebude jiny otec po ruce, tak muze zustat jako otec zustat adost. Coz neni vuci chlapum podle me fer. Kdyz to neni jeho dite, tak proc by ho mel takovy chlap zivit? A ze u toho prska? Myslim, ze pokud by si partner udelal ditko s milenkou a manzelka by platila alimenty, tak by prskala kazda. Mne to sranda neprijde.

Není tady

#93 12. 7. 2011 13:30

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Adoste a jeste jedno jsem asi nepochopila. Ty se snazis vymyslet, jak to udelat, abys na svoje dite neplatil nic??

Není tady

#94 12. 7. 2011 13:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

pecule, jak - nemusí nutně v té lhůtě uspět?!? Když podá žalobu na popření otcovství řádně a včas a u soudu se z testů DNA prokáže, že otcem dítěte skutečně není, bude otcovství k dítěti bez pardonu zproštěn stolt

A PetrHl prskal ne proto, že byl popotahován po soudech, ale že se mu nezdálo, že soud zprostil jeho BM určitých poplatků a uvažoval o tom, že tuhle nespravedlnost "požene vejš". MMCH já bych si nikdy nedovolila dělat srandu z toho, že nějaký otec platí na dítě, které není jeho hmm

Není tady

#95 12. 7. 2011 13:37

adost
♥♥-----

javena napsal(a):

Podle mě jste si kvit, naprosto vážně. Tys předpokládal, že ti bude žena věrná a ona nejspíš počítala s tím, že si bere někoho, kdo se postará o případné společné potomky. Takže je to 1:1...

Naprosto vážně si myslím, že si kvit nejsme, ani zdaleka. Vy mi pořád podsunujete dokola, že nechci platit nebo neplatím na dítě. Platím a budu.
Co mě pobuřuje, jsem vysvětloval už několikrát, jak v pomocný škole a netýká se to jen mě. Je to:
odvozování výše alimentů od výše příjmů, fakt samotné existence výživného, nemožnost změnit práci, i když jsem ji dělal jen kvůli penězům=jí, to, že újma se stala mě, že mládí je v trapu, roky vyplýtvány a že to co získá žena, o to bude ukrácena nová partnerka, která k tomu přijde jak slepá k houslím. Stejně tak není možné ji dát na pranýř, ani nechat tejden ve sklepě o hladu. Tomu říkáte spravedlnost?
Všechno vztahováno jen k situaci, kdy je  nevěrná žena.

Není tady

#96 12. 7. 2011 13:41

adost
♥♥-----

pecule napsal(a):

Adoste a jeste jedno jsem asi nepochopila. Ty se snazis vymyslet, jak to udelat, abys na svoje dite neplatil nic??

Pecule, fakt ne. V kostce řečeno, ptal jsem se na to, co mě při rozvodu čeká a jak se vyhnout třeba tomu, že budu platit vesele dál hypotéku na dům v sjm a tak. Ale to je fuk. Lid zdejší mě chce vidět jako parchanta, tak to má mít.

Není tady

#97 12. 7. 2011 13:41

javena
♥♥♥♥♥♥-

Začátek diskuze je promazanej, orientace tedy stížená... nicméně mi přijde, že z původně zamýšlené právní rady jak s majetkem a tak v případě rozvodu se do toho právě z důvodu, jak je ta situace vždycky pro zúčastněné těžká, přimlel psychologický aspekt a adost se potřebuje vypovídat, utříbit si to celý a pak s odstupem, jako většinou, nastoupí uvažování reálnější. wink
Nakonec možná by šlo - fakt nevím přesně - dávat část výživného na spoření na jméno dítěte. Tím se zabrání tomu, ža má člověk pocit, že si bejvalka s hřebcem válej koule na kanárech za peníze, který vydřel někdo jinej a měly by sloužit dítěti. Jako jsou i takový maminky, co si budem povídat, ale postavit to tak, že se vykašlu na svý dítě, protože jsem se sekl/a ve výběru... z toho na mě jdou mrákoty. hmm

Není tady

#98 12. 7. 2011 13:45

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Tak ja pribeh Petra neznam, tak to sorry. Ja vnimala toho smajlika jako ze se smejes tomu, ze Petr prskal.
A bez pardonu te otcovstvi prave nezbavi. Sleduje se zajem ditete a to znamena, ze kdyz by nemelo mit jineho otce, tak manzela nemusi nutne vymazat. Nekde jsem o tom uz cetla, ale nedokazu si uz vybavit kde. Zkusim pohledat.

Není tady

#99 12. 7. 2011 13:52

javena
♥♥♥♥♥♥-

adost napsal(a):

javena napsal(a):

Naprosto vážně si myslím, že si kvit nejsme, ani zdaleka. Vy mi pořád podsunujete dokola, že nechci platit nebo neplatím na dítě. Platím a budu.
Co mě pobuřuje, jsem vysvětloval už několikrát, jak v pomocný škole a netýká se to jen mě. Je to:
odvozování výše alimentů od výše příjmů, fakt samotné existence výživného, nemožnost změnit práci, i když jsem ji dělal jen kvůli penězům=jí, to, že újma se stala mě, že mládí je v trapu, roky vyplýtvány a že to co získá žena, o to bude ukrácena nová partnerka, která k tomu přijde jak slepá k houslím. Stejně tak není možné ji dát na pranýř, ani nechat tejden ve sklepě o hladu. Tomu říkáte spravedlnost?
Všechno vztahováno jen k situaci, kdy je  nevěrná žena.

No jo, ale z toho co píšeš to tak vyznívá a začátej je promazanej...
Podle čeho chceš tedy určovat výživný? Jako paušálně tři kila, aby na to měli všichni? Nebo podle průměrnýho platu, na kterej dvě třetiny lidí nedoáhnou?
Jaká újma, prosímtě... zamysli se nad tím. Mᚠsyna, to je přeci báječný. Mládí v trapu... tak to já jsem s rozvodem před čtyřicítkou v pérdelce... nicméně si to děsně užívám. Kdybych to chlape věděla, že mi bude tak skvěle, ukončila bych to dřív. BI.
Tohle všechno přebolí. Fakt jo. stolt
Změň práci, prodejte byt/ dům... začni znova. Bez ideálů, s reálným pohledem na život.
Jo a upřímně - kdybys jí zamkl do toho sklepa... bolelo by to míň? wink A z vlastní zkušenosti - veřejnej pranýř nedoporučuju - ono jsou dva úhly pohledu. Jeden - byla mu nevěrná, bestie, na hranici s ní... a druhej - podívej, paroháč. Čím míň lidí to ví, líp se z toho vylížete. Protože co člověk, to názor, jak je ostatně vidět i tady... a řešení je stejně především na vás dvou. hmm

Není tady

#100 12. 7. 2011 13:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥

kdyby s ním votěhotněla, tak to malý budu živit já
Prd a vořech - přečti si příslušná ustanovení zákona. Halt jen nesmíš prošvihnout lhůtu.
Já se jen divím, že malej Lojzík bude dostávat vod táty pětistovku a jeho spolužák Karlík pět litrů, když toho snědí a vynosí zhruba stejně....
Ovšem Karlíkovi může být ta "neoblíkací a nesežratelná" částka ukládána na případné další sudium, bydlení atd. Lojzík, pokud bude mít o další školu zájem, třeba dosáhne na stýpko.
Co mě pobuřuje... že újma se stala mě, že mládí je v trapu, roky vyplýtvány a že to co získá žena, o to bude ukrácena nová partnerka, která k tomu přijde jak slepá k houslím
To je hezký, jak dosud nerozveden myslíš na blaho partnerky nové... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png Ale co víš - třeba si najdeš takovou, která rozvodem přijde k majetku a ještě bude pobírat vysoké výživné... a nebude jí vadit, že jsi poněkud v letech a chud...
A primárně mi nejde o alimenty, ale výživný.
Tak to pak ano... to tvému svatému rozhořčení nad jejich výší plně rozumím http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

hodne zen si tady stezuje a citi se jako obet
pecule, ale já bych se stejěn ptala i ženský. Jistě, cítit se jako obě lze - ale tvrdit, že nemám na nastalé situaci ani kapku... ne snad viny, ale řekněme podílu... to snad jen v případě, že manžel/ka voš.uká všechno, co neprchne na strom nebo do hluboký vody.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí