Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 7. 2011 14:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

nevěřím, že by řval několik hodin v kuse, nakrmený, přebalený dítě, které nic nebolí, nic mu není, by usnulo.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#27 4. 7. 2011 15:00

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

no vis Pavli, ma mala taky dokaze rvat klidne dve hodiny v kuse v postylce i kdyz vim,ze je najezena, prebalena, brisko ji neboli, horecku nema apod, a pritom rve dve hodiny jen z toho duvodu,ze byt je unavena,tak ji dam do postylky a odchazim pryc. Pritom je obdobi,kdy usina ihned po vypiti mlika a chodi spat porad ve stejnou dobu. a sedet u ni v loznici nez usne odmitam,pac doma bych uz vubec nic neudelala...


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#28 4. 7. 2011 15:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

jani, já tě nepochopila, jako že řve, že je přetažená ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 4. 7. 2011 15:04

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

PPavlaa napsal(a):

nevěřím, že by řval několik hodin v kuse, nakrmený, přebalený dítě, které nic nebolí, nic mu není, by usnulo.

Tak tomu ver,sami jsme nevedeli co s nim.Lekar nic neschledal.Pak syn odmital i moje materske mleko v poradne me rekli,ze ze to nemam vzdavat a syna nechat vyhladovet,ze se musi chytnout,ze zadna matka nema spatne materske mleko a,ze se nemam nechat premluvit od babicky,abych mu dala sunar.Kdo to chtel vzdat jsem byla ja,bylo me ho lito.Ten kluk ve 4 mesicich vydrzel rvat od 8 hodin a az v 18 hodin se teprve chytnul a byl nakojen.Dodneska si to pamatuju,jak u nej sedela cela rodina,to jsme jeste bydleli u nasich.

Upravil(a) eremuruss (4. 7. 2011 15:08)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#30 4. 7. 2011 15:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

PPavlaa napsal(a):

jani, já tě nepochopila, jako že řve, že je přetažená ?

Tak takhle se me tenkrat zeptala moje kamaradka co tenkrat mela 2 lete dite,jestli kluk nerve,protoze nemuze zabrat.Vubec jsem to tenkrat nemohla pochopit,ze by dite kvuli tomu rvalo a bylo to skutecne tak.Uzila jsem si s klukem do jeho 10 mesicu muka.Pak,uz to byl velmi hodny kluk,kteryho kam jsem posadila tam si hral,proste idealni dite do 13 let.smile

Upravil(a) eremuruss (4. 7. 2011 15:20)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#31 4. 7. 2011 15:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

erem, aby 4 měsíční dítě řvalo v kuse 8 hodin není normální. a tolik medu cos psala takovýmu mrněti va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 4. 7. 2011 15:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

nᚠse od roku budil už jen asi 7x za noc, taky hodné dítě :-)))


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 4. 7. 2011 15:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

PPavlaa napsal(a):

erem, aby 4 měsíční dítě řvalo v kuse 8 hodin není normální. a tolik medu cos psala takovýmu mrněti va

Jo skutecne jsem mu dala tolik medu a zubare neznal do 14 let,zadny kazy.Takze neni pravda,ze po medu se kazi zuby.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#34 4. 7. 2011 15:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

er, co se týká kazivosti zubů, ono je to i rodově, řekla bych ... a nejde jen o zuby, celkově takové množství pro takové dítě va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 4. 7. 2011 15:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

PPavlaa napsal(a):

er, co se týká kazivosti zubů, ono je to i rodově, řekla bych ... a nejde jen o zuby, celkově takové množství pro takové dítě va

A co bys delala ty,kdyby si ho nemela cim uklidnit.Ten dudlik do medu ho,alespon sklidnil.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 4. 7. 2011 15:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

asi bych především změnila doktora, není normální, aby dítě tak dlouho řvalo.
erem, moje děcko bylo taky uřvaný a k tomu nenažraný, já se ztrácela před očima a on vypadal jako "mámu jsem snědl, tátu jsem snědl, tebe taky sním" ale medem jsme ho teda nešulila ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#37 4. 7. 2011 15:30

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

PPavlaa napsal(a):

asi bych především změnila doktora, není normální, aby dítě tak dlouho řvalo.
erem, moje děcko bylo taky uřvaný a k tomu nenažraný, já se ztrácela před očima a on vypadal jako "mámu jsem snědl, tátu jsem snědl, tebe taky sním" ale medem jsme ho teda nešulila ..

Syn rval hlavne vecer,pres den v poradne to bylo spokojeny dite.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#38 4. 7. 2011 15:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

a ? to ti bránilo změnit lékaře, pokud se ti to celé nezdálo ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#39 4. 7. 2011 15:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

PPavlaa napsal(a):

a ? to ti bránilo změnit lékaře, pokud se ti to celé nezdálo ?

U nas byl v tu dobu jen jeden detsky lekar.A auto jsme nemeli,aby jsme se s ditetem nekam dopravovali.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#40 4. 7. 2011 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex po porodu

Tak som sa etšila, že sa dozviem niečo o sexe po pôrode a ono to tu je novorodenecká poradňa. dumbom Marš na Detičky, Miminká alebo ako sa to volá! Ste offtopic


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 4. 7. 2011 17:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

rodna


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 4. 7. 2011 17:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex po porodu

já  jsem taky offtopic
ale já si pořídila šátek, byla jsem jak indiánská babka, a z uřvaného miminka se stal sladký andílek, a já stíhala všechno stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#43 5. 7. 2011 10:11

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: sex po porodu

Já jsem rodila císařem, takže mě nebolelo nic, jenom mi ten sex po porodu, s plně kojeným miminem přišel vysloveně nepatřičný vůči tomu miminku, chu jsem měla, ale ten pocit, že dělám něco, co je k dítěti nevhodné, byl velmi intenzivní.

Není tady

 

#44 6. 7. 2011 7:41

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: sex po porodu

No koukám, že se to tu zvrhlo jiným směrem ..
Já teď při druhé holce měla "nařízený" císař - nechtěla jsem, ale pak jsem si říkala, že teda aspoň ten sex bude OK. Chyba lávky .... jsem 2 měsíce po porodu, neustále špiním, sex mě bolí, pálí mě celý vnitřek a vůbec je to daleko "nepřirozenější" než v sexu po porodu první dcerky. Tam bylo po druhém sexu od porodu vše OK a to jsem byla sešitá až k prd......
Posledních 6 neděl v těhu jsme už nesexovali a já se tak těšila až porodím .... no a je to teď tak, že sex vyloženě nevyhledávám. Doufám, že se to všechno změní až se tělo dá konečně do cajku roll už aby to bylo ....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů