Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 7. 2011 19:28

katula
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 144

sex po porodu

Ahoj, tak jsme na to s pritelem hupli 2 měsíce po porodu ale ouha, dost to bolelo a tak z toho nic nebylo. Máte někdo podobnou zkušenost? Byla jsem zašitá, ale myslím, že už je to všechno zahojený. grater

Není tady

 

#2 2. 7. 2011 9:13

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

Taky si to pamatuju,po porodu sex byl velmi bolestivy.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 2. 7. 2011 11:31

majkafa
Host

Re: sex po porodu

My jsme se po prvním dítěti milovali poprvé necelé 3 týdny po porodu. Opatrně, ale bylo to v pohodě, nic mě nebolelo.
Po druhém dítěti si nepamatuji, ale taky jsme nedodrželi šestinedělí a při troše opatrnosti to nebolelo.
Neměla jsem s tím výrazný problém.

 

#4 2. 7. 2011 12:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

katulo nespěchej, ono to tak po porodu většinou bývá ... časem to bude ok, neboj se pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 2. 7. 2011 12:42

majkafa
Host

Re: sex po porodu

Ano, slyšela jsem od známých,kamarádek, že někdy to chvilku trvá, než je to OK.
Takže ze začátku opatrně a postupně to bude lepší a lepší.

 

#6 2. 7. 2011 19:50

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: sex po porodu

Já si nepamatuju jaký to bylo, jen si pamatuju, že jsem neměla na sex chu v šestinedělí vůbec a ani po tom moc ne. Ale v šestinedělí jsme se nemilovali, až po něm.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 2. 7. 2011 19:50

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

jsem 17 mesicu po porodu a sex s manzelem me obcas boli i ted a navic mam po porodu snizenou chut na  sex


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#8 2. 7. 2011 20:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

17 měsíců po porodu to už přece není normální va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 2. 7. 2011 21:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: sex po porodu

Já byla po každém porodu hodně sešívaná, ale po šestinedělí už to bylo v pořádku a neměla jsem s tím nějaké výrazné problémy.
17 měsíců po porodu se mi zdá taky dlouhá doba. jancas, já bych na Tvém místě už zašla k doktorovi, jestli je všechno v pořádku stolt !


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#10 2. 7. 2011 21:11

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

Kairo, u doktora jsem byla na pravidelne prohlidce a vse ok, snizenou chut na sex prisuzuju spis unave a co se tyka bolestivosti pri sexu,tak je to mozna tim,ze se nedokazu dost zvlhcit,takze pouzivame lubrig.gel a je to po nem lepsi.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#11 2. 7. 2011 21:17

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: sex po porodu

Té únavě bych docela i věřila, protože matka na mateřské dovolené se skutečně nenudí a je ráda, když večer padne do postele a spí stolt Z toho pramení třeba i to, že se díky únavě nedokážeš patřičně "naladit" a musíte používat lubrikanty. Nicméně buď ráda, že ty potíže nejsou z toho, že bys byla nějak uvnitř v nepořádku, ale jsou "jenom" z přetaženosti kvůli péči o batole stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#12 2. 7. 2011 21:25

medulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha-vých.
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 2950
Web

Re: sex po porodu

Jůůů, po prvním porodu jsem si myslela, že už to nikdy nepůjde. Bolelo to děsně a píchalo, a o sešívanou (a zahojenou) hráz vůbec nešlo. Pak se to naštěstí nějak "ochodilo" smile.
Při druhém to bylo podstatně lepší, ale taky to ještě není ono. Prostě opatrně a nevzdávat to tummenupp.


http://www.tickerclub.com/cache/1d3c15d34a.png  http://www.tickerclub.com/cache/05e6aff4ba.png

Není tady

 

#13 2. 7. 2011 22:25

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex po porodu

jancas napsal(a):

jsem 17 mesicu po porodu a sex s manzelem me obcas boli i ted a navic mam po porodu snizenou chut na  sex

jojo, ale já to měla tu nechut sexu jak únavou, tak dlouhým kojením.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#14 3. 7. 2011 10:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

takhle to měla moje kamrádka, kojila dva a půl roku a v tu dobu byl u nich sex prostě o ničem, říkala, že na něj vůbec neměla chu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 3. 7. 2011 11:42

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

Kiara napsal(a):

Té únavě bych docela i věřila, protože matka na mateřské dovolené se skutečně nenudí a je ráda, když večer padne do postele a spí stolt Z toho pramení třeba i to, že se díky únavě nedokážeš patřičně "naladit" a musíte používat lubrikanty. Nicméně buď ráda, že ty potíže nejsou z toho, že bys byla nějak uvnitř v nepořádku, ale jsou "jenom" z přetaženosti kvůli péči o batole stolt

To kazdopadne, jen manzilek je z toho jaksi nestastnej. Si mysli, ze uz ho nemam dostatecne rada,ze s nim nespim tak casto, jak by chtel on. Jenze to neni pravda, ja ho mam rada porad stejne, jenze tim kolotocem okolo male jsem unavenejsi a tim padem mam mensi chut na sex a kdyz uz teda kyvnu na sex i kdyz zrovna nemam chut,tak bud me to boli anebo me to vubec nedrazdi a ja z toho sexu nic nemam,coz se taky asi podepisuje na tom, proc to zrovna dvakrat nevyhledavam dumbom


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#16 3. 7. 2011 12:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: sex po porodu

jancas napsal(a):

Kiara napsal(a):

Té únavě bych docela i věřila, protože matka na mateřské dovolené se skutečně nenudí a je ráda, když večer padne do postele a spí stolt Z toho pramení třeba i to, že se díky únavě nedokážeš patřičně "naladit" a musíte používat lubrikanty. Nicméně buď ráda, že ty potíže nejsou z toho, že bys byla nějak uvnitř v nepořádku, ale jsou "jenom" z přetaženosti kvůli péči o batole stolt

To kazdopadne, jen manzilek je z toho jaksi nestastnej. Si mysli, ze uz ho nemam dostatecne rada,ze s nim nespim tak casto, jak by chtel on. Jenze to neni pravda, ja ho mam rada porad stejne, jenze tim kolotocem okolo male jsem unavenejsi a tim padem mam mensi chut na sex a kdyz uz teda kyvnu na sex i kdyz zrovna nemam chut,tak bud me to boli anebo me to vubec nedrazdi a ja z toho sexu nic nemam,coz se taky asi podepisuje na tom, proc to zrovna dvakrat nevyhledavam dumbom

Jo, to známe ... manželé si myslí, že na mateřské dovolené s dětmi pouze odpočíváme, od toho se to taky jmenuje mateřská dovolená, že ano ... a proto jsou hrozně překvapeni, z čeho tak asi může bejt večer manželka unavená lol Někdy pomůže předat tatínkovi dítko na celý den, aby taka taky věděl, zač je toho loket a dovedl se lépe vcítit do maminčiny kůže stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 3. 7. 2011 12:48

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

jj, to mas pravdu Kairo, od zari zacinam navic studovat na vysoke skole,takze casta povinnosti ohledne male a domacnosti bude muset manzilek prevzit na sebe a v ty dny,kdy budu ve skole,tak se bude o malou muset postarat sam vcetne vstavani v noci. tak jsem na nej zvedava...


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#18 3. 7. 2011 18:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sex po porodu

Kiara napsal(a):

Jo, to známe ... manželé si myslí, že na mateřské dovolené s dětmi pouze odpočíváme, od toho se to taky jmenuje mateřská dovolená, že ano

a to je právě vělký omyl - mateřská dovolená se to jmenuje proto, že mᚠod ZAMĚSTNAVATELE (potažmo od státu když budeme slovíčkařit...) kromě svojí řádné dovolené ještě navíc tuhle dovolenou určenou k péči o dítě... je to dovolená od zaměstnání, nezaměňovat s pojem "dovolená" a pojem "rekreace"... žena je omluvena z docházky do zaměstnání, to vše...

Upravil(a) Bety (3. 7. 2011 18:07)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#19 3. 7. 2011 18:38

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

Bety, Kaira to slovicko "dovolena" myslela ironicky bych rekla... snad vsechny matky potazmo tatinkove,kteri zustavaji s detma doma vi, ze to ze skutecnou dovolenou nema nic spolecneho...


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#20 3. 7. 2011 19:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sex po porodu

To nevím a ani to nechápu, moje mateřské dovolené byly krásné a vzpomínám na ně jako na příjemné období a ne jako na stresující, doma panovala pohoda a péči o děti a o domácnost jsem zvládala bez problémů - vždy když člověk nechodí do práce tak je na všechno dost času, jak na domácnost tak na děti... ráno jsem nakoupila, uvařila, hrála si s dítětem a šli jsme na procházku a odpoledne a večery jsme trávili po příchodu manžela všichni společně, bylo to krásné... nerozumím tomu co maminky pořád nestíhají a co je tak stresuje. Připadá mi to úplně jako nějaká móda dělat ze sebe div ne mučednice... to je pořád "snaženíčko, tuleníčko, snažilka, těhulka, mimísek, naše sluníčko" a najednou, když je dítě na světě, tak se z toho div nezhroutí jak nestíhá... nestíhá co? uvařit, trošku poklidit a věnovat se dítěti?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#21 3. 7. 2011 19:31

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: sex po porodu

no vis bety, ja si rozhodne nemuzu stezovat na to, ze moje materska neni uzasna. Je!!!! Moje dite je uzasne a ja jsem moc rada, ze Kristulku mame. ale kazdy ty povinnosti okolo toho vnima a proziva asi trochu jinak. vis, ja treba s moji princeznou za zady doma nemam sanci uklidit,protoze sotva neco uklidim,tak mi to vytahne plus dalsich nekolik veci, takze uklizim jedine kdyz spi. a do v te dobe jeste musim stihnout uvarit, a chci mit taky chvili klidu pro sebe. me treba unavuje to, ze kdyz uklidim,tak za hodinu jakobych nic nedelala, pak me trochu zmaha i nocni vstavani k male, ne ze bych byla rozmazlena anebo to pro malou nedelala rada,ale problem je v mem zdrav.stavu, kdy me kazdonocni vstavani k male plus budicek o pul 6 dost vycerpava.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#22 3. 7. 2011 21:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

Bety, z části s tebou souhlasím, ale zas - každé dítě nespí v pohodě, když jsi chronicky nevyspalá, tak tě pak zmáhá i to, co bys jinak zvládla s přehledem ... + se k tomu můžou navázat další věci.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 4. 7. 2011 8:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex po porodu

Bety - hlavně každé dítko je jiné.
Já třeba neuvařila v klidu. Protože mě prostě mládě nenechalo. Hned řval (první syn) (třeba druhý byl hodnoučkej a u něho jsem udělala všechno). U toho prvního jsem prostě vařila po nocích. Byl uplakaný miminko, spal 10 minut dumbom v kočárku jo, ale musela jsem vozit a jezdit. Večer před spaním zase řval,že ho bolelo bříško, takže fakt to vklídku nebylo.
Jinak taky odstupem času taky vzpomínám na krásný roky na mateřský.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#24 4. 7. 2011 10:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex po porodu

duši, nerada to říkám, ale že spal 10 minut v kočárku a musela jsi s ním jezdit, tak za to si můžeš sama, naučila sis ho tak. já ho měla naučenýho úplně stejně blbě dumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 4. 7. 2011 13:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: sex po porodu

dusička napsal(a):

Bety - hlavně každé dítko je jiné.
Já třeba neuvařila v klidu. Protože mě prostě mládě nenechalo. Hned řval (první syn) (třeba druhý byl hodnoučkej a u něho jsem udělala všechno). U toho prvního jsem prostě vařila po nocích. Byl uplakaný miminko, spal 10 minut dumbom v kočárku jo, ale musela jsem vozit a jezdit. Večer před spaním zase řval,že ho bolelo bříško, takže fakt to vklídku nebylo.
Jinak taky odstupem času taky vzpomínám na krásný roky na mateřský.

No tak na tohle si take vzpominam,kdyz se me narodil kluk.Pres den spal 4 hodiny v kuse v kocarku,kdyz jsem s nim jezdila,v noci nespal skoro vubec jenom rval,my mu masirovali brisko,nahrivali plenku,byli jsme vsichni vysileni.Ja nervozni,protoze jsem to z nevyspani,uz nezvladala,mamka me utesovala,ze do 6 nedel se to upravi,trvalo to skoro 10 mesicu.Namaceli jsme dudlik do medu to pomahalo jen na chvilku.Sklenici medu jsme meli na 2 mesice.O dalsim diteti jsem z toho duvodu,uz nechtela ani slyset jake prekvapeni,kdyz synovi bylo pul roku a ja byla znovu tehotna.
Kdyz se narodila dcera,uz bylo vse v klidu ja pri dvou detech zvladala vse lip nez z jednim ditetem nespavcem.Dcera v noci spala dobre a v tu dobu ,uz i syn.
Taky me radila kamaradka,abych kluka nechala vyrvat,ze on pak usne ,mela to z vlastni zkusenosti,to,ale nefungovalo u meho ditete,protoze ten by rval klidne i nekolik hodin v kuse.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů