Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 7. 2011 19:28

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Z čeho žít ?

miaa napsal(a):

I v Praze to je problém nad 50! Brelo, mne kupodivu půjčila banka. No, ale za 90,000 chce zpět 150,000.... teď jsem si musela půjčit na půjčku, a chce zpět ještě víc nad půjčku, a to o 100,000,-
Nebýt toho, už tady nejsem.

Mioo, pozor na tohle. To je totiž kolotoč ze kterého se tak rychle dostaneš do problémů, že se nestačíš ani divit. Pak už jen hladce sklouzneš k lichvářům a k exekuci  hmm

Není tady

 

#27 7. 7. 2011 19:42

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Z čeho žít ?

Já to vím, taky jsem to obrečela, když jsem si tu půjčku brala. Ale z čeho platit nájem a život? Jen doufám,že najdu práci, protože si ji hledám. Vím, že mne nikdo nic nedá.

Není tady

 

#28 8. 7. 2011 5:45

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Z čeho žít ?

miaa napsal(a):

Já to vím, taky jsem to obrečela, když jsem si tu půjčku brala. Ale z čeho platit nájem a život? Jen doufám,že najdu práci, protože si ji hledám. Vím, že mne nikdo nic nedá.

Nevím, ale podle mne sis půjčila docela vysoké částky....píšeš na nájem a život, ale ta částka je mnohem vyšší než doopravdy potřebuješ.

Není tady

 

#29 10. 7. 2011 12:09

brela2004
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 149

Re: Z čeho žít ?

No, miaa, takhle bych zrovna dopadnout nechtěla. Já, bohu dík, žádné půjčky nemám. Ty ses dostala do situace, ze které není východisko. Půjčku splácet půjčkou a zase další půjčkou .....  Jak to vidíš do budoucna ?

Není tady

 

#30 10. 7. 2011 12:16

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Z čeho žít ?

Stačí se podívat do insolvenčního rejstříku na lidi, co na sebe vyhlásili osobní bankrot hmm Taky začínali půjčkami od bank, pak přišly na řadu Home Credity, Cetelemy, pak různí nebankovní lichváři a už se vezli - exekuce na všechno a nakonec osobní bankrot a insolvenční rejstřík.

Když už bych si měla půjčit, tak minimální částku na skutečně nezbytně nutné výdaje a okamžitě bych hledala jakoukoliv práci, abych měla z čeho umořovat dluhy a nějakým způsobem jsem se z toho vybabrala stolt

Vzít si půjčku, pak si vzít další půjčku abych umořila tu první a být stále bez práce - to je podle mě cesta akorát tak do pekel stolt Obzvl᚝, když žiju sama a nikdo mi nic nedá hmm

Upravil(a) Kiara (10. 7. 2011 12:18)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#31 13. 7. 2011 12:32

Mgr. Filip Netopil
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 13. 8. 2010
Příspěvky: 572
Web

Re: Z čeho žít ?

Dovolím si doplint že vyživovací povinnost rodičů a dětí je vzájemná, pokud tazatelka vychovala dvě děti, bylo by na místě aby v této situaci vypomohly - ze sdělených informací vyplývá, že po započtení dávek SSP by jejich příspěvek nemusel být vysoký, nemusel by ani trvat dlouho, ale tazatelce by značně pomohl.


A D V O K Á T N Í   K A N C E L Á Ř   S V O B O D A | telefon 257 222 200

www.aksvoboda.cz

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVOBODA  |  CZ, Praha 5, Smíchov, U Demartinky 1, 150 00

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů