Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 7. 2011 13:55

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

kdy se dá nevěra odpustit???

Ocitla jsem se v prekérní situaci... Po tříletém vztahu jsme měli s přítelem krizi, kterou on bohužel vyřešil nevěrou. On se tím užíral, měl pořád blbé nálady...až mi jednoho dne napsala jeho milenka. Společně - ve 3 - jsme si všechny vyříkali a já teď nevím co dál.
Na jednu stranu je mi líto zahodit vztah, který do té doby fungoval bez problémů, na druhou stranu ze sebe nechci dělat vola. Nevím, jestli mu jeho sladké řeči věřit. Prý už nebude chodit do hospod, nebude pít, bude trávit veškerý volný čas jen se mnou, klidně dá výpověď. Může to vůbec myslet vážně? Máte někdo podobné zkušenosti?
Co myslíte? Jaká je šance, že už k nevěře nedojde? Šlo prý jen o flirt, z počátku mu stačila jen výměna sms, ale pak se to zvrtlo. S ní se teď nesnáší a přestože spolu pracují, neprohodí spolu už ani slovo.
Předem děkuji za jakoukoli radu/návrh...

Není tady

 

#2 1. 7. 2011 14:10

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Ještě jsem zapomněla dodat, že nás sám objednal do partnerské poradny...podniká se mnou různé výlety, zve na večeře....Z jeho chování se zdá, že ho to opravdu mrzí, ovšem já jsem už nedůvěřivá....Jak bych mu mohla začít zase věřit???

Není tady

 

#3 1. 7. 2011 14:47

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Nevěry byly,jsou a budou a nic není jistějšího než pouhá smrt.
Návštěva manž.poradny byla alespoň pro mě absolutní ztrátou času a o ničem,na mém vztahu s milencem to nic nezměnilo a nadále rozhodnutí jestli dál budu s ním či s manželem a se svou rodinou zůstalo a bylo na jen na mě.

Pokud ti jinak přítel vyhovuje a miluješ ho,proč se nutit do násilí a třeba se s ním hned rozcházet?Nech plynout dál čas,netlač na pilu, a zkus se hlavně zeptat sama sebe,jestli s ním chceš i nadále být.

Kde mᚠzaručeno,že ti další přítel bude absolutně věrný?To bohužel nejde.A jsou větší tragedie v zivotě.
A pro příště,alespoň teda já osobně,bych se nikdy nesnížila k tomu,že budu něco řešit ve 3,s nějakou další ženskou,když nevěra je pouze mezi 2 zůčastněnými.

Není tady

 

#4 1. 7. 2011 15:02

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Já dost souhlasím s kuty.

Bych to taky nijak nedramatizovala, protože jistota není nikd a v ničem, soustředila bych se na své prožitky, co mi bude příjemné  , třeba i soužití - tak ok, ale co by mě jakkoliv omezovalo nebo znechucovalo, to k sobě prostě pouštět nebudu a nebudusi chtít tím ubližovat. Vždycky budeš na řešení podstatných věcí - tvých a kolem tebe - sama.  Neupínat se, nestavět si život na někom, nežít prostřednictvím nikoho - takto bych to  asi  směrovala já. A taky bych neřešila nic o jejich vztahu, co bych komu o tom měla povídat..
Rozhodně to tragedie není.
Ten partner neměl dovolit, aby se to dotklo tebe - toto by mi vadilo nejvíc, že mě s tím obtěžují.

Je to klasika, prochází tím každý.Upni pozornost a zájem jiným směrem - ne na přemýšlení o důvěře. Nic nevymyslíš, už to zkoušely miliony. smile
Ty budeš mládě, vid´? smile

Není tady

 

#5 1. 7. 2011 15:03

danielka.novotna
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2011
Příspěvky: 10

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Kuty napsal(a):

Nevěry byly,jsou a budou a nic není jistějšího než pouhá smrt.
Návštěva manž.poradny byla alespoň pro mě absolutní ztrátou času a o ničem,na mém vztahu s milencem to nic nezměnilo a nadále rozhodnutí jestli dál budu s ním či s manželem a se svou rodinou zůstalo a bylo na jen na mě.

Pokud ti jinak přítel vyhovuje a miluješ ho,proč se nutit do násilí a třeba se s ním hned rozcházet?Nech plynout dál čas,netlač na pilu, a zkus se hlavně zeptat sama sebe,jestli s ním chceš i nadále být.

Kde mᚠzaručeno,že ti další přítel bude absolutně věrný?To bohužel nejde.A jsou větší tragedie v zivotě.
A pro příště,alespoň teda já osobně,bych se nikdy nesnížila k tomu,že budu něco řešit ve 3,s nějakou další ženskou,když nevěra je pouze mezi 2 zůčastněnými.

tummenupp

Není tady

 

#6 1. 7. 2011 15:08

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Kdy se dá nevěra odpustit?
kdykoliv, když se člověk sám  vnitřně rozhodne, že jeho partner  má pro něj takové kvality, pro které stojí a bude stát za to, jít s ním životem dál a milovat ho  smile
Na ostatní otázky směřující k tvému partnerovi ti nedokáže dát odpověď nikdo , tady ani v nějaké odborné psychologické poradně, protože ho neznáme, neznáme ani jeho zázemí, charakter nebo vztahovou a sociální gramotnost. Z toho se nedá usuzovat nic a už vůbec ne vaše budoucnost.

Jako lidé se budoucností moc zabýváme a zapomínáme žít tady a teď.  Některých zbytečných strachů bysme mohli být zcela ušetřeni.  Koneckonců každý den přináší své  vlastní radosti a strasti, které je potřeba aktuálně řešit přednostně, rozhodně se méně zabývat tím, co by teoreticky mohlo nastat za 10 let.
Pozoruj své vlastní pocity, jak se s ním cítíš, jestli dostávᚠtady a teď to, po čem toužíš.
Jestli mᚠpochybnosti , že ti to takto nevyhovuje, pak to změň, sebe případně to, v čem žiješ. Partnera nezměníš.

Není tady

 

#7 1. 7. 2011 15:13

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

právě mě na tom nejvíc štve, že to nechal zajít tak daleko, že mi to napsala ona sama. To ona se chtěla sejít - asi měla pocit, že ho nechám být a ona ho bude mít pro sebe.
On se tím prý užíral sám a nechtěl tím zatěžovat mě...prý by mi to řekl časem.
Takže vy radíte nechat to plynout dál a čekat jak se to vyvine?
Já rozhodně svůj život nestavím na nikom jiném...Jsem absolutně nezávislá...Ale nevěra je pro mě důvodem k rozchodu...
Ačkoli vím, že jsme měli krizi, podle mě jde tohle řešit férověji - třeba rozchodem.
Ten jsem mimochodem chtěla já několikrát, protože jsem nemohla ustát jeho neustále změny nálad, nechu dělat cokoli atd. Ale on mě vždycky prosil na kolenou, že rozchod nechce, že má problémy v práci a ve škole a že bude zase dobře...
No a pak přišel šok (o nevěře jsem měla tušení, ovšem kdykoli jsem na něj uhodila, zapíral) a dala mi vědět ona...To ale bylo měsíc poté, co se zase začal chovat hezky, měl na mě čas atd...
Tak dám asi na vás...nechám to plynout...a prostě když přijde další, půjdu okamžitě pryč...
Vztah v nedůvěře pro mě nemá moc smysl...

Není tady

 

#8 1. 7. 2011 15:37

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Podle toho,co píšeš,jsi dost dobrá na to,udělat a rozhodnout se sama tak,jak to cítíš.

Za mě - nedovedu si představit vedle sebe partnera,kterému se mění nálady rychleji než počasí samo.Znám takového jedince jen jako býv.kolegu z firmy a není teda o co stát,doma bych nic takového douhodobě asi nesnesla-no alespoň si to myslím,to ledaže by to nadruhou stranu musel hooodně něčím moooc zajímavým pro mě vyvažovat:D.

To už se ta jeho nová milenka asi na to nemohla dívat,tak to holt bonzla.

Ale přijde mi,že tvůj přítel už i tak to má u tebe na kahánku a ty jen už asi čekᚠna jeho další chybu,abys to s čistým svědomím a konečnou platností rozsekla,žejo?

Není tady

 

#9 1. 7. 2011 16:17

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Jéjda modrý očko, nedělej co píšeme my.
my ho neznáme!
Jestli jsi kočka samostatná, soběstačná, pak se netrap

Jestli si on nezaslouží být po tvém boku, třeba kvůli úplně něčemu jinému, než nevěře, tak na to přijdeš sama, budeš vědět sama a nedᚠna nás, ani kdyby ti tisíc bab psalo, neodcházej od něj!!

No - nechal to dojít tak daleko - je to jouda. Těch joudovitých chlapů je víc. Věci řeší jinak , než baby. (samozřejmě jsou i vyjímky big_smile)

A uvědom si, že on tě nezklamal, ale zklamal TVÉ iluze o něm. To se ti pak možná uleví. Mně se paradoxně kdysi tímto velmi ulevilo.
Takže v této chvíli já nadávám sama sobě, že jsem si je udělala. big_smile

Jeslti mu fakt nevěříš a nechceš věřit,  budeš-li mu to denně třískat o hlavu (chca nechca), tak to zabalte rovnou, budete se trápit oba.

Není tady

 

#10 1. 7. 2011 16:20

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Nene, právě že za poslední měsíc se fakt změnil, prý to s ní ukončil, ale ona se s tím nedokázala smířit. Brala to vážně ...No a tím pádem po tom měsíci, kdy u nás to bylo fajn a ona se na to nemohla koukat, mi dala pěkně vědět...
Každopádně doma se fakt choval skvěle, plánovali jsme i nové bydlení.
V té době jsem na něj ale přeci jen útočila, protože jsem měla tušení, že v tom byl někdo jiný...V podstatě jsem mu dávala šanci se přiznat...No a nakonec to za nás všechny vyřešila zamilovaná milenka....
Už kvůli tomu poslednímu měsíci bych mu tu šanci dala...ale samozřejmě ne zadarmo... Má mi ještě hooodně co dokazovat big_smile Taky je otázka, jestli mu ty změny a sliby fakt vydrží...
Jenže bohužel ta zrada z jeho strany mě pořád bolí, pořád na to myslím...A přemýšlím, jestli to má smysl...Zkrátka mám v hlavě obrovskej zmatek a nevim co dál hmm
Sama mám otce, kterej je dooost na ženský a je mi tím po*n...proto se od takových chlapů chci držet co nejdál....

Není tady

 

#11 1. 7. 2011 16:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

modroocka.cb napsal(a):

Ocitla jsem se v prekérní situaci... Po tříletém vztahu jsme měli s přítelem krizi, kterou on bohužel vyřešil nevěrou. On se tím užíral, měl pořád blbé nálady...až mi jednoho dne napsala jeho milenka. Společně - ve 3 - jsme si všechny vyříkali a já teď nevím co dál.
Na jednu stranu je mi líto zahodit vztah, který do té doby fungoval bez problémů, na druhou stranu ze sebe nechci dělat vola. Nevím, jestli mu jeho sladké řeči věřit. Prý už nebude chodit do hospod, nebude pít, bude trávit veškerý volný čas jen se mnou, klidně dá výpověď. Může to vůbec myslet vážně? Máte někdo podobné zkušenosti?
Co myslíte? Jaká je šance, že už k nevěře nedojde? Šlo prý jen o flirt, z počátku mu stačila jen výměna sms, ale pak se to zvrtlo. S ní se teď nesnáší a přestože spolu pracují, neprohodí spolu už ani slovo.
Předem děkuji za jakoukoli radu/návrh...

A ty veris na ty reci,ze se s milenkou nesnasi?
Ja byla taky milenka a to take na pracovisti.Vim,ze zenac to hral na dve strany.Doma manzelce nakecaval cokoliv,pomluvy o me,sam me to rikal,protoze me upozornil na to,ze me jeho manzelka zavola a vse me rekne co o me rekl.
V praci me objimal rikal sladke recicky,zazvonil telefon manzelky a on odpovidal manzelce na to jestli ji miluje.Do telefonu ji rekl to vis,ze te miluju.
Takhle to trvalo cely rok,nez toho jeho manzelka mela prave dost,on ji utvrzoval,ze nas vztah davno skoncil a pak se ukazalo,ze se schazime dal.Dala vypoved ve svem zamestnani a nastoupila na stejne pracoviste kde jsme pracovali oba.
Sveho muze opravdu mela pod kontrolou,az jednou,kdy manzelka musela do prace na 3 hodinu ranni,on toho vyuzil a hned jel za mnou ani jsem to necekala.Takto spolecne na pracovisti jsme byli pres 2 roky nez podnik skoncil.Po roce co jsme se nevideli me stejne vyhledal.Dali jsme si kafe,chtel dal pokracovat ve vztahu,ale na to jsem,uz nepristoupila.Vymenili jsme si par mejliku a on,uz pak nenapsal.Sliboval si od toho vic,ale ja,uz nebyla ochotna na tu jeho hru pristoupit a delat mu milenku.
A never tomu,ze v praci spolu neprohodi slovo jestlize v tom vztahu byli city.Proste nechce ztatit pevnou pudu pod nohama kterou ma u tebe.U milenky nevi do ceho by sel,alespon tak to bylo u nas.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#12 1. 7. 2011 16:25

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Já samozřejmě budu jednat sama za sebe...spíš mi šlo o to vyslechnout (přečíst) si nějaké názory jiných (nestranných) lidí, kteří mají s něčím podobným třeba zkušenost...
Jelikož mám pochybnosti o partnerské poradně, do které jsme objednaní...Podle mě líp poradí někdo, kdo má s nevěrou zkušenosti, než někdo, kdo o nevěře denně s někým klábosí, ale zkušenosti s ní nemá žádné....Takže Vám každé děkuji za cenné rady wink

Není tady

 

#13 1. 7. 2011 16:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

modroocka.cb napsal(a):

Nene, právě že za poslední měsíc se fakt změnil, prý to s ní ukončil, ale ona se s tím nedokázala smířit. Brala to vážně ...No a tím pádem po tom měsíci, kdy u nás to bylo fajn a ona se na to nemohla koukat, mi dala pěkně vědět...
Každopádně doma se fakt choval skvěle, plánovali jsme i nové bydlení.
V té době jsem na něj ale přeci jen útočila, protože jsem měla tušení, že v tom byl někdo jiný...V podstatě jsem mu dávala šanci se přiznat...No a nakonec to za nás všechny vyřešila zamilovaná milenka....
Už kvůli tomu poslednímu měsíci bych mu tu šanci dala...ale samozřejmě ne zadarmo... Má mi ještě hooodně co dokazovat big_smile Taky je otázka, jestli mu ty změny a sliby fakt vydrží...
Jenže bohužel ta zrada z jeho strany mě pořád bolí, pořád na to myslím...A přemýšlím, jestli to má smysl...Zkrátka mám v hlavě obrovskej zmatek a nevim co dál hmm
Sama mám otce, kterej je dooost na ženský a je mi tím po*n...proto se od takových chlapů chci držet co nejdál....

Ano ty chlapy se fakt zmeni,aby si umetli doma cesticku.Z vypraveni sveho zenace vim jak se snazil vse doma urovnat,nechtel ztratit jistotu domova i,kdyz citama a myslenkama byl uplne nekde jinde.Sama manzelka mu to vycetla,ze sice s ni je,ale mysli stejne na me.
A on ji neustale presvedcoval,ze to tak neni.Pred svoji manzelkou me ani nepozdravil,ale jakmile jsme byli bez dohledu manzelky,byl uplne sileny svou lasku me daval i pred lidma hodne najevo..Proste herec.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#14 1. 7. 2011 16:36

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Co se tyce nevery,tak ja ji zazila v manzelsvi,vse jsem utnula behem jedineho dne po provaleni nevery.Nedokazala jsem odpustit tu zradu,uz bych mu nikdy nedokazala verit.A to jsem mela dve malicke deti.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#15 1. 7. 2011 16:45

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

EREMURUSS
Dost dobře tě nechápu. Sama jsi nevěru nedokázala odpustit, ale milenkou jsi mohla být 2 roky? Co jsi to potom za člověka? To ses jako mstila za nevěru svého manžela? A uvědomila sis při tom, co způsobuješ za bolest manželce svého milence? Mᚠvůbec nějaké city?

Ztrácím iluze o všech lidech...

Upravil(a) modroocka.cb (1. 7. 2011 16:47)

Není tady

 

#16 1. 7. 2011 17:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Modroočko - tady Ti někdo neporadí, každý to máme jinak.
NEchala bych tomu volný průběh , zkus nad sebou zapřemýšlet jestli by si dokázala nejenom odpustit, ale i přijmout to, že už by ses o nevěře nikde nezmínila, kdyby jste měli někdy do budoucna výměnu názorů.
A jestli ho miluješ, není co řešit.
ALe fakt záleží jen na Tobě


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#17 1. 7. 2011 17:30

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Modro..., je na tobě, jak se s tím popasuješ. Pokud se znᚠa víš, že to dokážeš překousnout, tak to už neřeš, ale pokud to nedokážeš vytěsnit z hlavy, nemá to cenu, protože ten vztah tím bude trpět. Asi takhle, čím víc se ho.no rozpatlává, tím víc smrdí. Já sama jsem to překousnout nedokázala, ale u nás to byla dlouhodobá nevěra se zamilovaností a jak jsme se v tom patlala, bylo to jen horší,. až jsem to skončila rozchodem.
Jistotu věrnosti nemᚠani u sebe, s tím nic nenaděláš, ani sama za sebe nevíš, jestli budeš partnerovi do konce života věrná. Tak to tak ber. Jak napsala Kuty, jediná jistota v životě je smrt a to platí do důsledku.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#18 1. 7. 2011 18:27

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

modroocka.cb napsal(a):

EREMURUSS
Dost dobře tě nechápu. Sama jsi nevěru nedokázala odpustit, ale milenkou jsi mohla být 2 roky? Co jsi to potom za člověka? To ses jako mstila za nevěru svého manžela? A uvědomila sis při tom, co způsobuješ za bolest manželce svého milence? Mᚠvůbec nějaké city?

Ztrácím iluze o všech lidech...

Mam city,nikomu jsem se nemstlila jen jsem se bohuzel zamilovala a bylo to silnejsi nez ja.Taky jsem odsuzovala vsechny milenky.Dokonce jsem odsoudila svoji kamaradku,ktera se me sverila,ze se zamilovala do zenateho,nechapala jsem ji.Za tri tydny na to jsem do toho spadla i ja.
Velice dobre jsem si uvedomovala co delam,ale nedokazala jsem to utnout.Kdo nezazije nepochopi.
Iluze neztracej, lasce se bohuzel porucit neda,navic s clovekem,ktereho jsem hluboce milovala a mela jsem ho denne na ocich ve sve blizkosti.

Upravil(a) eremuruss (1. 7. 2011 18:31)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#19 1. 7. 2011 18:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Navic milenkou jsem se stala,az 10 let po rozvodu.Takze zadna msta a pak jsem teprve prestala soudit milenku meho manzela.Proste jsem ji pochopila, zamilovala se.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#20 1. 7. 2011 18:38

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

A jen dodám, že nevěra se dá odpustit, ale nedá se zapomenout. V případě, že jinak vztah funguje a chtějí v něm oba pokračovat, pak je třeba tu nevěru NIKDY nevytahovat, v momentě, kdy to na partnera vytáhneš, zadělᚠsi na konec vztahu a mohla bys toho litovat. Pokud je nevěra jednorázová a chceš ji odpustit, pak navždy, a i když ji nezapomeneš, "zapomeň" na ni, nevytahuj to na něj, ani když tě sebevíc naštve. Jinak budeš v partnerovi vzbuzovat pocit viny a to ho časem odradí, nejde za jednu nevěru trpět do smrti.
A odpustit se dá jakákoliv nevěra, i dlouhodobá, nebo i častá, záleží na okolnostech, na konkrétních lidech, atd. Každý to má jinak, co odpustíš ty, neodpustím já a opačně.
Stačí ti tohle vysvětlení?


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#21 5. 7. 2011 18:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Ale dá sa aj zabudnú... ja si už asi nai nepamätám bývlasého výpady... Viem, že mi bol neverný 3x (teda, o očm viem), ale na tú tretiu si nie a nie spomenú... asi bola tkaá bezvýznamná... wink A rozišli sme sa až niekožko rokov po tom, kvôli inému, resp. inej (a tiež kvôli hlbšej 2-ročnej kríze).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#22 6. 7. 2011 17:53

modroocka.cb
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Děkuju Vám všem za Vaše názory a rady...Uvidím, jak se s tím poperu, zatím to teda nebudu hrotit a ani se stěhovat. Buď si zvyknu s ním žít a zase mu začnu alespoň trošku věřit, a nebo se třeba za měsíc spakuju a zmizím...
Zatím se fakt snaží, nosí mi kytky, píše dopisy a básničky, pořád vymýšlí výlety, zve mě na večeři atd. Chyby je si vědom a prý ji napraví... Neříkám, že mu všechno věřím, nejsem naivní, ale tu šanci mu asi dám.... Horší by bylo, kdyby dělal, že se nic nestalo nebo že je to normální....
Tak jsem na to všechno zvědavá, jaký to ještě bude mít vývoj...

Není tady

 

#23 6. 7. 2011 18:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Vieš, ja si hlavne myslím, že namiesto sypania popola a hry na "chudinku obe" a "darebáka" by ste sa mali pokúsi rozobra dôvody, ak nejaké sú... a čo robi, aby sa to neopakovalo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 9. 7. 2011 14:39

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Modroočka napsal(a):

A jen dodám, že nevěra se dá odpustit, ale nedá se zapomenout.

Da se i castecne zapomenout, vlastni zkusenost wink Ale ja bych se ptal sam sebe PROC ? Na svete je tolik jinych partneru...naco zustavat nadale s nevernici ? Ano, pokud jsou deti, to jiste ano, nebo kdyz je nevernice na me citove navazana, ale kazdopadne mi ONA poskytla vstupenku do loznic mych novych pritelkyn na pobaveni, nevim ja bych s tim zit dokazal, byla by to pro me zabava a bez vycitek svedomi, ale jak by s tim mym kur*enim zila ona, tot otazka smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#25 9. 7. 2011 14:40

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: kdy se dá nevěra odpustit???

Selima napsal(a):

Vieš, ja si hlavne myslím, že namiesto sypania popola a hry na "chudinku obe" a "darebáka" by ste sa mali pokúsi rozobra dôvody, ak nejaké sú... a čo robi, aby sa to neopakovalo.

smile Dovolim si nesouhlasit. Nevere lze VZDY PREDEJIT. Takze bylo dobre si pohovorit co delat, aby se to nestalo, ne aby se to neopakovalo, pac k tomu vubec nemuselo dojit.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů