Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 6. 2011 20:19

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 1011

Zakalování láku okurek

Jaké jsou fígle při sterilování okurek? Myslím si, že děláme všechno dobře,
jenže vždycky  po čase se nám nějaké sklenice začnou zakalovat.
Třeba špatně umyté lahve nebo nevyvařená víčka?

Upravil(a) Leri (28. 6. 2011 20:20)


Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

 

#2 1. 8. 2011 20:22

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Zakalování láku okurek

No - možná proto:
1. Nestačí ty víčka jen vyvařit. Vy se jich zevnitř nesmíte ani dotýkat. Rukou ani utěrkou. Totéž platí pro hrdla lahví. A pak už "jen" správně sterilovat. stolt
2. Nálev: Rozpouštějte cukr při vyšší teplotě. Nad teplotou sterilizace. Pak nechte zchladnout. A nikdy NEpoužívejte mletý cukr !!!
3. Kvalita vody, kvalita umytí okurek...
Někdo dává do láku i křen, ale ten taky může být příčinou zakalování. Není to zrovna moc ušlechtilá rostlina s dobrou trvanlivostí. Méně je někdy více.

Není tady

 

#3 2. 8. 2011 22:42

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Zakalování láku okurek

když to tak čtu,tak su ráda,že je jen kupuju.tongue

Není tady

 

#4 3. 8. 2011 6:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Zakalování láku okurek

Vachu napsal(a):

No - možná proto:
1. Nestačí ty víčka jen vyvařit. Vy se jich zevnitř nesmíte ani dotýkat. Rukou ani utěrkou. Totéž platí pro hrdla lahví. A pak už "jen" správně sterilovat. stolt
2. Nálev: Rozpouštějte cukr při vyšší teplotě. Nad teplotou sterilizace. Pak nechte zchladnout. A nikdy NEpoužívejte mletý cukr !!!
3. Kvalita vody, kvalita umytí okurek...
Někdo dává do láku i křen, ale ten taky může být příčinou zakalování. Není to zrovna moc ušlechtilá rostlina s dobrou trvanlivostí. Méně je někdy více.

Hm, nedělám ani jedno z toho a nikdy se mi okurky nezakalily tummenupp .

Není tady

 

#5 3. 8. 2011 6:46

majkafa
Host

Re: Zakalování láku okurek

Taky jsem nedělala ani jedno z toho, víčka jsem jen namočila do teplejší vody, aby "nabobtnala" guma, normálně jsem na ně sahala kamkoliv,... stejně tak na sklenice.
Akorát - nálev jsem vždy vařila, používala Deko, je to myslím normální postup, nálev uvařit.
Nikdy se mi lák nezakalil. A že jsem okurek něco zavařila, stejně jako moje maminka, stejným postupem.

 

#6 3. 8. 2011 7:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zakalování láku okurek

Vachu - to jsou blbosti... celý život jen a sklenice a víčka umyju a utřu a chytám je úplně všude a nic se nezakaluje a že už je mi dost let! A dokonce i maminka už to tak dělala.  Neple zbytečně lidem hlavu. Nálev si svařuju, nechám vychládnout (někdy použiju klidně i vlažný) a zavíčkuju, zavařím - teploměr nemám a zavařuju odhadem. Jen výjimečně se stane, že některé víčko nechytí a okurky změknou.
Já bych radila nálev svařovat - Leri nepíše jaký nálev používá, možná by mohla ještě napsat jaký používá nálev.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 3. 8. 2011 7:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zakalování láku okurek

Neutírám - mám umytý sklenice i víčka "naložený" v horký vodě ve vymytém dřezu a beru je rovnou odtamtud, jednu po druhé, abych vždycky plnila do nahřátýho skla. Nejen okurky, všechno, co zavařuju.
Nálev vařím a když mi zbyde, převařím znovu před dalším použitím - ale neskladuju ho dlouho.
A to s tím křenem je už úplně mimo - jednak jsem ještě neviděla, že by se nálev kalil jen kvůli němu, druhak tohle - "Není to zrovna moc ušlechtilá rostlina s dobrou trvanlivostí." - není pravda, protože křen, a už se nakládá s jablky nebo jen octem a olejem, se ani zavařovat nemusí, když je dobře uloženej. Pro panelákovej špajz je to ovšem lepší.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 3. 8. 2011 23:31

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Zakalování láku okurek

Já dělám okurku hodně dlouho a nikdy se mi nálev nezakalil ,nikdy okurky nekvasily. Až letos poprve!
grater Nálev uvařím, hned okurky zalévám  /sklenice mám mokré, okraj utřu, aby byl  suchý , víčka suchá/  a steriluju.
Letos jsem dostala okurky i cibuli / nějakou jsem dokoupila,/měla jsem obavy, zda to není ze zátopové oblasti nějaké povodně. Divná byla i cibule z obchodu, taková skleněná.  Lák se mi zakalil již druhý den po zalití. Je fakt, že jsem hned nesterilizovala...a tak půjdou všechny do popelnice  dumbom Kamarádka mi tvrdí, že nesterilizuje.....tak nevím grater
Já myslím, že něco nebylo dobré, v mém případě asi cibule, okurky jsem měla dobře umyté, sklenice také.

Upravil(a) Aneri (3. 8. 2011 23:32)

Není tady

 

#9 4. 8. 2011 6:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zakalování láku okurek

butter nemůže to být octem??? Četla jsem nějaký článek o nekvalitních octech.... hmm


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů