Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 27. 6. 2011 15:49

eskyna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 187

VELKÉ VLNY?

Chystáme se letos někam do Chorvatska,proto prosím o radu,jelikož v CK mi toho moc neporadili.
Chtěli bychom moře,kde NENÍ dlouho dlouho mělčina,bývají tam i vetší vlny a mohou být i různá skaliska vedoucí do moře.
Také aby tam bylo trochu rušněji( různé stánky,nebo trhy)-mám pubertální děcka a chtějí si koupit i nějaké oblečení.
Jsou to náročné požadavky?  rodna Takovéto letovisko jsme objevili v Řecku,které toto všechno splňovalo,no a nyní bychom chtěli jet do Chorvatska.
Moc prosím,pomůžete?


Časem člověk lituje všech hříchů, kterých se dopustil - a také těch, které zapomněl spáchat.
 
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/136/009.gif

Není tady

 

#2 27. 6. 2011 21:32

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: VELKÉ VLNY?

Jet za velkými vlnami do chorvtksa?To je jakok dyž chceš jet někam k moři v poušti.Já mám taky strašně ráda vlny,neklidné moře a toto splňuje např.Bulharsko.Obzvl᚝ Zlaté písky - tam taky nemusíš chodit moc daleko do hloubky.
Jinak i sever Slunečního pobřeží třeba.Mohu z vl.zkušenosti doporučit hotel Condor,hned na pláži a milion stánků lemujících promenádu i nedaleký mc donald,no prostě paráda,diskotéky...

Dále jsem slyšela o Kleopatřině pláži v Turecku,žetam bývají velké vlny.Pravda,i na havaji....

Upravil(a) Kuty (27. 6. 2011 21:33)

Není tady

 

#3 28. 6. 2011 9:34

Blossom
Host

Re: VELKÉ VLNY?

Když jsem byla před lety v Chorvatsku v Baško Polje, tak pár dní tam byly vlny dost slušné, a přístup k moři je tam taky rozmanitý - oblázkové menší pláže i skaliska, každý si mohl vybrat to své.

Myslím, že ohledně vln to je o náhodě a o počasí. Loni byla v Chorvatsku v létě má ségra, a ta tam zažila situaci, kdy se "obrátilo moře", což se říká tomu, když k pobřeží doplujou jakési studené proudy z hloubi moře, a moře tedy asi 2 dny mělo cca 15 stupňů a vůbec se nedalo koupat.
Takže i tyto věci se stávají, je třeba s tím počítat..

 

#4 28. 6. 2011 10:47

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: VELKÉ VLNY?

Tak pokud chces vlny, a ruch v meste tak jed do Spanelska, do Lloret de Mar.... tam je kramku a ruchu, ze nudit se urcite nebudes, a vlny jsou tam kazdy den. Klidny more jsem tam nevidela za poslednich pet let.... a co se tyka hloubky, tak udelas par kroku a uz nestacis. a skaliska vedouci do more tam mas taky... ale pokud chces vlny v Chorvatsku, tak myslim, ze mas smulu... tam jsem poradny vlny nevidela nikdy....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů