29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu 6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog |
|
|
hele, baby, me sice tchyne dava prakticke a uzasne darky, ale zase prudi s tim, ze kdyz se pro neco rozhodnu at uz je to ze nekam jedu, ze neco koupim nebo ze neco zaridim tak se me tchyne s oblibou zase pta, jestli to panicek vi a hlavne JESTLI MI TO DOVOLIL
Nejste v tom samy
Není tady
Holčička napsal(a):
bellatrix napsal(a):
No Viky tomu nasadila korunu. Ale tomu už sa musím smiať. Teraz mi písala teta na skype, že kedy by mohli prísť (zo Šumperka), že ktorý z tých termínov, čo mi písala, nám vyhovuje.
Ja pozerám ako puk, tak mi to skopírovala aj s mojou odpoveďou. Tak moja odpoveď boli len samí smajlíci a to tí najhorší, že blicí, vybuchujúci od jedu, nasr.atý, ďábel, zlomené srdce...... Môžem byť rada, že sa so mnou ešte baví.
Viky sa mi ani nepriznala, že mi niekto píše.
Koukám Viki je vtipálek po mamince, žepapala vtipnou kašičku - a rozdělila se i s Ditou
Není tady
Dita.L napsal(a):
hele, baby, me sice tchyne dava prakticke a uzasne darky, ale zase prudi s tim, ze kdyz se pro neco rozhodnu at uz je to ze nekam jedu, ze neco koupim nebo ze neco zaridim tak se me tchyne s oblibou zase pta, jestli to panicek vi a hlavne JESTLI MI TO DOVOLIL
![]()
![]()
Nejste v tom samy
No, tak to je taky dobrý...
Já jsem jednou zvědavá na sebe mě rovnou někam zahrabou...
Není tady
Holčička napsal(a):
Medulko to musí být hrozný, krev v postýlce
Jsem to asi někde prošvihla, ale co měl Jonášek s ouškem?
Zaprudila se mu kůže za ouškama a úplně mu to zhnisalo - ale během jednoho dne. Jsem to vysušila Imazolem a zaléčila Framykoinem a dobrý. Ale teď si to zase rozdrásal, takže zase blbý .
Dituš - nezlob , prej to dostal
.
Tak brou, drbalky .
Není tady
Dobré ránko, ikdyž u mě moc dobré né .... V noci zase buřina jako krá.va, takže jsem nespala a samo, že mi zase spadly truhlíky s muškátama. Do prd.ele a já je měla letos tak kráááásný. Ten jeden to už nerozchodí, tak půjde asi do popelnice ....
K těm zážitkům - já taky pár mám, ale nechce se mi teď písat, páč ze sebe musím udělat člověka - pojedeme do města. Jsem zjistila, že A. má alarmující nedostatek letního oblečení - teda spíš kraťásky a potřbuju pyžamko s kr.rukávem a kr.nohavicema nebo mě v noci umlátí. Je jí teplo a hází sebou do všech stran.
Tak se tu zase mějte a nedrbejte toli, kdo to má dočítat ... je to fuška
Není tady
Ahojky a bré ranko :-D
tak u nás ráno docela v pohodě tedy teď už jo.....Malá včera kaši moc nechtěla jak bylo horko takže se mi v noci budila. No vstávala kolem půl 2 a potom v půl6 a to jako že má vyspáno, ale nakonec vytuhla ještě u prsa. Jenže to by jí nesměli zbudit psy.....no ale v 6 už byla zase tuhá :-) a v půl 8 chtěla opět prso tak se napucla a spinkala do teď :-) Jen já bych klidně ještě tak hodinku dvě spala. Jsem nějaká jak praštěná. Jako by mě někdo přejel parním válcem :-(
Dneska jsem zvědavá na počasí, protože jestli bude hic tak mizím na Vyčehrad pod strom jako včera. Jen si vezmu deku a budeme se válet s Viki na dece :-)
A dneska vařím :-) Bude rizoto a kuřecí polévka :-)
Není tady
ahoj holky dlouhoi jsem tu nebyla a jak koukam docitat vas ani nebudu,strasny jak ste ukecany ja ju konecne zitra na gyndu poprve od porodu, nejak jsempredtim nestihala a aninemela auto, se tesim na prasky
jinak jsem se vcera bavila s chlapem ze bych chtela jit na zvetseni prsou a na liposukci a prekvapive nebyl proti. jaky ne to mate nezor vy.celkove na liposukci a zvetseni prsou a pod.
Není tady
Suzi tak liposukci bych taky potřebovala a prsa ty zatím neřeším když kojím. Upřímnš kdybYch měla zbytečných 50tisíc a všechno v cajku tak proč neee ale jinak radši nebudu tolik žrát a budu se víc hejbat a s prsama to nějak přežiju. Hlavní je že si chlap nestěžuje a je spokojenej .
Není tady
Nazdárek holky,
tak v noci konečně zapršelo, zabouřilo, zafoukalo a hned je vzdoušek čistší. V noci na včerejšek to vypadalo taky nadějně, všude v republice lítaly hromy, blesky, kroupy, u nás se ve čtvrt na čtyři zvedl vichr, tak jsme s manželem lítali po balkóně a sklízeli truhlíky, stahovali markýzu.... a spadlo pět kapek, jednou zahřmělo, vítr se uklidnil a bylo po žabičkách. Dnes v noci lítal manžel po balkóně sám, jsem řekla, že se na to můžu, páč mu večer, než jsme šli spát říkám, co kdybychom uklidili truhlíky a připravili balkón na případnou průtrž a on, že né, že určo pršet nebude. Chachá, tak jsem si ho v noci vychutnala .
Suzi, pokud máš potřebu tyto plastické zákroky podstoupit, tak ok, já osobně vůbec nejsem proti, když do toho někdo jde. Ale s tou liposukcí nevím, jednou jsem tu operaci viděla v telce a bylo to a prý se po tomto zákroku už na místech, kde byl tuk odsátý, tukové polštářky nevytvoří, ale vytvoří se hned vedle. Tak nevím, jestli to má smysl. A myslíš si, že to fakt potřebuješ ? Ty prsa bych ještě brala ( teda já osobně ne. Ne, že bych nechtěla prsa větší, ale manžel by byl proti a navíc na takové srandičky jaksi nejsou chechtáky ), když se to udělá pěkně, nepřežene se to a vypadá to přirozeně, tak proč ne.
Holky, co mám s tím naším věčně nespokojeným umrčencem dělat ? Jsem z něj už úplně vedle. Připadá mi, že čím víc zlobí, tím je Adélka hodnější. Tak, aspoň, že tak, páč dva takové jako J. bych nezvláda.
Jináč s J. valíme příkrmy, už měl mrkev, bramboru, špenát, teď jedeme brokolici. Nejvíc mu kupodivu jel špenát s bramborou ( ten byl ze skleničky ), což nechápu, páč jsem to ochutnala a měla jsem co dělat, abych nehodila kosu. Bylo to, jak když si loknu vody z rybníka bahňáka, fakt .
Co mám zkusit jako další zeleninu ? Mám tu od tchýně cuketu, tak jsem si říkala, že kdybych to smíchala s bramborou, tak by to taky nemuselo být špatné. Vlastně i samotná cuketa je dobrá. A dál nevím. Ovoce začnu až tak za měsíc, to spíš tak za 14 dní začnu dávat masíčko. Budu mít od tchýně králíka, kuřata kupovat nebudu, páč jsou nadopovaný kdoví čím, asi zajdu do masny a koupím nějaké hovězí pro mimčo, snad mi prodají něco pěkného kvalitního. K bio přístup nemám a ani tomu nevěřím.
Dneska dovezou tu klimu, tak jsem fakt zvědavá. A už se nemůžu dočkat, páč máme doma 29°C !!!
Nevařím, dojídám zbytky od včerejška.
Není tady
no sice se tukovy polstarky delaj vedle ale jyz si budupo tom vahu kontrolovat, tak se delat snad nebudou. prave ze potrebuju a nekam jit cvicit cas neni chlap od rana do vecera pomalu v praci, kdyz neni ve fabrice ma velejsak, a jeste chce zacit podnikat. prsa mam maly hrozny kord po detech. a chlaqp mel i keci ze to tak vyznelo ze by mi tomozna i zaplatil,a taky se ptal cobych chtela prvnijesi prsa neboliposukci, tak jsem rekla asi prvnipostavu,kozy simuzu zatim vycpat vycpavkama
Není tady
Cipí tak já jsem našla jednu stránku kam občas zajdu a našla jsem tam tohle :
Zelenina: mrkev, polní salát, ledový salát, cuketa, dýně, tykev, okurka, petržel, pastiňák, baklažán, fenykl, černý kořen, tuřín, kedluben, chřest, čekanka, hlávkový salát, špenát, mangold, červená řepa, pórek, květák, brukev, bílé zelí, červené zelí, čínské zelí, kapusta, zelený hrášek
Ovoce: hrušky, jablka, meloun, avokádo, třešně, vinné hrozny, borůvky, švestky, mirabelky, meruňky
Obilniny: rýže, proso, oves
Maso: kuře, krůta, kachna, husa, jehněčí, hovězí, králík
Cukr: čistý hroznový cukr, zahuštěná jablečná nebo hroznová šťáva
Zahušťovadla: rýžový, kukuřičný nebo bramborový škrob
Oleje a tuky: slunečnicový, kukuřičný nebo olivový olej
Nápoje: dětský čaj, černý čaj, šalvěj, sléz, lipový květ, černý bez, fenykl, jablečná, hrušková nebo hroznová šťáva
A je tam plno rad a tak různě www.kojeneckavyziva.cz
A k Jájíkovi nemůžou mu lézt zoubky???
Není tady
Jůůů, toho je, akorát teda si říkám, dát mu kapustu, tak bude mít bolení, ne ? Samo, že bych mu ji nedávala teď, ale až třeba za měsíc nebo za dva, ale stejně mi to přijde pro to miminkovské zažívání celkem palba.
U Jáji to zuby nebudou, on se prostě vzteká, páč by se nejraději pořád choval. A to teda absolutně odmítám. Mám tu i druhé dítě a i kdybychom měli jen jedno, tak bych určitě pořád nechovala. Někdy se vzteká i v náručí a piští mi do ucha . To je pak teprve něco.
Zatím je venku příjemných 25°C, tak doufám, že to tak i zůstane. I když jsem četla, že na Moravě má být odpo až ke třicítce. Chjoo, se asi odstěhujeme do Čech .
Není tady
Ahoj holky...
dneska jsem silně v ráži!!! Noc super, tady taky lilo jako z konve (hlavně, že jsem zalívala zahradu ), ale bouřilo jen trochu někde v dálce, to co bylo minulou noc, to se nedalo srovnávat, tam blesklo a v tu chvíli šílená ďaha.
Ale Kika ta od rána šíleně prudí, začlo to tím, že na mě ječela, mámo prosím pomoc oblíknout panenku, ale takovým stylem rozkazovačným, ukňouraným, vzteklým, já zrovna kojila... a když jsem si jí nevšímala, tak začla ječet ještě víc, no chudák Dáda, ten se prostě v takovým prostředí nenají...
No tak jsem se rozčílila, od rána teda uklízí svůj pokoj, no samo, že si u toho hraje, tatínek je na montáži a říkal, že pro ní má nějaký dáreček, tak jsem mu řekla, ať jí vysvětlí, že jestli nebude celý den sekat latinu a neuklidí pokoj, nedostane nic...Kika prý jo jo jo...a samo nic, tak jsem se vztekla já a vyházela jí na zem na hromadu 3 plné bedny hraček, ať má holka co uklízet...
Já už fakt nevím jak na ní, po dobrým, po zlým, domluvou, prosbama, prostě nic, ona si postaví hlavu a nic s ní nehne!!!!! je zabedněná...celá tatínek
Cipísku, cuketa je výborná, tu určitě dávej, taky brokolici, já dělala Kice takový miš maš - takovou hustou polívku, bramboru, cuketu, mrkev, brokolici, petrželku (buď nať nebo kořen), do toho třeba i libeček a vždycky jsem tu zeleninu osmahla lehce na másle, mělo to potom tu správnou chuť, jen trošička másla a toho pravého, žádný margarín.
Nedovedu si představit jak upravit 4měsíčnímu miminu ledový nebo polní salát...to je asi myšleno všeobecně na mimina až do staršího věku ne?
No a něco jsem dávala i ve skleničce, třeba nějakou s rybou nebo i ten špenát, do toho klidně přidej vlastní a smíchej to.
Není tady
Dobre ranko babizny
Musim vam neco ukazat, to proste nejde odolat a nedat to sem. Takhle se u nas dneska rano kouka na telku
Upravil(a) Dita.L (11. 7. 2011 10:23)
Není tady
Tutuli, na nasi Baru plati, kdyz ji zavru do jejiho pokoje se slovy ze "to jak se chovas neni pro me zajimave, takze se tak bez chovat k sobe do soukromi a az zmenis nazor, tak prijd" Obcas musim trochu pritvrdit, protoze treba kope do dveri (jednou rvala z okna do ulice Pomoc pomoc
) ale tim se proste nesmis nechat destabilizovat.
Daduli tak s muskatama by me asi ja si na nich zakladam.
Sussi, na liposukci bych sla bez problemu, na prsa ne. Mam strach, ze to boli a navic se ty implantaty musi kazdych 10 let menit
a uz nevim co jsem chtela
Není tady
Cipis, muzes uz klidne dat banan namixovany s mlikem na noc namisto kase
Není tady
Upravil(a) bellatrix (19. 10. 2013 17:45)
Není tady
Upravil(a) bellatrix (19. 10. 2013 17:45)
Není tady
Bell co nevíš identifikovat? Poviem ti to po slovensku aby si veděla čo to tu píšem :-D
Dituš dětičky jsou naprosto úžasní :-D Viki taky už baští telku, tak já pouštím pohádky na Minimaxu :-D
Holky snad to dneska nezakřiknu, ale už podruhé mi usnula v postýlce sama bez nějaké histerie....natáhla jsem jí kolotoč, dala dudel plenku a ona usnula sama. Je to takové zlatíčko...ych jí samou láskou sežrala
Není tady
bellatrix napsal(a):
Dita, dávam rybu k adopcii.
Není tady
No Dito, Bára má aspoň rozum...Kika mě ignoruje...když jí zavřu do pokoje, je hysterická ještě víc.
Už nevím jak jí motivovat a fakt mě nebaví abych jí uklízela její rozházený hračky pořád jen já, když jí řeknu, pojď pomůžu ti, stejně to dělám sama už jsem jí dala limit do 12 - velká ručička bude nahoře a pro přesnost do oběda, jinak nedostane dáreček od tatínka a ještě jí všechny ty hračky hodím do pytle a dám je na půdu, bude řev, ale potřebuje pochopit, že si stojím za svým a neuhnu.
Ještě jsem chtěla k tomu koupání, Davídek neviděl vodu ani z dálky, celou dobu byl pod stromem ve stínu v kočárku, spal a když jsme šli na párek tak jsem ho nakojila na terase restaurace, pak šel zase do kočárku spát, takže nemám problém s veřejným koupalištěm s tak malým miminem...
Co mě ale dostalo bylo, že po něm chtěli 20,- vstupné!!!!!!!!!!!!!!!!!
Není tady
Dita.L napsal(a):
Sussi, na liposukci bych sla bez problemu, na prsa ne. Mam strach, ze to boli a navic se ty implantaty musi kazdych 10 let menit
boli ale za tu bolest to stoji. no uvidime ted na to stejne neni no.,
Není tady