Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 6. 2011 10:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

má kam jít, ale bez ní se ráno ani neoblékne, jídlo neohřeje, neudělá, nevyndá z lednice...
... a ještě má na mámu hubu. Na jejím místě bych se prvořadě zajímala o to, jestli je synek zdravý - a pokud ano, tak bych ho nechala nahatýho a nenakrmenýho http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png Však on by ani nezmrznul, ani neumřel hlady...
Co takhle odjet na 14 dnů třeba do lázní? SAMA!


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 21. 6. 2011 10:39

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

No jo, když jsou tak provázaní, ona ho využívá coby šoféra, společníka na cesty…..on to absolvuje mj asi i  proto že mu z toho plynou jakési výhody v podobě plného servisu a materiální podpory….ona má na jednu stranu dušičku v peří, že je synek doma, na druhou stranu ji štve jeho nesamostatnost….. on neumí opustit zaběhaný koleje, do novýho svýho světa se mu z pohodlnosti nechce nebo nemá kurហnebo na vlastní život ještě tolik nevydělá….. ten její přítel zpovzdálí to nevytrhne, vždy tam funguje už dlouho, jak píšeš, a snažil se s tím něco udělat, ale neuspěl…. Pořád to vidím stejně, ta žába na prameni je nejspíš u ní, u té mámy, ta její dvojakost a nejednoznačnost ve vztahu k synovi.  To, že on je nesamostatný nebude tak úplně jeho vina. A taky tam může být něco takového, že on jí nechce ublížit nebo jí neumí něco odmítnout – viz to jeho ježdění s mamkou na výlety – ona ti taky nemusí všechno říct, zda na něho naléhá nebo si to nějak podmiňuje , výslovně nebo mlčky…Ty píšeš, že když jedou na výlet, ona ho bere sebou. Nic o tom, nakolik on sám chce.  To postávání na mostě, a už to myslel vážně nebo jako demonstračku nebo neuvědoměle jako způsob rozjímání v mezní situaci (kdy mnohé záležitosti jsou vidět ostřeji) – on se snaží se z něčeho vybabrat.  Z čeho? Nakolik je ten jeho způsob života dobrovolně jím zvolený?, nakolik je z nějakého důvodu nevyhnutelný ?(nebo praktický, může jít o to, že vlastní bydlení by sám neutáhl), nakolik je k němu nepozorovaně zmanipulovaný?, ……Úplně černobílý to nebude, Mio, že zlatá obětavá mamka a nevděčný syn, on je to spíš takový podivně symbiotický , oboustranně prospěšný a zároveň oboustranně trýznivý pomotanec.Gordický uzel.

Není tady

 

#28 21. 6. 2011 10:42

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Přesně, já jí to říkám dávno-taky leta, sbal se a odjed na měsíc!!!!! však on přileze a ještě bude mít mámu rád! A v domě má pračku, myčku, mikrovlnku, tak NEVÍM, proč by mu ona vařila v Praze a on si to vozil mimo. Doma myčku třeba nemají.
Ale ona sama na dovolenou nepojede, fakt! vždy jezdili spolu a mne už to přišlo divné.
Vždyt tenkrát se proto se mnou rozkamarádila, že myslela, že útočím na jejího syna, když jsem psala: má dům, má, má auto, dostal peníze, má z čeho žít, tak a si žije. SÁM. Tenkrát asi nato neměla síly, teĎ už asi ano, když už sama nemá síly žít a je taky neštastná, že jak ho vychovala, že asi špatně. Mezi náma mu říká trapič.

Není tady

 

#29 21. 6. 2011 10:51

Blossom
Host

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa napsal(a):

Přesně, já jí to říkám dávno-taky leta, sbal se a odjed na měsíc!!!!! však on přileze a ještě bude mít mámu rád! A v domě má pračku, myčku, mikrovlnku, tak NEVÍM, proč by mu ona vařila v Praze a on si to vozil mimo. Doma myčku třeba nemají.
Ale ona sama na dovolenou nepojede, fakt! vždy jezdili spolu a mne už to přišlo divné.
Vždyt tenkrát se proto se mnou rozkamarádila, že myslela, že útočím na jejího syna, když jsem psala: má dům, má, má auto, dostal peníze, má z čeho žít, tak a si žije. SÁM. Tenkrát asi nato neměla síly, teĎ už asi ano, když už sama nemá síly žít a je taky neštastná, že jak ho vychovala, že asi špatně. Mezi náma mu říká trapič.

Mioo, tady jasně vidíš, že když se Ty do toho snažíš, v tom nejlepším úmyslu jim pomoci, vstupovat, tak nakonec bývᚠještě "ta špatná". Pořekadlo praví - cesta do pekel je dlážděná samými dobrými úmysly... sad 
Názorně vidíš, že Ty můžeš jen možná poradit, jsi-li o to požádána, ale jinak je lepší do toho moc nevstupovat, to si musí vyřešit oni sami, to nemůže vyřešit za ně někdo zvenčí.

 

#30 21. 6. 2011 10:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Ale ona sama na dovolenou nepojede, fakt!
No to se pak ale nemůže divit...ĄZdá se mi, že není kluk závislej na jejím jídle, praní a servisu vůbec, ale ona si ho k tomu podolku něčím fakt pevným přivázala.
Vždyt tenkrát se proto se mnou rozkamarádila, že myslela, že útočím na jejího syna
Hmm - to je jako když pán fackuje manželku a ta vystartuje na zasahujícího policajta, aby neubližoval jejímu miláčkovi... protože pár facek považuje za svérázné vyznání lásky...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#31 21. 6. 2011 10:59

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

No, já taky poté, co se "zase" ozvala, tak jsem o něm nezmiňovala ani slovo. Pro mne byl tabu. To začala sama. Ale když vidím, jak se trápí, třeba oba, tak třeba neví, jak z toho ven. Tenkrát to nevěděla. TeĎ už to říká i ten její "přítel", i její bratr a pod. Ne jen já.
A když s nima jel na výlet, asi chtěl. S pánem se potkávají i bez ní, on za ním jezdil na tu přestavbu domu. A tahá tam mámu uklízet a pomoci a pak ji nadává, že to dělá špatně a že mu zničila to a to, když uklízela. Přitom ona už nesmí, má zdrav. potíže, už i cukrovku a tak.
No, vidím, že jsme se od slečny dostaly úplně jinam, kde je možná ten pes zakopán.
Já nemohu stejně nic, jen ji něco říct, napsat a pak budu mlčet.

Není tady

 

#32 21. 6. 2011 11:18

Blackie
Host

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Proč nevyrazí na dovolenou s tím "přítelem" ?

 

#33 21. 6. 2011 11:28

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Zeptám se. Ten už se stará o vnouče a možná není ten typ. Jezdí jen o víkendku na výlety po památkách nebo tak. Spíše bych řekla, že to je rodinný přítel, ne osobní...

Není tady

 

#34 21. 6. 2011 14:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

smile tak postupne sa možno dotsaneme k otmu, že oni to majú OBAJA nastavené dos divne a že veic sa majú inak, kao vezrajú na prvý pohžad... že si vzah matka-syn zamenili za paetnerský  a obom im to zjavne bráni nájs si niekoho na normálne spolužitie...  A v tejto chvíli to vyzerá, že chlapcovi to vadí viac ako mame... hmm Ale TY s tým naozaj nenarobíš nič - vlastne ani ona, len to, že zmení svoj vzah k nemu na vzah dospeelj matky k dospelému synovi a nechá ho ži SVOJ VLASTNÝ DOSPELÝ ŽIVOT, aj keby mala ís na dovolenku s babami z jógy big_smile a kúpi si vibrátor namiesto "rodinného priateža". stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#35 21. 6. 2011 15:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Mio,to co pises je jako by si psala o mem bratrovi.Na mamu byl hnusnej,sproste ji nadaval,kolikrat se mama kvuli nemu nabrecela,doma nic nepomohl.Chodil s mamou nakupovat jeste v 32 letech na to mu byla dobra.Je stale svobodny,holku nikdy nemel.Kdyz mama zemrela stafetu prebral otec,zase on vse  pro brachu,vari,pece a od bratra slysi jen nadavky,ze vari porad stejna jidla dokola.Nepomuze mu nic.Otec v 74 letech jeste opravuje sam komin.Bratr nema cas hraje hry na pocitaci a tata by se stejne pro nej rozkrajel.


Pak je tu muj 19 lety syn,ktery je to same v blede modrym.Holku nema, trapi ho to,ale neudela pro to nic jen sedi u pocitace,pritom je to opravdu atraktivni kluk.To by ta holka musela sbalit jeho,ale kde,kdyz je porad doma nikam nejde.
Vecne je vzteklej,drzi se,kdyz je muj pritel doma,ale jakmile pritel odejde mimo domov,je strasne zlej.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 21. 6. 2011 15:31

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Paní matka je vdova? Jak dlouho? A si by ho měla odtrhnout od prsu. Takový mládenec potřebuje jinou stravu big_smile.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#37 21. 6. 2011 16:01

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Selima napsal(a):

...... aj keby mala ís na dovolenku s babami z jógy big_smile a kúpi si vibrátor namiesto "rodinného priateža". stolt

jsem četla - s babami jagami lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#38 21. 6. 2011 16:13

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

mio:

řekni ji, že má na 14 dní vypadnout z domu, a si chlapec dělá, co uzná za vhodné....neboj, hlady neumře, když bude nejhůř, ví, kde je lednice, nebo že rohlík se kupuje v obchodě....dobře holky radí, že je potřeba přestat se o něj starat. No a když si maminka nedá poradit, nic s tím nenaděláš. Také si myslím, že je to především v matce...kluk je jedináček, vyrostl z něj rozmazlený fracek, po smrti otce se matka na něj uvázala a navíc, by jak píšeš, inteligentní baba, má staromódní přístup.

Kluk by potřeboval pár přes hu*bu, aby věděl, jak se chovat k matce, popřípadě vykýblovat z bytu. Jestli s tím bude dál otálet a neusměrní svého rozmazleného synáčka, můžem se o případu dočíst v černé kronice. Matka by také měla sama se sebou co dělat a tu pupeční šňůru přestřihnout, a možná je to taky pěkně vyčítavý tip matinky, možná i generál (posuzuji z toho, že kluk musel jít mie (pro něho cizí ženské) opravit elektriku a to hned teď, včera bylo pozdě....se nedivím, že se divíte, že má kluk pak nervy na pochodu. No a jestli mu matinka nonstop klepe na dveře od pokoje, jako že bábovku, a kakaíčko....tak to by mě šlak trefil...a kdoví, co tam kluk za zavřenými dveřnmi dělá...chce mít klid a soukromí a dvě ženký mu pořád kafraj do života a  rušíte s takovým nesmyslem, jestli už má holku a kdy že budou vnoučátka...můžete být rády, že nemá za dveřma lopatu big_smile

No a jestliže mámu demostrativně vystrašil, má ji teď zas na chvíli v šachu....a matinka zas bude skákat, jak synek píská a naopak...


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#39 21. 6. 2011 17:47

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Vdova, on byl malý, snad měl 2,5 let a není typ generála. To je syn. Ona se ho jen zeptala, když já ji popisovala,co se nám stalo a dostala zato vynadáno, že proč mu neřekla, že mám potíže a proč to říká večer, málem v noci. Ona se musí připravovat nato, kdy mu co může pípnout, aby zase nevybouchnul. To mne volala o půlnoci, že ráno přijde. Já to nečekala, protože má učnák, ale elektřinu nedělá, tudíž já na něj nemyslím, jako na elektrikáře. Studuje dál...
Tam je vysloveně týrání. A když minule zvýšila hlas ona!!!!!! tak mne to psala málem jako šok, že i ona ječela zpět. Protože on už se nežiníruje a je mu jedno, kdo je kolem, řve stejně.
Já ji psala dávno, sbal se, odjed, nic mu nepiš, nevař (vždy ,když byla vyřízená z toho, jak řádil).
Nejsem cizí... já je beru už jako rodinu. Slavívali jsme spolu narozky, vánoce, svátek...Pro nás je moje kamarádka jako pro mé dítě babička, náhradní. Víc než to.
Hm, eremuruss, tak žeby ty děti-kluky dělala doba? Pravda, na pc je závislý dost, ona musí čekat na chvilky, kdy není doma nebo se koupe, jinak se k pc nedostane. Ale není to hráč.
Tak, já čekám na její zprávy a už jsem v klidu.
Nechtěla jsem mít pocit, že jsem neudělala nic, kdyby mu náhodou zase prdlo v hlavě a něco si vážně udělal. To nečekal nikdo, nic takového se neukazovalo.

Není tady

 

#40 21. 6. 2011 17:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Zklamaná napsal(a):

Selima napsal(a):

...... aj keby mala ís na dovolenku s babami z jógy big_smile a kúpi si vibrátor namiesto "rodinného priateža". stolt

jsem četla - s babami jagami lol

To by bolo ešte lepšie... čarodejnický slet... tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 21. 6. 2011 18:30

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa napsal(a):

... jestli se říká, že někteří mají doma mamahotel, tak on má doma desetihvězdičkový.
Já osobně se mu dle možnosti vyhýbám, protože nemám nervy poslouchat, jak řvě a jak se chová už i před náma. Ale pamatuji si moc dobře, jaký to byl fakt hodný kluk, ještě kdysi před pubertou a to už trvá u něj...7 let. Chová se doma jako manželé v superkrizi, jen řve, vyčítá, nic mu není dobrý, za vše může matka a to dostal půlku baráku, auto, i peníze z dědictví....

Proč řešíš kluka - mně připadá, že bys měla řešit spíš tu jeho matku !!! dumbom

Není tady

 

#42 21. 6. 2011 22:17

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

JO? no ji přinutím jít k odborníkovi. Na mne vidí, jak mne pomohlo třeba braní AD. A myslíš, jako řešit ji, jakože je moc hodná? moc se stará? moc toho dostal?

Není tady

 

#43 22. 6. 2011 6:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Pravda, na pc je závislý dost, ona musí čekat na chvilky, kdy není doma nebo se koupe, jinak se k pc nedostane. Ale není to hráč.
To mě zaujalo. Mám dva syny a když prostě potřebuju na pc, tak mě pustí. Bez doprošování, bez ptaní, jestli můžu.
stolt Jojo, bych je hnala
Také myslím, že v tom bude mít maminka podíl. A Ty Mio být Tebou, tak se moc do toho neangažuju,protože stejně budeš nakonec špatná Ty. Ona si na kluka stěžuje, ale nedá ho.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#44 22. 6. 2011 9:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Miaa, mylsím, že tvoja kamoška si proste chlapčeka k sbee solídne pripútala a teraz nai jeden poriadne nevedia, kao z toho von... Momentálne sa javí, že je to ON, kto je závislý, problémový  anevie si nájs babu a odtrhnú sa... a robí tretieho mamičke a priatežovi. Lenže ja si myslím, že pôvodne to bola ONA ako matka, dospelák, atď., kto nastavil veci - a nastavila ci htorch učudne, pvoedala by som. Takto zvonku to vyzerá, že tam je rozhodne niečo nezdravé...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 22. 6. 2011 9:18

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa napsal(a):

JO? no ji přinutím jít k odborníkovi. Na mne vidí, jak mne pomohlo třeba braní AD. A myslíš, jako řešit ji, jakože je moc hodná? moc se stará? moc toho dostal?

nijak.
Možná se angažuješ moc a to neí dobře. je to jejich problém a oni s tím musí něco udělat. ty jí můžeš maximálně vyslechnout a dát radu. ale jak jsi už sama psala, asi o to moc nestojí, když se kvůli tomu s tebou už jednou přestala bavit.

Není tady

 

#46 22. 6. 2011 9:42

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Tak já už nic dělat nebudu.
Včera mne stihla ještě napsat, že zase začala mít nějaké poznámky o skákání z mostu, ale že to zarazila. Takže asi neplatí, jak říkal, že to půlhodinové dilema, kdy koukal ze sloupu mostu dolů a váhal, zda skočí nebo ne, mu vyčistilo mozek a myšlenky. To jakože proto, že ten kluk, s kterým se chce kamarádit, ho nechce a nezavolal mu, ani se nezeptal, jak se má poté, co neskočil.
Jak jsem psala, kluk byl pro mne tabu, já se k němu nevyjadřovala. Tak teď tedy budu dál mlčet a je to prostě na ní. Co jsem mohla, jsem ji sdělila, napsala či poradila.
Já nevím, a k čemu je pak přítel v nouzi?

Není tady

 

#47 22. 6. 2011 10:11

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa napsal(a):

Tak já už nic dělat nebudu.
Včera mne stihla ještě napsat, že zase začala mít nějaké poznámky o skákání z mostu, ale že to zarazila. Takže asi neplatí, jak říkal, že to půlhodinové dilema, kdy koukal ze sloupu mostu dolů a váhal, zda skočí nebo ne, mu vyčistilo mozek a myšlenky. To jakože proto, že ten kluk, s kterým se chce kamarádit, ho nechce a nezavolal mu, ani se nezeptal, jak se má poté, co neskočil.
Jak jsem psala, kluk byl pro mne tabu, já se k němu nevyjadřovala. Tak teď tedy budu dál mlčet a je to prostě na ní. Co jsem mohla, jsem ji sdělila, napsala či poradila.
Já nevím, a k čemu je pak přítel v nouzi?

Přítel v nouzi je k tomu, že pokud mᚠproblém, tak ti pomůže nebo poradí. pokud s TÍM chceš něco dělat. Ale on je JEN pomoc, nikoliv řešení nebo ten , kdo má povinost to za tebe vyřešit.

Není tady

 

#48 22. 6. 2011 10:16

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Holky, děkuji. Proto mám ráda babinet, že vícero hlav víc ví, vidí problém jinak a třeba mne ukáže cestu, jak na vše nahlížet a že člověk v tom není sááááááám. Mé svědomí je čisté, tak tedy jako přítel jsem udělala co jsem mohla a howgh.

Není tady

 

#49 26. 6. 2011 9:17

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa napsal(a):

Je mu 23 a i kdyby se s holkou seznámil, zůstává jen u toho. Má za sebou sebevražedný pokus z toho, že se neumí seznámit a udržet si holku a rozvinout vztah naplno, proto si myslí, že je asi gay.
Jak mu mohu pomoci, tedy jak mu dohodit holku? Když jsem dala kamarátce adresu seznamky, akorát se vytočil a byl to jeden z popudů k pokusu.

Toho chlapce mi je úpřimně líto ale je to pěkně nevyrovnaný hoch, hotová tragédie... Nemyslím si, že osobní štěstí stojí na rozvinutém vztahu !! pokud je panic, pro začátek stačí, když ženu pozná intimně ... Cotak mu zaptatit společnici ( lidově řečeno děvku ) jako dárek k narozeninám ?


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#50 26. 6. 2011 9:59

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa napsal(a):

Holky, děkuji. Proto mám ráda babinet, že vícero hlav víc ví, vidí problém jinak a třeba mne ukáže cestu, jak na vše nahlížet a že člověk v tom není sááááááám. Mé svědomí je čisté, tak tedy jako přítel jsem udělala co jsem mohla a howgh.

Miaa, výborně a jseš dobrá přítelkyně. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů