Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 6. 2011 22:31

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Je mu 23 a i kdyby se s holkou seznámil, zůstává jen u toho. Má za sebou sebevražedný pokus z toho, že se neumí seznámit a udržet si holku a rozvinout vztah naplno, proto si myslí, že je asi gay.
Jak mu mohu pomoci, tedy jak mu dohodit holku? Když jsem dala kamarátce adresu seznamky, akorát se vytočil a byl to jeden z popudů k pokusu.
Je to syn mé kamarádky a já ji říkala už dávno, zapla mu slečnu. Fakt mu to napětí leze na mozek a vybíjí si to na matce i okolí. Jinak to je slušný kluk, staromódní, hodný, ovšem z důvodu napětí nervák.

Není tady

 

#2 20. 6. 2011 22:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa: nezlob se na mě, ale třiadvacetiletý klacek si má najít slečnu sám a ne aby mu hledala slečnu přes inzerát maminka se svými kamarádkami!!!

Jestli se mladík vytočil, pak nikoliv kvůli tomu, že mu maminka předhodila adresu seznamky, ale proto, že se obě dvě pletete jemu-dospělému člověku do jeho věcí, do kterých vám - při vší úctě - vůbec nic není usch

Nechte kluka na pokoji, a si uspořádá svůj vlastní život a se slečnou, nebo s chlapem a nevměšujte se mu proti jeho vůli do života. Já se nedivím, že je nervák a myslím si, že mu ani tak neleze na mozek napětí z nevybouřeného života, jako vlastní matka a její kamarádky, které okolo něj krouží jako vosy, nedají mu pokoj a pořád by ho proti jeho vůli seznamovaly stolt

Ty si opravdu koleduješ o to, že jednoho dne mladý pán vybouchne jako přetopenej kotel a pošle vás obě dvě někam, kde záda přestávají mít slušný název hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#3 20. 6. 2011 23:01

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Ale matka ho nechává a on ji vyčítal, že ho vychovala moc slušně a že dnešní kluci se nedvoří, nenosí kytky a dárky, nechodí do tanečních a pod. Že kdyby byl na holky sprostý a ignoroval je, tak by je asi měl. Nikdo nikam ho netlačí, to on brečí, že si nemůže najít holku!
Dosud mu nikdo nic nehledal. Tu seznamku mu předhodila proto, že když se naposled rozešel s holkou, kdy mu 17-ti letá oznámila, že je moc mladý....???? tak začal, že je vlastně gay a žádnou holku nechce, což taky vyčetl matce a ta koukala, že to tedy v životě od něj neslyšela a nepozorovala. A co si myslí, že kluk je kamarád? nebo nevím co, tak ten ho taky ignoruje.
Jako včera vážně skákal z mostu, ale pak si to rozmyslel. Tak nevím, zda ho někam dostane na odbornou pomoc, ale snad by se něco mělo udělat, když se mínil zabít, ne?

Není tady

 

#4 20. 6. 2011 23:58

majkafa
Host

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

miaa, neřeš, co ti nenáleží.

 

#5 21. 6. 2011 6:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Mio - myslíš že je to z napětí?
Já mám kluka výbušného, takovýho nerváčka od malá, a přes rok chodí s holčinou a je výbušný pořád. To už je holt povaha.
Osobně - bych ho nechala být. Mám synovce, bude mu třicet a je sám. Každýho to je volba. Nenapadlo by mě mu nabrnkávat nějakou slečnu, když mi třeba neneznačí. Ono to jednou přijde samo. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#6 21. 6. 2011 7:18

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Ono to není o seznámení,ale pokusy o sebevraždu z nízkého sebevědomí. To je sakra rozdíl! Myslím, že obavy matky jsou oprávněné, ale nelze problém přesunout na slečnu.

Není tady

 

#7 21. 6. 2011 7:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Jenomže si myslím, že seznámení s holkou neřeší.
Co takhle přemýšlet o nějakém koníčku, kde by se setkal s lidmi. K narozeninám nějaký kurs třeba focení? já nevím, něco takového, aby to nebylo tak okaté, seznámit s ženskou. To mi přijde, takový našponovaný.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#8 21. 6. 2011 7:31

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

On se "seznamuje" na tanečních... je tam inventář už tak 3 možná i více let. Jinak nemá čas, studuje, chodí na brigády a přestavuje dům, který stavěl jeho otec. Takže lítání má dost. Do hospod nechodí, to ho spíše ve škole opili, aby se mu vysmáli, jakej je slušňák a jak to neumí. Nekouří.
On staví život na tom seznámení.
Není to o tom, že nemá co dělat a doma lelkuje. Spíše je neustále s matkou, jezdí spolu na dovolené, k jejim kamarádkám, nakupovat a ták.
Já bych ho dávno osamostatnila, jestli se říká, že někteří mají doma mamahotel, tak on má doma desetihvězdičkový.
Já osobně se mu dle možnosti vyhýbám, protože nemám nervy poslouchat, jak řvě a jak se chová už i před náma. Ale pamatuji si moc dobře, jaký to byl fakt hodný kluk, ještě kdysi před pubertou a to už trvá u něj...7 let. Chová se doma jako manželé v superkrizi, jen řve, vyčítá, nic mu není dobrý, za vše může matka a to dostal půlku baráku, auto, i peníze z dědictví....
Na škole dělal redaktora školního časopisu i když byly nějaké akce, chodí v rámci brigád předvádět v obchoďákách...Fotí už dávno.
Minulý týden nebo před složil zkoušky na Bc, teď chce studovat dál.
Dobře, tak nejde o holku, ale pochybuji, že se nechá dotáhnout k psychoterapeutovi! Já jsem to kamarádce říkala hned.

Upravil(a) miaa (21. 6. 2011 7:36)

Není tady

 

#9 21. 6. 2011 8:00

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Myslím, že sám kluk musí chtít něco změnit. Já na tom byla podobně jako dotyčný chlapec. Nakonec jsem byla tak zoufalá, tolik mi vadilo, že nemám přítele a zřejmě nebudu mít, že jsem si podala inzerát na seznamku a světe div se, na druhý pokus to vyšlo. S Tonym za pár dní budu deset měsíců. Máme nádherný vztah plný lásky.
Pokud ale nebude chtít sám chlapec, veškerá pomoc je zbytečná.

Není tady

 

#10 21. 6. 2011 8:13

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

On chce měnit, třeba neví, kde hledat.
Že já se neseznámím ve svém věku, to je možná pochopitelné, ale mladí? Já nevím, má 2 m, zhubnul, pravda, vypadali mu vlasy, takže to háááro, které skutečně měl, už nemá. Chodí slušně oblečený, žádné děravé džíny.
My mu chceme nenápadně pomoci, matka je z něj skutečně zoufalá. A já z ní.
On si vzal právě do hlavy, že když se neumí seznámit a udržet si holku, tak asi je gay a proto mu to nejde a hledá nesprávně. A když si vyhlédl jednoho kluka ze školy...jakože si myslí, že to je víc, než kamarád, tak ten ho ignoruje. Jak jinak, ten kluk není gay a obtěžuje ho takovýto zájem. Kluk se nechová a nemyslí, jakoby byl gay, asi hledá příčinu.
Já se třeba taky neumím seznámit, mé kamarádky mne mají za nemožnou v tomto směru, ale u mne je jiná situace a už to neřeším.

Není tady

 

#11 21. 6. 2011 8:14

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

co když je gay?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#12 21. 6. 2011 8:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Spíše je neustále s matkou, jezdí spolu na dovolené, k jejim kamarádkám, nakupovat a ták... Chová se doma jako manželé v superkrizi, jen řve, vyčítá, nic mu není dobrý, za vše může matka a to dostal půlku baráku, auto, i peníze z dědictví....
Bodej by se nechoval jako manžel, když k tomu byl vychovanej, či se to po něm chce, nebo jak to doma mají... PROČ se dospělej chlap drží máminý sukně? Dobrovolně, nechce mamince ublížit, mámě to vyhovuje???
Jistě že řve - to nemá s majetkem nic společnýho. To je (blbě zvládnutá a blbě řešená) vzpoura proti maminčiný autoritě. Nevím... fabuluju... ale dělá to na mě dojem, že mamince dost dlouho vyhovovalo, jakýho má dobře vychovanýho, slušnýho, nepijícího a nekouřícího synka, kterej jí pomáhá (taková pýcha na vlastní "dílo" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png)... ne jako ti ostatní... a teď zjišuje, že ti ostatní mají holky, žení se, vnoučata přicházejí - a u nich nic...
Možná bych mu navrhla začít ne "léčením" po skákání z mostu, ale seriózním pohovorem s odborníkem o ujasnění si sexuální orientace, protože od toho se může odrazit dál. Buď skutečně je gay a určité "potvrzení" by ho mohlo uklidnit, nebo není... a pak je na místě se ptát, proč s tím operuje. Podle mě je to jeden ze způsobů, jak mámě ublížit - a na tuhle situaci nikdo z nás nestačí.

My mu chceme nenápadně pomoci, matka je z něj skutečně zoufalá.
A proč se tedy na odborníka neobrátí matka? Nakonec ona taky potřebuje pomoc.
Jinak s "nenápadnou pomocí" asi moc nedokážete - předpokládám, že chlapec není úplně pitomej, aby vás neprokouknul... a má další důvod, aby si říkal, jak je nemožnej.

Upravil(a) helena (21. 6. 2011 8:28)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 21. 6. 2011 8:50

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Jo, tak se budu snažit ji přesvědčit, a alespoň ona jde k psych. Poslala jsem ji číslo na toho mého, a se s ním poradí, co a jak dál.
Mne stačí jen nápady, co by mohli nebo měli udělat, protože jeslti to zkusil jednou...??? Já ji říkala ,že to je jen "jako" resp. si nemyslím, že to myslel vážně. Ale človek neví. Kdyby mne to napsala ona a já vím o ní, co vím, jak bych věděla, že to udělá.
Když je gay, tak je. Mne to je jedno, matce ne. Ta to jako problém vidí. Já jí říkala, že to je vrozené, je-li to pravda a že s tím nic neudělá. Ona to vidí jako stará škola, že by to šlo léčit. Jinak je velice vzdělaná a inteligentní a hodná pani, ale taky nemusí chápat vše.

Není tady

 

#14 21. 6. 2011 8:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Když je gay, tak je. Mne to je jedno, matce ne. Ta to jako problém vidí.
Další důvod, proč jít k odborníkovi. Možná, že synek (konečně) našel její slabý místo a způsob, jak jí potejrat, když už se jí nedovede/nechce/neumí "zbavit".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 21. 6. 2011 9:05

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

On si myslí, že ho nemám ráda, protože ví, že já bych ho dávno ze spol. bytu "vyhodila" a šel si do domu. Vždy ale může odejít sám, v tom mu nikdo nebrání.
Minule mu přeposlala můj názor, kde zrovna navrhuji, aby alespoň na léto si od "sebe" odpočinuli a šel prostě do domu, když má prázdniny. Třeba až půjde do školy, a si zase doma bydlí, ale prostě už se chová jinak. Normálně.
No, tak jak ho má dostat z bytu? Asi nato nemá síly, nevím.
Jo, správně, týrá ji, psychicky. A ona se nechá, ráda by to změnila, neví jak.
jo, už vidím, budu ji nutit k psychoušovi, ona tam půjde. I když i to jsem jí kdysi říkala...Tak teď to je vážné. A teĎ už to neříkám jen já, tak tam asi půjde.

Není tady

 

#16 21. 6. 2011 9:13

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

majkafa napsal(a):

miaa, neřeš, co ti nenáleží.

Miaa, se pta jak by mohla poradit, pomoci kamaradce a jejimu synovi. Ono kdyz nekomu na nekom zalezi tak mu dany clovek ani situace ve ktere se nachazi neni lhostejna, vis?
Majkafo, vazne nekdy zasnu nad tema tvyma vytvorama, ktere se vetsinou opakuji stale dokola. lol dumbom

Není tady

 

#17 21. 6. 2011 9:33

Blossom
Host

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Já si myslím, že se dotyčný mladík trápí, že se hledá, a že možná je skutečně gay apotřebuje se s tím sám srovnat. Iniciativa maminky a jejích kamarádek, jakkoli dobře myšlená, najít mu holku, mu jen ubližuje. Mě by tedy šíleně štvalo, kdyby mi rodiče chtěli někoho dohazovat...

Mio, ty můžeš jen jediné: Doporučit své kamarádce, a navštíví psychologa. Ovšem, pokud i ona má k těmto věcem podobný přístup jako ty  jako Ty (nutit navštívit psychouše), a považuje návštěvu psychologa za něco exotického a dehonestujícího, tak asi nikam nepůjde. sad
hele, když si najde psychologa v Poradně pro mezilidské vztahy (ne soukromého), tak za to skutečně nic nedá - ani peníze, a ztratit takovou návštěvou není co, lze případně jen získat.

Na místě Tvé kamarádky bych udělala následující: Řekla bych synovi asi toto:
Vidím, že se trápíš, ráda bych Ti nějak pomohla. Pokud bys měl pocit, že Ti v něčem můžu být nápomocná, řekni, ráda to pro Tebe udělám. Mám Tě ráda a přála bych si, abys byl spokojený.
A budu Tě mít stejně ráda, a už si najdeš holku, nebo třeba kluka, a nebo budeš žít sám.
Ale jednu věc Ti musím říct: To, že jsi momentálně nespokojený a možná nešastný, Ti nedává právo, být na mě hnusný. Takto se ke mě chovat prostě nebudeš. S tím počítej. I v našem vztahu budou nadále platit určitá pravidla.
Svůj život musíš vyřešit především Ty sám, jsi už dospělý. Možná by pomohla návštěva psychologa, aby ses rychleji našel a přestal se trápit. Asi by pomohlo určité Tvé osamostatnění, ale nechci, abys to pochopil jako že Tě vyháním, to ne.
Budu Ti vždycky nápomocná a nablízku, mám Tě ráda. Zkus sám najít pomoc pro sebe, abys byl šastný. Moc Ti to přeju.


Ty můžeš jen kamarádce poradit toto a jinak jí dál nastavovat rameno k vyplakání. Žádnou jinou iniciativu nevyvíjej, to Ti nepřísluší a tím bys mnohé spíš mohla pokazit.

 

#18 21. 6. 2011 9:34

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Marcio111, je to tak. Mne na nich hodně záleželo. Bylo nám s nima dobře a třeba se ona se mnou v nejhorší fáze jejich vztahů rozkamarádila, protože to vypadalo, že brojím proti jejímu synovi, když jsem psala svůj názor, co bych jak řešila, před 3-mi lety. Já ji chápala, neuměla si pomoci. Tenkrát rok vlastně nekamarádila s nikým, nikam nechodila, ponořila se do nemocí a vypadal na umření! Pro mne to byl těžký rok a těžká ztráta kamarádky. Říkala jsem si, až ji bude líp, ozve se. Taky že jo.
Je to pro mne vzácný člověk, který skutečně umí nežistně pomoci. Byla a je pro nás prostě hodně.
Často jsme u nic trávily třeba celý den, všichni..i s ním jsme si povídali, "hloupě" hrály společenské hry, nebo jeli na výlet vlakem a tak.
Ale co řval na matku před náma, tak mé dítě se ho začalo bát a od té doby u nich nebyla. Potkáváme se "venku", v kavárně. Já s ním měla normální vztah, ale jak začínal být moc drzý, třeba i na mne, tak já si to líbit nenechala a tak když jsme spolu, je konflikt. On je má jakoby rád, já se tomu už vyhýbám, mám svých starostí dost.
Taky jsem teĎ byla jediná, komu volala, když našla vzkaz, že jede skočit z mostu a snažily jsme se spolu řešit vzniklou situaci. A má i jiné, "starší" kamarádky, myslím, co je zná díl, než mne, třeba celý její život. Mne zná jen cca 10 let.

Není tady

 

#19 21. 6. 2011 9:38

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

On tedy má kam jít a přesto zůstává s mámou v mamahotelu? Dobrovolně? A zároveň si na mámu otvírá hubu? Proto, že mu její způsob výchovy brání v seznámení se s nějakou děvčicou?  Hmmm……cool  Mně se to vidí tak, že by se ta mamka měla zájmově zcela přeorientovat.  Věnovat se koníčkům, možná si najít přítele, cokoliv, co by odvedlo její pozornost, čas a energii od syna. On když uvidí, že máma má svůj svět a že už s ním tolik nepočítá, tak se pustí.  Dokud ona bude k němu přitočená, tak on toho bude z pohodlnosti využívat a zároveň jí to bude mít za zlé, že ho to brzdí v dospívání a odpoutávání. Tak jak je to doteď. Ten „začarovaný“ kruh se musí nějak přetnout.

Není tady

 

#20 21. 6. 2011 9:44

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Blossom díky, přepošlu jí to.
Pro ní je to situace jak pro mne bylo, když mne dítě volalo s tím, že u nás bude spát její kamarádka, která utekla z domu! ve 14-ti, protože nebyla spokojená, rodiče se prý rozváděly atd.atd.atd..
A já taky nevěděla, co dělat! Řekla jsem ano, může u nás zůstat, přece je lepší mít doma dítě pod dohledem, než ji nechat toulat bůhví kde. A v duchu jsem si říkala, co mám dělat, jak se zachovat. Zklamat své dítě, že NE, nepomůžu spolužačce...??? Vyvolat konflikt a zamíchat se do něčeho o čem nic nevím a pod.
Pak jsem si říkala, promluvím s ní, vydindám od ní telefon na rodiče a zavolám jim, aby se nestrachovali. A už jsem viděla ty důsledky a ten konflikt. Rodiče -její mne vynadají, sociálka, policie atd. Nevěděla jsem, kam to to dítě bude chtít hrotit.
Naštěstí si to holka po hodinách trucování rozmyslela, laskavě přijmula vylekaný hovor matky a večer tedy odešla domů.
A taky jsem volala kamarádce, co mám dělat (ještě jiné) a ona neměla představu. To jsou situace, s kterýma se běžně vůbec nesetkáváme, tak nemáme zažito, jak se máme zachovat.

Není tady

 

#21 21. 6. 2011 9:46

Blossom
Host

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

haiel napsal(a):

On tedy má kam jít a přesto zůstává s mámou v mamahotelu? Dobrovolně? A zároveň si na mámu otvírá hubu? Proto, že mu její způsob výchovy brání v seznámení se s nějakou děvčicou?  Hmmm……cool  Mně se to vidí tak, že by se ta mamka měla zájmově zcela přeorientovat.  Věnovat se koníčkům, možná si najít přítele, cokoliv, co by odvedlo její pozornost, čas a energii od syna. On když uvidí, že máma má svůj svět a že už s ním tolik nepočítá, tak se pustí.  Dokud ona bude k němu přitočená, tak on toho bude z pohodlnosti využívat a zároveň jí to bude mít za zlé, že ho to brzdí v dospívání a odpoutávání. Tak jak je to doteď. Ten „začarovaný“ kruh se musí nějak přetnout.

tummenupp godlike

A taky by se jeho maminka, třeba s pomocí psychologa, měla připravit i na alternativu, že syn je gay. Možná se on trápí tolik proto, že cítí, že maminka by tuto možnost nepřijala a chtěla by "to léčit". sad
A taky by mu  maminka ten mamahotel měla přestat dělat. Nevím, co vše pro něj dělá, ale i když bydlí v jednom domě, tak přeci mohou žít samostatně - ona mu nebude prát, uklízet, vařit atd. (netuším, co z toho pro něj dělá, ale asi něco z toho ano.) Tohle všechno on jako dospělý člověk si dávno může- a má - dělat sám.

 

#22 21. 6. 2011 9:52

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Haiel, má kam jít, ale bez ní se ráno ani neoblékne, jídlo neohřeje, neudělá, nevyndá z lednice.
Máma přítele má, tedy celoživotního jakoby přítele, co jim umřel otec (jeho kamarád), který je tam z povzdálí jakoby za otce. Mne třeba vadí, že když jedou na výlet...ona ho bere sebou.
On ho vždy bránil, ale už taky ne. Taky by ho vylifroval, taky mu už něco řekl... A byl to taky on, kdo mu to auto k 18-nám dal. A kluk tenkrát reagoval tak, že nechtěl modré auto, že by byl býval chtěl jiné auto a měl kecy namísto vděku. Byl to nečekaný dárek, co jen tak někdo nedostane. Pravda, ne nové, ale auto.
Vždy to vypadalo, že on drží s klukem. Už to není pravda. Aha, možná proto kluk začíná? měl pocit, že ho už nikdo? nemá rád, to nevím. U mne si to myslí, protože ho kritizuji, tedy, jen když řvě a je nevděčný a ničí mou kamarádku. Chová se fakt nemožně a už ho asi kritizuje každý v okolí.
Jediná věc, matka neumí řídit a on ji dělá řidiče, proto "dostal" to auto a dokonce dostává i na benzín, aby ji mohl vozit, kam ona potřebuje. Poslední dobou, leta ale vozil třeba svou kamarádku, s kteoru se seznamoval, nebo kámoše nebo tak. Nakonec i ty vody pro něj táhla v ruce....

Není tady

 

#23 21. 6. 2011 10:02

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Takhle, v Praze mají byt 4+1. Ona už to chtěla prodat za menší, třeba garzonku a být si sama ve svém. Dům je nedaleko, 35 km od Prahy. On to tam miluje, ona ne, kvůli tomu, jak ji tam při stavbě umřel manžel. Symbolicky klíč od domu dostal taky v 18-ti! Ona by ten dům už byla dávno prodala, on nechtěl.
(minule jí vyčítal, že jeho kamarád má větší dům, dražší mobil atd...už neví, co by ji vyčítal). Jsem zvědavá, jak jiný teď bude, zda se vážně zmení.
Měl půlhodinové dilema na tom mostě-sloupu!, zda skočí nebo ne.

Není tady

 

#24 21. 6. 2011 10:06

Blossom
Host

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

Možná jsem poznamenaná svou nedávnou zkušeností a proto to teď vidím ve všem....ale nemůže to u toho syna být také nemoc - deprese?
Když jsem byla zkraje jara  s depresí v nemocnici, jedna spolupacientka se takto podobně  projevovala: Byla hádavá, vztahovačná, slovně útočná vůči svému okolí...a zároveň se cítila velmi nešastná, osamělá, že na ni všichni kašlou...
Při psychoterapiích se to pomaloučku rozkrývalo, a i ona sama byla udivená, když najednou zjišovala a stále jasněji viděla, že to ona sama si rozeštvává vztahy se svým okolím, to ona sama je nespravedlivě obviňuje a od sebe odhání...
U někoho ta deprese se projevuje takto útočně vůči svému okolí, a ty sebevražedné myšlenky by do toho zapadaly... na to bacha, jestli tyto sklony on má, on to fakt může dost brzo zrealizovat...sad

Doporučuju, aby se jeho mamka šla poradit jak k psychologovi (a tam si trochu utřídit představu o vzájemných vztazích  k synovi), tak i k psychiatrovi, který aspoň zprostředkovaně může posoudit, zda to není psychická nemoc a třeba je to kvůli těm sebevražedným sklonům i nebezpečnější, než tušíte...

Ale pokud by i psychiatr usoudil, že to bude pravděpodobně nemoc, tak pak už je zas jen na něm, jestlibude ochoten toto přijmout a nějak se léčit...

 

#25 21. 6. 2011 10:24

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Ještě nikdy neměl holku a vážně mu to leze na mozek!

No, jak je patrno, sama se léčím na deprese, ale jako on se nechovám. Toto vše jsem jí už navrhovala, pravda, až teď od neděle, tak je teď na ní, kam ho dokope.
I když, poslední dobou zhubl, měl průjem, bolel ho žaludek a neví se, co mu vlastně bylo. Pak má ale deprese už dlouho. A takovýto začal být až "v pubertě". Pravda, stupňovalo se to, protože ona to nechala, není hádavý ani řvavý typ. Možná má opožděnou pubertu a namísto 18 už je mu 23 a teď to vrcholí? Ještě v 15-16 si ho pamatuji fakt jako hodného, milého kluka.
Spíše ho využívají, protože je-byl ochoten každému pomoci.
A třeba mne přišel pomoci taky ze dne na den a to jsem z toho byla v šoku a vůbec jsem to nečekala. Ovšem, matka si to odnesla šíleným křikem a nadávkami. Jakoby ona zato mohla, že mne večer totálně v zimě odešla elektrika. A když tady byl, tak to udělal, ale vzteklý byl taky, takže i já mu podávala co chtěl hned a okamžitě, jen aby se nerozčílil a už odešel pryč. Taky mne nadával, že mám horký radiátor a že se spálí (kec, jen jsem zatopila po studené noci , kdy se mu povedlo nahodit/opravit jistič- elektřinu a na spálení to nebylo).
Pravda, je možná pomalejší typ. Ale je taky hrr. Chce aby bylo po jeho (no, jako malý), i když to jeho řešení není ideální a starší okolí to už ví, že by se to mělo dělat jinak.
Jo, já jsem vám všem vděčna, že mne dáváte nápady, rady nebo jen jiný pohled na to, co bylo nebo je nebo by mohlo být. Já to tlumočím dál, ale co už udělá kamarádka, to je na ní.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů