Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 6. 2011 19:09

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Vazene damy, panove, drazi pratele, mame zde 10. pokracovani babineti telenovely, uvitam nove sokujici udalosti. Pokud jste dostatecne vnimavi jedinci, spatrite veci, nad kteryma se rozum zastavuje va

Do meho skromneho chlivecku zvu vsechny pratele i nepratele, je zde dovoleno vse, pokud se ovsem budeme drzet pravidel Babinetu. Nesnesu zde jakekoli napadani a urazeni, to rikam radeji hned na uvod, aby se pak nekteri jedinci nemohli vymlouvat, ze to neslyseli, takze i Vy tam v zadnich lavicich, doufam, ze bylo dostatecne slyset big_smile Neslysim !.. to melo byt jakoze ano ? Dekuji tongue

S diky a pranim krasneho dne

=DarkAngel=


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#2 18. 6. 2011 20:39

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

DarkAngel napsal(a):

Vazene damy, panove, drazi pratele, mame zde 10. pokracovani babineti telenovely, uvitam nove sokujici udalosti. Pokud jste dostatecne vnimavi jedinci, spatrite veci, nad kteryma se rozum zastavuje va

Do meho skromneho chlivecku zvu vsechny pratele i nepratele, je zde dovoleno vse, pokud se ovsem budeme drzet pravidel Babinetu. Nesnesu zde jakekoli napadani a urazeni, to rikam radeji hned na uvod, aby se pak nekteri jedinci nemohli vymlouvat, ze to neslyseli, takze i Vy tam v zadnich lavicich, doufam, ze bylo dostatecne slyset big_smile Neslysim !.. to melo byt jakoze ano ? Dekuji tongue

S diky a pranim krasneho dne

=DarkAngel=

Vazene damy, panove, drazi pratele, uvitam nove sokujici udalosti. Pokud jste dostatecne vnimavi jedinci, spatrite veci, nad kteryma se rozum zastavuje

Do meho skromneho chlivecku zvu vsechny pratele i nepratele, je zde dovoleno vse, pokud se ovsem budeme drzet pravidel Babinetu. Nesnesu zde jakekoli napadani a urazeni, to rikam radeji hned na uvod, aby se pak nekteri jedinci nemohli vymlouvat, ze to neslyseli, takze i Vy tam v zadnich lavicich, doufam, ze bylo dostatecne slyset  Neslysim !.. to melo byt jakoze ano ? Dekuji

S diky a pranim krasneho dne

=Morph=

Není tady

 

#3 18. 6. 2011 20:44

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Jeste ze jste me upozornila draha Vladeno, jinak bych to ani nevedela, ze je to Morpheovo doupatko.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#4 18. 6. 2011 20:48

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Nesnáším opisování drahoušku!

Upravil(a) Vladena (18. 6. 2011 20:49)

Není tady

 

#5 18. 6. 2011 20:55

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

To není opisování. To je Morph. smile Zdá se, že to nevíš.

 

#6 18. 6. 2011 21:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

lollollollol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#7 18. 6. 2011 22:09

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Vladena napsal(a):

Nesnáším opisování drahoušku!

Vladko, abychom byli v obraze, jsem zenou mnoha tvari, protoze pouzivam nejlepsi kosmetiku od ...
A Majkafu bch poprosila, aby moc nekomentovala, protoze jsem tento nick od vaseho babinetiho milacka koupila, za dve krabky kamelek, nebo jak se to pise.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#8 18. 6. 2011 22:33

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Morphíčku, pár dní mᚠspolubydlu pryč a už ti hrabe...  Plány nevyšly ? reta


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#9 18. 6. 2011 22:41

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

majkafa napsal(a):

To není opisování. To je Morph. smile Zdá se, že to nevíš.

To mi hlava nebere....fakt jo??

Není tady

 

#10 18. 6. 2011 22:44

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Revliba napsal(a):

majkafa napsal(a):

To není opisování. To je Morph. smile Zdá se, že to nevíš.

To mi hlava nebere....fakt jo??

Fakt jo. Tak to prostě je. Přísahám na holý pupík. Bez legrace.
Akorát když ho používal minule, psal ještě v mužském rodě, jak píše Frigo, už mu zřejmě těžce kvapká na karbid. big_smile

 

#11 18. 6. 2011 22:45

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Revliba napsal(a):

majkafa napsal(a):

To není opisování. To je Morph. smile Zdá se, že to nevíš.

To mi hlava nebere....fakt jo??

myslím, že nejsi sama..  lol  Nejvíc hrabe...  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#12 19. 6. 2011 9:03

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Je zajimave pozorovat, jak vas tato vec zaujala, pritom je to jen forum a o nic ve skutecnosti nejde smile Tak se mi zda moje mile pritelkyne, ponektere z vas  - nebudu jmenovat - berete az prilis vazne, Morphea nechte Morpeem a srovnejte si radeji svoje vlastni zivoty smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#13 19. 6. 2011 9:21

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Sice je to jen virtuálno, ale určitě ženy zarazí, když si muž udělá nick a vystupuje za ženskou. Mě to sice nešokuje, je možné ledacos. Ale přinejmenším je to dost k přemýšlení.
Tak mě napadlo, jestli bych si udělala nick chlapa a vydávala se a psala za chlapa. Což mi přijde fakt nereálné, protože nevím, jak bych psala jako muž, když mám myšlení ženské.
I když možná se ve mě skrývá muž, jako holka jsem lezla po stromech, kamarádila s klukama, hrála s nima fotbal, chodila zmazaná jak čuně ,prostě jsem se jim vyrovnala. Kočárky a panenky mě nelákaly. Spíš stavebnice, rozebírání, montování věcí.
Hrála jsem a bavilo mě hrát na pc závodnické hry - sedět ve formuli. umím číst v mapě
Ale - zase jako ženská - nemám orientační smysl, plaším ,hysterčím jako ženská.
lol takže že chlap se vydává za ženskou, byt jen na skle, už jen myšlenka, že ho to vůbec napadlo mi přijde poněkud ujetá. lol Ale víš jak, každého to je věc.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#14 19. 6. 2011 10:38

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

dusička napsal(a):

Mě to sice nešokuje, je možné ledacos. Ale přinejmenším je to dost k přemýšlení.

A na co jste u toho přemýšlení přišla Dusičko ?


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#15 19. 6. 2011 10:44

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Nejsem dusička, ale já jsem přišla na to, že jsi něco, za co bych dostala ban.
A za ban mi nestojíš.

 

#16 19. 6. 2011 10:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

majkafa napsal(a):

Revliba napsal(a):

majkafa napsal(a):

To není opisování. To je Morph. smile Zdá se, že to nevíš.

To mi hlava nebere....fakt jo??

Fakt jo. Tak to prostě je. Přísahám na holý pupík. Bez legrace.
Akorát když ho používal minule, psal ještě v mužském rodě, jak píše Frigo, už mu zřejmě těžce kvapká na karbid. big_smile

big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#17 19. 6. 2011 11:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

majkafa napsal(a):

Nejsem dusička, ale já jsem přišla na to, že jsi něco, za co bych dostala ban.
A za ban mi nestojíš.

Majko - jsme jenom lidi, a každý to máme jinak no holt každý jsme svým způsobem ujetý jinak.
Morfe - na co jsem přišla? vždyt jsem to už psala lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#18 19. 6. 2011 11:53

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Dusička : Ujetých je tu víc lidiček, nejsem na babinetu nováček a čtu vás pozorně wink Znova upozorňuji, že jsem toto jméno koupila, tedy spíš vyměnila. Ale abych nebyla mimo téma, dnes mě nejvíc škovaly holky z psychologické, jak se dokáží vrtat v nečem, co jim nepřísluší... sad A Majko, klidně mi to napiš, pokud nechceš ban, máme přece soukromou poštu.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#19 19. 6. 2011 12:00

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

DarkAngel napsal(a):

Dusička : Ujetých je tu víc lidiček, nejsem na babinetu nováček a čtu vás pozorně wink Znova upozorňuji, že jsem toto jméno koupila, tedy spíš vyměnila. Ale abych nebyla mimo téma, dnes mě nejvíc škovaly holky z psychologické, jak se dokáží vrtat v nečem, co jim nepřísluší... sad A Majko, klidně mi to napiš, pokud nechceš ban, máme přece soukromou poštu.

ok, přistoupím na hru..  Jseš si jistá, že to byl dobrý obchod ? lol

Upravil(a) Frigo (19. 6. 2011 14:19)


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#20 19. 6. 2011 13:02

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Dělᚠz Babinetu úplně něco jiného, v tvém podání chlapa v baloňáku u dívčí školy.....né, tohle se mi nelíbí!

Není tady

 

#21 19. 6. 2011 13:03

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Morph se chová uboze a trapně. sad
Tohle je ještě možná tak na Pavlač a ne na psychologickou. Nerozumím tomu, proč moderátoři už dávno nezakročili.

 

#22 19. 6. 2011 13:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

Frigo napsal(a):

DarkAngel napsal(a):

Dusička : Ujetých je tu víc lidiček, nejsem na babinetu nováček a čtu vás pozorně wink Znova upozorňuji, že jsem toto jméno koupila, tedy spíš vyměnila. Ale abych nebyla mimo téma, dnes mě nejvíc škovaly holky z psychologické, jak se dokáží vrtat v nečem, co jim nepřísluší... sad A Majko, klidně mi to napiš, pokud nechceš ban, máme přece soukromou poštu.

ok, přistoupíme na hru..  Jseš si jistá, že to byl dobrý obchod ? lol

mluv za sebe, frigo wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 19. 6. 2011 13:12

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

UFF, tak toto je uz aj na mna silna kava... netusila som, ze je tu tolko chameleonov.

Není tady

 

#24 19. 6. 2011 13:37

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

majkafa napsal(a):

Morph se chová uboze a trapně. sad
Tohle je ještě možná tak na Pavlač a ne na psychologickou. Nerozumím tomu, proč moderátoři už dávno nezakročili.

Majko, až začnu porušovat pravidla, potom křičte a volejte, ale do té doby mě laskavě nechte na pokoji. Děkuji vám, snad jsme si konečně porozuměly. Z tohoto tématu se odhlašuji, neoslovilo mě.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#25 19. 6. 2011 14:22

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo X.

PPavlaa napsal(a):

Frigo napsal(a):

DarkAngel napsal(a):

Dusička : Ujetých je tu víc lidiček, nejsem na babinetu nováček a čtu vás pozorně wink Znova upozorňuji, že jsem toto jméno koupila, tedy spíš vyměnila. Ale abych nebyla mimo téma, dnes mě nejvíc škovaly holky z psychologické, jak se dokáží vrtat v nečem, co jim nepřísluší... sad A Majko, klidně mi to napiš, pokud nechceš ban, máme přece soukromou poštu.

ok, přistoupíme na hru..  Jseš si jistá, že to byl dobrý obchod ? lol

mluv za sebe, frigo wink

Pavlo, to byl pouhý překlep.. a tudíž jsem opravila a zároveň se všem, kterých se  dotklo slovíčko přistoupíme, omlouvám.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů