Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 2. 2006 11:51

MarkétaŠ
Host

Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Ahoj holky,
dosud jsem se do Vaší diskuze nezapojovala, ale teď bych potřebovala radu od zkušenějších.
V prosinci jsem přestala brát HA, MS od 18.12 - 23.12 a od té doby nic. Byla jsem u doktorky, dělala mi ultrazvuk a nic neviděla, takže jsem 15. 2. dostala vyvolávačku. Asi 6. a 7. den poté jsem měla jen slaboulinké špinění /nemusela jsem mít ani slipovku/ a od té doby zase nic. TT jsem si dělala naposledy 24. ale negativní. Mužu to slabé špinění považovat za MS nebo se jít znova objednat a čekat co se mnou bude dělat dál? Máte někdo podobnou zkušenost, moc díky za odpověď. Ahoj Markéta

 

#2 28. 2. 2006 7:33

MarkétaŠ
Host

Re: Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Ahoj Simčo, moc Ti děkuji za radu,
ještě teda tak týden počkám, zkusím si udělat TT a pak se objednám a uvidíme. Mimčo bych chtěla, takže těhotenství by bylo také víc než vítané.
Ahoj Markéta

 

#3 28. 2. 2006 9:19

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Re: Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Ahoj děvčata, já neberu HA od  října 2005, poslední MS v září, potom každý měsíc jen po Agolutinu. Cykly mám 38-45dní, takže hrůza. Od tohoto měsíce počkám, až MS příjde sama. Jinak si zkuste měřit bazální teplotu, jestli vůbec máte ovulaci. Po dlouhodobém braní HA a u nedostavující se MS je to docela běžný, že ovu chybí. Já už jsem snad po 5. měsících v pohodě. Držím palečky retareta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 

#4 28. 2. 2006 9:25

MarkétaŠ
Host

Re: Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Ahoj Meggan,
s bazální teplotou mᚠpravdu, začala jsem si ji měřit hned další den po vyvolávačce. Zatím nemůžu dělat žádné závěry, ale je to divný. Teplota se mi pohybuje 36,8 až 37,1. Poslední čtyři dni je pořád 36,8 stupňů. Nejhorší je, že vůbec netuším jestli to moje slabé špinění byla menstruace a tudíž nový cyklus nebo nic a cyklus mám dnes asi 74. den. Prostě v tom mám zmatek. Zatím ahoj a díky za rady.

Ahoj Markéta

 

#5 28. 2. 2006 9:41

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Re: Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Markétko, já jsem měla MS po vyvolávačce zase vždycky docela silnou. Moje teta je porodní asistentka a když mi píchala poslední injekci, tak jsme se domluvily, že příště počkáme, až MS příjde sama, že si na ty injekce tělo docela dost rychle zvykne a pak už samo fachčit nezačne, nebo s velkými problémy. Já jsem před braním HA měla MS pravidelnou, ale brala jsem ji 9 let bez přestávky a tím to prý asi bude. My už taky hodně chceme mimčo a už mě z toho sledování jde hlava kolem. Navíc po tom Agolutinu se docela dost přibírá na váze, já mám teda strašnou chu k jídlu, ale hlídám se.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 

#6 28. 2. 2006 10:08

MarkétaŠ
Host

Re: Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Meggan, já jsem vysadila HA po 7 letech nepřetržitého braní, myslela jsem si, že to bude v pohodě, nebo maximálně MS opožděná o pár dní, ale takhle? Nejhorší je, že když se objednám na gyndu, vemou mě nejdřív za 14. dní, pokud tam zavolám k doktorce mě stejnak nepřepojí a sestřička je až neskutečně protivná. Takže se vůbec nic nedovím. Jsem vděčná za  všechny rady. Nikdo mi ale není schopen říct jestli je slabé dvoudení špinění MS nebo ne.

Ahoj Markéta

 

#7 28. 2. 2006 10:24

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Re: Vysazení HA a menstruace po vyvolání

Marky, tak to já fakt nevím. Moc ráda bych Ti poradila, ale nemám zkušenosti. Někdy se tady objeví i asistentky, ale jenom zřídka a nevím, jestli na Tvůj problém narazí. Zkus kouknout někam na Net, třeba budeš mít štěstí. Ale spíš bych zkusila ještě jednou zavolat k té doktorce, to budeš mít největší jistotu. Ach to máme ale problémy, že??


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů