Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 7. 2011 9:02

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Juraj napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Juraj napsal(a):


Na Babinet proaktivne muze diskriminujeme, jsou nam ukradeni... ;-) Kalik a pod. jsou vyjimkou (potvrzujici pravidlo). At se muzi staraji o kurzy sebeobrany na nejakem serveru pro muze... :-)

lollollollollol
Juraji, i ty lišáku lollollol, počítᚠs tím, že některé babinetky nemají právě smysl pro humor wink

Ja ale verim, ze me pripadne zmasakruji jen virtualne - a to preziju... ;-)

Tak to znám. To se nejen dá přežít,a le to je někdy docela i legrace stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#52 19. 7. 2011 9:16

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

helena napsal(a):

Já si myslím, že aby žena nepůsobila jako snadná kořist, neměla by (když už někam jde v podvečer či sama v noci) mít vysoké podpatky a sukni.
Ty mluvíš jako někteří policajti - "No to se nemůžete divit, že vás přepadl, když jste ho vyprovokovala oblečením." - když obě měla normální letní šaty a násilník byl recidivista. (Ze života, by ne mého, zaplapanbůh.)
Jistě, určitá obezřetnost a soudnost je na místě, ale přece jako prevenci proti násilníkům nebudeme oblíkat bramborový pytel a tretry http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

ovšem tretry, co by "ruční zbraň" by nebylo špatné.....bych i pilníčkem přibrušovala lol

Upravil(a) Zklamaná (19. 7. 2011 9:16)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#53 19. 7. 2011 9:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

KALIK napsal(a):

Mít zbraň taky předpokládá, že si ji schopna použít a někoho dokonce zabít.

Nepochybne. V prípade sebaobrany proti viacerým útočníkom to neznie ako utópia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 19. 7. 2011 9:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Blossom napsal(a):

Ano, heleno, samozřejmě nedoporučuju nosit bramborový pytel. Mimochodem, já teď v létě nosím trička na ramínka a minisukni a botky na podpatcích  k tomu wink smile . (Sluší mi totiž wink smileAle ve dne.
V noci bych v tom nevyšla, právě proto, abych předcházela rizikům napadení.
Argumenty policajtů formulované "jste ho vyprovokovala oblečením" bych od nich nebrala. Oni musí konat a honit násilníky, i kdybychom chodily třeba nahé.
Ale v zájmu své bezpečnosti spoře a sexy oblečená po večerech a nocích nechodím. Prostě předcházím riziku.A zatím se mi to vyplatilo - ukám o dřevo - žádný násilnický zážitek za sebou nemám.

Nechcem nikoho na zlé nahovára big_smile , ale oba razy, čo sa ma pokúšali znásilni, som bola dos neprovokatívne oblečená... Prvý raz rifle (na zauzlovaný opasok, vtedy to bola móda a keď sa mu nedarilo uzol rozviaza, ocenila som jej praktický význam), blúzku až ku krku a previazanú ešte zamatovou mašžou (aj tá mu sažovala prístup stolt ; bohužiaž to chudinka odniesla a niekde som ju pri zápase stratila). Druhý raz som mala ani neviem čo, ale keďže to boli záplavy roku 2002, navrchu som mala antikoncepčný vežký kabát proti dažďu po lýtka, dlhý, široký (už chýba len Bystrozraký), bola som premočená až na kos, splihlé vlasy - a nič mi to nepomohlo... hmm Vraj ho vzrušovali moje prírodné päky. Len Pánboh vie, ako ich cez ten stan vytušil. dumbom Proste je fajn oblieka sa antikoncepčne a športovo, ale keď úročník dostane chu, nepomôže ti ani kimono. tongue

Upravil(a) Selima (19. 7. 2011 9:57)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 19. 7. 2011 9:34

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Selima napsal(a):

KALIK napsal(a):

Mít zbraň taky předpokládá, že si ji schopna použít a někoho dokonce zabít.

Nepochybne. V prípade sebaobrany proti viacerým útočníkom to neznie ako utópia.

....což je jistě pravda, výsledek je ale pak bohužel takový, že nakonec dotyčný(á), co se bránil, bude obviněn z nepřiměřené obrany a podobných lahůdek. Kocourkov hadr.

Není tady

 

#56 19. 7. 2011 9:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Tak keď som žena, dosiaž netrestaná, a okolo mňa leží skosených NIEKOźKO útočníkov, tak sa asi žahšie preukazuje, že som nenpadla ja ich, ale naopak, a že som BOLA NÚTENÁ sa bráni. Aj keď presne s mierou nutnej sebaobrany mám bohužiaž bohaté skúsenosti, skoro osobné roll, ale nakoniec, po rokoch a mnohých krízach a absurdných prieahoch, sa to dobre skončilo. Ale moje ilúzie o právnom šttáe, slovenskej polúcii a tak sa rozptýlili.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#57 19. 7. 2011 9:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#58 19. 7. 2011 9:50

Blossom
Host

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

KALIK napsal(a):

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.

Bohužel, když jsou např.střeleni a zabiti zezadu, tak to vypovídá v neprospěch napadené ženy -střelkyně. hmm

 

#59 19. 7. 2011 9:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Ale v zájmu své bezpečnosti spoře a sexy oblečená po večerech a nocích nechodím.
To ti chválím http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
Ale na mě vyrukoval dobytek v parku v pět odpoledne, tedy ve dne (pravda, na podzim se stmívá dřív), měla jsem kalhoty, bundu a kočár s miminem...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#60 19. 7. 2011 9:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

KALIK napsal(a):

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.

Nepočula som to až takto drsne, ale odporúčali mi "spožahlivo útočníkov vyradi z ďalšieho boja", čo prakticky môže znamena to isté. Jasné, že keď si predstavím tlupu postrelených, ale akcieschopných rozzúrených útočníkov roll , tak radšej bezpečne zneškodni. Jedine mi potom ešte napadá nosi veterinárnu omamovaciu pištož na vežké zvieratá big_smile , ale na tú sa asi ažko zháňa povolenie.

Upravil(a) Selima (19. 7. 2011 9:58)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 19. 7. 2011 10:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Sel, omamovací pistol big_smile A tak mě napadlo, co takové různé ty elektrické paralyzéry, je to vůbec k něčemu a nebo se útočník spíše vysměje a ještě to použije proti napadenému?

A to mě vlastně přivádí k otázce, směřující právě k panu Jelínkovi, zda je součástí takových kurzů sebeobrany nějaká nauka právě o takových obranných pomůckách, a případně jak a kdy je použít.

Není tady

 

#62 19. 7. 2011 11:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Nejlepší je asi ten pepřák. Nastříkat do očí a zdrhnout.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#63 19. 7. 2011 13:43

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

KALIK napsal(a):

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.

To je nejiste.

Avsak mam trik. Poradil mi jeden znamy, bohaty zubar. Kdyz se k vam nekdo vloupa zastrelit a pak napalit par ran do zdi. Nikdo vam nedokaze, ze jste se snazil lupice varovat. To same treba na ty znasilnovace.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#64 19. 7. 2011 13:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

AndreaP. napsal(a):

Sel, omamovací pistol big_smile A tak mě napadlo, co takové různé ty elektrické paralyzéry, je to vůbec k něčemu a nebo se útočník spíše vysměje a ještě to použije proti napadenému?

A to mě vlastně přivádí k otázce, směřující právě k panu Jelínkovi, zda je součástí takových kurzů sebeobrany nějaká nauka právě o takových obranných pomůckách, a případně jak a kdy je použít.

Môj bývalý asi akurát paralyzoval žavú ruku. lol tak preto potom zvolil razantnejšiu zbraň.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#65 19. 7. 2011 13:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

KALIK napsal(a):

Nejlepší je asi ten pepřák. Nastříkat do očí a zdrhnout.

Tss, profi kriminálnik by ti ukázal (ako mne), ako si treba rýchlo vyzliec sveter alebo kabát a všekto to nasmerova do očí "obranára".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#66 19. 7. 2011 14:17

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Víte přece jak to dělala bába z kameńáku, když se jí šel ukázat úchylák v balońáku -  - ááááá - jo, vajíčka !!tak ty  jsem zapomněla ! lol

Osobní zkušenost nemám, prát se neumím, násilí je mi proti srsti a myslím, že bych nezvládala chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu. Vím, že to zní asi dost odevzdaně, možná i naivně, ale opravdu se mi to ekluje.

Pepřák bych možná zvládla. O tom jsem uvažovala, ale nezabývala jsem se případným napadením a vykašlala jsem se na to
Vlastně myslím, že nikomu nedávám moc šancí k mému napadení. I když...stát se může ledasco. Spíš na to jdu  duševně a duchovně, než fyzicky. Zatím.
Samozřejmě je možné, že do d*žky dostanu, a to zcela neduchovně. big_smile

Selimo - nerozumím - proč vyslíkat svetr a kabát??

Není tady

 

#67 19. 7. 2011 14:31

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

sahleb napsal(a):

KALIK napsal(a):

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.

To je nejiste.

Avsak mam trik. Poradil mi jeden znamy, bohaty zubar. Kdyz se k vam nekdo vloupa zastrelit a pak napalit par ran do zdi. Nikdo vam nedokaze, ze jste se snazil lupice varovat. To same treba na ty znasilnovace.

To by mě zajímalo kolik ze zde přítomných má zbrojní průkaz a vlastní zbraň vissla !

Upravil(a) aprill (19. 7. 2011 14:32)

Není tady

 

#68 19. 7. 2011 14:39

Martin Jelínek
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 11. 6. 2011
Příspěvky: 12
Web

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Wiki napsal(a):

Víte přece jak to dělala bába z kameńáku, když se jí šel ukázat úchylák v balońáku -  - ááááá - jo, vajíčka !!tak ty  jsem zapomněla ! lol

Osobní zkušenost nemám, prát se neumím, násilí je mi proti srsti a myslím, že bych nezvládala chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu. Vím, že to zní asi dost odevzdaně, možná i naivně, ale opravdu se mi to ekluje.

Pepřák bych možná zvládla. O tom jsem uvažovala, ale nezabývala jsem se případným napadením a vykašlala jsem se na to
Vlastně myslím, že nikomu nedávám moc šancí k mému napadení. I když...stát se může ledasco. Spíš na to jdu  duševně a duchovně, než fyzicky. Zatím.
Samozřejmě je možné, že do d*žky dostanu, a to zcela neduchovně. big_smile

Selimo - nerozumím - proč vyslíkat svetr a kabát??

Ano, každá zbraň s kterou umíte zacházet vám zvyšuje šanci na úspěch. Je pravda, že plno lidí bylo zraněno vlastní zbraní, kterou jím útočník sebral a použil proti nim. Proto nestačí si jen koupit pepřák nebo paralyzér či rovnou pistol, ale nejlépe si zaplatit některý kurz kde vás naučí s těmito pomůckami zacházet bezpečně a efektivněji. Také vás naučí jak si svou zbraň uchránili při blízkém kontaktu s útočníkem, který se vám snaží zbraň vzít. Plno policistů bylo postřeleno právě svou služební zbraní, když o ní přišeli při střetu s útočníkem v boji tělo na tělo. Vše se zlepšilo až když policie zapojila do výcviku i obranu své zbraně na blízký kontakt. Speciální kurzy sebeobrany. Tyto kuzy jsou i pro laiky jako vy. Nespoléhejte na náhodu a na falešný pocit síly, která vzniká při zakoupení jakékoli zbraně a raději běžte na vhodný kurz, kde se dovíte mnohem víc než tušíte. Hlevně se dovíte co nikdy nedělat : ).


Učitel sebeobrany

Není tady

 

#69 19. 7. 2011 14:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Wiki napsal(a):

Víte přece jak to dělala bába z kameńáku, když se jí šel ukázat úchylák v balońáku -  - ááááá - jo, vajíčka !!tak ty  jsem zapomněla ! lol

Osobní zkušenost nemám, prát se neumím, násilí je mi proti srsti a myslím, že bych nezvládala chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu. Vím, že to zní asi dost odevzdaně, možná i naivně, ale opravdu se mi to ekluje.

Pepřák bych možná zvládla. O tom jsem uvažovala, ale nezabývala jsem se případným napadením a vykašlala jsem se na to
Vlastně myslím, že nikomu nedávám moc šancí k mému napadení. I když...stát se může ledasco. Spíš na to jdu  duševně a duchovně, než fyzicky. Zatím.
Samozřejmě je možné, že do d*žky dostanu, a to zcela neduchovně. big_smile

Selimo - nerozumím - proč vyslíkat svetr a kabát??

jdeš do kurzu , aby ses naučila bránit, nejdeš tam, aby ses naučila někoho zmlátit wink

Není tady

 

#70 19. 7. 2011 15:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Juraj napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Proč výkřiky, téma se jmenuje - ť Sebeobrana žen: Ano nebo ne? A na to Aprill celkem k věci reaguje.

Na Babinet proaktivne muze diskriminujeme, jsou nam ukradeni... ;-) Kalik a pod. jsou vyjimkou (potvrzujici pravidlo). At se muzi staraji o kurzy sebeobrany na nejakem serveru pro muze... :-)

hmmmmmmmm, to je divné, nedávno jsem tady četla takový článek, že na úřadech je málo chlapů. asi doba se mění lollollollollollollollol

Není tady

 

#71 19. 7. 2011 15:03

Martin Jelínek
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 11. 6. 2011
Příspěvky: 12
Web

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

aprill napsal(a):

sahleb napsal(a):

KALIK napsal(a):

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.

To je nejiste.

Avsak mam trik. Poradil mi jeden znamy, bohaty zubar. Kdyz se k vam nekdo vloupa zastrelit a pak napalit par ran do zdi. Nikdo vam nedokaze, ze jste se snazil lupice varovat. To same treba na ty znasilnovace.

To by mě zajímalo kolik ze zde přítomných má zbrojní průkaz a vlastní zbraň vissla !

Tak se mi zdá, že se tu radí jak zabíjet a ne se jen ubránit. Položte si každý zvás otýzku " Když zabiji útočníka nebo lupiče, aniž by to byla nevyhnutelnost, dokážu s tímto faktem, že jsem zabil žít? " Něco jiného jsou silácké rady a opravdové rozhodnutí zabít. Je pár lidí co zabili při výkonu své práce. Tyto lidé mají do konce života narušenou psychiku a to přitom neměli na vybranou. Buď on nebo já, což je ta lepší varianta pro psychické vyrovnání s tímto faktem, že zabil člověka.
Jsem rád, že si uvědomujete, že jste natolik nebezpeční, že mužete útočníka i zabít. To je známka jistého myšlenkového posunu, který se celkem běžný. Posun z nedokážu ublížit do vždy zabít. Teď zbývá ještě najít ten střed. Ubránit se všemi dostupnými prostředky a přitom se vyhnout úmyslnému zabití. Moje rada je: Raději lidi nezabíjejte, když to situace dovolí. Zvolte nutnou obranu neboli sebeobranu. Pokud při nutné obraně útočníka zabijete, tak se s tím nedá nic dělat, ale s tímto faktem se dá žít. Nemyslete jen na právní komplikace, to nechte právníkům. Navíc se situace zlepšuje k lepšímu. Tak dejte šanci na život a dobrým právníkum.


Učitel sebeobrany

Není tady

 

#72 19. 7. 2011 15:10

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Martin Jelínek napsal(a):

aprill napsal(a):

sahleb napsal(a):


To je nejiste.

Avsak mam trik. Poradil mi jeden znamy, bohaty zubar. Kdyz se k vam nekdo vloupa zastrelit a pak napalit par ran do zdi. Nikdo vam nedokaze, ze jste se snazil lupice varovat. To same treba na ty znasilnovace.

To by mě zajímalo kolik ze zde přítomných má zbrojní průkaz a vlastní zbraň vissla !

Tak se mi zdá, že se tu radí jak zabíjet a ne se jen ubránit. Položte si každý zvás otýzku " Když zabiji útočníka nebo lupiče, aniž by to byla nevyhnutelnost, dokážu s tímto faktem, že jsem zabil žít? " Něco jiného jsou silácké rady a opravdové rozhodnutí zabít. Je pár lidí co zabili při výkonu své práce. Tyto lidé mají do konce života narušenou psychiku a to přitom neměli na vybranou. Buď on nebo já, což je ta lepší varianta pro psychické vyrovnání s tímto faktem, že zabil člověka.
Jsem rád, že si uvědomujete, že jste natolik nebezpeční, že mužete útočníka i zabít. To je známka jistého myšlenkového posunu, který se celkem běžný. Posun z nedokážu ublížit do vždy zabít. Teď zbývá ještě najít ten střed. Ubránit se všemi dostupnými prostředky a přitom se vyhnout úmyslnému zabití. Moje rada je: Raději lidi nezabíjejte, když to situace dovolí. Zvolte nutnou obranu neboli sebeobranu. Pokud při nutné obraně útočníka zabijete, tak se s tím nedá nic dělat, ale s tímto faktem se dá žít. Nemyslete jen na právní komplikace, to nechte právníkům. Navíc se situace zlepšuje k lepšímu. Tak dejte šanci na život a dobrým právníkum.

ti co tady hrdě píšou jak by a co by dělali, by měli v pravděpododně v kalhotech ......., kdyby došlo k nějaké události. už je vidím, jak má každá/ý v kabelce 9 a ruce obtěžkané třeba nákupem a dokážou ji v té rychlosti vytáhnout a použít. nevím jak bych se já osobně dokázala vyrovnat s tím, že jsem někoho zabila grater , by by to bylo v sebeobraně.

Není tady

 

#73 19. 7. 2011 15:34

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

aprill napsal(a):

Wiki napsal(a):

Víte přece jak to dělala bába z kameńáku, když se jí šel ukázat úchylák v balońáku -  - ááááá - jo, vajíčka !!tak ty  jsem zapomněla ! lol

Osobní zkušenost nemám, prát se neumím, násilí je mi proti srsti a myslím, že bych nezvládala chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu. Vím, že to zní asi dost odevzdaně, možná i naivně, ale opravdu se mi to ekluje.

Pepřák bych možná zvládla. O tom jsem uvažovala, ale nezabývala jsem se případným napadením a vykašlala jsem se na to
Vlastně myslím, že nikomu nedávám moc šancí k mému napadení. I když...stát se může ledasco. Spíš na to jdu  duševně a duchovně, než fyzicky. Zatím.
Samozřejmě je možné, že do d*žky dostanu, a to zcela neduchovně. big_smile

Selimo - nerozumím - proč vyslíkat svetr a kabát??

jdeš do kurzu , aby ses naučila bránit, nejdeš tam, aby ses naučila někoho zmlátit wink

chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu.
stačí pořádně číst smile

Upravil(a) Wiki (19. 7. 2011 15:36)

Není tady

 

#74 19. 7. 2011 15:38

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

Wiki napsal(a):

aprill napsal(a):

Wiki napsal(a):

Víte přece jak to dělala bába z kameńáku, když se jí šel ukázat úchylák v balońáku -  - ááááá - jo, vajíčka !!tak ty  jsem zapomněla ! lol

Osobní zkušenost nemám, prát se neumím, násilí je mi proti srsti a myslím, že bych nezvládala chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu. Vím, že to zní asi dost odevzdaně, možná i naivně, ale opravdu se mi to ekluje.

Pepřák bych možná zvládla. O tom jsem uvažovala, ale nezabývala jsem se případným napadením a vykašlala jsem se na to
Vlastně myslím, že nikomu nedávám moc šancí k mému napadení. I když...stát se může ledasco. Spíš na to jdu  duševně a duchovně, než fyzicky. Zatím.
Samozřejmě je možné, že do d*žky dostanu, a to zcela neduchovně. big_smile

Selimo - nerozumím - proč vyslíkat svetr a kabát??

jdeš do kurzu , aby ses naučila bránit, nejdeš tam, aby ses naučila někoho zmlátit wink

chodit do kurzu "za účelem" naučit se někoho zbít. I když na svoji obranu.
stačí pořádně číst smile

já to fakt myslím jinak,  bránit se,  neznamená zbít
a často se stává, že útočník, přestane útočit, když zjistí, že má proti sobě někoho, kdo se umít účelně bránit

Upravil(a) aprill (19. 7. 2011 15:44)

Není tady

 

#75 19. 7. 2011 16:17

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Sebeobrana žen: Ano nebo ne?

sahleb napsal(a):

KALIK napsal(a):

Obecně se doporučuje, když už vytáhnete zbraň, ji použít a útočníky ne postřelit, ale rovnou zabít, aby nemohli vypovídat.

To je nejiste.

Avsak mam trik. Poradil mi jeden znamy, bohaty zubar. Kdyz se k vam nekdo vloupa zastrelit a pak napalit par ran do zdi. Nikdo vam nedokaze, ze jste se snazil lupice varovat. To same treba na ty znasilnovace.

No jo, a co když to přijde vyšetřit Colombo nebo mě bude obhajovat Matlock?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů