Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#76 10. 6. 2012 22:13

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

Re: Státní maturity

holcina napsal(a):

Státní maturita mě opět naštvala. Dcera má 11 dní po ústní zkoušce a neví výsledky písemných prací. Děsný systém

to je divný..syn byl v pátek ve škole, kvůli slohům, které dorazily ve středu a viděl už své maturitní vysvědčení. Mám z něj radost. Hlavně kvůli tomu, že se teprve minulé léto začal učit angličtinu (ve škole má NJ) a rozhodl se z ní i maturovat. Bude z ní mít dvojku.

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#77 11. 6. 2012 8:14

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Tak dcerce volal zrovna ředitel, že slohovku napsali všichni. Výsledky opravdu trvaly. když tak poslouchám letošní maturanty jsou znechucení systémem a ztrácí motivaci, i díky novým maturitám

Není tady

#78 11. 6. 2012 8:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

laminanonte napsal(a):

to je divný..syn byl v pátek ve škole, kvůli slohům, které dorazily ve středu a viděl už své maturitní vysvědčení. Mám z něj radost. Hlavně kvůli tomu, že se teprve minulé léto začal učit angličtinu (ve škole má NJ) a rozhodl se z ní i maturovat. Bude z ní mít dvojku.

To jako opravdu se naučil celou středoškolskou angličtinu tak, aby z ní odmaturoval na dvojku? To snad ani není možné.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#79 11. 6. 2012 9:36

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

laminanonte napsal(a):

To jako opravdu se naučil celou středoškolskou angličtinu tak, aby z ní odmaturoval na dvojku? To snad ani není možné.

taky jsem si říkala, že si možná ukousl velký krajíc..ale didaktiku z AJ měl za dvojku (opravoval cermat) , ústní dal za 1. Z 39 možných bodů měl 36 a sloh neviděl, ale celková známka je dvojka.
On je možná trochu rozdíl mezi školní výukou a soukromou výukou. Říkal třeba, že neměl problém porozumět jednomu ze zkoušejících, na kterého si někteří spolužáci stěžovali, že mluvil rychle.

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

#80 11. 6. 2012 9:40

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

holcina napsal(a):

Tak dcerce volal zrovna ředitel, že slohovku napsali všichni. Výsledky opravdu trvaly. když tak poslouchám letošní maturanty jsou znechucení systémem a ztrácí motivaci, i díky novým maturitám

tak to je dobře.
Jsem taky ráda, že maturita je úspěšně za námi. Teď má čas na přípravu na přijímačky.

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí