Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 6. 2011 14:17

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Co potřebuje kočka?

Já mám, jak jinak, zvířecí problém.

včera jsem zjistila, že u nás na zahradě, pod přístřeškem na dřevo, porodila nějaká kočka (žádné nemáme, ani jsme nikdy neměli a můj chlap, ten pravda moc kočkám nefandí. Tuším průser průser..
) 4 malinkatá ko´tátka. Dospělé kočky občas zahlédnu na zahradě, to mi nijak nevadilo..ale tady se obávám, že už se mě to velmi týká.
Stará se od nich nehne, asi neodchází, netuším co teda žerou. Možná je ještě kojí. Řekla bych, že sotva otevřela oči. Já jim tam včera a ráno  donesla nějakej tvaroh, psí granule a nevím co s tím. Nikdo ji nezná, nikdo se k ní nemá...
Doma mám 3 psy. Na tuto "zadní" zahradu, kde jsou nyní ty kočky,  je nepouštím.

Konzervu? Bo co jim mám dát? A  nevím ani, jak o ně pečovat?

Není tady

 

#2 9. 6. 2011 15:00

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co potřebuje kočka?

Jestli se o ně chceš nějak postarat a máma je a asi kojí, tak pro ní kotěcí žrádlo a vodu. Jsou speciální granule, kapsičky nebo konzervy pro koata, tak ty (pro kojící jsou lepší vydatnější - kotěcí žrádla).
Psí žrádlo se nehodí. Na rozdíl od všežravých psů jsou kočky masožravky.
Jestli se ti nechce kupovat speciální žrádlo, tak maso, vařené nebo syrové přemražené (aspoň po 2 dnech v mrazáku, kočce samozřejmě rozmražené, teploty místnostní smile ).

Upravil(a) Bramborka (9. 6. 2011 15:06)


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#3 9. 6. 2011 15:10

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Wiki, pokud se koátka čerstvě narodila, potřebují k životu zatím pouze mateřské mléko od mámy-kočky smile ale nedělᚠžádnou chybu, když do jejich blízkosti nosíš tvaroh a granule. Krmíš totiž kočičí kojící matku, která díky tomu, že čerstvě porodila má omezenou možnost sehnat si potravu sama. Až začnou koata běhat, teprve potom je můžeš začít přikrmovat kočičí stravou, určenou pro koata.

Nemusíš si dělat starosti s tím, jak o koata pečovat, to v první fázi jejich života obstará sama jejich matka. Jestli mᚠchu kočičí rodince nějak prospět, nos jim (tedy zatím matce) tvaroh, granule a zvířecí konzervy. Toulavá kočka-bezdomovkyně pozře klidně i psí konzervu, rozdíl mezi kočičí a psí konzervou je jen ve velikosti kousků masa, jinak v ničem.

MMCH a počítám, jak počítám, vyšlo mi, že v tuto chvíli mᚠna krku celkem pět koček wink Už jsi uvažovala, co si počneš s takovým nadělením big_smile ?!? Ona ta koátka velmi brzy vyrostou a dospějí, měla bys podniknout určité kroky k tomu, abys vbrzku neměla ze "zadní" zahrady kočičinec big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#4 9. 6. 2011 15:29

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Bramborko, kočky že jsou masožravky lol ?!?

Jeden z mých kocourů je vysazen vyloženě na sladké, což jsme poprvé zjistili ve chvíli, kdy se vloupal do krabice s vánočním cukrovím a půlku cukroví nám sežral stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#5 9. 6. 2011 16:23

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Co potřebuje kočka?

Holky, já je nechci ! cool

Ony se mi "snesly" na nᚠpozemek..

Jak píšu - máme psy. Chlap mě vyhodí i s kočkama. Nažrat jim dám, já bych je nenechala jen tak..,dokonce hrozí, že k nim nějak přilnu ale bojím se , že si zase zadělávám na problém.
Když je tak ale krmím - tak už to jako budou MOJE kočky. ne?  Co s tím?? Kiaro - proboha!! A já nemám právo je přece sebrat a někomu dávat..

Díky za tipy na žrádlo. To bych ještě zvládla....jen to nemůžu dělat veřejně..
Co byste dělaly na mém místě? Mám to snad  nafotit a vyvěsit leták na návsi ? Sousedi kočku "neznaj" roll

Není tady

 

#6 9. 6. 2011 16:37

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co potřebuje kočka?

Kiara napsal(a):

Wiki, pokud se koátka čerstvě narodila, potřebují k životu zatím pouze mateřské mléko od mámy-kočky smile ale nedělᚠžádnou chybu, když do jejich blízkosti nosíš tvaroh a granule. Krmíš totiž kočičí kojící matku, která díky tomu, že čerstvě porodila má omezenou možnost sehnat si potravu sama. Až začnou koata běhat, teprve potom je můžeš začít přikrmovat kočičí stravou, určenou pro koata.

Nemusíš si dělat starosti s tím, jak o koata pečovat, to v první fázi jejich života obstará sama jejich matka. Jestli mᚠchu kočičí rodince nějak prospět, nos jim (tedy zatím matce) tvaroh, granule a zvířecí konzervy. Toulavá kočka-bezdomovkyně pozře klidně i psí konzervu,rozdíl mezi kočičí a psí konzervou je jen ve velikosti kousků masa, jinak v ničem.

MMCH a počítám, jak počítám, vyšlo mi, že v tuto chvíli mᚠna krku celkem pět koček wink Už jsi uvažovala, co si počneš s takovým nadělením big_smile ?!? Ona ta koátka velmi brzy vyrostou a dospějí, měla bys podniknout určité kroky k tomu, abys vbrzku neměla ze "zadní" zahrady kočičinec big_smile

To si dovoluji nesouhlasit. smile

Upravil(a) Bramborka (9. 6. 2011 16:37)


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#7 9. 6. 2011 16:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Jak jsem pochopila, žijete ve venkovském stavení a žádnou vlastní kočku ještě nemáte. Zkus přesvědčit chlapa, že nejlepší obrana proti myším je kočka, která jimi krmí pravidelně svá koata smile a když ani to nepomůže, zkus odrostlejší koata někde "udat" a jejich matku nech vykastrovat.

Jakmile si totiž číča zvykne někde vrhnout koata a zjistí, že je tam o ni dobře postaráno, bude se ti na pozemek vracet rodit koata tak 2x do roka roll , oč asi pochopitelně nestojíš.

Jinak Ti nezbývá, než se doma "přiznat" (ze své zkušenosti vím, že pomáhá přinést v dlani jedno bezbranné koátko a chlapovi-necitovi ho strčit až pod nos s kvílením, že chudinku a jeho bratříčky/sestřičky čeká bez vaší pomoci krutý život mezi predátory lol). Ty už jsi k těm kočkám totiž přilnula, ani o tom nevíš lol a dělat něco za zády svého partnera není moc dobré. Já Ti radím vymámit všemi možnými úskoky z chlapa požehnání k chovu koček, odrostlá koata postupně rozdat a starou kočku posléze nechat vykastrovat stolt

Jakmile totiž budeš dělat, že kočky na pozemku vlastně "nejsou" a budeš je potajmu chodit krmit, rozrostou se Ti na pozemku přímo geometrickou řadou a až Ti jich tam bude běhat třeba deset-patnáct a teprve v tu chvíli to praskne, budeš mít hodně co vysvětlovat big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 9. 6. 2011 17:07

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co potřebuje kočka?

Kiara napsal(a):

Jak jsem pochopila, žijete ve venkovském stavení a žádnou vlastní kočku ještě nemáte. Zkus přesvědčit chlapa, že nejlepší obrana proti myším je kočka, která jimi krmí pravidelně svá koata smile a když ani to nepomůže, zkus odrostlejší koata někde "udat" a jejich matku nech vykastrovat.

Jakmile si totiž číča zvykne někde vrhnout koata a zjistí, že je tam o ni dobře postaráno, bude se ti na pozemek vracet rodit koata tak 2x do roka roll , oč asi pochopitelně nestojíš.

Jinak Ti nezbývá, než se doma "přiznat" (ze své zkušenosti vím, že pomáhá přinést v dlani jedno bezbranné koátko a chlapovi-necitovi ho strčit až pod nos s kvílením, že chudinku a jeho bratříčky/sestřičky čeká bez vaší pomoci krutý život mezi predátory lol). Ty už jsi k těm kočkám totiž přilnula, ani o tom nevíš lol a dělat něco za zády svého partnera není moc dobré. Já Ti radím vymámit všemi možnými úskoky z chlapa požehnání k chovu koček, odrostlá koata postupně rozdat a starou kočku posléze nechat vykastrovat stolt

Jakmile totiž budeš dělat, že kočky na pozemku vlastně "nejsou" a budeš je potajmu chodit krmit, rozrostou se Ti na pozemku přímo geometrickou řadou a až Ti jich tam bude běhat třeba deset-patnáct a teprve v tu chvíli to praskne, budeš mít hodně co vysvětlovat big_smile

To si dovoluji souhlasit  smile


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#9 9. 6. 2011 17:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co potřebuje kočka?

kapitulation jsem na tom tak nějak podobně....
Máme dvorek, velkou zahradu, psa a průjezd s půdou. NIKDO tady nemá kočku, všichni mají různý počet psů. Před 4 týdny jsem s údivem zjistila, že na půdě se ve zbytku sena okotila malá hubená mourovatá, úplně divoká kočička. Krmím to už 4 týdny, v neděli jsem dovlekla pakl Kitekatu v akci z Makra... kočka i koata jsou divoký jak ďáblíci, syčí to a nedá se to chytit. Snažila jsem se kočičku na mě navyknout, nabízet jí žrádlo, sedět nehybně, koukat... nechce přijít a nají se až odejdu.
Koata tam dělají děsnej bugr, jsou rychlý jak blesk. Už se začínají myslím toulat, někdy se mi zdá že tam nikdo není i když dlouho potichu čekám.
Jsem zvědavá jak se to vyvine dál...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 9. 6. 2011 21:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Bety, chceš-li ochočit polodivoké divousky, NESM͊ se s nimi snažit o přímý kontakt (chytat do ruky, pokoušet se je hladit apod.) Nejsnáze je na sebe přivykneš, když jim poskytneš krmení a ihned odejdeš, takže kočky se nebudou cítit Tvojí přítomností "ohroženy" a pomalu začnou Tvoji přítomnost "snášet" big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 10. 6. 2011 14:42

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Co potřebuje kočka?

Holky, nechcete krásný ko´tátko?? lol

Kiaro,
Dům máme teprve rok,  takže nemáme ještě ani vzadu pořádně dodělaný plot.. A zprava i zleva vzadu od zahrady jsou sousední zahrady... kde různý zvířata chovaj. I kočky, slepice aták.  A sem tam k nám na zahradu chodí různí živočichové...roll . Nechávala jsem to být, říkala jsem si, že je to jedno, až uděláme úpravy té zahrady "zadní", tak oplotíme a budou mít konec výletů.  My jsme pořádně oplotili vpředu, a kus za domem, kam mohou psi. To jen abyste krásně mohli situaci vidět..no..ale nic to nemění na mé tragické situaci, pouemek náš, kočky cizí.

Udělala jsem přesně to, cos psala abych nedělala. Zatím jsem srabácky krmení nepřiznala a na povykování - doufám, že je nekrmííš !!?? jsem nereagovala. (mezi jiné povídal.."nikdy jsem žádnou  kočku neměl! nikdy žádnou nekoupil!, a žádná kočka mě absolutně nezajímá!! lol ),  S dcerou držíme záškodnickou basu. Přesně, jako Bety .. jsem koupila pytel nějakýho kitkatu, a desítky malých konzerviček, páč s tím zase nemůžu do lednice (!) Do.pr. dele to je furt práce ..
Můj chlap má pár záseků (vypnutí fotbalu, komáři doma  a kočky kdekoliv big_smile ), kde je nekompromisní. Ale každopádně ho musím zvládnout .

Ono totiž rodna  - přiznání -  asi před týdnem moji psi (přesněji naši psi pod mým dohledem) pošlapali čertvý beton, který nám vyrobili před barákem. (trest smrti) A to jsem byla upozorněna , a´t dávame pozor!  A já to nějak zamázla (blbě) a tak jsem to s holkou (spolupachatel) svedla na kočky, které tam občas běhaj - že jsem je jako viděla. roll. A on je te´d na ně dvojnásob nasr.aný big_smile . Jo, jo, lhát se nemá. lol

Zdůrazním potřebu kočky kvůli myším, protože jednu řešil před pár měsíci - intenzivně, dlouhodobě a velmi náročně. big_smile  Myslím, že by si to nerad opakoval.. lol To by vážně mohlo zabrat - racionální argument by mohl převážit.

Upravil(a) Wiki (10. 6. 2011 14:43)

Není tady

 

#12 10. 6. 2011 14:48

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Co potřebuje kočka?

Bety napsal(a):

kapitulation jsem na tom tak nějak podobně....
Máme dvorek, velkou zahradu, psa a průjezd s půdou. NIKDO tady nemá kočku, všichni mají různý počet psů. Před 4 týdny jsem s údivem zjistila, že na půdě se ve zbytku sena okotila malá hubená mourovatá, úplně divoká kočička. Krmím to už 4 týdny, v neděli jsem dovlekla pakl Kitekatu v akci z Makra... kočka i koata jsou divoký jak ďáblíci, syčí to a nedá se to chytit. Snažila jsem se kočičku na mě navyknout, nabízet jí žrádlo, sedět nehybně, koukat... nechce přijít a nají se až odejdu.
Koata tam dělají děsnej bugr, jsou rychlý jak blesk. Už se začínají myslím toulat, někdy se mi zdá že tam nikdo není i když dlouho potichu čekám.
Jsem zvědavá jak se to vyvine dál...

no, ty divoký, to je lepší, než krotký. Nechtěj, abych ti záviděla kočku..lol
U nich víš, že se dokáží postarat samy o sebe. Pravděpodobně zase odejdou, až budou mladé větší... Ale co já? roll Moji bublínci jsou malinký a strašně roztomilý. Dělaj kraviny, padaj do misky se žrádlem atd..
Já bych na ty tvý taky nesahala...
Co papáte?  Máte taky konzervičky s rybí příchutí? big_smile

Upravil(a) Wiki (10. 6. 2011 14:52)

Není tady

 

#13 10. 6. 2011 17:08

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co potřebuje kočka?

Ty naše se už toulají, asi brzo odejdou ale mám pocit že jsem slyšela v zahradě kocoura, tak jestli tam nebudeme mít porodnici napořád...
My jsme koupili Kitekaty v Makru tak jsme vzali balík hovězích, ale jsou tam ty bobulky uvnitř vícebarevné. Měli toho víc druhů, i rybí a kuřecí...rybí jsem koupila minule v Tescu.

Upravil(a) Bety (10. 6. 2011 17:17)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#14 10. 6. 2011 20:07

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co potřebuje kočka?

big_smilebig_smilebig_smile holky to se tak krásně čte jak vás mají ty koata hezky v hrsti :-))

Není tady

 

#15 10. 6. 2011 23:49

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Wiki, můj BM o sobě vždycky ponuře říkával, že je nepřítelem koček. Chá-chá-chá, směju se já ... během velmi krátké doby jsem ho úspěšně překočičila a můj úplně první mafián si ho získal, protože mu vždycky chodíval naproti k hospodě, čekal na něj a když se BM vracel plouživým krokem domů, Ferda se mu přilepil k noze a běžel s ním až domů. No neodměň za takovouhle přítulnost kocourka něčím dobrým, že ano ... lol Dopadlo to tak, že nepřítel koček mi sám jedno toulavé kotě přitáhl domů - to už byl Ferda dávno po smrti - s tím, že se na něj nalepilo u hospody a přišlo s ním až do baráku lol
Wiki, uhraj to na myši!!! Sice nevím, za jakých okolností jste likvidovali myš, ale ve Tvém mužském to zřejmě až doteď muselo zanechat nesmazatelné stopy big_smile Teď vážně - kočičí matka je nejlepším lovcem, protože chytá myši a nosí je polomrtvé mláďatům, aby se je naučila požírat a lovit - doporučuji Ti, abys začala brnkat výhradně na tuhle strunku. Že jsi na kočky svedla paseku, kterou udělali psi, to je sice blbý, ale musíš vymyslet jinou strategii, abys kočky zlegalizovala wink !!!

Upravil(a) Kiara (10. 6. 2011 23:50)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#16 15. 6. 2011 14:21

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Co potřebuje kočka?

Už to mám!

Už jsou kočky zlegalizovány.
Páník už jen zjištuje, CO žerou, aby viděl rozsah škod lol

Zjistila jsem, že je stará kojí. Ale pořád se potvora někde toulá. Docela na ně kašle. A ko´tata se nás sama bojí. Každý den jsou ale misky vymetený, a pokud je stará u nich, tak přijdou žrát i v naší přítomnosti. Tedy jako vylezou z hromady dřeva k misce, asi 1m od nás. Jsou strašně komičtí, dělají hrozný ptákoviny... všema čtyřma stojí v misce nebo se snaží udržet všema čtyřma na okraji misky. Padaj do ní, máchaj po sobě tlapama, ..vždycky tam hodinu blbnou.
big_smile

Není tady

 

#17 15. 6. 2011 15:25

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co potřebuje kočka?

Wiki tummenupp


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#18 15. 6. 2011 16:47

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Wiki ... tummenupp godlike tummenupp já věděla, že to dokážeš lol

Ještě k matce - kočce: pokud je to toulavá kočka, nebude ležet u koat 24 hodin denně, kor když už se rozkoukávají a dokonce už samy žerou z misky. Kočka potřebuje courat, chodit na lov atd. atd. Neznamená to, že je špatná matka - nakonec vidíš, že se ke koatům pravidelně vrací - ale že je v její přirozenosti chodit se toulat i mimo rámec svých mateřských povinností.

A chci Tě dopředu upozornit na alternativu, že jednoho dne kočka může usoudit, že koata už jsou natolik samostatná a soběstačná, že už ji nepotřebují a nenávratně zmizet, načež vám koata zůstanou na krku big_smile nebo že kočka uposlechne volání přírody a podlehne prvnímu kocourovi, který ji znovu nakryje, ačkoliv je ještě u koat (bohužel, vlastní zkušenost stolt)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#19 15. 6. 2011 17:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co potřebuje kočka?

hmm tak u nás už se toulají všichni a k nám se přijdou jen nažrat a kašlou na nás, ani je nevidíme, takže už přestanu krmit, celý den tady nejsou...  napřed nakrmím obden a pak když uvidím že to zvládají tak končím...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#20 16. 6. 2011 12:46

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Co potřebuje kočka?

Bety, ty to mᚠdobrý...až závidím.  big_smile

Holky, nechvalte mě..Já jsem to asi zase podělala.. roll cool

Uvažovala jsem - aby jako měly katze papání i "na potom" ..

Včera jsem předložila mńau bandě čtyři chody  (mléko, jogurt, maso, granule a sýr) a mladý se zabořily do jogurtu - všema čtyřma (mluvíme o půllitrovém jogurtu lol ) . ok. Pobavila jsem se , dělaly zase kraviny  a šla jsem domů. Z terasy jsem pak šla, asi za půl hodky, sledovat vývoj - a představte si - žraly tam tři  dospělý kočky. Cizí. Barevně - každej z nich mohl být tata.  Stará je asi zavoalal.
Tak tohle vidět páník!! lol to by se mu blokly koronárky lol

Takže dost. nakrmím vždycky jen mrńouse a a starou, a odnesu to.

Slyšela jsem, že někdy přijde do hnízda i tata a že klidně nějaký kotě i zabije! Víte něco o takové informaci?

Kiaro - ony ty kočky nejsou divoký. Jsou někoho ze vsi. Jen se nikdo nepřizná (ty "moje"). Starou jsem párkrát u nás zahlédla, předs mladejma..myslím. A to je potvora - tře se o mně a když ji nepohladím a nebo přestanu drbat, tak mě kousne. big_smile

A víš, že mě napadlo, že si třeba šla někam za.š.u.kat..a na malý se vykašlala?! lol Tak to teda ne, to nebudu podporovat! lol 
To už bych si mohla požádat om živnos´ták na zverimex usch

Není tady

 

#21 17. 6. 2011 16:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Ano, Wiki, nakrm jen mrňouse a matku-kočku a až se mňau-banda nasytí, jídlo zase odnes. Kočky jsou nesmírně oučenlivé na to, jak se bleskurychle nafařit někam, kde cítí žrádlo - a skutečně bys nakonec krmila cizí kočky z půlky vesnice lol

Jinak to víš, že se Ti nikdo nepřizná, že Tě navštěvují jeho kočky a už vůbec se Ti nikdo nepřizná, že se Ti třeba jeho kočka okotila na zahradě lol Jak vesničani uslyší o koatech, ohluchnou, oněmí a zapřou Ti i nos mezi očima stolt

Ke kocourovi, požírajícím mláďata asi tolik: kocouři to skutečně dělají, ale nesežerou svoje koata, která poznají podle pachu, ale zlikvidují koata cizího kocoura. Je to velmi ošklivý pud, kterým šelmy (nejen kočky, ale i lvi nebo opičáci) chtějí zachovat pouze svoje geny a mláďata cizího samce proto nemilosrdně zabíjejí. Všichni jsme součástí přírody a příroda si sama dělá prostřednictvím samců takovouto selekci, by se to nám-lidem zdá sebevíc nepochopitelné a tvrdé stolt

Ke kočce, která si šla někam zasexovat už jsem Ti psala svoje - ano, nechci Tě strašit lol ale je to velmi pravděpodobné. Proto Tě nabádám, abys kočku nechala fofrem vykastrovat, pokud si ji chceš nechat, protože volání přírody nezabráníš a další koata by byla dřív, než na nový boty big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#22 25. 6. 2011 20:24

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co potřebuje kočka?

Wiki napsal(a):

Bety, ty to mᚠdobrý...až závidím.

roll no takže jak dopadl pokus o odstavení: pár dní jsem tam nedala žrádlo, nastěhovaly se všechny zpátky. Tak jsem začala dávat žrádlo každý druhý den, ale ani jedna se nepříblížila. Za celou dobu co tam lezu jak b-l-b-e-c žádný kontakt, jen zděšený úprk. Předvčerejšky vlezl na půdu manžel s kouskem provázku, kočky se schovaly. Držel provázek ve vzduchu a pomaličku s ním točil a ty bes.tie falešný a proradný si s tím začaly, hrát, chytat tlapkama a lovit, no a včera a dnes jsou nejlepší kamarádi - berou si od něj žrádlo a může je hladit. To mám za to!!! každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestaný. Takže současný stav 1 + 4 a v zahradě číhá zašklíbený černý kocour. Žrádla jim dáme jenom kolik sežerou, zásobu tam nenecháváme. Stará kočka je tam docela málo... Budu to muset odčervit...až se uklidní tak naočkovat...nejradši i vykastrovat... to bude peněz...  yikes


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#23 26. 6. 2011 9:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co potřebuje kočka?

Dnes jsem se snažila ulovit snímky, je tam dost tma a přišla jen dvě koata
http://3x.cz/dm-B76L.jpg

a lov na provázek
http://3x.cz/dm-8OY9.jpg

http://3x.cz/dm-AA3T.jpg

jsou všechna stejné barvy, jen jedno má tmavší proužky


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#24 26. 6. 2011 10:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co potřebuje kočka?

Bety napsal(a):

Wiki napsal(a):

Bety, ty to mᚠdobrý...až závidím.

roll no takže jak dopadl pokus o odstavení: pár dní jsem tam nedala žrádlo, nastěhovaly se všechny zpátky. Tak jsem začala dávat žrádlo každý druhý den, ale ani jedna se nepříblížila. Za celou dobu co tam lezu jak b-l-b-e-c žádný kontakt, jen zděšený úprk. Předvčerejšky vlezl na půdu manžel s kouskem provázku, kočky se schovaly. Držel provázek ve vzduchu a pomaličku s ním točil a ty bes.tie falešný a proradný si s tím začaly, hrát, chytat tlapkama a lovit, no a včera a dnes jsou nejlepší kamarádi - berou si od něj žrádlo a může je hladit. To mám za to!!! každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestaný. Takže současný stav 1 + 4 a v zahradě číhá zašklíbený černý kocour. Žrádla jim dáme jenom kolik sežerou, zásobu tam nenecháváme. Stará kočka je tam docela málo... Budu to muset odčervit...až se uklidní tak naočkovat...nejradši i vykastrovat... to bude peněz...  yikes

lollollol
Já jsem Ti říkala, Bety, že jsi moc tlačila na pilu stolt Takovýhle divousky nesmíš okamžitě brát do rukou, chytat je a chtít se s nimi mazlit, tím je znejistíš a ony se Tě pak budou stranit. Manžel na to šel od lesa: nalákal je na hračku, aniž by je hned od začátku bral na ruku a kočky si získal na svoji stranu, takže koata usoudila, že s tímhle pánem bude ještě velká švanda, na rozdíl od té paní, která je honí po celé půdě a bere je bez jejich dovolení na ruku big_smile

A znovu Ti doporučuji - první, koho nech fofrem vykastrovat, je jejich matka. Vzhledem k tomu, že na zahradě už číhá natěšený černý kocour, je moje rada velmi prozíravá stolt Abys totiž neměla vbrzku z půdy rozsáhlý kočičinec stolt !!!

Jinak koátka jsou nádherná tummenupp stolt tummenupp !!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#25 26. 6. 2011 12:18

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co potřebuje kočka?

Ale já jsem je nehonila, jen jsem nabízela na ruce misku s jídlem... a to až po měsíci, ale to nevadí, teď si zvykají a už dva lidi chtěli kotě.


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů