|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Ahoj Holky,
moc bych se vás chtěla zeptat jak to máte letos s plavkami? Už jste si nějaké kupovali nebo máte nějaké vybrané? Řeším právě dilema jaké si letos pořádit, jesli jít do klasických dvoujdílných nebo se konečně odhodla a koupit takové ty co májí ten pásek přes pupík.
Rozmýšlím se nad těmito ( jsou to ty šesté od vrchu ):
reklama
Libí se Vám?
Upravil(a) mala.popelka (16. 7. 2011 18:17)
Není tady
Já bych si objednala tu postavu, a pak už by mi bylo jedno, jaké budu mít plavky.
Ale všechny jsou krásné...
Není tady
housenkam napsal(a):
takové ty co májí ten pásek přes pupík.
na tu reklamu klikat nebudu
a pásek přes pupík bych si nekoupila, při každém sednutí bude hnusně odstávat
Není tady

Taky tenhle rok nemám zatím koupené plavky. Moje představy jsou podobné jako chceš ty, jen bez toho pásku na břichu. Je to hezké ale né moc praktické. Hlavně by mi vadilo to zvláštní opálení pak 
Není tady

Ahoj všechny, já si už taky vybrala. Nevím, jak se tady můžou vkládat fotky, tak pošlu odkaz, snad mi to nesmažou jako reklamu. http://www.pradlo-elegant.cz/tipy-na-da … -3862.html
Není tady
plavečky na tudle sezónu by se hodily no
Kdyby sis radši opakovala češtinu...
Není tady
Plavky nejsou nutností....
Není tady
Judy, mně se moc líbí, jak kdejakou 3,14čovinku, s kterou přijdu, ty okamžitě ilustruješ... plavečky, prostěradlo, nedávno klimakterickou domácnost... 
Není tady
Zase si tak nefandi
. Ty ilustrace nejsou kvůli Tobě, ale kvůli těm reklamnicím. Aby lépe pochopily. Totiž psané slovo někdy nestačí, obrázek pochopí snad i ony (oni). Navíc (a to Tě ctí), nejsi to Ty, která sem chodí s 3,14ovinami...
Není tady
ale kvůli těm reklamnicím. Aby lépe pochopily.
Optimistko.
Nechápou. Mlčí nebo se rozpačitě hihňají... nanejvejš...
Není tady