Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 6. 2011 11:17

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Pritel...co s nim/tim?

Dobry den,chodime s pritelem pres deset let a oba jsou to nase prvni vztahy (vek 29), nebydlime spolu. Dva mesice jsem mela zkouskove, on narocnou praci a moc jsme se nevidali. Kdyz uz ano,tak to bylo takove divne. Rikala jsem si,ze je to tim,ze je unaveny,byl malomluvny,nic moc ho nezajimalo, temat k hovoru take malo (tim,ze jsem byla fakt porad doma). Ale byl mily, pozorny, psal povzbuzujici smsky, sladkosti mi nosil, kytku a pri rozhovorech rikal, ze nevidi duvod, proc by se se mnou rozchazel,ze jsem dokonala. Tak me to potesilo,ale rikala jsem si, proc mi to rika. Kdyz jsem zavedla rec na to,ze musi byt unaveny z prace,tak rikal,ze ani ne. Uz mam po zkouskovem a nic se nezmenilo. Pritel je "nemastny neslany", o dost vice casu travi s kamarady nez drive. Uz jsem to nemohla vydrzet, tak jsem se ho zeptala,jestli se neco nedeje. On rikal, ze jo,ale ze o tom ted nechce mluvit. Rikala jsem mu,ze se to ale samo nevyresi,at mi rekne co se deje. A on na to, ze vlastne ani nevi, co se deje, ze je to se mnou pekny, ze by nemel mit duvod k tomu rozchazet se se mnou, ale ze mu tam proste neco vadi nebo chybi, co nedokaze pojmenovat. Jedinou vetu nerekl s urcitosti, v kazde vete bylo asi, mozna, nevim. Takhle nejisteho jsem ho nikdy nevidela. Ze nevi, jestli ten nas vztah je dobry, protoze ho nema s cim porovnat. Nejak jsme se jeste dostali k jeho kamaradce v praci, ze si s ni rozumi, ale ne tak jako se mnou, a ze ona nema s tema vecma nic spolenceho. Mozna zacal bilancovat, protoze v zari oslavi 30, a od zari jsme chteli spolu bydlet. a ja nevim, jak se chovat, slzy mi tekly, nevim, jestli je se mnou z rozumu nebo z citu, nebo jestli nenasel odvahu se se mnou rozejit? to se stalo vcera, ze pry jde dnes s klukama do hospody. on to asi nechape,ze mi tim ublizuje a ze tato nejistota neco vypovida o nasem vztahu i o nem samotnem.

Není tady

 

#2 7. 6. 2011 11:22

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice napsal(a):

Dobry den,chodime s pritelem pres deset let a oba jsou to nase prvni vztahy (vek 29), nebydlime spolu. Dva mesice jsem mela zkouskove, on narocnou praci a moc jsme se nevidali. Kdyz uz ano,tak to bylo takove divne. Rikala jsem si,ze je to tim,ze je unaveny,byl malomluvny,nic moc ho nezajimalo, temat k hovoru take malo (tim,ze jsem byla fakt porad doma). Ale byl mily, pozorny, psal povzbuzujici smsky, sladkosti mi nosil, kytku a pri rozhovorech rikal, ze nevidi duvod, proc by se se mnou rozchazel,ze jsem dokonala. Tak me to potesilo,ale rikala jsem si, proc mi to rika. Kdyz jsem zavedla rec na to,ze musi byt unaveny z prace,tak rikal,ze ani ne. Uz mam po zkouskovem a nic se nezmenilo. Pritel je "nemastny neslany", o dost vice casu travi s kamarady nez drive. Uz jsem to nemohla vydrzet, tak jsem se ho zeptala,jestli se neco nedeje. On rikal, ze jo,ale ze o tom ted nechce mluvit. Rikala jsem mu,ze se to ale samo nevyresi,at mi rekne co se deje. A on na to, ze vlastne ani nevi, co se deje, ze je to se mnou pekny, ze by nemel mit duvod k tomu rozchazet se se mnou, ale ze mu tam proste neco vadi nebo chybi, co nedokaze pojmenovat. Jedinou vetu nerekl s urcitosti, v kazde vete bylo asi, mozna, nevim. Takhle nejisteho jsem ho nikdy nevidela. Ze nevi, jestli ten nas vztah je dobry, protoze ho nema s cim porovnat. Nejak jsme se jeste dostali k jeho kamaradce v praci, ze si s ni rozumi, ale ne tak jako se mnou, a ze ona nema s tema vecma nic spolenceho. Mozna zacal bilancovat, protoze v zari oslavi 30, a od zari jsme chteli spolu bydlet. a ja nevim, jak se chovat, slzy mi tekly, nevim, jestli je se mnou z rozumu nebo z citu, nebo jestli nenasel odvahu se se mnou rozejit? to se stalo vcera, ze pry jde dnes s klukama do hospody. on to asi nechape,ze mi tim ublizuje a ze tato nejistota neco vypovida o nasem vztahu i o nem samotnem.

Allice,vidím v tom jinou ženu, ale hlavní důvod.....přechozený vztah..

Není tady

 

#3 7. 6. 2011 11:29

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

Revliba: chodime spolu dlouho, ale myslim, ze mame pestry vztah, porad neco planujeme, kazdy mame svoje konicky, kamarady, nejsme jen spolu, na vikendy jezdime spolu i s nekym jinym, jezdime s pejskem na vylety, proste bylo nam spolu fajn. A co myslis, ze mam delat? byt iniciativni a promluvit si spolu? nebo se na chvili odmlcet-nevidat a pak promluvit? nebo delat jako ze nic?

Není tady

 

#4 7. 6. 2011 11:35

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Pritel...co s nim/tim?

i já mám pocit, že spolu chodítě moc dlouho, nikam se ten vztah neposunul.

Není tady

 

#5 7. 6. 2011 11:36

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Pritel...co s nim/tim?

Jina zena to neumim odhadnout. Ale prechozeny vztah bych taky rekla. A jak jste v reci dostali na to, ze se s tebou nechce rozchazet? To s tim zacal sam od sebe?

Není tady

 

#6 7. 6. 2011 11:36

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

agewa: to je pravda, ale v zari se mel posunout ke spolecnemu bydleni.

Není tady

 

#7 7. 6. 2011 11:39

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

pecule: jojo, sam do sebe rikal, ze jsem super, ze by lepsi holku nenasel a ze kdyby se se mnou chtel rozejit, tak vlastne nema duvod.

Není tady

 

#8 7. 6. 2011 11:41

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

a dekuji vam, ze pisete.

Není tady

 

#9 7. 6. 2011 11:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice, velmi varovným signálem je fakt, že Tvůj přítel už několikrát konkrétně vypustil z úst větu, v níž natvrdo zaznělo slovo rozchod. Kdyby o rozchodu s Tebou nepřemýšlel, v životě by takové slovo z úst nemohl vypustit. Podle mého názoru zřejmě poznal slečnu, se kterou si zřejmě rozumí lépe, nežli s Tebou, Tobě vzhledem ke společně prožitým rokům nechce zatím ublížit a to, co právě prožívᚠje počáteční fáze před rozchodem: přítele už vztah s Tebou ničím nenaplňuje a zatímco Ty bys byla ráda, aby se vztah překlopil do fáze spolubydlení, přítel už je tak trochu zahleděn směrem k jiné slečně a je podle mě jen otázkou času, kdy na Tebe vybalí na rovinu rozchod.

Jestli Ti můžu poradit, pomalu se na tuto alternativu připravuj, protože všechno nasvědčuje tomu, že přítel se pomalu rozhoupává k tomu, aby vztah ukončil hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#10 7. 6. 2011 11:47

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Pritel...co s nim/tim?

Alice, taky myslím, že jste spolu oba pořád na jednom místě. Jo...má se to v září posunout....ale není to po 10 letech dost pozdě?

Není tady

 

#11 7. 6. 2011 11:49

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Pritel...co s nim/tim?

On si se slecnou ani nutne nemusi lip rozumet, jen proste je od nejakych 19 s jednim clovekem. A co mohl do tech 19 tak zazit pokud jde o vztahy. Ja jsem ale skeptik vuci vztahum od mladi. Znam jen par co vydrzelo a jeste min kde to zaroven i klape. Zase je ale dobry, ze pokud se nechce jeste usadit, ze to pripadne prijde ted a ne za par let az byste meli rodinu.

Není tady

 

#12 7. 6. 2011 11:53

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice,souhlasím s tím co tu píšou holky...připravuje se i tebe na ukončení...deset let je příliš dlouhá doba na to,aby vztah zůstal na tom samém místě...je mi tě moc líto a dovedu si představit,co prožíváš...ach jo....,ale i kdyby se to rovnalo velmi velmi bych zvažovala společné bydlení od září...toto jsou silné varovné signály k budoucí nefunkčnosti vztahu...
asi jsem tě nepotěšila,ale jsi mladá,ničeho se neboj...pussa

Není tady

 

#13 7. 6. 2011 11:58

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

pecule: to si take ve svetlych chvilkach rikam, ze je lepsi ted nez pozdeji smile (nejlepsi by ale bylo vubec). Ale proste se stalo, potkali jsme se moc brzo a nic s tim zpetne neudelame.

Není tady

 

#14 7. 6. 2011 12:01

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

revliba: tak pak nechapu, na co se pripravuje a proc to neudela co nejdrive, kdyz vidi,ze se uz ted trapim. to je tak tezke predstavit si, ze s nim nebudu sad

Není tady

 

#15 7. 6. 2011 12:06

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Pritel...co s nim/tim?

Kiara napsal(a):

Allice, velmi varovným signálem je fakt, že Tvůj přítel už několikrát konkrétně vypustil z úst větu, v níž natvrdo zaznělo slovo rozchod. Kdyby o rozchodu s Tebou nepřemýšlel, v životě by takové slovo z úst nemohl vypustit. Podle mého názoru zřejmě poznal slečnu, se kterou si zřejmě rozumí lépe, nežli s Tebou, Tobě vzhledem ke společně prožitým rokům nechce zatím ublížit a to, co právě prožívᚠje počáteční fáze před rozchodem: přítele už vztah s Tebou ničím nenaplňuje a zatímco Ty bys byla ráda, aby se vztah překlopil do fáze spolubydlení, přítel už je tak trochu zahleděn směrem k jiné slečně a je podle mě jen otázkou času, kdy na Tebe vybalí na rovinu rozchod.

Jestli Ti můžu poradit, pomalu se na tuto alternativu připravuj, protože všechno nasvědčuje tomu, že přítel se pomalu rozhoupává k tomu, aby vztah ukončil hmm

Naprosto přesné, krásně shrnuto... jen dodám, že jedním z důvodů, proč váhá je i to, že má strach, aby si nepohoršil, protože slečnu ještě moc nezná...
Dala bych mu na omezený čas a volnost, aby slečnu líp poznal a kdyby byl nemastnej, neslanej i dál, tak bych ten krok udělal za něj. Jenže mě je o deset let víc. Před deseti lety a před možným sestěhováním s mužem, se kterým bych plánovala budoucnost, bych nejspíš bulela, jak želva.
Hodně sil, Allice. pussa

Není tady

 

#16 7. 6. 2011 12:07

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice napsal(a):

revliba: tak pak nechapu, na co se pripravuje a proc to neudela co nejdrive, kdyz vidi,ze se uz ted trapim. to je tak tezke predstavit si, ze s nim nebudu sad

I ten kdo opouští cítí bolest a je to po něj těžké...cítí určitě zodpovědnost vůči vašim prožitým společným létům a k tobě,je moc těžké takový krok udělat..chápu to

Není tady

 

#17 7. 6. 2011 12:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pritel...co s nim/tim?

ze vlastne ani nevi, co se deje, ze je to se mnou pekny, ze by nemel mit duvod k tomu rozchazet se se mnou, ale ze mu tam proste neco vadi nebo chybi, co nedokaze pojmenovat.... ale v zari se mel posunout ke spolecnemu bydleni... pak nechapu, na co se pripravuje
"nevi, co se deje" - spíš neví, jak z toho vyjít bez ztráty kytičky, dokonce možná i bez toho,
aby ti výrazně ublížil. Proto možná ty řeči, že BY neměl důvod k rozchodu... kdyBY...
"nedokaze pojmenovat" - nebo nechce. Dokud si není jistý sám sebou nebo jinou slečnou.
"nechapu, na co se pripravuje" - no na to, abyste měli do září vyřešeno, protože ze společnýho bydlení se odchází hůř.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 7. 6. 2011 12:15

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice, ale ono je to i proto, že ani on z toho není šastný, a je to i pro něj těžkej krok..

A možná ani ta slečna není tou, pro kterou tebe opustí.. prostě jste se spolu dostali na mrtvý bod, i když je vám spolu pěkně, už se ničím nepřekvapíte.. už chybí ta "jiskra".. faktem je, že mnozí po 20 letech v manželství by dali nevím co za to, aby spolu vycházeli tak jako vy dva teď, aby ještě uměli plánovat a smát se spolu.. ale ve vašem věku je to asi opravdu málo.. ta slečna nejspíš rozechvěla nějakou strunu, která s tebou už nezní.. možná ho polechtalo vzrušení, možná nějaká tajemnost.. je vcelku jedno, jestli bude s ní nebo s jinou, ale už otevřel dveře 13. komnaty a ochutnal, že něco někde voní jinak.. skoro bych mu to neměla za zlé, tak jak to popisuješ.. jen to bude hodně smutné.. ale nezoufej, i ty nakonec vyděláš, protože tě taky ještě čeká to znovuobjevování, vášeň, svůdnosti, a třebas i partner o 200% lepší než tenhle..

Můj ex mi tenkrát řekl: "Mám plno důvodů, proč být s tebou, ale nemám důvod nebýt s ní" (nám se do toho teda tenkrát navezla pani velmi aktivně).. ale i kdyby u vás nebyla žádná aktivní protistrana, je to asi nastejno..

Buď statečná, a až to přebolí, možná v něm získᚠskvělého kamaráda..


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#19 7. 6. 2011 12:30

majkafa
Host

Re: Pritel...co s nim/tim?

Přechozený vztah.

Co mᚠdělat? Se vztahem je konec. Přebolet, najít si jiného přítele, mít dítě... Prostě vztah posouvat. Posunutím nejsou koníčky, pes...

Já bych se zeptala, na co probůh takovou dobu čekáte. Že už spolu nebydlíte a nemáte děti.
Taky není dobré, by by to bylo pohádkové, nehledat a být si ve vztahu prvními partnery. Dříve nebo později bude chtít minimálně jeden ze vztahu poznat, jaké by to bylo s jiným. Přinejmenším sex.

Upravil(a) majkafa (7. 6. 2011 12:46)

 

#20 7. 6. 2011 12:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pritel...co s nim/tim?

majkafa napsal(a):

Přechozený vztah.

Co mᚠdělat? Se vztahem je konec. Přebolet, najít si jiného přítele, mít dítě... Prostě vztah posouvat. Posunutím nejsou koníčky, pes...

Já bych se zeptala, na co probůh takovou dobu čekáte. Že už spolu nebydlíte a nemáte děti.
Taky není dobré, by by to bylo pohádkové, nehledat a být si ve vztahu prvními partnery. Dříve nebo později bude chtít minimálně jeden ze vztahu poznat, jaké by to bylo s jiným. Přinejmenším sex.

Tak na to bych se zeptala taky,ale dnesni mlady to maji zrejme nastavene trochu jinak nez jsme to meli my.A pak najednou zjisti,ze biologicke hodiny tikaji....a partner zadny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#21 7. 6. 2011 13:34

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice napsal(a):

revliba: tak pak nechapu, na co se pripravuje a proc to neudela co nejdrive, kdyz vidi,ze se uz ted trapim. to je tak tezke predstavit si, ze s nim nebudu sad

Alice, já bych řekla, že si tě nechává v rezervě, kdyby to nové nevyšlo.  Znᚠto.. lepší vrabec v hrsti...   A přeci jen s tebou něco prožil.  Ale třeba tě tu strašíme, jen nepoznal něco jiného a chce si to prostě zkusit,  ujistit se, že ty jsi to nejlepší, co ho poznalo. tillfreds


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#22 7. 6. 2011 13:34

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pritel...co s nim/tim?

ja jsem o tri roky mladsi, a chodim jeste do skoly. a sestehovat jsme se prave chteli,az budeme oba dva v praci, coz by snad bylo v zari. Pri skole jsem zvladala jen jednorazove brigady,z toho bych se neuzivila. Porizeni psa jsem brala jako posunuti, protoze se o nej oba dva starame. Jeden den spime u me (nasich), druhy den spime u neho, dalsi treba kazdy zvlast.
Majkafa: Takze posunuti jsou jen bydleni a deti? ja vim, potkali jsme se mladi, ale ted s tim nic neudelame.

Není tady

 

#23 7. 6. 2011 13:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice, už ho to nebaví a to hrozící sestěhování se je právě ta poslední kapka, která ho donutila konečně se vymáčknout. Zatím tento přechozený vztah jakž-takž snášel, když mu zůstalo jeho soukromí, ale s tím má být teď konec a toho se děsí. Podle mě buď ráda, že do toho nepřišlo dítě...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#24 7. 6. 2011 13:44

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice napsal(a):

Takze posunuti jsou jen bydleni a deti?

ne, to není žádné posunutí - posunutí je vzájemné naladění se na stejnou strunu, a to vy nejste - ty si maluješ vztah jako ideální a se vším jsi spokojená a ani jsi netušila, že on není a neví jak z toho slušně vybruslit. On taky zvažuje "tak dlouho jsme spolu, co na to ostatní, bude dělat scény? co když to s jinou nevyjde?" to všechno mu běží hlavou!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#25 7. 6. 2011 13:45

majkafa
Host

Re: Pritel...co s nim/tim?

Allice napsal(a):

ja jsem o tri roky mladsi, a chodim jeste do skoly. a sestehovat jsme se prave chteli,az budeme oba dva v praci, coz by snad bylo v zari. Pri skole jsem zvladala jen jednorazove brigady,z toho bych se neuzivila. Porizeni psa jsem brala jako posunuti, protoze se o nej oba dva starame. Jeden den spime u me (nasich), druhy den spime u neho, dalsi treba kazdy zvlast.
Majkafa: Takze posunuti jsou jen bydleni a deti? ja vim, potkali jsme se mladi, ale ted s tim nic neudelame.

Psalas - 29.
Mᚠčas. Skonči to a hledej, abys vůbec poznala, jakého partnera vlastně hledáš. On už to dělá a to je fajn. Navždy by vás lákalo nepoznané. I když tomu teď nevěříš.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů