Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 2. 6. 2011 13:49

minka
♥♥-----

cesta se psem

Chtěla bych poprosit o zkušenosti cestování se psem na Slovensko.
Jedeme o prázdninách za rodinou na jižní Slovensko a chceme tentokrát s sebou vzít našeho malého psa 2,6 kg.
Očkování proti vzteklině a odčervení bude mít za sebou, ale nechci utrácet za čip a pas.
Mluvila jsem i o tom z veterinářem a ten mi řekl, že správně by to pes měl mít a že mně o tom musí informovat, ale že mně k tomu nutit nebude, a při případné kontrole mám dělat, že o tom nevím.
Máte někdo zkušenosti?

Není tady

#2 2. 6. 2011 15:44

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Re: cesta se psem

minka napsal(a):

Chtěla bych poprosit o zkušenosti cestování se psem na Slovensko.
Jedeme o prázdninách za rodinou na jižní Slovensko a chceme tentokrát s sebou vzít našeho malého psa 2,6 kg.
Očkování proti vzteklině a odčervení bude mít za sebou, ale nechci utrácet za čip a pas.
Mluvila jsem i o tom z veterinářem a ten mi řekl, že správně by to pes měl mít a že mně o tom musí informovat, ale že mně k tomu nutit nebude, a při případné kontrole mám dělat, že o tom nevím.
Máte někdo zkušenosti?

Očkovací průkaz  mu vždycky stačil. Jmenuje se snad mezinárodní..už nevím. Také jezdí bez čipu. Jel do Německa, PL, Ma´darska, HR. Na Slovensku to nebude asi jinak.

Není tady

#3 2. 6. 2011 21:46

Jája80
♥♥♥♥♥--
Místo: konečně zase Brno :-)
Web

Re: cesta se psem

My teď jedeme do Rakouska a pas jsme dělat nechali. Nᚠpes je čipovaný, takže jsem to neřešila. Já osobně bych se bála vycestovat se psem bez pasu. Nikdy nevím, co se kde může stát, kde se mi pes ztratí atd..... Navíc, pokud budou celníci dělat namátkovou kontrolu a pes bude bez pasu, nepustí Tě do země.

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/7OjT4Rq.jpghttp://lb2f.lilypie.com/7OjTp2.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí