Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1126 23. 3. 2012 15:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: Chat o vsem.

Sevření v takovémhle myšlení je dost děsný.....nejhorší je, že si to dotyčný-á neuvědomuje, dokud to poprvé neudělá silně KŘUP!

Bůh s ním-ní stolt

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#1127 25. 3. 2012 23:57

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Zklamaná napsal(a):

Hele a když už jsme v té duchovní sféře, tak tady takový rychlokurz, bez placení, bez cestování - a jak je teď IN, tak je přímo ON-LINE wink

http://www.youtube.com/watch?NR=1&f … -3rLfG_8bA

Díky, taky jsem ti něco našla ...

http://www.youtube.com/embed/uR8HJx4bYMI

jo, ten název se musí číst s diakritikou smile

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#1128 29. 3. 2012 13:34

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

gloriasmilevissla

http://desmond.imageshack.us/Himg845/scaled.php?server=845&filename=chichij.jpg&res=medium

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#1129 8. 4. 2012 21:14

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Teda  lol tohle musím dát sem, protože tohle se fakt jen tak nevidí a neslyší...

a jak jsem vůbec k tomu přišla? No na svém FB mám mezi přáteli i lidi, co se nezajímají jen o matriálno, nýbrž i o ezoteriku (já tomu říkám o "rozumnou ezoteriku")... a s prominutím, také nevěřili svým uším a očím

http://www.youtube.com/watch?v=MjF3pRIT7wI

jako...graduje to postupem času lol fakt, pokud budete mít tu trpělivost - vytrvejte godlike (fakt jsem oželela večerní pořad v TV, či přečtení pár kapitol v knize)

No a jelikož jsem osoba zvídavá, mrkla jsem i na aluškiny stránky - upřímně přiznávám, "šla" jsem po její napsané knize - takže jsem si přečetla úryvek z knihy (pouze začátek str. 54)  a pak mrkla na videoupoutávku ke knize.
Tuto knihu avizuje jako "Kniha Svět za oponou je duchovně laděná beletrie, inspirovaná vlastním životem autorky"
A pak mi svitlo - Aluška zastydla v Nekonečném příběhu ( Evelin, Atrej, mix hudby ze zmíněného filmu)

No až Aluška uvěří tomu, že umí létat, možná bude nominována na Darwinovu cenu (konečně získá to patřičné uznání) lollollol

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#1130 8. 4. 2012 21:21

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

v pasáži na 1.05.00 přímo z videa po mě šel mráz....normálně jsem cítila, jak vylučuje směrem ven tolik geopatogeních zón, až se mi zkroutil žaludek lol

Upravil(a) Zklamaná (8. 4. 2012 21:35)

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!

Není tady

#1131 8. 4. 2012 22:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Zajímavý je, že já na Alušku narazila včera zcela nezávisle na tobě. Protože mám nos, ani jsem do ní nenakoukla - a teď vidím, že jsem možná udělala dobře.
Já bych ji tudíž nepodceňovala......
Ale koukat na to nebudu, nos nedovolí.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#1132 9. 4. 2012 9:48

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem se teda na Alušku podívat chtěla (je dobré znáti argumenty druhé strany), ale na všech stránkách mi to nahlásilo, že video nebylo nelezeno... Asi v tom má prsty Sisifos wink

Není tady

#1133 9. 4. 2012 10:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Já myslím, že na tohle Sisyfos nemá, Jess roll Ten tak bezzubě prudit.

Není tady

#1134 9. 4. 2012 16:22

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Jessika napsal(a):

Já jsem se teda na Alušku podívat chtěla (je dobré znáti argumenty druhé strany), ale na všech stránkách mi to nahlásilo, že video nebylo nelezeno... Asi v tom má prsty Sisifos wink

ouvej, to jsem to dopracovala... jessyka smile smile smile

Není tady

#1135 9. 4. 2012 16:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

že se v tom šourᚠlol víš, jak dlouho mi trvalo, než jsem přišla, vo co gou?

Není tady

#1136 9. 4. 2012 20:53

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Páni docenti už nevědí, na kom by se pomocí balvanů zviditelnili, tak k tomu použijí devatenáctiletou holku?  (Jednu z desítek nebo stovek těch, které ze zájmu a nadšení provozují webovky s esoterním zaměřením?) Jak působivé roll  Vbrzku tedy můžeme očekávat, že bludný balvan obdrží děcko, které věří na Ježíška.

Není tady

#1137 9. 4. 2012 21:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Divím se Alušce, že se počínáním tohoto spolku vůbec zabývá. Navíc je holka v moc dobré společnosti, držiteli balvanů jsou instituce i jednotlivci, lékaři, teologové, vědci, umělci.....tuším dokonce i sám Mistr smile

Potřebuje si holka udělat jen pořádek ve svých emocích a pak ji takovýhle spolek tupounů nechá úplně v klídku smile
Prostě starýho psa už novým kouskům nenaučíš, Aluško stoltsmile

Není tady

#1138 9. 4. 2012 21:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

A jak s ní teda souvisí ten Sísyfos? Mmch, na grafologickým webu jsem se včera dočetla, že se jim povedlo usvědčit ze šarlatánství i chudinku grafologii.....teď aby si soudy daly nohu za krk! lol

Není tady

#1139 9. 4. 2012 21:52

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

lupina montana napsal(a):

vím, maximálně 21 minut smile

ale o co teda šlo v tom videu?

Není tady

#1140 9. 4. 2012 22:51

haiel
♥♥♥♥♥♥-

A jak s ní teda souvisí ten Sísyfos? Mmch, na grafologickým webu jsem se včera dočetla, že se jim povedlo usvědčit ze šarlatánství i chudinku grafologii.....teď aby si soudy daly nohu za krk! lol

Dostala balvan smile  Údajně za doporučování k hledění do slunce. 
Jj, letos má balvan i grafologie stolt
Tož...lepší už to nebude cool

Není tady

#1141 9. 4. 2012 23:01

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Jessika napsal(a):

vím, maximálně 21 minut smile

ale o co teda šlo v tom videu?

To je reakce na ten balvan. Povídá sisyfousům, co si o nich myslí. Argumentuje adekvátně věku a místy emotivně, ale venkoncem je stokrát chytřejší než všici ti staří plesnivci a uschlé větve dohromady.  Stránky má bohaté, zajímavé, píše dobře.  Ani tam Ti to video neběží? Když si zadᚠdo vyhledávače Aluška, tak ona má to video hned na první stránce.

Není tady

#1142 9. 4. 2012 23:03

Mandragora
♥♥-----
Místo: Kolín

haiel napsal(a):

Dostala balvan smile  Údajně za doporučování k hledění do slunce. 
Jj, letos má balvan i grafologie stolt
Tož...lepší už to nebude cool

To já jsem zase optimista!big_smile Myslím si, že jak klasická medicína bere na milost i alternativní léčbu, včetně homeopatie, tak i Sisyfos musí couvnou. Dostávají se do slepé uličky, v které je na ně vidět, jak nestačí v rozvojem dnešního myšlení.smile A tak vážení to byli lidé.big_smilekapitulation

Není tady

#1143 9. 4. 2012 23:28

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Mandragora napsal(a):

....
To já jsem zase optimista!big_smile Myslím si, že jak klasická medicína bere na milost i alternativní léčbu, včetně homeopatie, tak i Sisyfos musí couvnou. Dostávají se do slepé uličky, v které je na ně vidět, jak nestačí v rozvojem dnešního myšlení.smile A tak vážení to byli lidé.big_smilekapitulation

Oni couvat nebudou, Mandragoro smile  Na to jsou moc zkostnatělí a taky by to nemělo ani žádný význam, ty jejich aktivity už skoro nikdo nesleduje.

Není tady

#1144 10. 4. 2012 9:05

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Couvat nebudou, ale taky je za chvíli už nikdo nebude brát vážně stolt
A to je hlavní - otevřená mysl.

Není tady

#1145 10. 4. 2012 9:55

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak Aluška nedostala balvan za "hledění do slunce" jako takové, nýbrž za:
1/ hledění do slunce TI NEMَE UBL͎IT ale síla fotonů zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.
2/ hledění do slunce ti ODBLOKUJE MOZEK
3/ HLEDĚNÍ DO SLUNCE VYTVÁŘÍ VITAMÍNY (dobíjí tělo vitamíny)  - myslela tím zejména vitamín D - což tedy fakt hleděním do slunce nezískáš, páč můžeš být otočená klidně i k slunci zády a vitamín D získáš, neb se vytváří v kůži...ale ve videu se snažila opravdu vědcům říct, že jsou blbci, když tuhle základní vědomost neznají a omílala dokola funci slunce a vitamínu D - ale balvan byl za to, že HLEDĚNÍM DO SLUNCE SE ZÍSKÁ VITAMÍN D..COŽ JE TEDY FAKT ROZDÍL.
4/ na slunce byste si mohli sáhnout a nic se vám nestane, je  na povrchu teplý asi tak, jako naše pokožka no comment
5/ mozek nepřijímá vědomosti, nepřijímá a neukádá data - ve videu docela nechutně popisuje, jak Jožovi Rážovi vytekl z 80% mozek na silnici a hle - on žije, přitom ošetřující lékař po nehodě řekl, že díky tomu, že mozek Joži Ráže naštěstí nebyl poškozen, přestože měl dost vážné poškození hlavy (lbi)
6/ Aluška už jako malá věděla, že žije uvnitř duté země (ne, jak se ji snažili ve škole vtlouct do hlavy, že žije na povrchu země)
7/ zmínka o varu hlívy při 50-60st. Celsia spíše beru za slovíčkaření

Aluška je arogantní, svéhlavá mladá dáma, co má svůj svět, o kterém je přesvědčena, že je pravdivý. osobně - mě to vůbec nevadí, že někteří lidé mají takovéto svá přesvědčení, já mám zase svoje, že.

Ale nemohu bez povšimnutí přejít ten fakt, že tedy na jednu stranu říká svým čtenářům, že člověk by měl být otevřený, morálně čistý, dobrý, bez špatných myšlenek - že pouze tito lidé mají tu výsadu být prostě výš a vnímat "to božské" co je sice dáno všem, ale jen tito lidé mají tu výsadu a je jim dovoleno toto užívat a používat (zneužije-li to k nedobrým účelům, jsou mu tyto výsady odebrány)...takže nemohu bez povšimnutí přejít tu arogantnost, s jakou vedla celý ten monolog vůči Sysifovcům, zejména vůči té, která přednesla řeč (co je v přepise v odkazu níže), a s jakým despektem vlastně vůči těmto lidem vystupovala...což by tedy dle mého naprosto laického názoru a chápání těchto "lidí ve vyšších levelech" nemělo přicházet vůbec v úvahu. Aluška se prostě ukázala jako takový malý "sprateček" co mu někdo skočil do pískoviště a rozdupal mu pár báboviček.

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypi … 1333129029

No a ještě tedy můj názor k tomu slunci
Cítím se velice "nabitá" energií, jestliže jen co ráno oko otevřu a vidím, že bude krásný a slunečný den. Při dobré teplotě (prostě když nemrzne), tak neváhám brzy ráno zajít ven a pozorovat východ slunce. Cítím se fakt hezky, uvolněně, pozitivně. Pozoruji, jak vychází. Přes den se vyhřívám, večer pozoruji krásné západy slunce. Nejsem divná a nejsem ani vyjímečná, natož, abych si měla myslet, že se "krmím" energií. To je pouze můj vnitřní pocit, že je mi fajn.
Můžu si tedy i klidně myslet, že jsem nakrmena, že se mé chmury pobytem na slunci rozplývají, že odchází jakékoliv mé onemocnění....je to prostě pouze psychický pocit. Bude-li hnusně, budu se cítit nervozní - budu se nervovat třeba kvůli ptákovinám, které by mě při slunečním svitu "nerozhazovaly". Nebudu si naprosto myslet, že slunce je rozonátor, že si na něj mohu sáhnout, že je teplý pouze, jako mé tělo, že mi přímé hledění do slunce nemůže poškodit zrak a že mohu žít pouze ze slunce. Mohu ale klidně pobývat na slunci a být vystavena jeho svitu, mohu pouze pít vodu, či čaj, či kafe a nebudu se muset živit jinou stravou (to mohu dělat klidně i teď hned - ostatně, už jsem si to i vyzkoušela - cítila jsem se skvěle - proč? shodila jsme nepotřebná kila, přestal se mi "vařit" žaludek a kroutit střeva, cítila jsem se lehčí, poskakovala jsem si i po schodech, neb mě přestaly bolet klouby....nebylo to fakt sluncem a jeho krmí, bylo to pouze a jen tím, že jsem odlehčila svému tělu zátěž ve formě odbourání tukových zásob a jiné toxické špíny)
Ale když to podám mluvou "vyvolených" možná by mě mohli začít i uctívat, že? Někteří jedinci na to prostě slyší wink

mimochodem - Sysifos udělil balvan i Bioinstitutu - což se také někdo rozčiloval, co že si to vůbec mohly dovolit. Jistě že mohly, páč ač Sysifos uznává biozemědělství jako přínos, rozhodně však odmítá některé praktiky, jak té BIO dosáhnout:

Používá se speciálních preparátů, které se v „homeopatických dávkách“ vkládají do půdy. Nejde o hnojení, ale o stimulaci půdy vědě neznámými „silami kosmu“. Je to asi takhle: Nejprve se tajemnými astrálními silami během života aktivují vzhůru čnící rohy dobytka. Po úhynu zvířete se kravský roh plní substrátem organické nebo anorganické povahy (může jím být i čistý křemitý písek). Kosmické síly posléze přejdou kontaktem do substrátu a po aplikaci je půda jimi oživena tak, aby se dle Steinera „sama chtěla stát rostlinou“. Je to příklad čiré kontaktní magie. Výnosy jsou sice asi o 20% nižší, než při obvyklém hospodaření, nicméně produkty jsou na trhu značně ceněny. Máte o ně zájem? Hledejte pod značkou Demeter – má ji v oblibě také nejvýše společensky postavený biofarmář, princ Charles.

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypi … 1333129103

FAKT POUŽÍVAT SELSKÝ ROZUM POSTAČÍ...ale pokud tedy chce někdo odblokovat mozek, vzhůru do toho, co nevidět začne sluneční záření. jaro, léto....vzhůru do slepoty.

Není tady

#1146 10. 4. 2012 10:07

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ale abych jen nekřivdila - mohu s Aluškou dokonce i souhlasit, páč například tento její článek má hodně co do sebe (budu-li ho vnímat pouze svým selským vnímáním)

http://karolinaloskotova.blog.cz/1003/p … doporucuji

Všichni ti absolventi a zasvěcenci různých REIKY, Merkaby, EFT, RUŠ. Akademií J.Maška (osud.cz lol) a jiných zakoupených "vědomostí" .... neprotiřečí si tak náhodou v tom všem, o čem vykládají? Oni si vlastně tyto vědomosti (které se jim de facto vlastně ani do mozku neukládají) ZAKUPUJÍ - a přitom by to měl být DAR shůry ! Takže oni jsou to takový KORUPČÍCI - co si myslí, že za peníze si mohou koupit SCHOPNOSTI.
Buď to (na)to máš, nebo nemᚠ- tečka.

Není tady

#1147 10. 4. 2012 15:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Ale nech toho, Xénuš roll Takže když budeš mít hudební talent, tak mᚠtalent a tečka? Nebudeš platit za hodiny, ani chodit do školy, jo?  A jednoho dne prostě zasyrova vylezeš na podium Rudilfina a zaexceluješ si jen tak z voleje dumbom
Nekupuješ si přece SCHOPNOSTI  ba ani schopnosti, nýbrž jejich rozvíjení.

Není tady

#1148 10. 4. 2012 15:42

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Zklamaná napsal(a):

Tak Aluška nedostala balvan za "hledění do slunce" jako takové, nýbrž za:
1/ hledění do slunce TI NEMَE UBL͎IT ale síla fotonů zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.
2/ hledění do slunce ti ODBLOKUJE MOZEK
3/ HLEDĚNÍ DO SLUNCE VYTVÁŘÍ VITAMÍNY (dobíjí tělo vitamíny)  - myslela tím zejména vitamín D - což tedy fakt hleděním do slunce nezískáš, páč můžeš být otočená klidně i k slunci zády a vitamín D získáš, neb se vytváří v kůži...ale ve videu se snažila opravdu vědcům říct, že jsou blbci, když tuhle základní vědomost neznají a omílala dokola funci slunce a vitamínu D - ale balvan byl za to, že HLEDĚNÍM DO SLUNCE SE ZÍSKÁ VITAMÍN D..COŽ JE TEDY FAKT ROZDÍL.
4/ na slunce byste si mohli sáhnout a nic se vám nestane, je  na povrchu teplý asi tak, jako naše pokožka no comment ...

Toto je to podstatné. Mně je jedno, kolik je příjemci balvanu let ... ale káže bludy? V tomto případě jednoznačně. Může to někomu ublížit? Pokud jí někdo uvěří, tak jednoznačně ... zrak je jeden z nejdůležitějších smyslů. Tak proč by za to nemohla obdržet bludný balvan?

Všichni víme, že existují věci nebo síly, které jsou zatím vědou neodhalené, nepopsané a nevysvětlené. Přesto existují lidé, kteří je umí používat, používají je ... a někdy dokonce i správně.
Ale všichni taky víme, že mezi námi existuje mnoho lidí, kteří jen vydělávají na důvěře ostatních.
Buďme rádi, že nám Sysifovci pomáhají oddělit zrno od plev ... resp. pomáhají nám zamyslet se, zda je to, či ono možné, skutečné nebo žádoucí (např. grafologie ve školách - je opravdu žádoucí?).
Nemusíme s nimi ve všem souhlasit, stejně jako oni s námi v mnohém nesouhlasí. Ale můžeme respektovat jejich názor a využít ho jako zpětnou vazbu.

Upravil(a) Míša Kulička (10. 4. 2012 15:44)

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#1149 10. 4. 2012 17:50

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ale nech toho, Xénuš roll Takže když budeš mít hudební talent, tak mᚠtalent a tečka? Nebudeš platit za hodiny, ani chodit do školy, jo?  A jednoho dne prostě zasyrova vylezeš na podium Rudilfina a zaexceluješ si jen tak z voleje dumbom
Nekupuješ si přece SCHOPNOSTI  ba ani schopnosti, nýbrž jejich rozvíjení.

ale Lupiš - neotáčej to tam, kam to vůbec nesměřuje. Talent (hudba, malování...) a schopnosti (které neumíme rozumem mnohdy popsat) jsou diametrálně odlišné. Odkaz, který jsem sem dala a kterým de facto se Alušce "klaním" za rozumný přístup, je o tom, že tedy já nemohu nějak zpochybnit určité schopnosti lidí - nevím, jak k nim přišli, nevím, jak fungují a ony možná i fungují (nevím, nezkoušela jsem nebo nenechala na sobě vyzkoušet) - ale jde o to, že někdo ?? si osobuje nějaké právo zpeněžit něco, co ani nemůže vědět, jestli ten dotyčný kupující v sobě má.
Jinak ale mě osobně je putna, jestli někdo si zajde k šarlatánovi s nakoupenými schopnostmi a nechá se manipulovat a když to jaksi nebude fungovat, tak se to jako hodí na příjemce, že asi není dostatečně otevřený.
Tady jde o to, že kdokoliv, kdo tíhne k určitému "něco mezi nebem a zemí" a rozhodne se, že by teda na tom mohl i něco trhnout (peníze, slávu), tak si zaběhne k někomu, kdo za tučný peníz předává nějaké zasvěcení, nějaké schopnosti. Schopnosti nelze předávat - schopnosti buď dotyčný má a nebo nemá - tečka. A jestliže bych tedy měla uvěřit jakémusi božkému daru, tak je to dar od Boha a tudíž ho nemůže předávat (dokonce za peníze) kdejaký onen...neBůh.
Jistě, že můžeš se učit, chodit se učit zdokonalovat, nebo více chápat.... ale schopnosti nejsou housky na krámě, aby si kdekdo přišel a řekl, že chce makovanou
ale je to i podobné s tím talentem...můžeš si nakoupit kolik chceš hodin houslí, či klavíru, můžeš dostat i "diplom", že jsi absolvoval 10 let hudební a výtvarné školy...ale da Vinci, či Stradivari z tebe nebude...šňápeš, jak to myslím? Ale právě u těch "neuvěřitelných" schopností to není ani o zavrzání skákal pes přes oves na podiu, či načmárání vázy na stole...tady si to už zahrává s životy (v lepším případě s psychikou) lidí.

Není tady

#1150 10. 4. 2012 20:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Míša Kulička napsal(a):

Toto je to podstatné. Mně je jedno, kolik je příjemci balvanu let ... ale káže bludy? V tomto případě jednoznačně. Může to někomu ublížit? Pokud jí někdo uvěří, tak jednoznačně ... zrak je jeden z nejdůležitějších smyslů. Tak proč by za to nemohla obdržet bludný balvan?

Všichni víme, že existují věci nebo síly, které jsou zatím vědou neodhalené, nepopsané a nevysvětlené. Přesto existují lidé, kteří je umí používat, používají je ... a někdy dokonce i správně.
Ale všichni taky víme, že mezi námi existuje mnoho lidí, kteří jen vydělávají na důvěře ostatních.
Buďme rádi, že nám Sysifovci pomáhají oddělit zrno od plev ... resp. pomáhají nám zamyslet se, zda je to, či ono možné, skutečné nebo žádoucí (např. grafologie ve školách - je opravdu žádoucí?).
Nemusíme s nimi ve všem souhlasit, stejně jako oni s námi v mnohém nesouhlasí. Ale můžeme respektovat jejich názor a využít ho jako zpětnou vazbu.

Míšo, vycházíš z keců zde a nebo sis skutečně přečetla to, co píše Alue?
Mmch, proč se nikdo neodvážíte to napsat na blog přímo jí?

Pokud jde o oddělování zrna od plev, tak potěš pánbůh ty, kteří k tomu používají názory sisyfovců a jim podobných.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí