Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

• Diskuse
  •  » Domov
  •  » Jak vyhnat pavouky ze sveho teritoria?

#1 30. 5. 2011 1:53

pepek
♥♥-----

Jak vyhnat pavouky ze sveho teritoria?

Jsme zoufali.Kazdy patek,hned jak vstoupime do nasi vikendove chaty nas privitaji nove pavuciny.Nevime uz,co s s tim.Zna nekdo ucinny prostredek jak se jich zbavit?

Není tady

#2 30. 5. 2011 8:34

mia
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jak vyhnat pavouky ze sveho teritoria?

Než v neděli odjedete, všecko pozavírat, vystříkat nějakým prostředkem proti hmyzu (Raid, Biolit... v drogerii určitě poradí) - pozor na potraviny - všecky odstranit. Po příjezdu pořádně vyvětrat, vymést pavučiny a hotovo.

Pokud jste útlocitné povahy, nezbyde vám, než trpělivě vynášet pavoučky ven, případně jim zkusit domluvit, aby se nevraceli ...  lol

Tak si vyber sova

Není tady

#3 30. 5. 2011 16:20

pepek
♥♥-----

mia napsal(a):

Než v neděli odjedete, všecko pozavírat, vystříkat nějakým prostředkem proti hmyzu (Raid, Biolit... v drogerii určitě poradí) - pozor na potraviny - všecky odstranit. Po příjezdu pořádně vyvětrat, vymést pavučiny a hotovo.

Pokud jste útlocitné povahy, nezbyde vám, než trpělivě vynášet pavoučky ven, případně jim zkusit domluvit, aby se nevraceli ...  lol

Tak si vyber sova

Dekuji za radu,ale tyhle finty jsem uz vyzkousel.Ucinek se dostavil,ale za par tydnu byli vsichni zpet.Myslel jsem,zda neexistuje nejaka babska rada jako je treba bobkovy list na moly atp.

Není tady

#4 29. 7. 2011 7:55

Marie73
♥------

Určitě utěsnit všechny škvíry, aby se tam neměli kudy dostat. Předpokládám, že v takové víkendové chatě je takových škvírek dost...

Není tady

#5 29. 7. 2011 12:33

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Jestli vono to nejni tím, že pavouci nejsou hmyz.... vissla

Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

#6 29. 7. 2011 16:06

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

pepek napsal(a):

Jsme zoufali.Kazdy patek,hned jak vstoupime do nasi vikendove chaty nas privitaji nove pavuciny.Nevime uz,co s s tim.Zna nekdo ucinny prostredek jak se jich zbavit?

Smést smetákem.

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

#7 29. 7. 2011 16:11

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

pepek napsal(a):

Dekuji za radu,ale tyhle finty jsem uz vyzkousel.Ucinek se dostavil,ale za par tydnu byli vsichni zpet.Myslel jsem,zda neexistuje nejaka babska rada jako je treba bobkovy list na moly atp.

Já myslím, že babská rada neexistuje, protože babám nevadili. Jednak nosili štěstí, druhak lovili obtížný hmyz, třeťak byli monitoringem údržby domácnosti. To když přišla nějaká baba očekovat případnou nastávající nevěstu a viděla pavučiny ............ jéje, bylo po veselce! big_smile

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

• Diskuse
  •  » Domov
  •  » Jak vyhnat pavouky ze sveho teritoria?
NÁŠ TIP:

Zápatí