Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1026 17. 8. 2011 15:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

majko, děkuju pussa

Oli, přišli mi na štítnou žlázu. už měsíc jsem měla šílený stavy a když už jsem měla problémy s dýcháním, dokopala jsem se jít k dr, tak si mě tam nechali. ještě mě čekají další vyšetření srdce, zatím beru prášky, aby se mi snížila činnost tý štítný žlázy a na srdíčko, aby mi tolik nevalilo. pořád jsem taková nějáká vyfluslá, točí se mi hlava a necítím se, ale proti tomu, jak mi bylo zle, je to už paráda. až se to ustálí, tak mi ji asi budou muset vyoperovat. do toho ta moje chudokrevnost dumbom

Upravil(a) PPavlaa (17. 8. 2011 15:58)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1027 17. 8. 2011 16:02

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

No, Pavlí, to se nedivím, kdo má problémy se štítnou žlázou, bývá unavenej a vyfluslej, moje bývalá kolegyně se málem zhroutila, když vyšla pět pater pěšky, nejel nám v práci tehdy výtah a od schodů jsme ji téměř nesli, v kanceláři pak hodinu seděla totálně mimo.
Po operaci sice bere prášky, ale stačila porodit další dvě děti, jedno ve 38ti a další ve 40ti letech. Takže teď je v pohodě, ale měla podobný stavy, jako ty, takže je příkladem, že se to bude OK.
Tak se drž, Pavlí


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#1028 17. 8. 2011 16:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Oli, já na tom byla jako tvoje kolegyně, akorát ke konci jsem takhle vyřízená byla už i v klidu na gauči.
já se tý operace docela děsím, jedna ženská mi povídala, jak ty stehy její příbuzný praskly, měla díru do krku, hnisalo ji to a podobný šílenosti. asi jsem už celkově nějáká vyšokovaná, doktor mě chtěl poslat na hadičku do žaludku a tak big_smile
to se divím, že měla po operaci děti, po ní je prý problém otěhotnět. aspoň doktor se mě ptal, jak to vidím s dětmi do budoucna, tak si myslím, že to pak asi spíš nejde, jak jde.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1029 17. 8. 2011 16:19

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

dusička napsal(a):

Viktorko - at se v nové práci líbí pussa

Dekuju... jinak praca fajn, myslim, ze se mi bdue libit a vydrzim v ni az do duchodu... chi-chi, to uz neni az tak dlouho... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#1030 17. 8. 2011 16:20

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pavlí, ona má malou jizvičku a dvě malý děti, má ještě kluka, tomu je jednadvacet, má ho z prvního manželství, ale i po operaci v pohodě otěhotněla, jak říkám, už ve vyšším věku (na těhotenství) dokonce dvakrát a je docela v pohodě.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#1031 17. 8. 2011 16:23

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Dnes mi delalo radost naporsto vseckoooooo!!! hjarta hjarta hjarta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#1032 17. 8. 2011 16:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

z tý jizvičky mám taky radost. každej na ni bude čumět. aspoň já když někoho s tou jizvou vidím, tak mi tam ty oči prostě padnou. a krk budu mít jako želva, protože mi tam bude ta štítná žláza chybět, budu mít přebytečnou kůži roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1033 17. 8. 2011 16:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pavli, nech toho, na té mé kolegyni není poznat nic.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#1034 17. 8. 2011 18:19

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pavli, tak to je super, že jsi se dokopala k doktorovi a pomohli ti. Jizev se fakt neboj.. možná ze začátku to trochu byde vidět, ale pak určitě zmizej. Dneska uměj zázraky.. když chtějí.
Držím palce


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#1035 17. 8. 2011 18:30

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pavlo, na jizvy se vypípni, podstatný je, že Ti ta operace uleví. V nejhorším případě budeš nosit nějakou dobu po operaci rolák nebo podobné ošacení upnuté ke krku, popřípadě budeš nosit dnes tak moderní šálku nařasenou kolem krku nebo šátek z lehké látky okolo krku a ramen. A po nějaké době můžeš jizvu zamaskovat make-upem, když si budeš chtít vzít něco s výstřihem stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1036 17. 8. 2011 19:53

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo napsal(a):

udělalo mi radost, že jsem zvládla odřídit skoro 700 km a nemusela půjčovat své krásné autíčko nikomu nepoužitelnému vissla   Měla jsem docela obavy, už jsem si odvykla jezdit dlouhé trasy;

Super Frigo! To ja mam taky radost a taky kdyz mam takovou streku (nekdy i vic) za sebou! tummenupp


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#1037 17. 8. 2011 21:03

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

PPavlaa napsal(a):

z tý jizvičky mám taky radost. každej na ni bude čumět. aspoň já když někoho s tou jizvou vidím, tak mi tam ty oči prostě padnou. a krk budu mít jako želva, protože mi tam bude ta štítná žláza chybět, budu mít přebytečnou kůži roll

Neboj Pavlo,kámoška to má za sebou a je v pohodě,jizvičku hledat lupou!

Není tady

 

#1038 17. 8. 2011 21:30

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Tchýně, kolegyně i má 30-ti letá učitelka angličtiny taky byly na operaci. Jizvičky nejsou ani vidět. A holky se cítí dobře. stolt
Jo, vlastně, i dcerka mé kolegyně, bylo jí 19, když ji vyoperovali štítnou žlázu.

Upravil(a) majkafa (17. 8. 2011 21:31)

 

#1039 18. 8. 2011 6:29

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pavli - posílám na dálku pussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#1040 18. 8. 2011 10:02

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pohled z okna (do meho "druheho kina")... a to nejenom...
Za oknem v protejsim baraku vidim dvanact (slovy 12, chi-chi reta ) zavarenych sklenic neceho, pravdepodobne merunek. Jsem dost "slepa" na to, aby to mohlo byt cokoliv jineho - podstatne je, ze pri pohledu na to jsem zjistila, ze i nekteri jini maj potrebu "kreckovat" = delat zasoby, stejne jako ja...
Rozveselilo me to.
Ale zrejme jen diky tomu, ze uz rano jsem se vzbudila se slunickovou naladou, a zivutek se mi zdal krasnej aj v tehle "hnusne dobje"... rodna
Vzbudit se se "slunickovou naladou" neni dnes nikterak lehke... a kdyz se tak stane, obvykle byvame prekvapene stastni... reta
A potom chodime, vyzarujice pohodu, a verim, ze ju šíříme kolem sebe...
Tak z toho mam radost... kapitulation

A dnes mi "hrozi", ze vas tady budu "obšastňovat" cely den, i na ukor toho, ze... stydim rodna ...jeste nemam dodelanou pracu, kterou jsem mela odevzdat uz vcera (+ hrozi mi pru..ser... dumbom )

Nekdy je to tady proste fajn, bez ohledu na to, co mame a nemame za problemy... hjarta par


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#1041 18. 8. 2011 10:48

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Že už mám po skoro 5 měsících dveře do koupelny. A nové na WC. Jupí, dneska si udělám v mé novučičké koupelně s novičičkými dveřmi saunu. big_smile

 

#1042 18. 8. 2011 12:19

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Pavli, taky držím palce, a se to ustálí... a kdyby, tak ta jizvička... mám dvě kámošky a až tak vidět fakt není. wink

Není tady

 

#1043 18. 8. 2011 15:03

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Nekteri lidi ( a neni jich malo), umi ze sve "jizvy" udelat prednost...
JA to "taktne" ucim sveho vnuka...
Ma skarede (no, jak se to vezme, ze jo?) jizvy po popaleninach..., na krku, ramene, na pazi a nozce taky...
Je mu sedm. Myslim, ze netusi, (zatim), ze by to byl handicap...
Az by zacal mit ten dojem, jsem pripravena ( a ma dcera, jeho mama, je mozna vic pripravena, nez ja, pac ona je s nim kazdicky den, a VI, JAK ON /muj poklad nejpokladovatejsi/ reaguje...)
Je "poznacen navzdy"... grater
Ale jestli to bude pro nej + ci minus, zalezi ted, kdyz je "malej", jen na nas = tech, co sjou kolem nej... a milujou ho aj s jizvama... hjarta pussa

Upravil(a) ViktorkaM (18. 8. 2011 15:05)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#1044 18. 8. 2011 15:06

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Má dcerka má velkou dlouhou jizvu a dva kříže po operaci srdce. NO A CO? Jizvy nejsou důležité a moudří lidé to vědí. smile

 

#1045 18. 8. 2011 15:18

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Jo, mas pravdu, Majko... Urcite nejsou kriteriem "serednosti"... va
... ale nekdy (z vlastn. zkus.) mohou byt, a to ZASADNE, jakymsi "signalem pritazlivosti" pro urcitou skupinu lidi...
Ja vim, ze jsem zasla pridaleko, v radovacim linku, ale kdyz mi hold to thema prislo tak zajimavy...
Ja jsem PUVODNE UCA... Vim, ze pravem... a kdyz ji z nejakych duvodu nemozu byt, stejne mam k tomu sklony... Nestydim se za to, ani se tim netajim: Jsem ucitelka, profesionalni mama a svadlena. . . telem, srdcem, i dusi. Nic jineho fakticky neumim... dudlik A... Ani netouzim umet...
Delam, co umim a mam jedinou potrebu, podat dal ty chytre veci, kterym me naucil zivot...

JA chtela psat dal, ale nevedela jsem, jestli by to nebylo hazeni hrachu na zed, neboli spise slova, ktera vyjdou vnivec... rodna

Upravil(a) ViktorkaM (18. 8. 2011 15:21)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#1046 18. 8. 2011 15:47

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Jizvy můžou být někdy i sexy. Zvláště u chlapů.

A i když sexy nejsou, mě většinou nepřipadaly jako šeredné, mě připadaly - zkrátka jako jizvy. Neutrální to informace.

 

#1047 18. 8. 2011 16:18

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Potěšily mě teď 2 SMS krátce po sobě, přišlé ze světa:

Jedno mé děátko v pořádku dojelo do Německa, mají tam na jednom hradě představení, a druhé děátko přistálo ve Španělsku a vyráží na pou do Santiága de Compostella smile .

Jen já tu tvrdnu v práci u PC, v tom vedru žádní zákaznící nechodí, ale mě to neva, blafu si tu na Babinetu a mám radost ze svých dvou dospělých dudlik dudlik .... smile

 

#1048 18. 8. 2011 17:37

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

\mně udělala radost maminka moje hodná, v neděli bude mít narozeniny, tak k ní pojedeme, my tři a taky můj brácha. A mě napadlo, že udělám na neděli oběd a povezu ho k mamince, aby nemusela vařit. Udělám svíčkovou, všichni ji mají rádi, ale maminka ani brácha si ji sami pro sebe nevaří. Taky něco sladkýho upeču, maminka má sladký ráda a na rozdíl ode mě si to může dovolit jíst kdy chce.
A když jsem jí to řekla, že dovezu oběd i buchty, tak byla celá dojatá a já mám radost, že ji to potěšilo. Ona k nám moc jezdit nemůže, kvůli té její pejsce, staré, slepé a hluché, protože nᚠArnošt ji nenechá na pokoji a ona potřebuje klid, ta pejska.
Maminka nic nechce, jako dárek, všechno má, takže jsem jí koupila tekutý prostředek na praní černýho prádla, noční a denní krém na ple Q10, koupím jí ještě keramickou zapékací misku, jí ta stará praskla, tak jí dám novou. A kytku.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#1049 19. 8. 2011 11:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

já už si na tu představu jizvy pomalu zvykám. když je mi šoufl, tak bych brala jakoukoliv, jen aby mi bylo dobře roll
jinak si myslím, že žádná ženská neskáče nadšením z jizvy. prostě ji jen bere, že je.

Oli, mᚠhodnou maminku. kolik jí je ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1050 19. 8. 2011 15:20

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Tak jsem nabalila velikou tašku oblečení kámošce, je teta v dětským domově, taky jsem přibalila ještě tašku s botama, troje botasky a dvoje letní boty na vyšším klínku, pro slečny. Děcka mají radost, že mají něco pěknýho na sebe, kámoška má radost, že domov ušetří nějakou korunu a já mám radost, že jsem udělala něco pro někoho.  Těm dětem nikdo nic jen tak nedá, já spoustu věcí ani nenosím, některý jsou mi malý, tak co s tím, mám to dávat cizím, ty děti mi cizí nejsou. Jsou to děti mé kamarádky, svým způsobem.
No a mám zase trochu víc místa ve skříni :-)) To je super, ne, provětrat si skříň.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů