Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 31. 5. 2011 20:54

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Nainstaloval jsem si novy prohlizec. Ma sice jeden nedostatek, ze neumi browsit anonymne, ale to neva, pac ja jsem kluk sikovny a udelam si skript, co mi vsechno pomaze tongue Navic to ma komposer,. mailovy klient sice takovy dost dementni, ale na funkci to nema vliv, irc klient a  newsgroups klient. No super smile
No a pak mam jeste jednu novinku - uz nevidim graficke smajly, ani obrazky na BBN. ma to jiste vyhody, hlavne v praci - hlavne nenapadne tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#52 1. 6. 2011 12:46

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

dneska výborný oběd s přítelem :-)


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#53 1. 6. 2011 14:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

morpheus napsal(a):

Kiara napsal(a):

Morphe, v tomhle směru se Tvé přítelkyni vůbec nedivím, že se jí to nelíbí. Když jsou dva ve vztahu a bydlí spolu, měli by jeden o druhém mluvit se vzájemnou úctou, nikoliv nazývat druhého pejorativními výrazy, jako "spolubydla" či nedejpanebože "bytná"dumbom.

Kiaro, neber to uplne doslova. Spolubydla je jen tu, pac ja vazne nevim, jak ji mam v Babi jmenovat, moze byt napriklad "moje Eva" nebo "Moje Nikola", nebo "Moje Marie" kdyz uz jsem si to jmeno oblibil? Zkousel jsem ruzne :
1 . kamaradka - nevim s kamaradkou se nespi ve vetsine pripadu
2. kamaradka s obcasnym sexem - ano, to by sloale je to dlouhe.
3. byvala pritelkyne - teoreticky ano, ale protivi se mi to byvala, pac ona se mnou normalne zije
4. pritelkyne - neprichazi v uvahu, moje pritelkyne muze byt pouze devce kteremu mohu na 500% verit.
5. snoubenka - nejsme zasnoubeni, i kdyz ona to ceka uz 10 let ( nedocka se asyk )
6. manzelka cekatelka - jisteze ano, cekat muze do 80-ti let a bylo by to spravne.
7. spolecnice - libi se mi to, mozna to zvazim, jak se to vsak libi vas ?
8. osobni kucharka - nelze, je nejen skvelou kucharkou, umi toho hafo, veci ktere ji mohou nektere holki z BBN jen tise zavidet.
9. osobni sluzka, dost ponizujici, stejne jako spolubydla.
Dalsi - me uz nenapada nic, pokud vas neco napadne, klido napiste.

My sme o sebe s bývlaým hovorili - (sú)druh a (sú)družka big_smile - bol oto krátke a výstižné. Inak sme sa osloovali menami a bežne sme ho vorili "môj muž"  a "moja žena", aj bez papiera, lebo sme to tak cítili. Akurát pred úradmi a v nemocnici sme boli (sú)druh a (sú)dŕužka.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 1. 6. 2011 17:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Blossom napsal(a):

Udělalo mi radost, že jsou ještě dobří a poctiví lidi:
V neděli jsme mimo jiné navštívili Víseckou rychtu (dřevěný statek s národopisnou expozicí). Kola jsme uvázali venku a já si raděj z brašničky na nosiči vzala vše cenné - mobil, veškeré doklady v sáčku + peníze - 2000 Kč.
Nejdřív jsem ale šla na záchod, toto vše jsem si při mytí rukou položila na umyvadlo - a samozřejmě -  zapomněla jsem to tam vše!!! dumbom

Pak jsem si prohlížela expozici, nic netuše, a po chvíli mě doběhla paní průvodkyně a vše mi vrátila!
Prý to nějaká paní ze zájezdu, který se tam současně s námi nahrnul, na záchodě našla a průvodkyni donesla!

Tak hned 2 dobří a poctiví lidi za sebou: Ta neznámá paní a pak průvodkyně. pussa tummenupp godlike 
Díky hrozně moc!!!

Mňa potešila aj drobnos, keď som cez víkedn zabudla na lavičke v OC temrosku s čajíkom... a o po lhodiny som ju tam našla stá, čakala na mňa hjarta - nikto sa jej ani nedotkol. Kúpila by som si novú, ale bolo mi žúto aj termosky, aj čaju (ružového, dobrého). stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 1. 6. 2011 17:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Mne urobil rados minulotýždňový pracovný víkend, plný zážitkov, potom znesitežný prac. týždeň a tento posledný víkend sa tiež vydaril... tummenupp Akurát si už potrebujem oddýchnu, tak sa teším na tanečné predstavenie, prechádzku so psom, čerešne u kamošky v záhrade a vôbec... rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 1. 6. 2011 18:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Seli - vy už máte třešně? vavava


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#57 1. 6. 2011 18:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Prvé a nesmelé, ale áno... stolt Tu už je prakticky leto, keď práve nie je chladno, búrka a neprší...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 1. 6. 2011 18:11

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Selima napsal(a):

Prvé a nesmelé, ale áno... stolt Tu už je prakticky leto, keď práve nie je chladno, búrka a neprší...

Hm, udělala si mi na ně chut stolt Ale je fakt, že u nás na severu, máme všechno pozdějš. Ted teprve odkvétaj kosatce a začínají kvést kopretiny. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#59 1. 6. 2011 18:17

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Duši, já už dokonce o víkendu patlala bublaninu..  Třešně byly dobré, jen to těsto kolem nich nic moc..  hmm


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#60 1. 6. 2011 18:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo napsal(a):

Duši, já už dokonce o víkendu patlala bublaninu..  Třešně byly dobré, jen to těsto kolem nich nic moc..  hmm

No to snad není pravda, Frigo - Ty mě dráždíš dumbom lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#61 1. 6. 2011 18:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

dusička napsal(a):

Selima napsal(a):

Prvé a nesmelé, ale áno... stolt Tu už je prakticky leto, keď práve nie je chladno, búrka a neprší...

Hm, udělala si mi na ně chut stolt Ale je fakt, že u nás na severu, máme všechno pozdějš. Ted teprve odkvétaj kosatce a začínají kvést kopretiny. stolt

Viem, viem, u vás na Aljaške (súdim podža nedávneho výletu na Oravu) je ešte uprostred jari. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 1. 6. 2011 18:26

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Selima napsal(a):

My sme o sebe s bývlaým hovorili - (sú)druh a (sú)družka big_smile - bol oto krátke a výstižné. Inak sme sa osloovali menami a bežne sme ho vorili "môj muž"  a "moja žena", aj bez papiera, lebo sme to tak cítili. Akurát pred úradmi a v nemocnici sme boli (sú)druh a (sú)dŕužka.

Jo, to je zajimave smile Od Sel ani nic jineho neslo cekat, ze ? Proste tummenupp libi se mi to.

Ale abych nebyl offtopic, dobre jsem se vyhajinkal po nocni sichte v serverovne, malem me tam jeb.lo takze budte rady, ze tu opet prudim a ze jste o sveho milovaneho Morfikuse neprisly tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#63 1. 6. 2011 18:26

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Duši, jen nevím, odkud třešně byly... babička mých dětí je přinesla, když jsem nebyla doma..  ale určitě byla někde na polním pichu..  a včera přinesl tatínek krásné jahody, určitě byly taky české..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#64 1. 6. 2011 18:28

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo napsal(a):

Duši, jen nevím, odkud třešně byly... babička mých dětí je přinesla, když jsem nebyla doma..  ale určitě byla někde na polním pichu..  a včera přinesl tatínek krásné jahody, určitě byly taky české..

U nás třešně a jahody začínaj až koncem června. Jenomže vy už budete mít po a my se budeme mít jak v "ráji" lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#65 1. 6. 2011 18:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

na "moje" třešně se už určitě těšej špačci... už třetí rok se mi podařilo urvat akorát tak tři třešně..  grater    Na balkon jsem dala tři sazenice jahod do truhlíku a mají asi tři nádherné růžové květy..  teprve..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#66 1. 6. 2011 20:54

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo napsal(a):

Duši, jen nevím, odkud třešně byly... babička mých dětí je přinesla, když jsem nebyla doma..  ale určitě byla někde na polním pichu..  a včera přinesl tatínek krásné jahody, určitě byly taky české..

To je krásné kouzlo nechtěného - babička na polním pichu . lol
Evokuje mi to myšlenku, že babička přes pokročilý věk si ještě umí užívat života plnými doušky gloria , a dokonce nejen doma, ale umí si to zpestřit i romantikou volné přírody (= pole). lol lol

A pak, že ta čeština není nádherná, když stačí jen zaměnit i/y a dostává to nový, nečekaný význam... wink  tummenupp lol

Upravil(a) Blossom (1. 6. 2011 21:07)

 

#67 1. 6. 2011 21:04

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Mám radost: jeden z mých oblíbených ex-zeáků (= rozuměj: kluků, se kterými chodila moje dcera ) pozval mě s přítelem do Prahy na muzikál, kde on hraje jednu z vedlejších rolí tummenupp .

Tak se těším na ten muzikál, těším se na popovídání s ex-zeákem, a až ho uvidím na jevišti, určitě to obrečím  dojetím.
Protože všichni bývalí kluci mé dcery jsou tak fajn, že mi přirostli k srdci, zůstávají v mém nitru něco jako synové, zkrátka členové rodiny a každý jejich úspěch mě těší a dojímá. hjarta

(A od syna mám taky už jednu ex-snachu, a taky bezvadnou).

 

#68 1. 6. 2011 22:21

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Blossom napsal(a):

Frigo napsal(a):

Duši, jen nevím, odkud třešně byly... babička mých dětí je přinesla, když jsem nebyla doma..  ale určitě byla někde na polním pichu..  a včera přinesl tatínek krásné jahody, určitě byly taky české..

To je krásné kouzlo nechtěného - babička na polním pichu . lol
Evokuje mi to myšlenku, že babička přes pokročilý věk si ještě umí užívat života plnými doušky gloria , a dokonce nejen doma, ale umí si to zpestřit i romantikou volné přírody (= pole). lol lol

A pak, že ta čeština není nádherná, když stačí jen zaměnit i/y a dostává to nový, nečekaný význam... wink  tummenupp lol

Bloss.. normálně to spojení používám k jiné činnosti, než jsem použila..  ani mi nenapadlo, že by to mělo být jinak napsané..  a nenapsala bych pych.. to teda vůbec nejde k sobě.. 
Jo, babička si užívat umí... uměla to celý život. Byly časy, kdy jsem ji i obdivovala, ale to už je dávno pryč.  vissla    Proč bys napsala pych ?  Od čeho ?  Když nad tím tak přemýšlím, tak mi nenapadá, od jakého slova by to mohlo být..   kromě toho píchat... lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#69 2. 6. 2011 6:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Proč bys napsala pych ?
Protože, i když se to nezdá, je to od slova "pýcha". "Pych" v starém českém právu znamenalo zásah do cizích práv, provedený ze zpupnosti.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#70 2. 6. 2011 8:13

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

helena napsal(a):

Proč bys napsala pych ?
Protože, i když se to nezdá, je to od slova "pýcha". "Pych" v starém českém právu znamenalo zásah do cizích práv, provedený ze zpupnosti.

...tummenupp

Není tady

 

#71 2. 6. 2011 8:45

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Heleno, to je všechno hezké, ale jsme v novověku, takže to dál budu psát jako pich.. od slova píchat..  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#72 2. 6. 2011 9:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo, mně je fuk, co jak budeš psát... ale Božka Němcová se v hrobě obrátí, až se dopracuješ k názvu pohádky "Potrestaná píchá" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#73 2. 6. 2011 9:05

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

helena napsal(a):

Frigo, mně je fuk, co jak budeš psát... ale Božka Němcová se v hrobě obrátí, až se dopracuješ k názvu pohádky "Potrestaná píchá" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Heleno, tys mě dostala. tummenupp lol Prskám tady na monitor a mám hned veselou náladu. big_smile

 

#74 2. 6. 2011 9:10

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo, ale to je hrubka big_smile
Když kradu, tak nepíchám lol

 

#75 2. 6. 2011 9:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Když kradu, tak nepíchám
Tak tak, majko... každý činnosti se věnujme na 100 % a nerozptylujme se něčím jiným http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů