Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 5. 2011 9:07

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

miluju skartovačku.. vissla  Průser je, když se tam dostane něco omylem..  tillfreds
Jo a Marie... super kuchařka tummenupp


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#27 30. 5. 2011 13:58

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Udělalo mi radost, že jsou ještě dobří a poctiví lidi:
V neděli jsme mimo jiné navštívili Víseckou rychtu (dřevěný statek s národopisnou expozicí). Kola jsme uvázali venku a já si raděj z brašničky na nosiči vzala vše cenné - mobil, veškeré doklady v sáčku + peníze - 2000 Kč.
Nejdřív jsem ale šla na záchod, toto vše jsem si při mytí rukou položila na umyvadlo - a samozřejmě -  zapomněla jsem to tam vše!!! dumbom

Pak jsem si prohlížela expozici, nic netuše, a po chvíli mě doběhla paní průvodkyně a vše mi vrátila!
Prý to nějaká paní ze zájezdu, který se tam současně s námi nahrnul, na záchodě našla a průvodkyni donesla!

Tak hned 2 dobří a poctiví lidi za sebou: Ta neznámá paní a pak průvodkyně. pussa tummenupp godlike 
Díky hrozně moc!!!

 

#28 30. 5. 2011 14:05

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Frigo, my máme strašně hlučnou, takže bych na sebe upozornila, takže to radši blbec poctivě zakládám :-D děkuji, ještě není celá, neprošla jsem všechny tátovo příspěvky...napsal jich krapet hodně smile


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#29 30. 5. 2011 14:12

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Dnes mi ještě neudělalo radost nic,ale doufám,že odpoledne to bude jiné a udělají mi radost na úřadě,kam se chystám.....potřebuji totiž pro synka pas a to v co nejkratší lhůtě tongue Příští týden jede se školou k moři a mě nedošlo,že k tomu potřebuje pas,když my jezdíme jen na občanku....Takže jdu dělat psí oči( a do tašky bonbošku wink ),aby ho udělali dřív jak za 14 dní...


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#30 30. 5. 2011 14:27

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Rejko, tak hodně štěstí :-) na úřadě něco zařizovat je většinou o nerva sad


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#31 30. 5. 2011 14:34

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

průmyslovačka napsal(a):

Rejko, tak hodně štěstí :-) na úřadě něco zařizovat je většinou o nerva sad

Díky,ale teď mi je úplně fuk,jestli bude paní nas.ratá,že tam od ní něco chci,jde mi hlavně o to,aby měl kluk ten pas stolt . Ale je pondělí,třeba bude hezky odpočatá po víkendu a dostane tu bonbošku,že jo.....lol. Navíc,já kamkoliv lezu,tak jedině s úsměvem a málokdy se mi stane,že jsou nepříjemný,a když už tak jsou nepříjemný míň,protože buď hnusná na úsměvavou tvář.....dumbom.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#32 30. 5. 2011 14:38

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

:-D mno, já se můžu smát jak motorovka, ale kolikrát člověk s babou nehne...asi je sejří, že mladá, nebo čert ví.... ale bomboška určo zvedne náladu big_smile


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#33 30. 5. 2011 15:16

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Taky držím palce rejko, abyss tím synovým pasem uspěla.

Nevím to jistě, ale tuším, že u nás to s pasy je tak, že je možné ho mít vyřízený i přednostně, v nějakém kratším čase, za normální regulérní příplatek, bonbošky či jiného všimného netřeba...

 

#34 30. 5. 2011 15:44

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Ja si vyrizoval pred rokem 8 let proslou obcanku ( a to ted vazne nelzu ) a pani na prepazce byla velice miloucka pussa Udelal jsem ze sebe uplneho debílka a slozil ji nekolik komplimentu a byla na mekko ... vissla Verim tomu, ze jeste jeden tah a mel bych ji na kafi big_smile Jo a ani pokutu jsem nedostal, jen mi rekla psssst at se to nikdo nedozvi smile
Pardon proslou ne - neplatnou smile

Upravil(a) morpheus (30. 5. 2011 15:45)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#35 30. 5. 2011 16:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

morpheus napsal(a):

Ja si vyrizoval pred rokem 8 let proslou obcanku ( a to ted vazne nelzu ) a pani na prepazce byla velice miloucka pussa Udelal jsem ze sebe uplneho debílka a slozil ji nekolik komplimentu a byla na mekko ... vissla Verim tomu, ze jeste jeden tah a mel bych ji na kafi big_smile Jo a ani pokutu jsem nedostal, jen mi rekla psssst at se to nikdo nedozvi smile
Pardon proslou ne - neplatnou smile

To si celych 8 let nebyl treba s obcankou na poste pro nejakou zasilku??


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 30. 5. 2011 17:08

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

morpheus napsal(a):

Ja si vyrizoval pred rokem 8 let proslou obcanku ( a to ted vazne nelzu ) a pani na prepazce byla velice miloucka pussa Udelal jsem ze sebe uplneho debílka a slozil ji nekolik komplimentu a byla na mekko ... vissla Verim tomu, ze jeste jeden tah a mel bych ji na kafi big_smile Jo a ani pokutu jsem nedostal, jen mi rekla psssst at se to nikdo nedozvi smile
Pardon proslou ne - neplatnou smile

si pamatuji na jednu přima historku... tátu ještě za totáče chytli při nějaké jízdě v zakázaném vjezdu.. moje zmtlaná matka krafala stejně, jako babička v Kameňáku, tak jí policajt požádal o občanku..  při tom zjistili, že už jí ma také nějaký ten rok propadlou..  Nechali ji vystoupit z auta.. a že jí odvezou a prolustrují..   Docela fraška..   a my se s tátou i tím policajtem dost pobavili..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#37 30. 5. 2011 17:23

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Takže dobrá nálada JE ! Paní byla tak příjemná ( a to ještě nevěděla,že jí čeká ta bonboška big_smile ),poradila mi,že žádostí je zatím celkem málo, a že se pokusíme o žádost s biometrickými údaji. Platí se stovka,normálně vyřízení trvá 30 dní,ale do týdne ( což nám stačí ) by to mohlo být hotové. Kdyby náhodou nebylo,udělá mi pas na počkání za tu tisícovku tummenupp. Ten zrychlený pas, Bloss, může trvat i 15 dní,respektive mají na to těch 15 dní. Takže,když chci,aby mi bylo vyhověno jinak ( právě třeba tím pasem na počkání ),bonboška mi přijde jako hezký projev díku.
A co bylo ze všeho nejlepší? Na vyřízení jakékoliv žádosti se lze objednat elektronicky - datum,čas - takže jsem po příchodu nečekala ani minutu, ne to kecám wink, čekala jsem 2 minuty a šla na řadu,zatím co ostatní čekatelé se na mě mračili mad . Za 15 minut bylo vyřízeno a pro pas můžu už bez mladýho....takže jsem se opět přes net objednala rock .
Moc děkuji všem,co nám drželi palce, pomohlo to...stolt tummenupp


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#38 30. 5. 2011 17:48

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

eremuruss napsal(a):

morpheus napsal(a):

Ja si vyrizoval pred rokem 8 let proslou obcanku ( a to ted vazne nelzu ) a pani na prepazce byla velice miloucka pussa Udelal jsem ze sebe uplneho debílka a slozil ji nekolik komplimentu a byla na mekko ... vissla Verim tomu, ze jeste jeden tah a mel bych ji na kafi big_smile Jo a ani pokutu jsem nedostal, jen mi rekla psssst at se to nikdo nedozvi smile
Pardon proslou ne - neplatnou smile

To si celych 8 let nebyl treba s obcankou na poste pro nejakou zasilku??

Byl : Rejstrik trestu, za hranice, vsechny urady a fuuurt jsem se chechtal :-) a rikal vy debilove lol No a pak najednou jdu si zalozit ucet do mBank a pani urednice, pane, pane, vy nemate platny OP tongue Malem me jeblo, ne ze bych to nevedel, ale ze na to prisla az tato mlada slecna ze soukrome instituce big_smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#39 31. 5. 2011 6:54

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Bloss - to se krásně čte, že fajn lidi ještě nevymřeli stolt
Rejko - paráda tummenupp
Mně dneska udělalo radost, že jsem vyskočila z pelíšku bez protestů wink


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#40 31. 5. 2011 7:08

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Krásné probuzení od mého milého.

 

#41 31. 5. 2011 7:10

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Mě udělalo radost, že se přítelovi, když přišel domů z hospůdky, kde seznamoval s místními, v noci nic nestalo, i když mi při tom totálně zničil novej botník :-D


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#42 31. 5. 2011 8:40

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Ze budu v praci poue 4 hodiny. Po obede, nez zacne lejt zajdu na koupaliste a vecer musim do serverovny, takze ... vissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#43 31. 5. 2011 8:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

morpheus napsal(a):

Ze budu v praci poue 4 hodiny. Po obede, nez zacne lejt zajdu na koupaliste a vecer musim do serverovny, takze ... vissla

No ty se máš, taky bych šla na koupálko gloriagloria
A vlastně mi udělalo radost, že u nás už je napuštěný, jen ještě hygiena musí přijet. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#44 31. 5. 2011 8:47

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Vis jak stejne visim na siti porad, takze snad mi to zamestnavatel promine, navic ja nemam pevnou pracovni dobu, nejake od 8 do 16:30 vubec neznam, prijdu, az se vyspim a odejdu, az napriklad dojde kava v automatu smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#45 31. 5. 2011 12:17

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

morpheus napsal(a):

Vis jak stejne visim na siti porad, takze snad mi to zamestnavatel promine, navic ja nemam pevnou pracovni dobu, nejake od 8 do 16:30 vubec neznam, prijdu, az se vyspim a odejdu, az napriklad dojde kava v automatu smile

flákači..  tongue     koupat se ti zachtělo... bych to koupání chtěla vidět.. jdeš obhlížet zajíčky v plavkách ?  wink


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#46 31. 5. 2011 15:04

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

morpheus napsal(a):

eremuruss napsal(a):

morpheus napsal(a):

Ja si vyrizoval pred rokem 8 let proslou obcanku ( a to ted vazne nelzu ) a pani na prepazce byla velice miloucka pussa Udelal jsem ze sebe uplneho debílka a slozil ji nekolik komplimentu a byla na mekko ... vissla Verim tomu, ze jeste jeden tah a mel bych ji na kafi big_smile Jo a ani pokutu jsem nedostal, jen mi rekla psssst at se to nikdo nedozvi smile
Pardon proslou ne - neplatnou smile

To si celych 8 let nebyl treba s obcankou na poste pro nejakou zasilku??

Byl : Rejstrik trestu, za hranice, vsechny urady a fuuurt jsem se chechtal :-) a rikal vy debilove lol No a pak najednou jdu si zalozit ucet do mBank a pani urednice, pane, pane, vy nemate platny OP tongue Malem me jeblo, ne ze bych to nevedel, ale ze na to prisla az tato mlada slecna ze soukrome instituce big_smile

No ja jen,ze kdyz me koncila obcanka,tak me mesic predem upozornovali prave na poste.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#47 31. 5. 2011 15:20

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Erem : me nekoncila a to byl prave ten pruser. Me se jen zmenil trvaly pobyt, nikdo za tu dobu na to neprisel lol A to jsem cekal, pac ted je snad uz nejaky centralni registr, jel jsem pres hranice a rikam si, no co, max. me poslou do haje, nebo zavrou, nez se to vyresi, aspon se konecne vklidu podivam na televizi ( vis jak je to ted v base, sama telka, posilovny, jeste zenske jim tam zacnou vodit a bude to hawaii ) big_smile

Frigo : jsi bystra smile Kvuli cemu asyk chodivam na plovarnu ? Kvilu tem kuzlatkam prece tongue Me nejde ani tak o vodu, ale spis se podivat na skoronahe mlade masicko big_smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#48 31. 5. 2011 17:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

mi to Morphe bylo jasné..  lol
Taky se nejezdím na chatu jen "opalovat" ....vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#49 31. 5. 2011 18:04

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Zprovoznil jsem si doma dalsi malou sitku, male routriky, male switchiky, vsude natahane kabely, az prijde spolubydla dom, jeb.ne ji asyk z toho bordelu na zemi lol ale mam radost bo vsechno slape jako svycary tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#50 31. 5. 2011 18:16

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 17

Mám radost z výsledku dnešní pracovní porady...
A taky jsem udělala radost jedné paní,když jsem jí zajistila pravidelné procházky s doprovodem...a to mě těší ještě víc stolt


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů