|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
sedmitečko, neboj, to zvládnete! Hlavně že aspoň přítel bude končit už letos - určitě si hned najde práci a nebude to problém
začni se z toho radovat a uvidíš, že i přítel to přijme dobře - možná zezačátku rozpačitě, ale věřím že se nakonec na mrňouse začne pořádně těšit
můžeš mu to říct třeba při nějaké večeři - uvaříš, nachystáš hezkou výzdobu stolu a než začneš dávat jídlo, můžeš mu dát na talířek dětské botičky.... nebo pokud je to na Tebe příliš, tak mu to můžeš říct úplně normálně, bez jakékoliv večeře 
Ve 26 Ti nikdo nemůže říkat, žes to uspěchala - ve škole si případně můžeš požádat na rok o přerušení (až porodíš, nebo kdyby byly komplikace) a když ji pak dodělíš, už bude miminko celkem velké, takže nebude dlouho trvt Ty budeš moct brzo nastoupit do práce, aniž bys měla dlouhou pauzu mezi dokončením VŠ a praxí 
držím Ti (tea teď už vám
) moc pěsti, ať to zvládnete a hlevně se začnio radovat - myslím, teda vím
, že ses rozhodla dobře 
Není tady
Sedmitecko a mluvili jste o tom nekdy? pokud ne, mozna by ses ho prvni mohla jen zeptat, jak by na to reagoval, kdybys nahodou i pres antikoncepci otehotnela. Treba zjistis, ze by byl rad a vubec by mu to nevadilo. A pokud by reagoval negativne, tak bys mu mohla vysvetlit, ze se to stava i pres antikoncepci a trochu ho na to pripravit a teprve pak mu to rict. A neboj ta skola taky nejak dopadne. ja mam pred sebou obhajobu doktorske prace a statnice a muzu ti rict, ze v momente jak uvidis na ultrazvuku jak bije srdicko, tak ti bude najednou vsechno jedno a budes myslet jen na toho prcka, aby bylo vse v poradku.
Není tady
Sedmitečko, jste s přítelem už dost dlouho, tak by mu to snad vadit nemělo, ale naprosto souhlasím s Haňulí, nejdřív jenom naťuknout, ne to hned vybalit....
Držím palečky ať z toho máte oba radost
Není tady
Sedmitečko, gratuluji
já měla minulý rok svatbu v červenci na hradě Točník.. tak ať se Vám vše vydaří podle Vašich představ. A skvělý je, že máte podporu z obou stran.
Není tady