Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 17. 8. 2011 20:36

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zachraňte les

A vidíš, Vlaďko, tyhle verše vlastně povstaly z toho, že Arcanum se Ti snažila naznačit, jak podobnými úvahami ("jen pro vyvolené a silné duchem") si vlastně sama sobě stavíš blok. A já jí na to přitakal. Jenomže Arcanum mezi tím ztratila souvislost a tak se mě ptala, co jsem tím myslel?

Co jsem tím asi proboha mohl myslet?.. big_smile

A tak jsme si tu navzájem poslali pár veršů. pussa


Crabat

Není tady

 

#277 17. 8. 2011 20:43

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

Crabat napsal(a):

A vidíš, Vlaďko, tyhle verše vlastně povstaly z toho, že Arcanum se Ti snažila naznačit, jak podobnými úvahami ("jen pro vyvolené a silné duchem") si vlastně sama sobě stavíš blok. A já jí na to přitakal. Jenomže Arcanum mezi tím ztratila souvislost a tak se mě ptala, co jsem tím myslel?

Co jsem tím asi proboha mohl myslet?.. big_smile

A tak jsme si tu navzájem poslali pár veršů. pussa

Ale, ale............já si nestavím blok. Já jsem se tak sama rozhodla. To je velký rozdíl.  Proto jsem napsala jen pro vyvolené a silné duchem. Cítila jsem, že nejsem připravená a vlastně natolik silná, abych unesla poznání. Vlastně je mi takhle dobře, proto jsem ti napsala, že setrvávám.

Není tady

 

#278 17. 8. 2011 21:10

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zachraňte les

To já jsem pochopil. Ale Arcanum to nebrala jako rozhodující. Hir se na to podívala ze svého hlediska (na což určitě měla právo), a protože je to stanovisko, odkud se momentálně dívám i já, přitakal jsem tomu. Zároveň ale chápu Tvé setrvávání jako dobrovolný stav po zralé úvaze. A proto jsem si dovolil trochu zarýmovat, abych vyjádřil lehkost. Důležité je, že se chápeme. wink


Crabat

Není tady

 

#279 17. 8. 2011 21:27

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

Vladena napsal(a):

Já jsem se tak sama rozhodla.    Proto jsem napsala jen pro vyvolené a silné duchem. Cítila jsem,  že nejsem připravená a vlastně natolik silná, abych unesla poznání.

Napisu co vidim.
Vidim ze ten, kdo se sam rozhodl ,protoze se citil nepripraveny a natolik silny aby.... je tak docela vedle kdyz vpisuje pojem-pro =vyvolene.

A neboli otazka? Co znamena ten pojem pro Vladku ? -nekdo ji vyvolava -voli ? ,nebo je to jak je videt ona sama kdo se rozhoduje a voli sve kroky?
Ten pojem vyvoleny je zde mimo misu at jiz z meho nebo z jejiho hlediska.
Muj nazor. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#280 17. 8. 2011 22:06

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

Arcanum napsal(a):

Vladena napsal(a):

Já jsem se tak sama rozhodla.    Proto jsem napsala jen pro vyvolené a silné duchem. Cítila jsem,  že nejsem připravená a vlastně natolik silná, abych unesla poznání.

Napisu co vidim.
Vidim ze ten, kdo se sam rozhodl ,protoze se citil nepripraveny a natolik silny aby.... je tak docela vedle kdyz vpisuje pojem-pro =vyvolene.

A neboli otazka? Co znamena ten pojem pro Vladku ? -nekdo ji vyvolava -voli ? ,nebo je to jak je videt ona sama kdo se rozhoduje a voli sve kroky?
Ten pojem vyvoleny je zde mimo misu at jiz z meho nebo z jejiho hlediska.
Muj nazor. smile

Piš jen z mého hlediska. yikes

Není tady

 

#281 17. 8. 2011 22:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zachraňte les

Když ono to "vyvolený" vyvolává divný dojem, Vlaďko - jako by někde někdo rozhodoval, kdo jakože dál a kdo už ne cool proto asi ty reakce?
Protože se vyvíjíme všichni, všichni někam jdeme, couráme, plahočíme se, běžíme...jak kdo a jak kdy a jak kudy, žejo.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#282 17. 8. 2011 22:17

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

lupina montana napsal(a):

........ jako by někde někdo (JINY) rozhodoval, kdo jakože dál a kdo už ne cool proto asi ty reakce?

tummenupp


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#283 18. 8. 2011 0:34

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zachraňte les

Jak jsi vlastně, Hir, přišla na ten nick Arcanum?..
To je hra, kterou jsem ve své době také procházel,
a když už jsi chtěla změnit identitu, protože, chápu,
člověk se po čase může začít cítit jinak,
ale proč takhle předmodelovaný scénář?
Přece Ty sis ho měla vytvořit, ne aby Ti ho někdo
nadefinoval předem, obzvláště pokud se neztotožňuješ
s hlavním hrdinou. A to víš, jsem nějak přesvědčen,
že tudy se Tvá mysl neubírá.


Crabat

Není tady

 

#284 18. 8. 2011 7:41

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

lupina montana napsal(a):

Když ono to "vyvolený" vyvolává divný dojem, Vlaďko - jako by někde někdo rozhodoval, kdo jakože dál a kdo už ne cool proto asi ty reakce?
Protože se vyvíjíme všichni, všichni někam jdeme, couráme, plahočíme se, běžíme...jak kdo a jak kdy a jak kudy, žejo.....

No můj názor je, že můžeš jít, běžet, snažit se a pokud nejsi vyvolená (tím myslím doslova) tak se  ti brána poznání neotevře. Nevím, zda mluvíme o stejné bráně nebo-li přelomu chápání vesmíru. Zřejmě to ovlivńuje fakt, jak tvá duše je ,,stará" a vyzrálá.

Není tady

 

#285 18. 8. 2011 9:14

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

Crabat napsal(a):

Jak jsi vlastně, Hir, přišla na ten nick Arcanum?..
To je hra, kterou jsem ve své době také procházel,
a když už jsi chtěla změnit identitu, protože, chápu,
člověk se po čase může začít cítit jinak,
ale proč takhle předmodelovaný scénář?
Přece Ty sis ho měla vytvořit, ne aby Ti ho někdo
nadefinoval předem, obzvláště pokud se neztotožňuješ
s hlavním hrdinou. A to víš, jsem nějak přesvědčen,
že tudy se Tvá mysl neubírá.

Jaky scenar? A jake definovani nekym predem? Kym?  va

A kudy ze se ma mysl neubira? smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#286 18. 8. 2011 9:18

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

Vladena napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Když ono to "vyvolený" vyvolává divný dojem, Vlaďko - jako by někde někdo rozhodoval, kdo jakože dál a kdo už ne cool proto asi ty reakce?
Protože se vyvíjíme všichni, všichni někam jdeme, couráme, plahočíme se, běžíme...jak kdo a jak kdy a jak kudy, žejo.....

No můj názor je, že můžeš jít, běžet, snažit se a pokud nejsi vyvolená (tím myslím doslova) tak se  ti brána poznání neotevře. Nevím, zda mluvíme o stejné bráně nebo-li přelomu chápání vesmíru. Zřejmě to ovlivńuje fakt, jak tvá duše je ,,stará" a vyzrálá.

Takze vyzrala,pripravena,nikoli vyvolena. 

To neva Vladko,proste ma tohle slovo -vyvoleny pro Tebe asi jiny vyznam. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#287 18. 8. 2011 9:21

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

Vladena napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Vladena napsal(a):

Já jsem se tak sama rozhodla.    Proto jsem napsala jen pro vyvolené a silné duchem. Cítila jsem,  že nejsem připravená a vlastně natolik silná, abych unesla poznání.

Napisu co vidim.
Vidim ze ten, kdo se sam rozhodl ,protoze se citil nepripraveny a natolik silny aby.... je tak docela vedle kdyz vpisuje pojem-pro =vyvolene.

A neboli otazka? Co znamena ten pojem pro Vladku ? -nekdo ji vyvolava -voli ? ,nebo je to jak je videt ona sama kdo se rozhoduje a voli sve kroky?
Ten pojem vyvoleny je zde mimo misu at jiz z meho nebo z jejiho hlediska.
Muj nazor. smile

Piš jen z mého hlediska. yikes

Jak jako z meho?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#288 18. 8. 2011 10:26

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zachraňte les

Ale ne, Vlaďka to napsala dobře a přesně takhle to cítila. Ale i Arcanum a Lupi to trklo naprosto správně, protože tady je ten skrytý kód. Vlaďka si totiž neuvědomuje, že ve své mysli se dopustila jakési archetypální zkratky. Aby si totiž mohla odpočinout, proto svůj cíl od sebe v myšlenkách oddálí. Učiní si ho tak trochu nedosažitelným. Tím získá důvod vytvořit si kolem sebe příjemné místo odpočinku. Protože to zkrátka potřebovala. Už byla příliš unavená cestou, přiliš vybičovaná tím neustálým hledáním. A stejně nakonec Prd! Proto.., a to je ten jediný důvod, dochází v úvahách k závěru, že cíl snad ani pro ni není dosažitelný. Tudíž je jen pro některé, ale ona se do toho jaksi nemůže počítat.

A nyní, když si to tak pěkně vysvětlila, konečně může usednout a celou tu štrapáci ze sebe shodit. I zjišuje, že svět se tím nezbořil, nepřišel žádný boží trest v podobě blesku na ní seslaný a ona se konečně cítí v pohodě. Protože už jí nic nebičuje dopředu, nedrásá nervy ve smyslu dalších a dalších otazníků vynořujících se z podvědomí.

Ale odevšad se najednou kolem ní ozývají hlasy těch, kteří tvrdí pravý opak. Znovu jí rozechvívají a vlastně psychicky týrají, protože jí stále dokola přednastavují tu druhou možnost. Tedy tu, kdyby neusedla a dál se nechala vláčet neznámou bludičkou Naděje, že ona je ta předurčená, která měla toto odvěké tajemství rozlousknout.

No tak lidi, tohle je přeci ukázkový příklad, jak to v životě chodí. Dva názory se střetnou, protože jeden zdánlivě vyvrací druhý. Ale není tomu tak. Stačí, když si Vlaďka uvědomí, co ve své mysli udělala. Aby si mohla odpočinout, tak vlastně přesunula těžiště významu. A Arcanum zase musí dojít, že člověk má právo na odpočinek. Aby si ho pak vůbec mohl dopřát, musí si to nějak pro sebe zdůvodnit.

Nojo no.., děláme to všichni.

A co z toho vyplývá?..

Ale Vlaďko Ty jsi vyvolená. Už svým zrozením tady jsi vyvolená. A vy též.


Crabat

Není tady

 

#289 18. 8. 2011 11:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Zachraňte les

Ahoj Crabe smile
Jen tě zdravím a už zase páááádím jak jinak než že do lesa pussa


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#290 18. 8. 2011 11:43

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

Crabat napsal(a):

Ale Vlaďko Ty jsi vyvolená.  A vy též.

Je zde nekdo kdo by tohle nevedel?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#291 18. 8. 2011 12:00

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zachraňte les

Jistěže, někde hluboko uvnitř to víme, ale naše mysl na to neustále zapomíná, jak ji vyplňují tvary, jež k nám odevšad přistupují a zrcadlí se na její hladině.


Crabat

Není tady

 

#292 18. 8. 2011 12:20

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zachraňte les

pussa Ahojky Pan! pussa

Tolik jsem na Tebe myslel a provázel Tvé kroky, kudy ses ubírala.
Je to nádherné ujištění, že někde tam v prostoru existuje člověk,
který usiluje podobně za stejným cílem.

Naplňující...
Utišující...
S aspektem rozhoření zevnitř.

Tak Tě zase vidím a úplně fyzicky vnímám ten Tvůj spěch,
než se vnoříš do lesa. Pak se zastaví, vědomí rozprostřeš kolem
a nechᚠse tou nádhernou atmosférou prostoupit.
rock Pozdravuj stromy. smile


Crabat

Není tady

 

#293 18. 8. 2011 12:26

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zachraňte les

Crabat napsal(a):

Jistěže, někde hluboko uvnitř to víme, ale naše mysl na to neustále zapomíná, jak ji vyplňují tvary, jež k nám odevšad přistupují a zrcadlí se na její hladině.

Nekteri vedi,nekteri na to jeste zapominaji a neboli si jste nerovzpomenuli.
Proto se ptam kdo to jeste nevi.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#294 18. 8. 2011 13:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zachraňte les

Vlaďko, já ti nevím.....
Já třeba kdysi pradávno (tipuju od boku cca 6-8 století) byla nejspíš téměř osvícená, nebo co...nebo bys řekla vyvolená? Nevím o tom nic konkrétního, jen velmi silný pocit.
No-a? Jsem tady, ještě nějakou dobu budu, evidentně a pořád je co dělat cool
S těma branama taky....já třeba vůbec neregistruju zlomy. Když mi je někdo v mém životě ukáže, tak řeknu "aha no jó" a to je tak všechno....nevnímám je.
Jak bych tedy podle tebe měla vědět, kráčím-li nějakou branou, čili nic? lol
Nehledě k tomu, že svět, život a vesmír je samá brána - taková prolejzačka....nebo může být.
A taky nemusí.
No a nakonec i kdyby - i kdyby! šlo o nějako pomyslnou Velkobránu vítěznou tak když se tam nedodrápeš teď, tak příště, ne? wink
Stejně se to všechno musí odehrát napřed v našich hlavách a jelikož to v našich hlavách znějí ty fanfáry a vztyčují se vítězné oblouky, kdykoliv překročíme svůj stín, tak možná jde právě o tohle. Že si to nedovedeš užít ve vlastní hlavě....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#295 18. 8. 2011 13:17

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

Crabat napsal(a):

Ale ne, Vlaďka to napsala dobře a přesně takhle to cítila. Ale i Arcanum a Lupi to trklo naprosto správně, protože tady je ten skrytý kód. Vlaďka si totiž neuvědomuje, že ve své mysli se dopustila jakési archetypální zkratky. Aby si totiž mohla odpočinout, proto svůj cíl od sebe v myšlenkách oddálí. Učiní si ho tak trochu nedosažitelným. Tím získá důvod vytvořit si kolem sebe příjemné místo odpočinku. Protože to zkrátka potřebovala. Už byla příliš unavená cestou, přiliš vybičovaná tím neustálým hledáním. A stejně nakonec Prd! Proto.., a to je ten jediný důvod, dochází v úvahách k závěru, že cíl snad ani pro ni není dosažitelný. Tudíž je jen pro některé, ale ona se do toho jaksi nemůže počítat.

A nyní, když si to tak pěkně vysvětlila, konečně může usednout a celou tu štrapáci ze sebe shodit. I zjišuje, že svět se tím nezbořil, nepřišel žádný boží trest v podobě blesku na ní seslaný a ona se konečně cítí v pohodě. Protože už jí nic nebičuje dopředu, nedrásá nervy ve smyslu dalších a dalších otazníků vynořujících se z podvědomí.

Ale odevšad se najednou kolem ní ozývají hlasy těch, kteří tvrdí pravý opak. Znovu jí rozechvívají a vlastně psychicky týrají, protože jí stále dokola přednastavují tu druhou možnost. Tedy tu, kdyby neusedla a dál se nechala vláčet neznámou bludičkou Naděje, že ona je ta předurčená, která měla toto odvěké tajemství rozlousknout.

No tak lidi, tohle je přeci ukázkový příklad, jak to v životě chodí. Dva názory se střetnou, protože jeden zdánlivě vyvrací druhý. Ale není tomu tak. Stačí, když si Vlaďka uvědomí, co ve své mysli udělala. Aby si mohla odpočinout, tak vlastně přesunula těžiště významu. A Arcanum zase musí dojít, že člověk má právo na odpočinek. Aby si ho pak vůbec mohl dopřát, musí si to nějak pro sebe zdůvodnit.

Nojo no.., děláme to všichni.

A co z toho vyplývá?..

Ale Vlaďko Ty jsi vyvolená. Už svým zrozením tady jsi vyvolená. A vy též.

Crabate, vyzdvihnul si tři hlavní momenty godlike , s kterými souhlasím a v nich je moje těžiště.
Jsem konečně spokojená, odpočívám( podle mých slov setrvávám) a došla jsem tam, kam je mi to milé . Věci důležité pro žití.

P.S. Ještě si najdu význam-archetypální zkratky-, aby si mi jako třeba nenadával. big_smile

Upravil(a) Vladena (18. 8. 2011 13:22)

Není tady

 

#296 18. 8. 2011 13:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zachraňte les

Crabat napsal(a):

A nyní, když si to tak pěkně vysvětlila, konečně může usednout a celou tu štrapáci ze sebe shodit. I zjišuje, že svět se tím nezbořil, nepřišel žádný boží trest v podobě blesku na ní seslaný a ona se konečně cítí v pohodě. Protože už jí nic nebičuje dopředu, nedrásá nervy ve smyslu dalších a dalších otazníků vynořujících se z podvědomí.

Ale odevšad se najednou kolem ní ozývají hlasy těch, kteří tvrdí pravý opak. Znovu jí rozechvívají a vlastně psychicky týrají, protože jí stále dokola přednastavují tu druhou možnost. Tedy tu, kdyby neusedla a dál se nechala vláčet neznámou bludičkou Naděje, že ona je ta předurčená, která měla toto odvěké tajemství rozlousknout.

A tak tohle mně přijde hodně dobrý loltummenupp
Vidím to jak namalovaný.
Teď ještě přijít na to, proč bych se kurňa měla hnát za nějakou duchovní bludičkou, když je tolik spokojenejch lidí, co se přes víkend couraj supermarketama - a je to! lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#297 18. 8. 2011 13:28

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

lupina montana napsal(a):

Crabat napsal(a):

A nyní, když si to tak pěkně vysvětlila, konečně může usednout a celou tu štrapáci ze sebe shodit. I zjišuje, že svět se tím nezbořil, nepřišel žádný boží trest v podobě blesku na ní seslaný a ona se konečně cítí v pohodě. Protože už jí nic nebičuje dopředu, nedrásá nervy ve smyslu dalších a dalších otazníků vynořujících se z podvědomí.

Ale odevšad se najednou kolem ní ozývají hlasy těch, kteří tvrdí pravý opak. Znovu jí rozechvívají a vlastně psychicky týrají, protože jí stále dokola přednastavují tu druhou možnost. Tedy tu, kdyby neusedla a dál se nechala vláčet neznámou bludičkou Naděje, že ona je ta předurčená, která měla toto odvěké tajemství rozlousknout.

A tak tohle mně přijde hodně dobrý loltummenupp
Vidím to jak namalovaný.
Teď ještě přijít na to, proč bych se kurňa měla hnát za nějakou duchovní bludičkou, když je tolik spokojenejch lidí, co se přes víkend couraj supermarketama - a je to! lol

Lupi, ty jsi dobrá v satiře! tongue

Není tady

 

#298 18. 8. 2011 13:29

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

Ale odevšad se najednou kolem ní ozývají hlasy těch, kteří tvrdí pravý opak. Znovu jí rozechvívají a vlastně psychicky týrají, protože jí stále dokola přednastavují tu druhou možnost. Tedy tu, kdyby neusedla a dál se nechala vláčet neznámou bludičkou Naděje, že ona je ta předurčená, která měla toto odvěké tajemství rozlousknout

Když jsem napsala za a) napíšu i za b). V tomhle si vedle jako jedle! tonguelol

Upravil(a) Vladena (18. 8. 2011 13:31)

Není tady

 

#299 18. 8. 2011 13:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zachraňte les

Vladena napsal(a):

Lupi, ty jsi dobrá v satiře! tongue

va ??


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#300 18. 8. 2011 13:52

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Zachraňte les

Nerozumíš? tillfreds
Teď ještě přijít na to, proč bych se kurňa měla hnát za nějakou duchovní bludičkou, když je tolik spokojenejch lidí, co se přes víkend couraj supermarketama - a je to

satira-vyjádřit se zkratkou a humorně

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů