Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 10. 2012 15:42

MisacekG
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2012
Příspěvky: 1

Re: Rozchod, dítě a sociální dávky a podpora

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat,zda někdo nemá zkušenosti?????
S manželem nám to už delší dobu neklapalo,resp.on po mě stále vyžadoval věci,na kreré byl zvyklý od své maminky.....já se snažila,ale podle něj né dost,pořád na mě něco viděl,vadilo mu,že jezdím s dětmi ke kamarádkám a raději čas nevyužiji třeba na vaření,ještě na narozeniny naší dcery,potřeboval vědět zda ho miluji:D
Nyní,odešel,má byt,nevím kde,nechal mě tu se dvěma dětmi,jsem na rodičovské a mám pouze 3800kc,platí podnájem,ve kterém jsme spolu bydleli a sám bydlí v nějakém bytě u séfa......
Nechce se rozvést,chce,abych se staral o děti a nejen to,pořád mě nutil,jak mu musím pomáhat s placením a že musím jít hned pracovat,mám syna 5 let,chodí do školky a dceru 15měs.

Máme hodně placení a on chce,abych se podílela,že prý je prací,kam si mohu vzít tak malé děcko dost,ale sám neporadil jakésad
Chce abych si platila z rod. příspěvku mobil,UPC a splátku mé karty,která byla použita na věci do bytu....toto vše děla asi 2600kč.....takže to není možné!!!!!

Pokud bych šla na sociálku,jsme stále manželé a on mi to nechce platit,chce abych prý byla samostatná,nevím jaké mám šance,zda bych na tom byla lépe,řekl mi,že když půjduz na sociálku,vysmějí se mi,že platí 26tis.poplatky za bydlení a okolo platby......

Jen jsem chtěla vědět,zda někdo nemá zkušenost,než tam půjdu osobně............

Není tady

 

#27 5. 10. 2012 17:52

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Rozchod, dítě a sociální dávky a podpora

MisacekG napsal(a):

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat,zda někdo nemá zkušenosti?????
S manželem nám to už delší dobu neklapalo,resp.on po mě stále vyžadoval věci,na kreré byl zvyklý od své maminky.....já se snažila,ale podle něj né dost,pořád na mě něco viděl,vadilo mu,že jezdím s dětmi ke kamarádkám a raději čas nevyužiji třeba na vaření,ještě na narozeniny naší dcery,potřeboval vědět zda ho miluji:D
Nyní,odešel,má byt,nevím kde,nechal mě tu se dvěma dětmi,jsem na rodičovské a mám pouze 3800kc,platí podnájem,ve kterém jsme spolu bydleli a sám bydlí v nějakém bytě u séfa......
Nechce se rozvést,chce,abych se staral o děti a nejen to,pořád mě nutil,jak mu musím pomáhat s placením a že musím jít hned pracovat,mám syna 5 let,chodí do školky a dceru 15měs.

Máme hodně placení a on chce,abych se podílela,že prý je prací,kam si mohu vzít tak malé děcko dost,ale sám neporadil jakésad
Chce abych si platila z rod. příspěvku mobil,UPC a splátku mé karty,která byla použita na věci do bytu....toto vše děla asi 2600kč.....takže to není možné!!!!!

Pokud bych šla na sociálku,jsme stále manželé a on mi to nechce platit,chce abych prý byla samostatná,nevím jaké mám šance,zda bych na tom byla lépe,řekl mi,že když půjduz na sociálku,vysmějí se mi,že platí 26tis.poplatky za bydlení a okolo platby......

Jen jsem chtěla vědět,zda někdo nemá zkušenost,než tam půjdu osobně............

hmmmmmmm,kde brát a nekrást. mě přijde normální, že když nejsou v rodině peníze, tak se oba snaží je vydělat. UPC není nutné, mobil taky ne. když nemám, tak se přeci snažím osekat všechno co se dá!

Není tady

 

#28 7. 10. 2012 11:15

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod, dítě a sociální dávky a podpora

MisacekG napsal(a):

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat,zda někdo nemá zkušenosti?????
S manželem nám to už delší dobu neklapalo,resp.on po mě stále vyžadoval věci,na kreré byl zvyklý od své maminky.....já se snažila,ale podle něj né dost,pořád na mě něco viděl,vadilo mu,že jezdím s dětmi ke kamarádkám a raději čas nevyužiji třeba na vaření,ještě na narozeniny naší dcery,potřeboval vědět zda ho miluji:D
Nyní,odešel,má byt,nevím kde,nechal mě tu se dvěma dětmi,jsem na rodičovské a mám pouze 3800kc,platí podnájem,ve kterém jsme spolu bydleli a sám bydlí v nějakém bytě u séfa......
Nechce se rozvést,chce,abych se staral o děti a nejen to,pořád mě nutil,jak mu musím pomáhat s placením a že musím jít hned pracovat,mám syna 5 let,chodí do školky a dceru 15měs.

Máme hodně placení a on chce,abych se podílela,že prý je prací,kam si mohu vzít tak malé děcko dost,ale sám neporadil jakésad
Chce abych si platila z rod. příspěvku mobil,UPC a splátku mé karty,která byla použita na věci do bytu....toto vše děla asi 2600kč.....takže to není možné!!!!!

Pokud bych šla na sociálku,jsme stále manželé a on mi to nechce platit,chce abych prý byla samostatná,nevím jaké mám šance,zda bych na tom byla lépe,řekl mi,že když půjduz na sociálku,vysmějí se mi,že platí 26tis.poplatky za bydlení a okolo platby......

Jen jsem chtěla vědět,zda někdo nemá zkušenost,než tam půjdu osobně............

a co přesně od sociálky chceš?

Není tady

 

#29 7. 10. 2012 15:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Rozchod, dítě a sociální dávky a podpora

Já nevím, nejsem sociálka - ale troufám si odhadnout, že když někam přijde mladá paní a bude si stěžovat, že manžel sice platí 26.000,- Kč (!!!) za bydlení a platby okolo, ale jí z mateřské nezbývá na UPC ani na mobil, tak se jí akorát útrpně vysmějí.

MisacekG: manžel podle mě dělá pro rodinu až dost tím, že platí celkem velkou částku za bydlení. Pokud potřebuješ platit mobil (není to nezbytná věc) a UPC (rovněž není nezbytná věc), tak si na tyto věci bohužel budeš muset buďto vydělat, nebo je oželet.

Také nechápu, co vlastně od návštěvy sociálky očekávᚠ- na dávky sociální podpory samozřejmě nárok nemáš, takže Ti nic nedají a aby dělali na manžela bu-bu-bu, že Ti má platit k těm šestadvaceti tisícům, co dává do bydlení ještě UPC a mobil, na to zapomeň stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů