Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 5. 2011 17:28

zizi
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 168

stříhání psa

Ahoj, půjčila jsem si od kolegyně strojek na stříhání srsti. Šlo to celkem pěkně ostříhat (po počátečním strachu pejska i mě). Strojek chceme koupit, máte někdo, poradíte jaký?
Ten půjčený je dobrý, tichý chod, ale starší typ, už se neprodává.


Co tě nezabije, to tě posílí.

Není tady

 

#2 23. 5. 2011 21:11

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: stříhání psa

První jsem koupila na tržišti poté, co jsem zjistila, kolik zato v obchodě chtějí. Druhý - na jiného psa taky v akci, ale už v kamenném obchodě. Sadu mám ještě někde doma, psa mne ukradl v obchodě. Po pravdě, ten "člověčí" strojek je dobrý i na psa...jde jen o nástavec a vyčištění...

Není tady

 

#3 25. 5. 2011 15:43

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: stříhání psa

Ahojky,

ze zkušenosti známých vím o tomto :

http://pet-food.cz/strihaci-strojky/537 … a-psy.html


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#4 8. 6. 2011 16:39

Pavel10
♥------
Registrovaný: 8. 6. 2011
Příspěvky: 20

Re: stříhání psa

Speciální strojky na psa nekupujte. Jsou zbytečně drahé a některé vás i zklamou výkonem. Bez problému postačí holící strojek a s malým nástavcem uděláte i velice jemnou srst. Některé partie je nutné ostříhat. V tom případě můžete také použít klasické nůžky. Co bych vám doporučoval zakoupit ve speciální prodejně, tak to jsou kleště na drápky, protože už po jednom cvaknutí jsou nehty pěkně ve správném úhlu a nemusíte se s tím trápit dostříhávat.

Není tady

 

#5 12. 7. 2013 17:24

beransite
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 4

Re: stříhání psa

Pavel10 napsal(a):

Speciální strojky na psa nekupujte. Jsou zbytečně drahé a některé vás i zklamou výkonem. Bez problému postačí holící strojek a s malým nástavcem uděláte i velice jemnou srst. Některé partie je nutné ostříhat. V tom případě můžete také použít klasické nůžky. Co bych vám doporučoval zakoupit ve speciální prodejně, tak to jsou kleště na drápky, protože už po jednom cvaknutí jsou nehty pěkně ve správném úhlu a nemusíte se s tím trápit dostříhávat.

Dobrý den. Jelikož prodávám chovatelské potřeby, rád bych o tom polemizoval. Strojky rozhodně nejsou drahé, sám vím, jak nízko se pohybují marže a jaká rizika jsou s prodejem spojená.  Pokud si spočítáte, kolik utratíte např. za psí salon (u jednoho pejska je to 20-30 tisíc korun), tak se do toho v klidu vejde pořízení velmi kvalitního strojku a to kompletní sadu i s hlavami, zárukou atd. Výkon některých strojků je velmi dobrý a zvládnou i tvrdou srst. Co je podle Vás normální holící strojek? Kvalitní holící strojek pořídíte také v řádu tisíců, myslím, že je cena srovnatelná. Mrkněte sem, kde je ucelená nabídka v rozpětí cen od 400Kč po 13.000Kč ... myslím, že si ve speciálce každý vybere přesně to co potřebuje. http://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/strojky-strihaci/  . Ano, čína je na první pohled levná, ale ve skutečnosti jsou na tomto zboží 5-10x vyšší zisky než na kvalitním zboží. Raději koupím kvalitní strojek s přiměřenou marží, než levný strojek za neadekvátní cenu.
Jen příklad. Na kvalitních strojkách v řádu tisíců bývají hrubé zisky i např. 200-300Kč. Do toho se musí obchodník vejít se všemi náklady spojenými s podnikáním, musí to pokrýt rizika vratek, reklamací, výrobních vad, vrácení zboží bez udání důvodu. To je úplně o něčem jiném, než koupit šmejd z číny za 200Kč a prodat ho za 1000Kč. Takový obchodník pak samozřejmě reklamaci řeší jednoduše - vyhodí strojek do popelnice a pošle další kus.

Upravil(a) beransite (12. 7. 2013 17:29)

Není tady

 

#6 16. 7. 2013 17:45

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: stříhání psa

Koupila jsem si před pár lety v Lidlu strojek na stříhání psů za 300 Kč. Stříhá fajn, ale již po 3 stříhání se dost otupil. A o tom je asi tak kvalita/cena.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů