Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 5. 2011 15:49

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Pánská jízda - pokračování

Tak jsem tady před nedávnem psala o tom jak z každoroční dovolené na vodě, udělalo pár jedinců pánskou jízdu, o svých pocitech a byla jsem ráda za názory všech. Konečně se mi dostalo vysvětlení proč je pánská jízda o tolik lepší . Můžou být v lihu každý den , mluvit sprostě a nikdo je nehlídá :- prima dovolená.
Náhoda tomu chtěla , že jsem potkali známé, co jezdíme v zimě na hory s dětmi  a hle - pozvali nás s dětmi na vodu . S vidinou toho jsem se smířila s pánskou jízdou a těšila jsem se na tuto dovču. .....Jenže partner se o tom zmínil před těmi "druhými" pány , co s nimi jede na pánskou jízdu a jeden - ten co nejvíce nechce ženský na palubě hned že pojede s námi i na tuto vodní dovolenou. Jelikož nemá partnerku a nikoho jiného tam nezná , tuším že by byl přilepený na nás . Jsem divná ??? Já ho tam nechci !!Mám pocit, že když mi překazil jednu dovolenou a nechci si nechat zkazit druhou. Navíc mam averzi vůči těmto vyvolávačům pánských jízd kapitulation


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#2 23. 5. 2011 16:16

Blossom
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, konečně se ti události stáčí kýženým směrem = zdá se, že pojedete i s partnerem a dětmi na vodu s celou partou (jestli jsem to správně pochopila).

A ty si už předem sama sobě tu dovolenou zhnusuješ, úplně zbytečně, protože v té partě bude jedna osoba (!!!), kterou ty moc nemusíš. dumbom
V každé partě jsou lidi člověku bližší, a lidi méně sympatičtí. Tak se prostě bavím víc s těmi, kteří jsou mi sympatičtí, a je to.

Taky nechápu tvou poznámku o tom, že pánské jízdy jsou o tolik lepší (?) va
Pamatuj, že každá jízda, pánská, dámská a nebo smíšená, JE TAKOVÁ, JAKOU SI JI UDĚLÁTE. stolt
Tak si to úplně zbytečně nekaž už dopředu. hmm

Upravil(a) Blossom (23. 5. 2011 16:18)

 

#3 23. 5. 2011 21:42

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, to přeci není jen o tom, že můžou popíjet a mluvit sprostě... oni mají pánové prostě jen čas pro sebe bez toho, že se na ně nalepí ženuška s tím, že celej rok nikam nejdou, tak se jí teď bude věnovat a během týdne se předvede jako geroj a supertáta v jedný osobě.
Já z toho, co píšeš tohle cítím a to je blbej předpoklad. Ani když pojedete s přáteli neočekávej, že ti vynahradí, že on někam chodí a ty ne. Tohle si musíte srovnat pěkně doma, protože jakákoli dovolená je pak peklo.
Jediný, co bych manželovi řekla je, že jestli předpokládá na rodinné dovolené nějaké pokračování pánské jízdy, protože je kamarád svobodný, tak aby nebyl zklamaný. wink

Není tady

 

#4 24. 5. 2011 8:08

Dája28
♥♥-----
Registrovaný: 27. 5. 2010
Příspěvky: 61

Re: Pánská jízda - pokračování

A to já tě zase naopak, Pitunie, chápu.... všichni tam budou v jasných skupinách - páry, rodiny a jeden kamarád navíc, který zná jen vás. Taky bych předpokládala, že bude chtít " do páru" mého partnera, svého kamaráda a taky by mi to vadilo v případě, že je to nᚠjediný společný týden. Jezdíme na dovolené ( vodu, kola, hory) docela velká parta a není to o nějakém soukromí, ale každá " jednotka" si vždycky nějaký čas pro sebe udělá a funguje třeba chvíli spolu ( výlet, procházka, rodiče se věnují dětem apod.) Jasně, že je to taky na chlapské a babské chvilky, ale to si užíváme všichni a pak je právě čas i pro ty "rodinné" chvilky... Asi jde o to, jak to bere tvůj přítel - myslíš, že by kamarádovi mohl předem naznačit, že tam jede hlavně s rodinou, aby počítal s tím, že to nebude jejich pánská jízda ? pokud to tak přítel taky chce....

Není tady

 

#5 24. 5. 2011 16:45

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Pánská jízda - pokračování

A ty si už předem sama sobě tu dovolenou zhnusuješ, úplně zbytečně[/b], protože v té partě bude jedna osoba (!!!), kterou ty moc nemusíš.
V každé partě jsou lidi člověku bližší, a lidi méně sympatičtí. Tak se prostě bavím víc s těmi, kteří jsou mi sympatičtí, a je to.

Taky nechápu tvou poznámku o tom, že pánské jízdy jsou o tolik lepší (?) va

Spíš je to o tom, že ten člověk mi překazil jednu dovču a mám strach , že mi překazí i druhou. Vím že je to o tom jak se to nastaví . Bohužel tento člověk je dost velký piják a toto je věc ve které je můj partner dost ovlivnitelný. Takže mu vlastně dost nahraju, pokud bude partnera lanařit k nějakým picím orgiím , a já mu řeknu že se mi to nelíbí - on mu může říct : vidíš -ještě že s náma nebyla na té pánské voděfuckyou
Tou poznámkou jsem myslela , že když ti pánové o to tak bojují(skoro jako o život), je to pro ně jistě lepší než dovolená smíšená.................a jak si pak nemám myslet, že se těší na nějaké nevázané sexuální dobrodružstí je další věc rodna


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#6 25. 5. 2011 7:57

Blackie
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Na jednu stranu Tě docela chápu a asi by mi to taky vadilo (pár podobných typů co píšeš mám ve svém okolí taky) . Na druhou stranu musím říct, že můj názor (i když teda pány neznám) je, že o žádné sexuální orgie nejde. Jezdíme s 2 kamarády na koncerty (metal nejtvrdšího ražení), většinou když to je večer v Praze tak razíme ráno, posedíme v hospůdce a vedeme řeči, je to takový relax. To samé, jezdíme ve stejném složení na 3 denní festival Brutal Assault. Jasně, dáme nějaký to pivo, když člověk někde je, tak se koukne i na hezkou holku, (kdo z vás se nekoukne na hezkýho chlapa že...), ale to je běžné i když jsem doma. Jde spíš o to, že u té pánské jízdy ten chlap nemusí řešit to, že to tu holku nebaví, že by chtěla dělat něco jiného, že se chce projít atd. prostě jak posedíme u dobrýho jídla a pití, tak kecáme o kravinách který neřešíme a nemusíme řešit.
Svojí polovičku miluju, a když jsme někde spolu, snažím se, abysme si to oba co nejvíc užili. Ale když takhle byla jednou s náma na vlastní žádost, zjistila, že ji to vlastně nebaví. Kecat u pivka o blbinách....no zjistil jsem, že podobný to mám, když přijde její kamarádka na kafe nebo na vínko, tak se zvedám a sedám si k práci, protože "hadříková" a podobná témata (bez urážky) mně prostě nebaví a tak nechci křenit. A totéž to má wife opačně. A když jedeme s chlapama na ty 3 dny, rozhodně jedeme za hudbou a ne lovit . Já to nepotřebuju a je to o tom, jak to má kdo srovnaný.  Samozřejmě by wife mohla s náma, ale sama říká, že jí tenhle styl nic neříká a radši stráví 3 dny na chatě u bazénu :-).

Upravil(a) Blackie (4. 5. 2012 6:20)

 

#7 30. 5. 2011 9:34

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Pánská jízda - pokračování

Závidím takovým párům viz Blackie . Nakonec to vypadá tak, že sejde i z naší plánované svatby , díky tomu že se mi věci jako pánské jízdy nelíbí.
Nakonec zůstanu sama a budu si říkat : kdybych vydržela těch pár věcí co se mi nelíbily, nemusela jsem být teď sama.
Ale já nechci jen něco vydržet , já  chci žít a těšit se z toho. Na to ale recept v žádné kuchařce není.


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#8 30. 5. 2011 10:03

Blossom
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie napsal(a):

Závidím takovým párům viz Blackie . Nakonec to vypadá tak, že sejde i z naší plánované svatby , díky tomu že se mi věci jako pánské jízdy nelíbí.
Nakonec zůstanu sama a budu si říkat : kdybych vydržela těch pár věcí co se mi nelíbily, nemusela jsem být teď sama.
Ale já nechci jen něco vydržet , já  chci žít a těšit se z toho. Na to ale recept v žádné kuchařce není.

A proč bys měla vztah "vydržet" a tolerovat věci, co ti velmi vadí, a nebo bez tohoto partnera zůstat sama?  va  Proč tohle "buď a nebo"?
Vždy on není jediným chlapem na zeměkouli, ne?

Za sebe - měla jsem partnera, se kterým jsme si velmi sedli, avšak po čase jsem začla vnímat i  určité sobectví z jeho strany - jeho zájmy také víceméně stály nad našimi zájmy společnými....
Jednoho dne jsem se naštvala a rozešla jsem se s ním, s dost bolavým srdcem, přiznávám...a nečekaně brzo poté jsem potkala partnera současného, který je pravým opakem toho předchozího: Je pozorný, gentlemanský....
Fajn chlapi naštěstí jsou. stolt  Není důvod setrvávat s někým jen ze strachu ze samoty.

 

#9 30. 5. 2011 10:46

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Pánská jízda - pokračování

A proč bys měla vztah "vydržet" a tolerovat věci, co ti velmi vadí, a nebo bez tohoto partnera zůstat sama?  va  Proč tohle "buď a nebo"?
Vždy on není jediným chlapem na zeměkouli, ne?

Není ale jeho vlastnosti jsou jinak bezva, je moc fajn a je mi s ním dobře , cítím souznění . Já nevím co dělám špatně ale když žil s manželkou a dětmi chodil maximálně 1 x týdně na pivo. Ted má fotbal, nohejbal,hospodu, děti a ještě začal hrát na elektrickou kytaru ve skupině. A bylo mi vyčteno, že bych ho chtěla mít doma na židly.Vůbec nic už nechápu - minullý týden jsme si říkali jak jsme štastní, domluvily jsme termín a místo svatby a jeden hovor o pánské jízdě a je všechno v ......


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#10 30. 5. 2011 11:02

Blossom
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Ano, i ten můj bývalý byl taky jinak fajn, ve všem ostatním jsme si moc rozuměli. Jen byl tak trochu sobec - jeho zájmy měly vždy přednost před našimi společnými. Rozešla jsem se s ním a udělala jsem dobře. stolt

Probůh, Pitunie, jestli se s ním cítíš osamělá už teď, a on má tisíc jiných zájmů a je věčně všude jinde, než s tebou, tak hoď honem zpátečku a žádnou svatbu neplánuj!!!

 

#11 30. 5. 2011 12:02

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie napsal(a):

A proč bys měla vztah "vydržet" a tolerovat věci, co ti velmi vadí, a nebo bez tohoto partnera zůstat sama?  va  Proč tohle "buď a nebo"?
Vždy on není jediným chlapem na zeměkouli, ne?

Není ale jeho vlastnosti jsou jinak bezva, je moc fajn a je mi s ním dobře , cítím souznění . Já nevím co dělám špatně ale když žil s manželkou a dětmi chodil maximálně 1 x týdně na pivo. Ted má fotbal, nohejbal,hospodu, děti a ještě začal hrát na elektrickou kytaru ve skupině. A bylo mi vyčteno, že bych ho chtěla mít doma na židly.Vůbec nic už nechápu - minullý týden jsme si říkali jak jsme štastní, domluvily jsme termín a místo svatby a jeden hovor o pánské jízdě a je všechno v ......

No, já když žila s manželem jsem dělala taky spoustu věcí, který teď už dělat nechci a odnese to první chudák, kterej by po mě chtěl to, co já už do svýho života nehodlám pouštět...
Ty nedělᚠšpatně nic.
Jak dlouho jste spolu a dělá to od začátku?
Možná si tvůj partner uvědomil, že chce i rodinu i pivko i nohejbal i tisíc věcí okolo... ale našel si špatnou partnerku. S tím nic nenaděláš, můžeš mu to rozumně vysvětlit, jak to cítíš, ale když on tomu nebude rozumět, tak jen vyměnit partnera nebo to tolerovat. Užírat se nemá smysl.
Dokud byl s manželkou, měl dítě vlastně pořád. Teď ho má jen na dva víkendy a to je znát. Člověk má spoustu času na sebe. Vidím to podle sebe. Jak děti vypadnou... mám volno. A to na tom naštěstí nejsem tak, jako víkendový takové. To bych strašně zvlčila. wink

Není tady

 

#12 30. 5. 2011 14:50

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie napsal(a):

A proč bys měla vztah "vydržet" a tolerovat věci, co ti velmi vadí, a nebo bez tohoto partnera zůstat sama?  va  Proč tohle "buď a nebo"?
Vždy on není jediným chlapem na zeměkouli, ne?

Není ale jeho vlastnosti jsou jinak bezva, je moc fajn a je mi s ním dobře , cítím souznění . Já nevím co dělám špatně ale když žil s manželkou a dětmi chodil maximálně 1 x týdně na pivo. Ted má fotbal, nohejbal,hospodu, děti a ještě začal hrát na elektrickou kytaru ve skupině. A bylo mi vyčteno, že bych ho chtěla mít doma na židly.Vůbec nic už nechápu - minullý týden jsme si říkali jak jsme štastní, domluvily jsme termín a místo svatby a jeden hovor o pánské jízdě a je všechno v ......

Pitunie...neboj, ono to nebude zas tak horké. Ale asi bych stejně jak radí holky, tu svatbu odložila. Protože člověka nezměníš. Ten se změní jen sám, pokud to bude chtít.

Takže s tím, že přestane jezdit na pánské jízdy jen protože ty chceš raději nepočítej. A teď je vážně na tobě jestli to budeš tolerovat nebo ne. Jestli to zvládneš a dᚠmu tu volnost i když budete spolu.

Není tady

 

#13 30. 5. 2011 15:59

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Pánská jízda - pokračování

Takže s tím, že přestane jezdit na pánské jízdy jen protože ty chceš raději nepočítej. A teď je vážně na tobě jestli to budeš tolerovat nebo ne. Jestli to zvládneš a dᚠmu tu volnost i když budete spolu

To bych moc ráda ale něco ve mne to vždycky nakonec po.....
A pak se za to nenávidím, že jsem to nezvládla.Mám to v sobě od malička, táta byl podobný typ, pořád po kamarádech a hospody a jen jsem slyšela od mamky jak jsou chlapy hnusný a neschopný. Jenže tata nejevil moc zájem o rodinu vůbec.Můj partner pokud je doma - je milionovej.Proto bych ráda vztah udržela ale momentálně jsme ´dost v krizi.


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#14 30. 5. 2011 18:53

Blossom
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, mě se z Tvých příspěvků zde i na dalších vláknech zdá, že Ty potřebuješ především pořešit sama sebe. Myslím to naprosto v dobrém, bez ironie, jako radu na Tvé problémy.
Na Tvém místě bych vyhledala dobrou psycholožku a vypovídala bych se jí a nechala bych se od ní trochu rozebrat a věřím, že by Ti poradila směr....

 

#15 31. 5. 2011 17:07

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Pánská jízda - pokračování

Na Tvém místě bych vyhledala dobrou psycholožku a vypovídala bych se jí a nechala bych se od ní trochu rozebrat a věřím, že by Ti poradila směr....

Blossom děkuji,když si našel táta mojí dcery jinou ženu byla jsem u psycholožky ale zjistila jsem , že si nakonec musím poradit sama. Považuji diskuze na netu za přínosné v tom směru, že ostaní můžou přispět k tomu aby si člověk udělal vlastní názor na nějaký problém, kterým si není uplně jist.
Jenže čím jsem starší, tím mám víc pocit, že životu nerozumím. Nastávají situace, které jsem nikdy neřešila a ani nepomyslela , že budu muset . Ale jsou i situace, které jsem vyřešila a myslím, že od toho jsou takové diskuze že si lidé sdělí své zkušenosti. Prostě nemám s psychology dobrou zkušenost. rodna


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#16 31. 5. 2011 17:10

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie napsal(a):

Na Tvém místě bych vyhledala dobrou psycholožku a vypovídala bych se jí a nechala bych se od ní trochu rozebrat a věřím, že by Ti poradila směr....

Blossom děkuji,když si našel táta mojí dcery jinou ženu byla jsem u psycholožky ale zjistila jsem , že si nakonec musím poradit sama. Považuji diskuze na netu za přínosné v tom směru, že ostaní můžou přispět k tomu aby si člověk udělal vlastní názor na nějaký problém, kterým si není uplně jist.
Jenže čím jsem starší, tím mám víc pocit, že životu nerozumím. Nastávají situace, které jsem nikdy neřešila a ani nepomyslela , že budu muset . Ale jsou i situace, které jsem vyřešila a myslím, že od toho jsou takové diskuze že si lidé sdělí své zkušenosti. Prostě nemám s psychology dobrou zkušenost. rodna

možná, protože ti řekl něco co jsi nechtěla slyšet wink . taky mě občas nazlobí, když si ostatní nemyslí to co já lollollollol

Není tady

 

#17 1. 6. 2011 8:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pánská jízda - pokračování

byla jsem u psycholožky ale zjistila jsem , že si nakonec musím poradit sama
Nevím, co ti psycholožka ne/řekla - ona může navrhnout možnosti, způsoby... ale ve finále si vždycky musíš poradit, nebo spíš vybrat ty sama, co si z jejího "povídání" vezmeš.
Zdá se mi, že i když "partner pokud je doma - je milionovej", pořád mᚠněkde zafixováno
"jsem slyšela od mamky jak jsou chlapy hnusný a neschopný"... ona maminka má vždycky pravdu, že http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 1. 6. 2011 9:40

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, jestli jsem to dobře pochopila, tak chceš mít chlapa opravdu jen a jen pro sebe, hezky přivázaného za nožičku..  To nepotřebuješ být někdy taky sama ?
To  nepřežiješ bez problémů týden dva v roce, kdy jede s chlapama na vodu ? 
On má koníčky, co mᚠty ?   
To by ti bylo příjemné, kdybys měla chlapa furt za zadkem ?
Z toho, co píšeš vyplývá (nebo já to tak vnímám), že pojede i s tebou na dovolenou na vodu, s lidmi, ktéré jsi vybrala ty. Nebyl to od něj ústupek ? Jseš si jistá, že ho tahle voda bude bavit ?
Ty se chováš, jako by byl tvé vlastnictví a nemohl se bavit s nikým jiným.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#19 1. 6. 2011 9:53

majkafa
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, hlavně nerozumím tomu, proč mluvíte o svatbě za tohoto stavu. Chápala bych to u nějaké dvacítky, co toho ještě o životě tolik neví, ale u tebe?
Jestli sis myslela, že za tebe psycholog vyřeší, tak to opravdu ne. Jak už tady bylo psáno, on tě může navést. A to si piš, že dobrý psycholog ti nebude mazat med kolem pusy. Mám pocit, že tohle jsi od něho chtěla. Ale od toho tam přece nejdeš, jdeš tam hledat rady pro řešení sebe sama a to setsakra bolí.
Jéje, má psycholožka, ta mi dávala. Po prvním sezení, kterého velkou část jsem prořvala, jsem šla domů s pláčem, ale věděla jsem, že by to bolí, ona má pravdu a já do toho chci jít. stolt

 

#20 1. 6. 2011 10:01

majkafa
Host

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, tak mi přijde, že tvůj vztah k tvému partnerovi je těžká závislost. A to je průšvih.

 

#21 1. 6. 2011 11:05

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, to že tvůj otec neměl čas na rodinu a jel si podle svý lajny neznamená, že chlap se bude držet doma jen proto, aby jeho žena byla spokojená, necítila se ve společnosti sama a nepropadala úzkosti na společných akcích. hmm
Koukej mazat někam k psychologovi, že ti jeden nesedl, když jsi řešila bývalého manžela - pokud ti řekl/a, že chlapa nelze uvázat ke stolu za nohu, abys měla pocit, že tě miluje a tobě se to nelíbilo, chtěla jsi slyšet, že on je šupák a ty ta dobrá... - tak to se moc nedivím, to se blbě poslouchá.
Musíš srovnat především sebe, pak si sedne vᚠvztah s partnerem. Svatbu bych odložila stopro, a jako bonus ti můžu říct, že život není k tomu, abys mu rozuměla a chápala ho... ten by se měl žít. Začni žít a přestaň studovat, jak na to. wink

Není tady

 

#22 1. 6. 2011 12:39

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie napsal(a):

Na Tvém místě bych vyhledala dobrou psycholožku a vypovídala bych se jí a nechala bych se od ní trochu rozebrat a věřím, že by Ti poradila směr....

Blossom děkuji,když si našel táta mojí dcery jinou ženu byla jsem u psycholožky ale zjistila jsem , že si nakonec musím poradit sama. Považuji diskuze na netu za přínosné v tom směru, že ostaní můžou přispět k tomu aby si člověk udělal vlastní názor na nějaký problém, kterým si není uplně jist.Jenže čím jsem starší, tím mám víc pocit, že životu nerozumím. Nastávají situace, které jsem nikdy neřešila a ani nepomyslela , že budu muset . Ale jsou i situace, které jsem vyřešila a myslím, že od toho jsou takové diskuze že si lidé sdělí své zkušenosti. Prostě nemám s psychology dobrou zkušenost. rodna

no to samé dělá psycholog, který na rozdíl od nás laiků má i více zkušeností a rad . A hlavně nebere to ze svého subjektivního a jediného pohledu ( moje zkušenost, můj způsob uvažování a žití) , ale má víc možností srovnávat .

Není tady

 

#23 1. 6. 2011 12:59

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, nevdávej se - teď.
Jasně, že za tebe psycholožka nic nevyřešila, ani nemohla. A možná opravdu nebyla dobrá, ty dobré jsou přinejmenším stejně vzácné, jako kdokoliv dobrý a hůře rozeznatelné (o psycholozích platí to samé smile ).
Přesto není od věci nějakého psychologa vyhledat, když by se zadařilo, vyjasňovací proces by se mohl urychlit a zprůhlednit.  Ale i tak je to na tobě.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#24 1. 6. 2011 14:38

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Pánská jízda - pokračování

Ty se chováš, jako by byl tvé vlastnictví a nemohl se bavit s nikým jiným

Děkuju všem za názory,vážím si jich . Daly jste mi pěkně do čumáku ale to já potřebuju!!dumbom Člověk je vychovanej a žije 30 let v nějakym vzorci a pak zjistí že to může být jinak a je z toho překvapen. Jednu dobrou psycholožku jsem poznala, sice mi radila a flirtuji s manželi svých kamarádek abych sí zvedla sebevědomí ale jinak byla fajn- jenže stála 900 ,- na hodinu !!!
Mam teď blbý období, propuštěná z práce (zrušili pozice) , občas dohady s otcem dcery a zřejmě to odnáší můj partner jakýmsi pocitem , že by mi měl něco vynahrazovat. Je to asi i nějaký strach že nemáme společné dítě , podvědomý pocit ho připoutat nějak jinak - špatně. Nemyslím si však , že bych byla uplně netolerantní jak píšete , když je 4 dny z týdne za koníčky.To je myslim slušný :-)smile


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#25 1. 6. 2011 16:19

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Pánská jízda - pokračování

Pitunie, tak mᚠtaké 4 dny pro sebe!  Co v tyto dny dělᚠ?  ....Kromě toho, že si stejskáš... 
Trochu /hodně/ nechápu, jak může někdo dávat radu, aby sis zvedala sebevědomí flitrováním s manžely svých kamarádek. roll  Být tedy kamarádkou, tak se tedy asi naštvu.. 
To, že on někam "může" chodit není přeci o tvé toleranci !   
Fakt bys chtěla, aby byl 24 hodin, 7 dní v týdnu s tebou ?????


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů