Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 2. 2006 22:51

Luca
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 31

Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Ahoj holky,
za 10 dní jdu na ples fakulty a chtela bych tedy na rychlo zhubnout pár kilo, samozřejmě držím nějaké ditety (jako většina z násbig_smile) pořád. Takže potřebuju nějakou radu jak za těch pár dní splasknout břicho a aby to líp vypadalo v šatech, však víte:P
Tak prosím prosím poraďte mi.... díky

Není tady

 

#2 27. 2. 2006 0:17

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Luca napsal(a):

Ahoj holky,
za 10 dní jdu na ples fakulty a chtela bych tedy na rychlo zhubnout pár kilo, samozřejmě držím nějaké ditety (jako většina z násbig_smile) pořád. Takže potřebuju nějakou radu jak za těch pár dní splasknout břicho a aby to líp vypadalo v šatech, však víte:P
Tak prosím prosím poraďte mi.... díky

Cica, nezer!big_smile

Není tady

 

#3 27. 2. 2006 0:52

Ola456
Host

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Není to ovšem vůbec zdravé, ale zhubneš zaručeně, jez jenom maso a vejce 1.týden +vit.C+A+B v prášcích
2.týden přidej zeleninu
zhubneš nejméně 5 kg i víc.

 

#4 27. 2. 2006 8:19

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Dieta modelek

(z knihy Ženy na úrovni - Uschi Fellnerová)

První den:
Snězte 700 gramů čerstvého ananasu rozděleného na celý den. Večer sněztenavíc dva banány(dohromady asi 200 gramů). Důležité: banány můžete jíst teprve dvě hodiny po ananasu.

Druhý den:
Můžete sníst deset kiwi a asi 200 gramů hroznového vína rozdělených na celý den.

Třetí den:
Přes den snězte 300 gramů hroznového vína, 300 gramů ananasu a pět kiwi, rozdělených na několik porcí.

Každý dietní den přijmete 600 kalorií (2520 joulů). Ovoce si nejlépe rozdělte na pět malých porcí. Pokud chcete, můžete část ovoce vymačkat a vypít jako šávu.
Pro úspěch diety je důležité, abyste každý den vypila až dva litry tekutin, např. bylinných nebo neslazených ovocných čajů. Dovolena je také minerální nebo stolní voda s citronem.
Když tento plán dodržíte, budete po třesch dnech lehčí zhruba o tři kilogramy.

Upravil(a) Stelička (27. 2. 2006 8:20)


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#5 27. 2. 2006 8:21

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

...jo a na plesu po prvním tanečku omdlíš...big_smile Když chceš vypadat skvěle jen a jen na tuhle jednu příležitost a hlavně rychle, pořiď si nejaké super body, nebo korzetek a dolaďovat figuru můžeš v klidu pak... wink On ten centimetr, který v objemu možná ubudeš, na tobě stejně nikdo nepozná a s temihle nárazovkami si akorát tak rozhodíš metabolismus.

Není tady

 

#6 27. 2. 2006 8:24

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

...ale ta masová dietka se mě líbí smile Tu vyzkouším a třikrát běda, jak nezhubnu!!! lol
P.S. Ta modelková mě přijde dost "kách". Steličko, jak dlouho se na tom dá přežít? To mᚠvyzkoušené? Mám pocit, že po prvním dnu, bych chytla šílený lesk do oka... To se snad dá držet jen v leže na posteli...hmm

Upravil(a) Hellga (27. 2. 2006 8:27)

Není tady

 

#7 27. 2. 2006 8:30

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Hellga napsal(a):

...ale ta masová dietka se mě líbí smile Tu vyzkouším a třikrát běda, jak nezhubnu!!! lol
P.S. Ta modelková mě přijde dost "kách". Steličko, jak dlouho se na tom dá přežít? To mᚠvyzkoušené? Mám pocit, že po prvním dnu, bych chytla šílený lesk do oka... To se snad dá držet jen v leže na posteli...hmm

tleskám tleskám tleskám, super odpověď, takhle nějak jsem to cítila po přečtení, to aby pak tancovala s někým, kdo ji udrží až se bude hlady hroutit.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#8 27. 2. 2006 10:12

Angie
Host

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Já ráda jím, ale dost cvičím, takže nemám větší problémy.

Ale i já občas ujedu a když jsou mi těsnější džíny, okamžitě začnu víc pít vodu, občas vodu s citronovou šávou nebo lžící jablečného octa.
Jím bílé jogurty, ne smetanové ale zase ne ty nízkotučné. Hodně ovoce a zvláště citrusy, ideální jsou červené grepy, vyloučit banány.
Dále vyloučit veškeré přílohy.
Když do toho budeš jíst kvanta nenadýmavé zeleniny, tepelně upravené, aby hladový žaludek netrpěl ještě syrovou mrkví atd., a dušeným nebo grilovaným bílým masem, tak můžeš shodit až 3 kg za týden.
Já vždy začnu v pondělí a v sobotu už mi zase džíny padnou i s vůlí v pase.

Nezapomínej se každý den aspoň protáhnout na koberci, abys měla dobrý tonus - ovlivní to vzhled že by ses divila. Procvičuj svaly a přes den zatahuj bříško a vypínej prsa. Postoj ti může hodně pomoct.
Ani vyhublá ženská nevypadá pěkně když se hrbí jak paragraf, visí jí prsa a na břiše má malý špíček.

A na ples si kup stahovací silonky, stojí asi 500 kč, ale stáhnou tě od kolen po žebra, výborná věc, aby ti zase někde nevylejzalo :-)

Vyvaruj se opravdového hladovění a jednostranné diety - opravdu můžeš zkolabovat, zvláště na konci zimy, kdy je tělo unavené!

Napiš potom jak jsi dopadla!!!

 

#9 27. 2. 2006 11:42

Boubela
Host

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Našla jsem dietu Štefana Margity,za 14 dní 9 kg,ale to už asi nestihneš.Ty stejky jsou úžasný,asi to zkusím.To bych se nemusela bát,že někde omdlím hlady.

 

#10 27. 2. 2006 12:14

Luca
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

diky za odpověď, napíšu jak jsem dopadla to se neboj. Stahovací silonky mám, cítím se v nich mnohem líp.big_smile

Není tady

 

#11 27. 2. 2006 12:16

Luca
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Dano neboj, partner mě určitě udrží zas tak těžká nejsem. Myslím že hlady se hroutit nebudu, spíš vlivem alkoholu, když nebudu 10dní žrat:D

Není tady

 

#12 1. 3. 2006 10:09

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Kde se dají koupit ty stahovací silonky? A opravdu nikde nic nevylejzá?:-)))

Není tady

 

#13 1. 3. 2006 15:33

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Michaela.43 napsal(a):

Kde se dají koupit ty stahovací silonky? A opravdu nikde nic nevylejzá?:-)))

... ale vylejzá, nad pasem vylejzá... lol Jsou fajn na zpevnění zadku, stehen, ale jak jsou na břichu špíčky, vyženou je nahoru... bohužel ne dost nahoru wink lol
P.S. ...a když si je hóóódně natahneš od špiček, tak se ti palce na nohou otáčí nahoru... lollollol Jsou ale super, při sedavým zaměstnání, nenatékají nohy. (V Plzni v Krokodýlu je měli za 150.-) Pak jsou i jen se stahovacím vrškem, od sicu nahoru, ale ty už stály "majland"... hmm

Upravil(a) Hellga (1. 3. 2006 15:41)

Není tady

 

#14 1. 3. 2006 15:36

Bludimíra
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 30

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Boubela napsal(a):

Našla jsem dietu Štefana Margity,za 14 dní 9 kg,ale to už asi nestihneš.Ty stejky jsou úžasný,asi to zkusím.To bych se nemusela bát,že někde omdlím hlady.

Ahojky,ty znᚠdietu 9kg dole za 14dní?????
Moc,moc prosím,napiš mi jí.Děkuji:pussa:

Není tady

 

#15 1. 3. 2006 15:45

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Boubelko, já bysem taky....rodna Nebo ji napiš sem, a to není složitý... vissla

Není tady

 

#16 1. 3. 2006 23:53

Luca
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Michaela.43
JO silonky jsou super, a opravdu nikde nic nevylézá, já je nosím akurát na plesy.Je to příjemné, cítíš se prostě štíhleji, ale každému to nevyhovuje. Jedny jsem měla teda za 600 ty jsem dostala a byly asi nejlepší, vytáhly zadek výš a perfektně stáhly stehna, teď mám levnější a taky jsou v pohodě.Mimochodem: nevylézá nic ani nad pasem pokud je mᚠna svoji výšku tak si je vytáhneš až nad pas a drží vše big_smile

Není tady

 

#17 6. 3. 2006 20:39

Eva01
Host

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Tak já můžu sloužit čerstvou zkušeností. dietu Margity jsem držela před 3 týdny. shodila jsem za první týden 2,5 kila a jak jsem se navnadila, tak jsem začala tu a tam uždibovat a pak už jsem shodila leda tak prd:-)
dá se to vydržet, není to drastický. Ale, když se teď podívám na stejk se zeleninou, tak jsem radši hlady:-))

 

#18 1. 10. 2006 0:39

lekorka.78
♥♥-----
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 34

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

JÁ MÁM OSVĚČENOU DIETU OD MARGITY ,DOPORUČUJI!ALE TEN KORZETEK JE TAKY ŘEŠENÍ big_smile


http://www.rodice.cz/metrik/2522.png

Není tady

 

#19 1. 10. 2006 0:40

lekorka.78
♥♥-----
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 34

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

JÉ JE,KOUKÁM,ŽE NEKOUKÁM NA DATUM HI HI...


http://www.rodice.cz/metrik/2522.png

Není tady

 

#20 1. 10. 2006 18:50

Jenča
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Nejvíc jsem zhubla, když sem úplně vyřadila pečivo - jedla jsem jenom maso kuřecí, vajíčka a k tomu hodně zeleniny. Už jsem vyzkoušela hodně diet v životě, ale tohle zabírá nejvíc.

Není tady

 

#21 1. 10. 2006 19:00

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Ahoj holky, jedna z vás tu psala že je dobré jíst hodně nenadýmavé zeleniny, tak by mě jen zajímalo, co za zeleninu to je. Děkuji smile

Není tady

 

#22 27. 10. 2006 14:31

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

To fakt nevím ale myslím že na dietu jsou dobré rajčátka lol


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#23 27. 10. 2006 16:00

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

666salome: Jako že rajčata nenadýmají?

Není tady

 

#24 8. 11. 2006 20:29

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

lol Tak to jsem zrovna nemyslela, ale slyšela jsem několikrát, že tak hubnou herečky - sní za den max 3 kila rajčat, vydrží týden a kila jsou dolů vissla nevím ale jestli je to zrovna zdravé hubnutí lol


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#25 14. 1. 2007 21:31

Parmenka
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 507

Re: Jak zhubnout za deset dní? Poraďte...

Zkoušeli jste někdo tu masovou dietu.... ? Mohly by jste mě napsat jaké jste jedy maso? Jen kuřecí, nebo i vepřové? V jaké upravě a co salámy???? Dík.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů