Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 5. 2011 13:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

ready, na antidepresiva bych to neviděla, navíc tím nevyřeší to, co ji ve vztahu trápí.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#27 14. 5. 2011 13:28

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

holky, nehádejte se mi tu lol
Máte pravdu obě, mě to právě taky vadí a trvá to už delší dobu. Je pravda, že toho má ted´v práci hodně, ale já taky....takže až se pán tvorstva vyspinká, hodíme řeč...
Já jen nevím, jestli mám opravdu hodit za hlavu všechny ty roky, rodinný vazby, prodat byt a koupit 2 malý byty - děcka by už se neměly kam vracet, ztratily by domov....a já na starý kolena zůstanu sama, zatímco on si bude užívat s mladou holkou (která ho ale může brzy poslat někam - je sice o 25 let starší, ale vypadá dobře, ale za pár let?...). Těšila jsem se na vnoučata, že se jim budem věnovat společně grater

Není tady

 

#28 14. 5. 2011 13:32

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Konvalinka 21 napsal(a):

Majkafo já vím, znám tvůj příběh, četla jsem ho.
Ráda bych se změnila. Snad mi i ten psycholog pomůže - je to navíc chlap, tak to je myslím dobře. Já se teda cítím sama se sebou dobře, ale s ním (s manželem) už hůř. Proto jsem si říkala, že by mi samotné bylo asi líp. Chlapa nutně nepotřebuju. Na co? Abych mu akorát prala, vařila, žehlila a on všechny svoje city, energii i peníze investoval jinam? vystačím si sama. Řekla jsem mu, jesti chceš jít za ní tak jdi, já tě nedržím. A on na to že blázním, že s ní nic nemá...

pokud ho "nutně " nepotřebuješ, proč na něm tak lpíš ? tak že ti vadí, když není s tebou ale s kolegyní a mᚠchut s ní bojovat?
a myslela jsi to vážně nebo to byl jen "takový výkřik do tmy" ?

Není tady

 

#29 14. 5. 2011 13:38

majkafa
Host

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Tvá poznámka o "pánu tvorstva" vypovídá mnohé. Takhle o sobě partneři v dobrém vztahu nemluví. Já vím, já vím, ty řešíš a vztah je všelijaký. Ale někdy se třeba poslouchej, nebo čti po sobě, cos napsala bez přemýšlení, co vyšlo z podvědomí. To ti mnohé napoví.
Mám s tím docela nedávnou zkušenost, pár měsíců. Myslela jsem si, jak jistého muže nemiluji a blábláblá. A najednou jsem se přistihla, jak u oběda říkám svým kolegyním, že bych s ním nechtěla sdílet společnou domácnost ani za nic, a že kdyby odešel od manželky, cítila bych ho jako kouli na noze a povinnost být s ním, když "kvůli mně" odešel. A přitom s ním být nechci. Byla bych s ním nešastná.
Normálně jsem zírala, co to povídám? va
A pak už to šlo ráz na ráz.

 

#30 14. 5. 2011 13:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

konvalinko, nevím, jestli jsi to tu už psala, ale ví tvůj muž, co tě vlastně všechno žere ? kromě té žárlivosti ? aby ses neunáhlila, ono odejít se dá vždycky, ty mi přijdeš rozhodnutá va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 14. 5. 2011 13:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

majko, ona ten výraz napsala asi proto, že jsem ho použila já ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 14. 5. 2011 13:42

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Agewo, myslela jsem to vážně. Poslední dobou mám opravdu ten pocit, že by mi bylo samotné líp. ale to by se samozřejmě vidělo, až by k tomu došlo, možná by mi bylo smutno, nevím.
Ale jednou, před lety, po nějaké hádce už odešel, že si potřebuje věci srovnat v hlavě. Trvalo to měsíc, a mě bylo čím dál líp. Když se pak vrátil, skoro jsem litovala. Bylo mi opravdu samotné dobře.
Ted´jsem ale starší, třeba by to bylo horší.
A lpím na něm asi proto, že jsem s ním prožila skoro 30 let ze svých 48, máme spolu 2 krásné šikovné děti a těšili jsme se na vnoučata.

Není tady

 

#33 14. 5. 2011 13:52

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Ready díky. Ad3 Večer jdu pryč na jednu akci, na kterou jsem pozvaná a bůhví kdy přijdu stolt.
A v létě jedu na 2 týdny do zahraničí na školení, takže si od sebe odpočneme - jestli spolu ještě budeme.... Ad5 - řekla jsem mu to, má mě za žárlivku.
Pavli, vadí mi, že všechen svůj čas, city a energii investuje jinde a pro mě už pak nemá nic.
Majko, mᚠpravdu.
Holky, i kluci, pište, moc mi to pomáhá smile

Není tady

 

#34 14. 5. 2011 13:54

majkafa
Host

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Jéje, tobě je stejně jako mně.
Proč píšeš - těšiLI?
Vždy těšit se můžeš i sama. Nu já se taky těšila a jestli můj BM, nemůžu mluvit za partnera, člověk by neměl příliš spadnout do MY a měl by zůstat sám sebou.
A vnoučka si krásně užívám i bez BM.
Ve 48 nekončí život, naopak, možná právě v jistém smyslu - moc hezkém a méně povinnostním a více volném, začíná. stolt

 

#35 14. 5. 2011 13:55

Macksey
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 9. 2009
Příspěvky: 173

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

PPavlaa napsal(a):

aha, takže konvalinka potřebuje, abys ji tu hlídala chlív lol

Nemyslím, že něco takového potřebuje roll.

Není tady

 

#36 14. 5. 2011 14:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

tak že se o to tak staráš. jinak doufám nevadí, že se tady s tebou nebudu dál dohadovat o pič***ch jen proto, že ses blbě vyspala .. roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#37 14. 5. 2011 14:26

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Majko, těšili, protože jsme o tom spolu mluvili... nebo ne? ani ted´nevím, možná, že se fakt těším jen já big_smile
Ostatně, možná, že se ted´situace vyhrotila o trochu víc i pro to, že obě děti nám takřka vzápětí po sobě opustily rodné hnízdo a mně to ted´tady připadá, hrozně pustý a prázdný. Dřív jsem to tak nevnímala. Taky mi ubylo pivinností a mám víc času, že bych s ním i někam šla, jenže on už byl zvyklej, že jsem večer unavená a nikam se mi nechce.
Jo a vnoučata? Pro mě by byla větší radost se jim věnovat spolu, než jen já sama. On totiž dovede s děckama hrozně blbnout, to já neumím...

Upravil(a) Konvalinka 21 (14. 5. 2011 14:28)

Není tady

 

#38 14. 5. 2011 15:54

ready
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 536

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

PPavlaa napsal(a):

ready, na antidepresiva bych to neviděla, navíc tím nevyřeší to, co ji ve vztahu trápí.

Jo. Já taky píšu, že psychiatr jí -může- předepsat AD, to musí zhodnotit on a rozhodnout si ona. A souhlasím, že to neřeší vztah, jen zmírní její pocity.

Není tady

 

#39 14. 5. 2011 16:17

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Konvalinko on se muze taky tesit, nemusite se ale jen nutne tesit spolu jako par, muzete i kazdy sam smile A neboj, i pokud se rozhodnes, ze s nim byt nechces, tak vnoucata se budou tesit i za babickou, ktera s nima blbnout nutne nemusi. A kdyz budou u nej (pokud o to bude mit zajem), tak u nej budou blbnout, proc ne. To nic nemeni na tom, ze se budou tesit i k tobe. smile Pises, ze mas ted vic casu a on neni zvykly, ze bys s nim vecer nekam sla. Tak to navrhni ty. Divadlo, kino, vecere, sauna, tenis, bowling - proste cokoliv vas bavi. A ne jen jednou, muzete chodit pravidelne. Jen by se to mel dozvedet, ze bys rada s nim nekam sla. Kdyz jsi dlouho nechodila, tak mozna bere automaticky, ze se ti nechce. A kdyz te odbude, ze ma malo casu (pises, ze je vytizeny), tak at on rekne, kdy se mu to hodi. Jako asi to nema smysl mu to nutit, kdyz vylozene uvidis, ze nechce, ale za pokus to stoji.

Není tady

 

#40 14. 5. 2011 16:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

konvalinko, dej vědět, jak dopadla ta vaše debata s manžou ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 14. 5. 2011 16:50

Macksey
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 9. 2009
Příspěvky: 173

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

PPavlaa napsal(a):

tak že se o to tak staráš. jinak doufám nevadí, že se tady s tebou nebudu dál dohadovat o pič***ch jen proto, že ses blbě vyspala .. roll

Já se nedohaduju. Problém mᚠevidentně ty.

Mimochodem výborný slovník tummenupp

Nevšímej si mě rock

Není tady

 

#42 14. 5. 2011 16:56

majkafa
Host

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Konvalinko, zřejmě na tebe dolehl syndrom prázdného hnízda.
To se budeš divit, jak umíš blbnout s dětma. Vnoučata, to je totiž naprosto jiná kvalita, než vlastní děti. Pozor, nepíšu lepší nebo horší, píšu jiná. Tam je minimum povinností a maximum radosti. A to se to blbne, když nemusíš vychovávat. stolt Mě to moc moc baví s tím naším drobískem. asnout, jak ho zaujme sedmikráska v trávě, jak se všemu diví, jak vše poznává, co nám už přijde naprosto běžné a zapomínáme se těšit z krásných drobností.
pecule ti myslím, dobře radí, zkus změnit vᚠzaběhnutý stereotyp, když se zásadním způsobem - odstěhováním dětí - změnil vᚠživot.

 

#43 14. 5. 2011 16:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

a jéje, tady chce mít někdo za každou cenu poslední slovo. "nevšímej si mě", ale sama bez reakce nevydrží roll
a do mého slovníku ti vůbec nic není, vem to laskavě na vědomí wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 14. 5. 2011 16:59

Macksey
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 9. 2009
Příspěvky: 173

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

PPavlaa napsal(a):

a jéje, tady chce mít někdo za každou cenu poslední slovo. "nevšímej si mě", ale sama bez reakce nevydrží roll
a do mého slovníku ti vůbec nic není, vem to laskavě na vědomí wink

Za to ty už se dál nedohaduješ lol

Strunka strunka strunka rock

Není tady

 

#45 14. 5. 2011 19:04

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Konvalinka 21 napsal(a):

Agewo, myslela jsem to vážně. Poslední dobou mám opravdu ten pocit, že by mi bylo samotné líp. ale to by se samozřejmě vidělo, až by k tomu došlo, možná by mi bylo smutno, nevím.
Ale jednou, před lety, po nějaké hádce už odešel, že si potřebuje věci srovnat v hlavě. Trvalo to měsíc, a mě bylo čím dál líp. Když se pak vrátil, skoro jsem litovala. Bylo mi opravdu samotné dobře.
Ted´jsem ale starší, třeba by to bylo horší.
A lpím na něm asi proto, že jsem s ním prožila skoro 30 let ze svých 48, máme spolu 2 krásné šikovné děti a těšili jsme se na vnoučata.

jenže tohle zní, jako že chceš , aby to rozhodl on a ty budeš z obliga .....bez zodpovědnosti za rozhodnutí.

Není tady

 

#46 15. 5. 2011 10:00

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Holky, tak jsme si s manželem promluvili a mnoho věcí jsme si vysvětlili. Pecule i Majka to vystihly. Odstěhováním dětí se zásadně změnil nᚠživot a i když se mi ze začátku líbilo, že je tady ticho a klid, a že nemusím pořád vyvařovat a nakupovat, poslední dobou už jsem se tady začla cítit opuštěná a osamocená. Manžel pracuje v divadle, takže chodí na různé akce i večer a zvykl si, že mě už se večer nechce. Tak jsem mu vysvětlila, že se situace změnila a že s ním ráda na nějakou akci půjdu. Byli jsme se projet na kolách, zastavili jsme se v hospůdce, tam jsme ještě pokecali. Taky říkal, že byl tedĄúplně pohlcený prací, ale tedĄuž to bude klidnějš. Já jsem večer ještě šla na křest CD a na jazzový koncert, kam jsem byla pozvaná, tak jsem si to moc užila, bylo to úúúúžasný, skvělá atmosféra. Takže doufám, že je ted´vše  na dobré cestě smile

Není tady

 

#47 15. 5. 2011 10:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

konvalinko, to jsou skvělé zprávy, jsem moc ráda tummenupp


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 15. 5. 2011 10:12

majkafa
Host

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Konvalinko, hezký. Hodně nedorozumění vzniká tím, že lidé spolu nekomunikují, takže ten druhý neví, že je vůbec nějaký problém, když mu to partner nepoví.
Držím palce. par

 

#49 15. 5. 2011 10:52

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Holky díky storstark
Jo, a taky jsem si dala závazek, jen tak sama pro sebe - a to jsem mu ani neříkala, že budu chodit i sama víc ven. Odmítala jsem třeba nějaká pozvání, že se mi nechtělo, nebo že by to stálo peníze někam jít, ale budu vyrážet víc, a jen nesedím doma jak nějaká puka domácí. Příští týden vyrazím na zumbu, těším se tummenupp

Není tady

 

#50 15. 5. 2011 12:20

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Hrozně žárlím - dá se to nějak léčit?

Konvalinko bezva smile)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů