Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 17. 5. 2011 14:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Integrita osobnosti

To bude zase asi famfrpál, Brambůrko coollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#52 17. 5. 2011 14:52

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Integrita osobnosti

lupina montana napsal(a):

To bude zase asi famfrpál, Brambůrko coollol

Dík, aspoň, že to končí na ten -ál.  sad Takhle dopadají přestárlé absoloventky všeobecného povinného vzdělání, teoreticky a výkazově gramotné - tak nějak se přibližně strefí. Aspoň do 2 písmen. vissla


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#53 17. 5. 2011 14:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Integrita osobnosti

Tsss....dvě písmena dobrý! tummenupp
A stařenky prosím nepodceňovat - i Terry Pratchett ví, že jsou nejdůležitější součástí společnosti. tillfreds
Co je prosímtě "výkazově gramotná"?? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#54 17. 5. 2011 15:25

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Integrita osobnosti

To je, že jsem byla mezi gramotné zařazena a hádám, že jsem jako taková vykazována.
Jinak, za stařenku se ještě nemám, ale budu jí ráda! Nakonec i vývojoví biologové přišli na výhodnost nezabíjení babiček. Tak i profesor Zrzavý potvrzuje Pratchetta. Je radost, když se u babiček a jejich významu pro lidstvo věda snoubí s uměním a životem!


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#55 17. 5. 2011 15:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Integrita osobnosti

lollol
Aha - mě zmátlo to "přestárlé" a taky tvůj humor, kterému se člověk dopracuje většinou v poměrně pozdním věku storstark
Co pro lidstvo.....například bez stařenek by už vyhynulo spousta druhů ptáků!
Jo a lidstvo ovšem taky, to je fakt.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#56 17. 5. 2011 15:59

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Integrita osobnosti

No, dorostenka rozhodně nejsem.
Babička ještě nejsem, ale jsem tchýně a jsem jí ráda.
Mám stařenku neovladatelně zapojenou do sousloví stařenka - věchýtek, a toho jsem vskutku daleka.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#57 17. 5. 2011 16:23

Lomikel
♥♥♥----
Místo: Jamrtál
Registrovaný: 28. 8. 2006
Příspěvky: 139

Re: Integrita osobnosti

Bramborka napsal(a):

Vladena napsal(a):

Morfe, jsi odhalen, ono dělat neustále kašpara (kašpar má hodně příspěvků!!fuckyou) unaví, někdy potřebuješ rozproudit zábavu jiným směrem, jako si předvedl na tomto vlákně. Jamrtál Tě prostě prozradil, neuč Pražačku od Vltavy znát Prahu!

Já jsem taky Pražka, pravda ne od Vltavy a do Pobotyčí prakticky nepříjdu , o Jamrtálu jsem si myslela, že jde o cosi územního z Harryho Pottera, jehož jsem dosud nikdy nečtla ani nespatřila.
Takže pro mě to důkaz dvojjedinosti Morfea/Lomikela není.

To je prča, jaxe nám tu integrytu povedlo odlehčit rock
Holki, dejte si do jyxo jamrtál a dozvíte se jak to dooopravdy je godlike s mým Jamrtálem.
Ještě jsem ve svých výzkumech došel k jistému závěru, asice, že Majkafa je Petr Hájek z Hradní party!!! Řek´ mi to nᚠsoused Láďa Jakl!!! Petr jednou citlivě pochválil kvality jisté členky posádky éroplánu řka Majkajefajn a v tom rámusu to adresátovy uši zachytily nezřetelně, kontrolní otázka Co je majkafa? se pak ujala jako Petrova přizdívka. Proto je Majkafa někdy taková a jindy zas ouplně jiná.
Vladeno, co ti tak silně rezonuje na tématu integrita, že ses vlastně vydala cestou osobní konfrontace?
Vycházím z toho, že čtení a přispívání sem je ryze dobrovolné. Přestože můžeš mávnout rukou a típnout to tady, jsi vydala docela dost energie. Co z toho tématu  tady tě tak irituje, že se potřebuješ tak silně vymezit? Neřkuli ohrožuje tvůj pocit integrity?


Ke svobodě nevede jiná cesta, než milující laskavost.
                                                                                     Láma Zopa Rinpočhe

Není tady

 

#58 17. 5. 2011 16:32

Lomikel
♥♥♥----
Místo: Jamrtál
Registrovaný: 28. 8. 2006
Příspěvky: 139

Re: Integrita osobnosti

Vladena napsal(a):

Teď jsem ještě mrkla na místo pobytu Lomikela-Jamrtál.....celé ,,morfovina" big_smilebig_smile

Vladeno, vycházím z toho, že čtení a přispívání sem je ryze dobrovolné. Přestože můžeš mávnout rukou a típnout to tady, jsi vydala docela dost energie. Co z toho tématu  tady tě tak oslovuje, že se potřebuješ tak silně vymezit? Neřkuli ohrožuje tvůj pocit integrity?
Pokus  se prosím zdržet osobních výpadů a naopak prosím o vyjádření vlastního příběhu. Mám pocit, že bys tomu mohla dát nečekaný impuls.

Upravil(a) Lomikel (17. 5. 2011 16:58)


Ke svobodě nevede jiná cesta, než milující laskavost.
                                                                                     Láma Zopa Rinpočhe

Není tady

 

#59 17. 5. 2011 16:35

Lomikel
♥♥♥----
Místo: Jamrtál
Registrovaný: 28. 8. 2006
Příspěvky: 139

Re: Integrita osobnosti

lupina montana napsal(a):

Jamrtál je fakt Nuselák roll tedy údolí, ne most.
No dobře, já budu předpokládat po nějaký čas, že jsou dva - ono se časem ukáže lol

Lomikeli, co je Lomikel?
Paranoia možná, jenže ona je občas tady na skle zdravá, až nezbytná. Vyčkej času jako klasu....
...
Jak jsi říkal, žes dostal přes paprče - no jéje. Já jsem kdysi objevila sílu vlastních rukou (tedy energetickou, ne fyzickou) a cítila jsem se děěsně guruovatě usch 
...
Tak teď, když už to dělám, tak jsem veelmi opatrná a pořád se ptám.

No přeci není dobr ani zel bůch kanálů Lomikel. Je prý vysoký 93 a půl cm, má tvar ...trojůůůhelníku, jehož spodní část se nazývá vrávor...krhá...rourácí...a štípem klekce. (jeho) družkou je bohyně Kvakev...jest jedinou bohyní rodu mužského (ten Kvakev)...padneli Lomikel na Kvakev, dochází k ponikvě...
Krhútská kronika (1967) mi pomáhala se nezbláznit. Aby mi náhodou nenarostla pejcha (jak říkala Nastěnka Ivánkovi - myslím že ti zas rostou medvědí chlupy) tak mám ten nick reta

Lupi SZ. roll

Upravil(a) Lomikel (17. 5. 2011 16:57)


Ke svobodě nevede jiná cesta, než milující laskavost.
                                                                                     Láma Zopa Rinpočhe

Není tady

 

#60 17. 5. 2011 17:24

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Integrita osobnosti

Lomikel napsal(a):

Vladena napsal(a):

Teď jsem ještě mrkla na místo pobytu Lomikela-Jamrtál.....celé ,,morfovina" big_smilebig_smile

Vladeno, vycházím z toho, že čtení a přispívání sem je ryze dobrovolné. Přestože můžeš mávnout rukou a típnout to tady, jsi vydala docela dost energie. Co z toho tématu  tady tě tak oslovuje, že se potřebuješ tak silně vymezit? Neřkuli ohrožuje tvůj pocit integrity?
Pokus  se prosím zdržet osobních výpadů a naopak prosím o vyjádření vlastního příběhu. Mám pocit, že bys tomu mohla dát nečekaný impuls.

Marfi, skoro v každém příspěvku jsi si dělal srandu z Majkafy a najednou Lomikel přirovnává Majkafu k partě z Hradní stráže.....(podobnost čistě náhodná). A u mne vůbec nešlo k žádnému osobnímu napadání, naopak jsem se snažila o nezávazný příspěvek. Nevím, komu tak rezonoval,ale mně ne. Vydaná moje energie na psaní příspěvků je asi stejná jako u všech. Píšu docela rychle a mozkostroj mi sám háže písmenka. Osobní příběh psát rozhodně nebudu na BB a nikomu  nedoporučuji psát zde informace ze svého soukromí. To může radit jen nepřítel. Jsou mezi námi osoby, které se v tom  se rádi/y pitvají a vytahují i po letech na sklo.
Neřkuli ohrožuje tvůj pocit integrity? Bože, proč tak silné výrazy???! Nehrotíš situaci naopak Ty? Já se vůbec necítím ohrožena a  mám názor jako ostatní.

Upravil(a) Vladena (17. 5. 2011 18:14)

Není tady

 

#61 17. 5. 2011 17:52

majkafa
Host

Re: Integrita osobnosti

Lomikel napsal(a):

To je prča, jaxe nám tu integrytu povedlo odlehčit rock
Holki, dejte si do jyxo jamrtál a dozvíte se jak to dooopravdy je godlike s mým Jamrtálem.
Ještě jsem ve svých výzkumech došel k jistému závěru, asice, že Majkafa je Petr Hájek z Hradní party!!! Řek´ mi to nᚠsoused Láďa Jakl!!! Petr jednou citlivě pochválil kvality jisté členky posádky éroplánu řka Majkajefajn a v tom rámusu to adresátovy uši zachytily nezřetelně, kontrolní otázka Co je majkafa? se pak ujala jako Petrova přizdívka. Proto je Majkafa někdy taková a jindy zas ouplně jiná.
Vladeno, co ti tak silně rezonuje na tématu integrita, že ses vlastně vydala cestou osobní konfrontace?
Vycházím z toho, že čtení a přispívání sem je ryze dobrovolné. Přestože můžeš mávnout rukou a típnout to tady, jsi vydala docela dost energie. Co z toho tématu  tady tě tak irituje, že se potřebuješ tak silně vymezit? Neřkuli ohrožuje tvůj pocit integrity?

Morph. Stoprocentní. Není o čem diskutovat.

 

#62 17. 5. 2011 17:55

majkafa
Host

Re: Integrita osobnosti

Nu a jelikož můj názor na Morpha je, že je píp, tak tímto končím se svými reakcemi na další kreaturu po DA a Morphovi. Škoda času. Přeskok přeskok přeskok. smile
Ale vás, holky, si přečtu moc ráda. stolt

Raději jsem se podívala, jestli píp nebo kreatura není na ban, protože za to mi nestojí.
A tak jsem se dozvěděla, co jsem fakty nevěděla, že kreatura a kreativní má stejný základ. A že kreatura může být bytost, stvoření, stvůra nebo obluda.

Mám radost, že mě už jeho příspěvky a jeho výpady na mě (má poslední dobou zřejmě často potřebu brát si mě do huby, asi nějaký problém :-)) nenutí reagovat. Ale to je asi na radovací. smile

Upravil(a) majkafa (17. 5. 2011 18:33)

 

#63 17. 5. 2011 18:08

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Integrita osobnosti

Já vidím velký rozdíl mezi neshodou názorů a opakovaným útokem na určitou osobu. Někdy se to tady pěkně ,,porve",ale jede se dál a v jiném vlákně se prostě už o tom nemluví. Určitý druh lidí, ikdyž mluví o koze nebo o voze, tam musí svůj šíp zasunout.

Upravil(a) Vladena (17. 5. 2011 18:09)

Není tady

 

#64 17. 5. 2011 19:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Integrita osobnosti

Vy nevidíte, že Vás chce Lomikel zmást, že naschvál ted napodobuje Morfa, a psal o Majkafě, aby jste se ujistili. ? godlike A povedlo se mu to. Inteligentní bytost wink jaxy asyk. Je to od roku 2006 a stále píše s čárkami, háčky, Morf ani jako jiný nick nepsal s háčky.
Lomikele tummenupp
A navíc, Lomikel píše tak nějak obsahově pro mě hodně moc na přemýšlení, pro mě blbou blondýnu k zamyšlení, a jeho prvnímu příspěvku abych pravdu řekla moc nerozumím, co mám vlastně odpovědět, píše tak trochu dotajemna. Na rozdíl od Morfa, ten píše pikačoviny a ty nejsou do hloubky a člověk pochopí jeho věty raz dva.
Tedy nic proti Morfovi nemám, je to taktéž inteligentní bytost. tongue


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#65 17. 5. 2011 19:21

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Integrita osobnosti

Tak a ted mě pro změnu zmátl Morf a ne Lomikel http://novy.babinet.cz/entry.php?b=68
jako každá ženská jsem drbna, tak sem házím odkaz, snad Morfík promine.
No užas - Morf píše s ´´´´´ vavavava
Tak tak jsem fakt zmatená.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#66 17. 5. 2011 19:26

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Integrita osobnosti

Dusička : Ty si milé děvče myslíš, že Morpheus nedokáže psát s háčkama a čárkama ? tongue Tak to jsi na omylu kotě lol Ale mᚠpravdu, autor vlákna není Morph, jediné, co máme společné, je ten Nuselák, on vegetuje někde dole a Morpheus se dívá na Prahu zezhora a přemýšlí, co se honí hlavou sebevrahovi, který se rozhodl ukončit svůj beztak mizerný život ... vissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#67 17. 5. 2011 19:28

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Integrita osobnosti

Tak jak to je vavavava rodna
Kdo to ví, odpoví ten supermario nebo ten albert

Upravil(a) dusička (17. 5. 2011 19:33)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#68 17. 5. 2011 19:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Integrita osobnosti

Jo Vladeno - děkuju k nakopnutí stolt
Morf si pro změnu zahrál na Lomikela na novém bbn ,aby nás zmátl. No povedlo se mu to.
Lomikel je Lomikel, a Morf je Morf , tak to vidím já wink
a odpověděla jsem si sama big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#69 17. 5. 2011 19:40

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Integrita osobnosti

lupina montana napsal(a):

To bude zase asi famfrpál, Brambůrko coollol

Lupi, prijmi moji hlubokou a hlavne uprimnou omluvu gloria Myslim, ze jsem Te opet hodil do pytle se vsemi, co tu kydli, jak jim prislo a nebylo to od nich vubec hezke par


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#70 17. 5. 2011 19:49

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Integrita osobnosti

Morfi, jsi velká hvězda godlikegodlikegodlike, ale kdy bude ta veselohra končit???

Není tady

 

#71 17. 5. 2011 19:52

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Integrita osobnosti

Vladka : dekuji, ale poklony az k zemi byt opravdu nemusely rodna Ja Ti anik nevim kdy. Kdy by jsi si, moje miloucka prala, aby skoncila ?


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#72 17. 5. 2011 19:58

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Integrita osobnosti

morpheus napsal(a):

Vladka : dekuji, ale poklony az k zemi byt opravdu nemusely rodna Ja Ti anik nevim kdy. Kdy by jsi si, moje miloucka prala, aby skoncila ?

Tak jako obyčejně, představení trvá tak tři hodiny i s potleskem a potom šupajdy domů. Tleskající smajlík tu nevidím grater grater, snad promineš.

Není tady

 

#73 18. 5. 2011 13:31

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Integrita osobnosti

Zajímavé dotazy...
a zajímavé odpovědi. Lomikel by mohl i z těch odpovědí, co již dostal zcela jasně na ty otázky odpovědi vyčíst. Jediná Heluška odpověděla popravdě, jak to s její integritou je, ostatní mlží...ale ne proto, že by odpověď neznaly (píšu záměrné tvrdé y )

tak si tak přemýšlím, zda-li je Vladena blond, či na tmavo.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#74 18. 5. 2011 15:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Integrita osobnosti

Ale to jsou k nám hosti na Duchny!
Černé srdce dorazilo....
No to mám radost, to mám radost.....
Ale mělos krátkou tu přednášku - Zklamalos mě sad

Kdybyste někdo nevěděl, tak to je místní Ochutnávačko Pravdy.
Vždycky pozná, co a jak si kdo myslí - pozor, čarůdy!
A když se něco nepozdává, hnedle nůž na krk coollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#75 18. 5. 2011 15:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Integrita osobnosti

Bramborka napsal(a):

No, dorostenka rozhodně nejsem.
Babička ještě nejsem, ale jsem tchýně a jsem jí ráda.
Mám stařenku neovladatelně zapojenou do sousloví stařenka - věchýtek, a toho jsem vskutku daleka.

Aha - já ji mám spojenou se Stařenkou Oggovou - a to teda rozhodně není věchýtek lol
Já jsem se tchýní stala děsně nerada, ale naštěstí ze mě z toho vyvedl.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů