Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 21. 5. 2011 8:53

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

šišu užijte si pohádkový les - zní to pěkně smile

teta - mně se vojtík osypal nebo osipal ? oboje vypadá hrozně, ach ta paměť sad po pomeranči asi - ale druhý den to zmizelo...

já mám teď mytou hlavu, chystám se na šlehačkovou roládu, odpoledne přiejde babí s dědou, pomáhat manželovi děda a posedíme u kafíčka a grilu smile teď jsou kluci venku a připravujou tam práci a Vojtík spinká smile Ten je tak hodnej...žvatlá si, brouká, přetáčí, otáčí..no sranda to je smile

včera nám tu práskl blesk někde blízko, protože takovou ránu jsem dlouho neslyšela, přestala hrát telka, tak sme šlki asi v půl 9 spát smile smile Jiřík se bál chudáček, ale aspoň sme se pěkně vyspali...dneska dám ještě jednu pračku ven, snad mi to nezmokne jak včera ! smile

jinak holky se teda musim pochlubit, jakýho mám čikovnýho muže - udělal Jiříkovio ten domeček a je teda moooc pěkněj smile chtěli sme kupovat plastovej, ale ty ceny...takhle vyšel na cca 800 smile tak já jdu něco dělat dokud můžu... smile pěkný den přejeme


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#127 21. 5. 2011 9:43

tetamon
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 5. 2010
Příspěvky: 1327

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

sisu: to zni dobre smile

krtka: no, ja prave nic podezrelyho, co uz xkrat predtim, nejedla hmm Jak jsem hledala po netu v pribalaku, tak zodac, ktery mame doma, jako kojici nemuzu, tak se asi, nez to sleze (coz teda sakra doufam!), tak se asi udrbu dumbom
Pripadam si jak mesic nemyty bezdomovec v horku albert, furt se nekde drbu butter
Achjo...

slehackova rolada, mnaaam...

tak uzivejte, ja jdu zkusit asi pomalu se udrbat nekde venku, ajaj...


http://lb4f.lilypie.com/Lfstp1.png

Není tady

 

#128 21. 5. 2011 10:19

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

jo ty máš vyrážku ? já blbě čtu, já myslela, že malej...tak to nevím...ale zkus si zavolat někam na pohotovost, protže někdy je lepší dát něco co kojící nemůžou - to píšou všude..nebo helejd, dej si fenistil kapky - jestli máš - my je máme doma, protože je můžou i dětičky, když je veliká rýma smile

jinak první těsto na roládu se mi nepovedlo, ale zkusim druhy, nemam na to cas to delat jak se to má, tak se mi to uplně přilepilo na papír smile sad


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#129 21. 5. 2011 10:36

Abby21
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karviná
Registrovaný: 29. 6. 2009
Příspěvky: 1933
Web

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Ahojky,
jen nakukuju...

Teta, beru Zodac pravidelně už deset let každé jaro a léto a Alergoložka mi ho normálně napsala i jako těhotné, i jako kojící.... říkala že  nám neublíží, že to v letáčcích píší jen pro svoji ochranu, kdyby náhodou něco... Bez něj bych se asi udusila.

Dorotka je taky v kočárku spokojená, ale musí se jezdit... Jakmile někde dlouho stojí, tak je řev. Jen doufám, že to vydrží i po příjezdu domů. Teď,. jak jsme u našich, tak už se týden jen nosí v šátku, tak snad si od kočárku neodvykne dumbom Ale myslím že ne, ona je taková pohodářka smile

A včera se mi ozvala spolužačka ze střední, našli jsme se náhodou na Facebooku, neviděla jsem ji 5 let. Tak jsme si super popovídaly, normálně má stejně starou holčičku jako je Dorotka, jen o pár dní rozdíl. Narodila se 26.ledna. Tak to bylo překvápko a příští týden se za nám i holky přijedou podívat než odjedeme. Tak se moooc těším smile (Jinak ta kámoška se právě taky jmenuje Dorota, tak jsme se tomu zasmáli, ale podle ní jsem malou opravdu nepojmenovávala big_smile )

Upravil(a) Abby21 (21. 5. 2011 10:38)


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Xlno2jv.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Xlnop1.png

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/uhYVRv3.jpghttp://lb5f.lilypie.com/uhYVp2.png

Není tady

 

#130 21. 5. 2011 10:46

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Abby - to je příjemný viď takhle zjsitit že má stejně starou holčičku a vidět se - u mě byla v úterý kamarádka ze základky...no byla jsem a jsem dojatá, že sme stále v kontaktu +- půl rok..málo, ale i za to jsem ráda smile

Vojtík je v kočárku taky v pohodě..ale pokud chce spát, tak sám neusne a chce jezdit, drncat...když vyloženě tvrdě usne tak spí, ale jakmile jen polehává se zavřenýma očičkama, tak musíme pořád jezdit smile lumpík zlatej smile

tak druhá roláda je v troubě, pak ji zamotám, udělám šlehajdu, zatím se udělá kuře, roláda vychladne, dodělám jí a půjdem obedvat ven smile no tak já jdu zase dělat smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#131 21. 5. 2011 11:32

bambi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VS
Registrovaný: 24. 4. 2008
Příspěvky: 1184

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Hezkou sobotu přeju :-)

tak my zatím po včerejším žádná reakce. večer se mi zdál teplejší, v zadečku jsem naměřila 37,5. takže jsme nic nedávali.
v noci krásně spinuškal, kojili jsme 00:30 a 4:30, vstávali v 7hod. všichni. takže jsem supr vyspaná. růstový spurt je zapomenut :-) už teď se netěším na ten další.

vaříme rizoto s houbama, rajčatama, krůtím masem a krevetkama :-) tak jsem zvědavá jaké to bude... včera jsem ten recept jen v rychlosti vyšťourala.
a máme bábovku s jahodovou marmeládou, je moc dobrá. akorát té marmelády jsem tam dala moc, tak to trochu vyteklo, když jsem bábovku vyklopila.. no příště budu vědět. na chuti to ale neva

Vojtík si krásně hraje na dece...
myslíte že ho už můžu dát na deku ven? že bych ho dala tak jak je oblečený doma, jenom čepičku..
ŠIŠO, to je supr, že máte na zahradě ořešák! my tu nemáme žádný velký strom, stavěli jsme na bývalé louce. takže máme jenom malé stromky, které jsme zasadili před 2lety.. žádný pořádný stín. musím kvůli vojtíkovi koupit nějaký přenosný slunečník


http://www.tickerclub.com/cache/b7c33e7705.png

http://www.tickerclub.com/cache/a27906d04c.png

Není tady

 

#132 21. 5. 2011 13:42

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

bambi . já na zem furt nedávám..přemýšlela sem, že ho dám na něco, ale už je mrštnej, takže i z velký matrace by sjel..tady u nás pršelo dost, takže zem není uplně suchá na delší ležení....ale třeba jestli máš cestovní postýlku, tak šup do ní pěkně na vzduch...Vojtík vydrží v kočárku a když ne tam, tak si ho dycky někdo na chvíli vezme smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#133 21. 5. 2011 14:48

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Ahoj,
My mame krasnou slunecnou sobotu smile

Bambi ja jsem Bereni na zem uz davala, vcera tu bylo vedro na padnuti a normalne jsme v pohode spolu byly na dece.

Ja uz budu vytahovat golfky, bereme je sebou na dovolenou, tak aby si na ne zvykla. A do korbicky uz se stejne skoro nevejde, i kdyz je tam docela spokojena. Tobi se posadil az hodne pozde, snad nekdy v 10 mesici, a to uz davno mel sportak i golfky a jezdili jsme nalezato. Takze s Berunkou to udelame taky tak. Podle mě neni nutné čekat az do pul roku, hlavne kdyz to dite ma zajem koukat koulem sebe. I z lehu ve sportaku uvidi mnohem vic nez z korby a bude to pro nej zajímavější.

holky muj sestřih vam sem ani dávat nebudu. Nejak mi to prijde moc krátký, asi z te euforie, že se zbavíme dlouhe hrivy. A to zesvetleni se ji taky moc nepovedlo, neni to moc do blond a hází to nejaky divny odlesky. No mam na tu kadernici docela vztek, a to je moje lety osvedcena. Asi jsme obe nemely svuj den.

4li diky za zpravicku, to jsou holky sikulky hjarta


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#134 21. 5. 2011 14:53

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Máte nektera chuvicky avent? Koupila jsme je k nasim, zapomněla jsem doma nase chuvicky a tady v dome se bez nich neda. To je takovej krám! Mame doma chuvicky s akumulátorem, tyhle jsou na baterky nebo do zasuvky, a na ic v nich porad desne chrasti dumbom asi je v nedeli dojdu proste vrátit jako že je nechceme, i kdyz bYch je nejraději rovnou rozslapala...


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#135 21. 5. 2011 15:21

bambi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VS
Registrovaný: 24. 4. 2008
Příspěvky: 1184

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Kit,
my máme Avent.. takovou tu kostičku. má to světýlko, ukolébavku, měří teplotu a vlhkost a z rodičovské jednotky se může mluvit na dítě. je fakt super. V šestinedělí, když jsem byla prakticky pořád jenom v ložnici, tak jsme tak s manželem neustále komunikovali :-)) jo a má super dosah, chodíme i po zahradě, do sklepa (ložnice je v podkroví) a vše je slyšet. no asi by byla hodně drahá, koupila jsem ji na aukru použitou.

Krtkoo,
no u nás si ho nikdo jiný nevezme, jenom já :-) jsem tu sama, a pak samozřejmě s manžou, když příde z práce. ale to se de už vojtík pomalu koupat.

ty kadeřnice vám závidím.. já bych musela jedině s vojtíkem. ale nechce se mi ho tam brát, jednak to není zrovna zdravé prostředí (ty smrady z barev a trvalých) a druhak nevím, jak bych ho třeba vzala, když by mně zrovna stříhala.
Jak to děláte, když nemáte možnost hlídání? no jsem ještě dost neotrkaná matka, já vím :-)


http://www.tickerclub.com/cache/b7c33e7705.png

http://www.tickerclub.com/cache/a27906d04c.png

Není tady

 

#136 21. 5. 2011 16:03

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

bambi - a kde bydlíš ? my tu máme kadeřnici i ve vesnici a myslim, že by se s ní dalo domluvit bay přišla ke mně smile chůvičky máme philips a maximální spokojenost..napájíme i venku ze síte, baterky by odešli smile sme venku a jdeme grilovat, jiřík jel na pouť i dnes, máme tu pár kolotočů, ale po cestě zpět určitě usne sad

dostala jsem od dědy s babí kytičku, tak mi udělala radost smile a přemýšlím jaký foták bych si koupila k narozeninám..nějaký levnějsí, ale zároven kvalitní...nemáte tip ? 4lí - už si mi psala o fotáku, mohla bys mi nějaký doporučit ? smile

kit - už sem se ptala - kam jedete na tu dovču ? a autem ? asi si to tu psala, ale to už si nepamatuju smile nechali sme se inspirovat a asi zajedeme do itálie v září smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#137 21. 5. 2011 17:15

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

ahojte, docitat musim neskor...teray mamoliho na ruke a filipek pomne jaydi bagrom big_smile

cakame na tatku a zacneme oslavovat vissla torta upecena, chlebicky urobene, jedlo nalozene tongue som ponahlala od rana aby som vsetko stihla, oli to asi citi a chce sa nosit a nemoye spat..tak s nim v nositku som vsetko robila...ked v nom yaspal hned sa zobudil ked som ho vzbrala dumbom ale zvladli sme smile

krtko mzslim na teba kvoli tomu fotaku, neyabudla som... hjarta

dievcata poyrite na moje tematko v miminkach...ci vam to nerobia deti alebo surodenci nerobili, dakujem smile

Upravil(a) stvorlistok (21. 5. 2011 17:20)


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#138 21. 5. 2011 17:41

tetamon
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 5. 2010
Příspěvky: 1327

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

4li: ja jsem to vcera vecer cetla a dumam, dumam, tezko rict.... Me to prijde, ze by mohl i tlacit (aspon mala obcas vypadala i vypada, ze je na infarkt, jak je ruda pri tlaceni, kdyz snim neco blbyho), ale na druhou stranu...ja mam jenom tuto jednu zkusenost, moc jinych deti jsem nevidela..
Ale jinak: fakt mi u toho, kdyz ma prdy, je schopna klidne poknurkavat celou noc. Zalostne fnukne, zanarikani, chvilku takovy to funeni a tlaceni, pak asi nejak prd polevi, pochrupne chvilku a znovu. Sem tam si u toho tlaceni prdne jak stary chlap. A vetsinou druhy den vyrobila poradne naditou plinku.
Ale fakt nevim...


http://lb4f.lilypie.com/Lfstp1.png

Není tady

 

#139 21. 5. 2011 20:32

Šišulajda
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 477
Web

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Ahoj tak pohádkový les super Deniska spokojená manža ji měl celou dobu v nosítku takové té dětské korbičce co se dává na tělo do předu myslím že se tomu říká klokanka.
Skoro ho celý prospala dvakrát jsem ji na dece nakrmila a co byla v zvhůru tak se dívala po lidech a po okolí. Akorát jsem byla docela zklamaná já byla to docela štreka a když se řekne pohádkový les tak jsem si najivně mxslela že se půjde lesem a ono se šlo převážne po polňačce a já měla dlouhý pláťáky spocená až někde... dumbom Nikča měla teplály lehký tak jsem ji ohrnula a šiltovku na hlavě naštěstí jsem je obě namazala krémem na opalování, ale stejnak jsme všichni včetně Denči krásně opálený.  Tady v okolí těch lesů je hodně a na tomto jsme ještě nebyli s Nikčou a tak jsem tam chtěla jít a docela mě to sklamalo. Tak budeme jezdit jen tam který se nám s manžou líbí. Samozřejmě Nikolka ndšená a spokojená, a totálně unavená i jsem se divila že tu štreku celou ušla po svojich.
Pak nám v autě usnuůa a teď se díváme na samotě u lesa a Denča spinká.
ještě že troku popršelo a vzduch se pročistil.

Já dávám i Denču venku na deku máme takovou kempinkovou co je ze spodu nepromokavá a když ji tam dávám tak dám pod ní ještě klasickou deku co máme v altánu na přikrytí když je zima.

A i já jdu ke kadeřnici 1.června jdu si udělat radost mám polodlouhý vlasy a tak jdu na krátko po dnešku jsem je měla úplně mokrý a spocený. manža mi to schválil, prý bude mít novoou manželku big_smile


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/sQYGGnN.jpghttp://lb4f.lilypie.com/sQYGp1.png
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/N4AA2Yn.jpghttp://lb1f.lilypie.com/N4AAp1.png

Není tady

 

#140 21. 5. 2011 20:39

bambi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VS
Registrovaný: 24. 4. 2008
Příspěvky: 1184

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Šišo,
no to máš dobrý, že ti to manža schválil :-)
mně to teda odmítl - prý to je fajn, když mám vlasy dlouhý (ehm, jsou jenom po lopatky), že to nemám zkracovat
Tak aspoň nemusím řešit, jak u kadeřnice s Vojtíkem.
nehledě na to, že jsem u kadeřnice byla asi 2x v životě - a to před bráchovou svatbou a pak samozřejmě při mojí svatbě :-)


http://www.tickerclub.com/cache/b7c33e7705.png

http://www.tickerclub.com/cache/a27906d04c.png

Není tady

 

#141 21. 5. 2011 21:43

tetamon
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 5. 2010
Příspěvky: 1327

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Jeee, kadernice, co to je? Protoze mam dlouhy vlasy, tak i u megalevnyho kadernika jsem nechala nejmin tisicovku i jen za barveni, natoz kdyz to byl nejaky lepsi kadernik hmm A navic doma mam pomerne striktni zakaz kratit vlasy. Asi nejake akutni zkraceni v pripade nouze by bylo akceptovany, ale je-li nejaka volba, tak vzdycky je to pro dlouhe vlasy vissla Coz o to, me to zase tak nestve, protoze vim, ze kdybych si je nechala zkratit, tak s tim svym tlustouckym oblicejem, navic kulatym i samo o sobe, vypadala jak melounek dumbom, dlouhy vlasy bych zase nez by dorostly protrpela, ta blba delka, kdy to nejde poradne sepnout, oh jej vissla Takhle sepnu a je vyrizeno. Akorat furt vypadam jak dorota...va

abby: jee, diky, a ten zodac se bere jak? Dvakrat denne? Jednou denne?

A koprivka nemizi, kdyz jsme vypadli ven, tak to bylo jak tak trosku lepsi, ale jak jsme se vratili domu, tak se to zhorsilo (dumam, ze by to mohl byt cesnek, protoze vcera jsme meli, a dneska taky, v jidle, a znovu vic svedet me to zaclo az po obedo-veceri va) No, hlavne doufam, ze mala bude v poradku a je to jen nejaka moje zalezitost va


http://lb4f.lilypie.com/Lfstp1.png

Není tady

 

#142 21. 5. 2011 22:19

Šišulajda
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 477
Web

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Teta a máš tu kopřivku po celým těle???

Já se právě taky pořád škrábu na rukách ale to mám prý sluneční exkzém než se opálím. Takže drbu furt až mě to kolikrát bolí.

S tou kadeřnicí mátw pravdu dlouhý se svážou do culíku a je to jenže mě se pořád mastí musím co druhý den umývat a teď mě ke všemu začaly hodně vypadávat.  Tak si říkám vyzkoušíme krátký a pak necháme na zimu dorůst.
http://www.svetucesu.com/ComputerHairst … eover.aspx
mám vybraný tento ve 4 řadě 2z prava a nebo ten pod ní. Kadeřnice i ho už zchválila je to moje kámoška.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/sQYGGnN.jpghttp://lb4f.lilypie.com/sQYGp1.png
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/N4AA2Yn.jpghttp://lb1f.lilypie.com/N4AAp1.png

Není tady

 

#143 21. 5. 2011 22:42

Maryt
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 1314

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

ahooooj holky!

Tak my jsme do te Itosky nakonec odjeli! Bylo to desne nahonem, ze jsem vam nestihla napsat. Nejake zazitky vam sem hodim zitra, jsem hotovson :-) Mame za sebou 9 hodin jizdy. Paa dobrou


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/UVbiIdT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/UVbip2.png

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/me94swj.jpghttp://lb2f.lilypie.com/me94p2.png

Není tady

 

#144 22. 5. 2011 11:28

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Maryt super, to jsem ráda, že to balení nebylo zbytečné ! a jak ste si to užili ? co malá na moře , bylo teplo ? co cesta ? a kde ste byli ? chcem vyrazit v září, tak beru všecky informace a doporučení smile

jiak tady je na chcípnutí...jiřík odpadnul a spí..vojtík taky..ale pořád nevim jak ho mám navlíct..má krátké body a lehke tricko pres to..spí venku k kočárku a docela fouká vítr, tak snad nebude spařenej smile

odpoledne mají ůřijít bouřky a ani by mi to snad nevadilo:)

šišu - včera sem koukala drze na fotky - miluju fotky a prohlížení si jich, tak ti musim napsat jak působíš pěkně z těhc fotek smile důvěryhodně a příjemně smile dětičky krásný smile
a účes schvaluju, já mám teď mikádo - ne rovné, ale sestříhané a vepředu delší..jde to dát do mini culicku a příště pujdu jeste do kratsiho : ) ted na leto je to idealni..vzadu skoro zadne vlasy..no paráda smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#145 22. 5. 2011 12:20

Abby21
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karviná
Registrovaný: 29. 6. 2009
Příspěvky: 1933
Web

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Hojky,
Teti, bere se jednou denně. Do dvou dnů by měl zabrat... Já ho beru vždycky v kuse 3-4 měsíce, jinak bych se udusila. Má jinak šílenou rýmu, kašlu a úplně sípu, hlavně v noci. A Pořád se nepřišlo, na co jsem vlastně alergická. Ale Zodac zabírá, takže to ani nezjišťuju už...

Stříhání schvaluju, já byla před dvěma měsíci na radikálním ostříhání a super! Ale zase to dorostlo a je mi pod vlasy vedro, když teď nejdou dát do culíku, takže tenhle týden jdu zase a nechám si to ostříhat ještě více....


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Xlno2jv.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Xlnop1.png

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/uhYVRv3.jpghttp://lb5f.lilypie.com/uhYVp2.png

Není tady

 

#146 22. 5. 2011 14:30

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

ahojte,

filipek s muzom je vonku, oli spi a ja si davam zmrzkosku to je pohodicka big_smile

vcera bola sranda, filipek ze sfukne sviecku so mnou a ja som sa nestihla ani nadychnut cool

krtko hod fotecku domecku co muz urobil smile moj robil pre filipka tiez, este nemaju dorobene okna a dvere na panty, ale filipek je nadseny uz si tam vsetko naskladal a stale si ho upratuje big_smile este ho chcem s nim nnatriet z vrchu, tak ze by sme sa inspirovali u vas gloria
k tym fotakom, je to tak ako ti to pisala bambi, ide o zoom, objektiv na fotaku aby si mala rozostrene pozadie.. my mame zrkadlovku nikona. predtym sme mali kodak Z712.. ten bol tiez dobry a dal sa aj rozne nastavovat, takze fotky isli robit pekne... co mam skusenost s kodakom tak tie nas nikdy nesklamali.. este mame nikon coolpixl19 ale na nom nie su nastavovania manualnych rezimov... ale je tiez dobry, mame ho ked sa nam nechce teperit velka zrkadlovka... ale lepsi bol ten kodak... zalezi co by si chcela ci aj s manualnymi rezimami alebo plnu automatiku.

teto tak co ta vyrazka? uz je lepsia? mna svrbelo vsetko v tehu ked som vysla na slnko, predtym som to nikdy nemala a po tehu to preslo... ktovie ci to nesuvisi aj s hormonami a slnkom..ale to je len taka domnenka vissla jo oliho ryma ako si sa pytala..no dr to neriesi teraz pretoze on je chory dva tri dni dobry a znovu chory, takze si myslim ze opakovanie nieco chyta...aj ked od dr prideme napr z poradne on je druhy den hned horsi alebo sa mu rozjede choroba, co pricitam tomu ze je oslabeny a v cakarni nieco chyti roll za tyzden mame ist na druhu hexu dufam ze dovtedy bude polepseny, teraz kasle aj v noci butter vcera mal zas ten srdcervuci plac ale vyzeralo to ze chcel kaslat a nemohol.

musim sa pochvalit vcera som dostala od muza velku kyticu , taku som od neho teda este nedostala vissla len prvy rok ked sme ssa poznali 20 ruzi, mala som vtedy 20 ..ale tato po tolkatich rokoch teda pre mna hodne znamena gloria a uprimne mi podakoval co pre nich troch chlapoch robim, tak ma to dojalo... on len tak nerozdava pochvali a uznania vissla a este velku knihu o foteni smile kytka v skutocnosti vyzera o moc krajsie.. mam ju len s filipkom, chcel byt zucastneny pri foteni tongue

http://img35.imageshack.us/img35/9006/dsc4522w.jpg

Upravil(a) stvorlistok (22. 5. 2011 14:32)


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#147 22. 5. 2011 17:11

Maryt
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 1314

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

krtkaa napsal(a):

Maryt super, to jsem ráda, že to balení nebylo zbytečné ! a jak ste si to užili ? co malá na moře , bylo teplo ? co cesta ? a kde ste byli ? chcem vyrazit v září, tak beru všecky informace a doporučení smile

Ahoj Krti,

cesta autem byla v pohodě, ale je dobré vyjet brzo ráno, Madlenka ráno spala i 4 hodiny. Pak jsme stavěli na cca půl-3/4 hodiny na protažení, Honzík ji nosil, povídal si s ní, prostě ji "bavil" cool K večeru už byla dost plakací, pomohly hračky a ňuchňání a ěkdy se muselo prostě zastavit, protože nepomohlo nic lol

Usínání - 50 na 50. Někdy usnula hned, dvakrát jsme se střídali asi hodinu, než jsme ji uspali.

Procházky - využívali jsme kočár (obecně v něm nevydží dýl jak 1,5 hod pokud nespí dumbom), takže manduca a v závěrečné fázi nošení na ruce, aby mohla koukat kolem.

Na další cestu jsme se shodli na těchto bodech gloria
- pravidelný režim (naplánovat si dojezd na max.18.hod, aby se stihlo omýt, nakrmit, pohoupat atd.)
- rozkouskovat den - střídat činnosti, kočár hlavně dopo, přejezdy max. 4 hodiny v kuse (zpět jsme jeli 10 hodin, v závěru to byl masakr)
- naplánovat si den tak, aby se nemuselo za každou cenu někam dojít/ dojet (např. neplánovat hodinovou cestu s kočárem podel jezera jen TAM, ale počítat, že se musí taky ZPĚT- na to jsem doplatila já, Madlenka byla cestou na nákup hodňoučká, zpět řvala jak tur dumbom
- neplánovat moc hlučné/ na vjemy náročné vycházky, ve Veroně jsme museli z parkoviště jít asi půl hodiny po hlavní třídě do centra - zpět už byla unavená a plakala - těch vjemů bylo určitě moc. Takže třeba půl dne příroda, klídek, půl dne procházka do města/ nákup v supermarketu atd.

Takže tolik asi moje doporučení lyssna


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/UVbiIdT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/UVbip2.png

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/me94swj.jpghttp://lb2f.lilypie.com/me94p2.png

Není tady

 

#148 22. 5. 2011 17:47

Abby21
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karviná
Registrovaný: 29. 6. 2009
Příspěvky: 1933
Web

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Maryt, teda, docela závidím...i když to vybalování a únavu zase tolik ne smile

Tady je první čepička pro Vojtíka od Bambi.... fotka nic moc, v reálu je hezčí. Už chybí jen dodělat šňůrky.... smile Snad bude k šátku aspoň trošku ladit smile
http://img20.imageshack.us/img20/8924/fotkynarozeninyostatn01.jpg

Uploaded with ImageShack.us


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Xlno2jv.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Xlnop1.png

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/uhYVRv3.jpghttp://lb5f.lilypie.com/uhYVp2.png

Není tady

 

#149 22. 5. 2011 18:18

bambi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VS
Registrovaný: 24. 4. 2008
Příspěvky: 1184

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

maryt,
no teda, klobouk dolů, na takovou cestu bych si netroufla! ste dobří! my jsme se dohodli, že budeme cestovat po vlastech českých

abby, Wooooow TAK TA JE NAPROSTO SKVĚLÁÁÁÁÁ


http://www.tickerclub.com/cache/b7c33e7705.png

http://www.tickerclub.com/cache/a27906d04c.png

Není tady

 

#150 22. 5. 2011 18:23

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Chat: Zimní kulíšci 2010/11-č.2

Maryt - super, díky moc, napíšu si cos psala smile my se právě chystáme buď do stanu nebo apartmánu . pořád nevim, co je praktičtější - ve stanu se dá taky spát, ale zase bude odbíhat, ale je to blíž moře..v apartmánu ho můžeme "zavřít"  aby neutekl nikam smile propstě nevim co zvoůlit...

maryt - a kde ste byli ubytovaní ? smile ani nemám představu kolik tam co stojí a kolik s sebou vzít peněz... kit taky písni prosím zkušenosti smile smile smile sem hrozná, musim to z vás vytáhnout smile
smile

4lí - krásná kytka ! tak vše nej k narozeninám !!!!!  kytka vždy potěší a ještě když je tak pěkně a s takovými pěknými slovy darovaná viď ? smile

jiřík má zácpu a pořád knourá, je to des bes takze uz sme od půl 6 doma, je to lepší...pak se bojí bouřky, má ted ejaky citovy obdobi ´smile tak jdu udelat pomazajzku - nový trik - nabírá si ji na bramborovy tyčky smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů