Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 5. 2011 9:02

majkafa
Host

Re: Lékaři kreatury

Xsara napsal(a):

A jak víš, že to samovyšetření dělᚠdobře? Pokud vím, tak vyšetření prsou je celkem běžná součást gynekologického vyšetření. A rozhodně méně nepříjemná, než to co následuje, pokud se něco zanedbá. Heh.

Já nechodím ke gynekologovi, ale gynekoložce, úmyslně. Nenechám na sebe šahat chlapa, kterého jsem si sama nevybrala big_smile
A díkybohu, že má gynekoložka je normální. Žádná vyšetření prsů.  Na prsa si dám sáhnout jedině na mamografu, když už to halt musí být, a pak tehdy, až by se mi zdálo něco podezřelého. Dříve cizí osobu ani omylem.
A je mi jedno, co si kdo o tom myslí a že to někomu nevadí. Komu to neva, a chodí na gyndu třeba každý měsíc.

 

#27 21. 5. 2011 9:10

majkafa
Host

Re: Lékaři kreatury

Chci tím říct, že jsou různé druhy pacientů. I vyložení antipacienti, jako např. já.
Že ne každá pacientka je štěstím bez sebe z provedeného vyšetření prsů lékařem, naopak, je ráda, když ji její lékař takové ponižující skutečnosti ušetří, dokud není co řešit.

 

#28 21. 5. 2011 9:19

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Lékaři kreatury

majkafo:
je jasné, že od určitého věku má žena nárok na vyšetření na mamografu, ale co ty ženy, které tedy samovyšetřením zjistí, že se ji něco nezdá a nemá dosažen věk, aby mohla na mamograf tak nějak automaticky? Musí tedy bezpodmínečně k nějakému tomu lékaři zajít a požádat o doporučení k vyšetření. Je tedy pravdou, když se zabejčíš, že bys mohla toho vyšetření dosáhnout bez toho, že bys svlékla podprdu.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#29 21. 5. 2011 9:23

majkafa
Host

Re: Lékaři kreatury

Zklamaná napsal(a):

majkafo:
je jasné, že od určitého věku má žena nárok na vyšetření na mamografu, ale co ty ženy, které tedy samovyšetřením zjistí, že se ji něco nezdá a nemá dosažen věk, aby mohla na mamograf tak nějak automaticky? Musí tedy bezpodmínečně k nějakému tomu lékaři zajít a požádat o doporučení k vyšetření. Je tedy pravdou, když se zabejčíš, že bys mohla toho vyšetření dosáhnout bez toho, že bys svlékla podprdu.

Čti pozorně, Zklamaná. Psala jsem - pak až tehdy, kdyby se mi zdálo něco podezřelého.

 

#30 21. 5. 2011 9:28

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Lékaři kreatury

majkafa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

majkafo:
je jasné, že od určitého věku má žena nárok na vyšetření na mamografu, ale co ty ženy, které tedy samovyšetřením zjistí, že se ji něco nezdá a nemá dosažen věk, aby mohla na mamograf tak nějak automaticky? Musí tedy bezpodmínečně k nějakému tomu lékaři zajít a požádat o doporučení k vyšetření. Je tedy pravdou, když se zabejčíš, že bys mohla toho vyšetření dosáhnout bez toho, že bys svlékla podprdu.

Čti pozorně, Zklamaná. Psala jsem - pak až tehdy, kdyby se mi zdálo něco podezřelého.

a to je právě to...jak ty víš, co už je a co není podezřelé?
Ale tady opět platí asi ono známé - každý svého štěstí (zdraví) strůjcem... čímž ti tedy rozhodně nechci přivolávat nějaký ten moribundus.
Četla jsem tě pozorně...takže ono "pak až tehdy" by mohlo být i pozdě stolt

Upravil(a) Zklamaná (21. 5. 2011 9:29)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#31 21. 5. 2011 9:31

majkafa
Host

Re: Lékaři kreatury

Pro mě je to prosté. My lidé si vůbec zbytečně komplikujeme život. Když je MNĚ něco podezřelého, tak jdu. Když není MNĚ něco podezřelého, tak k lékaři nejdu. Je to mé tělo a ne toho lékaře. Btw, jak o tom ostatně svědčí i toto vlákno, lékaři jsou taky jenom lidé. Oni s naším tělem nežijí. My ano. Kdo by ho měl znát a naslouchat mu lépe?
Žiji s  plnou odpovědností za své vlastní činy.
Jestli to jiní mají jinak, to je mi jedno. Řeším sebe a ne jiné.

Upravil(a) majkafa (21. 5. 2011 9:32)

 

#32 21. 5. 2011 10:56

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Lékaři kreatury

Jen se uklidni, majkafo. A klidně se zařiď, jak uznᚠza moudré. Tedy podle sebe.
Já jsem jen tak v duchu počítala, kolik už jsem u nás viděla takových hrdinek, které považovaly to nebo ono vyšetření za "ponižující", ale ve finále jim bylo tak nějak šumák, který z doktorů na ně sahal při operaci. Možná by zpětně docela rády to vyšetření podstoupily, jenže když JIM začalo být něco podezřelého, bylo už jaksi pozdě, resp. musely podstoupit řadu podstatně horších a nepříjemnějších procesur.
Ale jak praví klasik, každý svého štěstí strojvůdcem.
I když mě tak napadá - ono se taky říká "blahoslavení chudí duchem..."

Tak ti, zcela bez ironie, přeju, aby se tě tohle nikdy netýkalo.


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#33 26. 5. 2011 16:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Lékaři kreatury

jaspinn napsal(a):

Z titulu svého zaměstnání volávám několikrát ročně sanitku pro klienty - a po zkušenostech VŽDY uvádím, že pacient je v ohrožení života. A nikdy jsem sanitku nevolala zbytečně. Pouze jednou mně odborný lékař arogantně odbyl že není potřeba odvoz do léčebny - na druhý den se klient doma oběsil. A přivolaný lékař se o mrtvém nevyjadřoval zrovna pietně.

Takže s podobným chováním mám bohužel taky zkušenost a jenom doufám, že nikdy nebudu rychlou pomoc potřebovat. Protože co kdyby zrovna sloužil někdo podobný.

Ale je třeba říct, že většina záchranářů  i  doktorů co znám jsou podle mně lidi na svém místě, bohužel někteří jejich kolegové jim dobrou pověst takovýmto chováním kazí. Je to asi jako ve všech profesích, prostě u doktorů je to víc vidět a zůstavají po nich bohužel mrtví.

Tristné je, že v týchto profesiách ide o život. Ja sa len modlím, aby som umierala a umrela radšej bez prispenia lekárov - aj tých zo záchranky. Vežmi nerada by som bola, keby môj život závisel od nich. hmm (A to poznám jendého skvelého pohotovostného lekára, nielen odborne, ale aj charakterovo - ale je bohužiaž jediný... grater ).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 28. 5. 2011 10:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Lékaři kreatury

Xsara napsal(a):

Tak ono je to kus od kusu a nedá se paušalizovat.
Já volala záchranku hodněkrát a nikdy jsem nezažila neochotu nebo aroganci. Naopak.
Já mám zase spíš příšerné zkušenosti s následnou péčí po převozu do nemocnice,
kdy třeba máti nechali dvě hodiny po hospitalizaci prostě jenom ležet na pokoji a nikdo si jí
ani nevšimnul. Díky tomu se taky dostala do takového stavu, že má následky na doživotí.
Když jsem tam začala dělat trochu rozruch, byla sestra tak arogantní
a sprostá, že jsem se musela držet, abych jí jednu neplácla.
A v té samé nemocnici na JIPce se synem - úžasné personál od lékařů až po uklízečky.
Je to prostě jenom o lidech, vždycky a všude.
A žalovat doktory pro zanedbání péče - to je podle mě předem ztracený boj.
Zase to posuzují jen doktoři, a jak se psalo výše - navzájem si oči nevyklovou. hmm

mám stejné zkušenosti. někde bezva, jinde jsem dělala víc než rozruch, protože mi z nich už tekly nervy roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 28. 5. 2011 10:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Lékaři kreatury

majkafa napsal(a):

Xsara napsal(a):

A jak víš, že to samovyšetření dělᚠdobře? Pokud vím, tak vyšetření prsou je celkem běžná součást gynekologického vyšetření. A rozhodně méně nepříjemná, než to co následuje, pokud se něco zanedbá. Heh.

Já nechodím ke gynekologovi, ale gynekoložce, úmyslně. Nenechám na sebe šahat chlapa, kterého jsem si sama nevybrala big_smile
A díkybohu, že má gynekoložka je normální. Žádná vyšetření prsů.  Na prsa si dám sáhnout jedině na mamografu, když už to halt musí být, a pak tehdy, až by se mi zdálo něco podezřelého. Dříve cizí osobu ani omylem.
A je mi jedno, co si kdo o tom myslí a že to někomu nevadí. Komu to neva, a chodí na gyndu třeba každý měsíc.

co ti vadí na chlapovi ? myslím, že jsou lepší jak ženský ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů