Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 5. 2011 9:58

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Klamavé inzeráty

Zdravím všechny a prosím o info:
existují firmy, které fungují na principu pyramidy, letadla. Dnes a denně inzerují volná místa na různých portálech práce, včetně pracovních úřadů. Nabízené pozice naprosto neodpovídají následné realitě. Zajímalo by mě, jestli existuje možnost tyto firmy nějak postihnout. Jsou to totiž stovky uchazečů, kterým je lháno, kteří utrácí své peníze i čas někde, kam by vůbec nešli, kdyby inzeráty nelhaly. Ti si to pak mezi sebou poví na různých fórech, ale noví a noví neználci se nachytávají.
Děkuji za odpověď.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#2 11. 5. 2011 10:03

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Klamavé inzeráty

Ja myslim, ze ty firmy vyuzivaji spis hlouposti nebo zoufalstvi nejen nezamestnanych lidi. Kazdy by se mel asi ridit jednoduchym pravidlem, ze kdyz nekdo chce, abych pro nej pracoval, musi platit on me, ne ja jemu.
Spis by alespon ty urady prace mely lidi informovat a zalozit jednoduchou prevenci.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#3 11. 5. 2011 10:06

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Mně právě celkem dostává, že inzeráty jsou neustále vyvěšené i na portálech státního úřadu práce! Bohužel pořád budou absolventi, pořád budou mladí lidé, pořád bude někdo hledat práci a přijde mi, že klamavé inzeráty jsou prostě špatně, takže by mě zajímalo, jestli třeba na tohle existuje nějaké zákonné pravidlo, o kterém se jen nemluví. Mě taky kdysi napálili a člověk se pak i trochu stydí nebo co, prostě jsem to dala k dobru v hospodě a dál to neřešila, ale teď jsem znovu narazila na fórum o oné firmě a dost mě to naštvalo, oni nikdy nepřestanou, mladým lidem vymývají mozky a obtěžují ostatní lidi.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#4 11. 5. 2011 10:37

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Klamavé inzeráty

Sice se mě to netýká, ale vím přesně, o jaké inzeráty a nabídky jde. ...Přijmu k okamžitému nástupu muže i ženy na různé pozice do administrativy a do skladu..... a pod. nesmysly. Visí to všude, i na pracáku,netu, v nocinách,  tito lidé se nezastydí, mají zelenou ! No a úředníci jsou rádi, že inzeráty jsou....a lidi v naději objíždí a zbytečně se těší. Nedávno jsem se známým objížděla podobné akce, hledá místo a přiznám, že ´je to za hranicí lidskosti. Já se k tomu ani nemůžu vyjádřit. Tolik naděje a z lidí dělají jen blbce. Jedná se o klamavou reklamu, protože v podstatě hledají lidi, co si na svůj ŽL, zdravotní a soc. so tudíž hradí sami, v obleku, dostanou daný úsek, kde přemlouvají lidi, aby přešli k jinému operátorovi, k jiné firmě odběru elektriky, plynu, vody a pod. Takže člověk, který naletí....si vyřídí ŽL, ani neví, co to obnáší, dostane úsek...a celý měsíc chodí a přemlouvá lidi...a když nepřemluví, tak nic nemá....a firma hledá další. Ano, takové jednání nemá s pací nic společného. Uřady práce by ale musely něco dělat...tak mají inzeráty, nezaměstnané, takže o nic nejde. To, že by člověk chtěl i pracovat, vydělávat, nikoho nezajímá. 
Docela jsem změnila názor na hledání práce, nyní mám pocit, že práce opravdu není.

Není tady

 

#5 11. 5. 2011 11:03

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

No právě. To je samej obchodní zástupce. Jako já chápu, že firmy chtějí prodávat. OK, když vyrábí, a prodávají. Ale aby někdo žil z jiných, to se mi příčí. 02 zadá firmě projekt, potřebujou ovce (nás). Jiné ovce z těchto firem obtěžujou lidi doma, zvoní na zvonky, lžou, otravujou, dělají to jen proto, aby jejich manager kasíroval, ale jsou tak vymytí, že si ještě myslí, jakej nemají job. Spousta z nich to dělá načerno, v oblecích z tanečních a keckách, je mi jich snad až líto. Opravdu výstižně to sepsala tady jedna z napálených:
http://varovani.blog.cz/1003/jobing-reference
Tak když nic jinýho, dejte si pozor aspoň vy ostatní, co hledáte práci a přečetli jste si článek od slečny.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#6 11. 5. 2011 12:04

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Klamavé inzeráty

Ani jsem to celé nedočetla, ano, TO je realita dneška. Nic se nevyrábí, není co prodávat, nabízet.

Není tady

 

#7 11. 5. 2011 12:13

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Klamavé inzeráty

Já to dočetla, je to až úsměvné, ale pro člověka hledajícího práci nejspíš tolik ne...
Vybavila se mi moje dávná zkušenost, kdy mi takhle několik velmi schopných mladých manžerů pod záminkou "vyhrála jste dovolenou" chtělo výhodně prodat oprejskanej bungalov někde u moře, kam bych jednou za rok jezdila jako na chatu... Tam se tleskalo, jak na sjezdu ÚV, dražila se nějaká dovolená, šampus nám dali a tak... všichni nadšení a pozitivní až běda a mě celou dobu vrtalo hlavou, jestli já jsem jediná normální a ostatní najatá klaka nebo jsou ti lidi tak zblblý, že jim to žerou. Popravdě, nevím dodnes. Nic jsem nekoupila, rozhodila manažera natolik, že na mě povolal posilu - svýho schopnýho šéfa a když ani ten nepochodil, tak mě začali ignorovat a jeli dál s ostatními. Takže asi najatí nebyli... Když to shrnu, přišli mi jak sekta. wink A tu bezva dovču, co jsem vyhrála jsem jim nechala - bylo to bez jídla, cesty a pojištění... Po tý prezentaci jsem si říkala, jestli ten hotel, co mi tvrdili, že tam mám zaplacenej pobyt, vůbec stojí. vissla

Není tady

 

#8 11. 5. 2011 14:08

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Klamavé inzeráty

Jevano, i to mám za sebou....i tito lidé jsou najati CK !!! dumbom

Není tady

 

#9 11. 5. 2011 17:00

Lomikel
♥♥♥----
Místo: Jamrtál
Registrovaný: 28. 8. 2006
Příspěvky: 139

Re: Klamavé inzeráty

Co se týče klamavých inzerátů, je věcí osobní integrity na ty švindly svoji zprostředkovatelku na pracáku upozornit formou zápisu do formuláře, který na závěr návštěvy podepisujete, případně to dát písemně do podatelny. V tom případě jsou vám povinni v zákonné lhůtě písemně odpovědět.


Ke svobodě nevede jiná cesta, než milující laskavost.
                                                                                     Láma Zopa Rinpočhe

Není tady

 

#10 11. 5. 2011 17:01

majkafa
Host

Re: Klamavé inzeráty

Co to - věcí osobní integrity? Neumím česky. big_smile Fakt jsem nepochopila,  co s tím má společného "osobní integrita".

 

#11 12. 5. 2011 8:08

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Lomikel napsal(a):

Co se týče klamavých inzerátů, je věcí osobní integrity na ty švindly svoji zprostředkovatelku na pracáku upozornit formou zápisu do formuláře, který na závěr návštěvy podepisujete, případně to dát písemně do podatelny. V tom případě jsou vám povinni v zákonné lhůtě písemně odpovědět.

Takže to mám oznámit pracáku? Formulář mi asi nehrozí, nejsem u nich evidovaná, takže na návštěvy nechodím...


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#12 12. 5. 2011 10:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Klamavé inzeráty

Chceš se stát práskačem jo? Co chceš napráskat? Že firma si najímá lidi, co obíhají jiné lidi a nabízejí jim zboží, nebo služby? Komu tím pomůžeš? Sobě, že budeš mít jako čistý svědomí, že si jako pomohla odhalit nějakou lumpárnu? Komu tím zatopíš a komu tím ublížíš? Nepochopila jsem, v čem vidíš tu klamavou reklamu. Je ti dána šance vydělat peníze - háček je v tom, že nebudeš sedět na zadku v kanclu a kecat na Babinetu, nebo na Facebooku, ale v rámci výdělku peněz dle odvedené práce běhat po lidech a otravovat je. Někdo na to má a je v tom úspěšný, někdo na to nemá a zkouší to, co kdyby... a někdo na to nemá a nechá ty druhé žít, bez toho, aby jiné od tohoto druhu výdělku odrazoval, nebo dokonce zachraňoval (ze spárů těch nenasytných a podvodných firem).
Je přeci každého osobní věcí, zda do něčeho jde, nebo nejde. je každého osobní věcí, jestli se nechal napálit a nebo to prokoukl. je pravda, že když někdo jednou naletěl a stydí se za to, je obezřetný...ale někdy až fanaticky zaujatý vůči každé nabídce, nbez toho, aby ji detailně prostudoval a dle vlastního rozumu poté zařadil na podvodné, nebo "čisté"
Na principu pyramidy funguje celý svět, i Česká republika je princip pyramidy, každá firma funguje na principu pyramidy, jen někde tě to udeří víc do očí, kdy to odsuzuješ a jinde to považuješ za v pořádku a tudíž schvalíš.
Pokud by to byl přímo nějaký podvod, určitě by tyto nabídky nebyly na úřadovnách práce na nástěnkách.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#13 12. 5. 2011 10:48

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Zklamaná napsal(a):

Chceš se stát práskačem jo? Co chceš napráskat? Že firma si najímá lidi, co obíhají jiné lidi a nabízejí jim zboží, nebo služby? Komu tím pomůžeš? Sobě, že budeš mít jako čistý svědomí, že si jako pomohla odhalit nějakou lumpárnu? Komu tím zatopíš a komu tím ublížíš? Nepochopila jsem, v čem vidíš tu klamavou reklamu. Je ti dána šance vydělat peníze - háček je v tom, že nebudeš sedět na zadku v kanclu a kecat na Babinetu, nebo na Facebooku, ale v rámci výdělku peněz dle odvedené práce běhat po lidech a otravovat je. Někdo na to má a je v tom úspěšný, někdo na to nemá a zkouší to, co kdyby... a někdo na to nemá a nechá ty druhé žít, bez toho, aby jiné od tohoto druhu výdělku odrazoval, nebo dokonce zachraňoval (ze spárů těch nenasytných a podvodných firem).
Je přeci každého osobní věcí, zda do něčeho jde, nebo nejde. je každého osobní věcí, jestli se nechal napálit a nebo to prokoukl. je pravda, že když někdo jednou naletěl a stydí se za to, je obezřetný...ale někdy až fanaticky zaujatý vůči každé nabídce, nbez toho, aby ji detailně prostudoval a dle vlastního rozumu poté zařadil na podvodné, nebo "čisté"
Na principu pyramidy funguje celý svět, i Česká republika je princip pyramidy, každá firma funguje na principu pyramidy, jen někde tě to udeří víc do očí, kdy to odsuzuješ a jinde to považuješ za v pořádku a tudíž schvalíš.
Pokud by to byl přímo nějaký podvod, určitě by tyto nabídky nebyly na úřadovnách práce na nástěnkách.

Práskač? To je hezký!
Jen jsem chtěla vědět, jestli je normální dát inzerát nabízející volné místo ředitelky, a když tam přijdou ženy s odpovídajícím vzděláním, na pohovor si musí vzít volno ze stávající práce, uhradit si cestu, jim je sděleno, že vlastně nejde ani tak o ředitelování, ale uklízení podělaných záchodků na fotbalovým stadionu po zápasu Sparty. Pokud TOHLE je normální, tak fajn.
Já si myslím, že by firmy měly nabízet pozice, které skutečně hodlají obsadit. Klamou lidi a co vím, alespoň u reklamy se to NESMÍ.
Podle tvé teorie vlastně můžu lhát lidem a je jenom jejich problém, že to nepoznají, já jsem čistá jak horskej potůček.
Možná mi na tom vadí ta amoralita.
A možná jsem jen ubohej práskač, co, Zklamčo?


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#14 12. 5. 2011 10:50

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Btw., nehodnotím následnou náplň práce, ale způsob, jakým ty firmy lidi shánějí. Tos evidentně nedokázala rozlišit.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#15 12. 5. 2011 11:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Klamavé inzeráty

Nepochopila jsem, v čem vidíš tu klamavou reklamu.
Rozlišuj mezi inzercí a reklamou - "klamavá reklama je šíření údajů o vlastním nebo cizím podniku, jeho výrobcích či výkonech, které je způsobilé vyvolat klamnou představu a zjednat tím vlastnímu nebo cizímu podniku v hospodářské soutěži prospěch na úkor jiných soutěžitelů či spotřebitelů. Klamavým je i údaj sám o sobě pravdivý, jestliže vzhledem k okolnostem a souvislostem, za nichž byl učiněn, může uvést v omyl." (Obch. zák.)
U většiny inzerce se provozovatelé snaží o omezení cochcárny, například takhle:
"Je zakázáno inzerovat inzeráty směřující k obsahu cinnostdoma-cz, hubnete-cz, apod., systémy, které nabízejí bezpracné výdělky, multilevel systémy, pyramidové hry, letadla, emailingové systémy, kopírování letáků, dopisů, disket, vkládání letáků do obálek a podobné podvodné systémy, inzeráty typu "napiš mi a já ti řeknu jak vydělat 1000 Kč za týden", léky, prášky a různé preparáty, kopírování disket, CD, DVD, rozesílání obálek aj., práce, jejichž podmínkou je poplatek předem, inzeráty bez zjevného obsahu, tj například "Nabízím práci, více informaci na telefonu/emailu."
ale holt jsou i tací, kterým je fuk, co uveřejní, protože je to "jenom" o etice.
Jenže by taky mělo záležet na potencionálních zájemcích, jestli do toho půjdou či ne - stejně jako třeba do nabídek různých "zázračných" dek, hrnců, lampiček a dalších volovin. Doporučuju si přečíst http://ekonom.ihned.cz/c1-51483450-byzn … -hlouposti . Ale nezaručuju, že to pomůže...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 12. 5. 2011 11:54

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Klamavé inzeráty

ADF - no, přečetla jsem si článek a opravdu v tom nevidím "klamavou reklamu", nebo slečna se hlásila na post asistentky - což de facto tou asistentou toho hlavního kancelářskýho byla - dělala za něj tu jeho práci.
To trošku přehášíš, ne? Post ředitelky a vyklube se z toho uklizečka haj*zlů na Spartě..... já chápu, že se ti otvírá kudla v kapse, pokud scháníš práci a narážíš stále na stejný typ práce. Já osobně bych do toho nešla už ten první den, kdy autorka večer neví, jestli se po pozorovacím dnu na práci hodí. Pokud mi to je proti srsti zvonit na cizí lidi, pokud mi jsou proti srsti šaškující rituály, rozhodně bych večer věděla, že se na tu práci tutově nehodím. Ale jak vidno, slečna si alespoň chybným postupem uvědomila, co pro ni není a jak v závěru píše, po roce od napsání článku podniká (škoda, že nenapsala alespoň okrajiově v čem, mě by to třeba zajímalo). A ted se vrhnu na diskuzi a pokochám se elitou českého národa, co umí naletět na namazaný med. Ale znovu říkám, je to práce jako každá jiná, na post toho manažera se dá vyškrábat, pokud bude člověk hoooodně přičinlivý, rozhodně to nemá nic společného s podvodem.

Jak shánějí lidi? Inzerátem, což je jeden ze způsobů NABÍDKY a je na každém, jak si kdo tu nabídku vyloží, co dokáže přečíst mezi řádky a co mu přinese například první dojem a pohovor. Jiank je zcela běžné, že když chceš opustit stávající zaměstnání, bereš si volno na hledání práce (dokonce je to snad i v ZP, že na to mᚠprávo) a že si hradíš cestu...
drsněji řečeno - oni tebe a nikoho jiného nepotřebují, ale ty a ti jiní potřebujete je. Ao je v každém zaměstnání...za vraty čekají další dychtivci, co si chtějí, nebo potřebují vydělat.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#17 12. 5. 2011 11:57

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Klamavé inzeráty

ADF a helčo - víte, co mě ale na zrovna vás fascinuje? že to obě horujete za etiku a morálku...ale pouze tak nějak okrajově, proč nejste tak etické a morální tak nějak běžně, po všech stránkách :-)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#18 12. 5. 2011 11:59

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Klamavé inzeráty

Já ADFka2 ce rozumím, o co jí jde. Chtěla by práci....ale kdyby věděla, CO nabízí, asi by tam nikdo na ty jejich slavně "konkurzy" nepřišel. Já také neuznávám takové intzeráty, ale jiná práce asi není.Aspoň u nás.
PŘIVÝDĚLEK 7-10 000,- Kč/měs. /10 h/týden. Práce i zaškolení z domova přes internet. Dlouhodobá spolupráce - jen seriozně
Nová pracovní příležitost v oblastních pobočkách, 24-46 000 měs. Rekvalifikace. Nejedná se o prodej ani pojišovnictví
firma hledá muže i ženy na práci do administrativy, vhodné i pro absolventy. Vzdělání nerozhoduje, zaškolíme. Plat 14-16 000.
Přijmu muže i ženy pro kontrolu odběru elektřiny. Práce. Mladý kolektiv, výdělky 15-17 000.
Schopným manažerům nabízíme propracovaný školící systém, firemní know-how, příjemnou různorodou práci, profesní a osobní rozvoj
! Obsazujeme prac. pozice: telefonista/ka, asistent/ka, referent/ka, obchodní zástupce, realitní makléř, manager. Nabízíme: 26-50 000 Kč/m.
Přijmeme pracovníky-ce pro chod kanceláří. Požadujeme čistý TR, samostatnost. Výdělek 25-35 000 Kč/m a fir. výhody.
Čs fa přijme pracovníky/ce požadujeme čistý TR, nabízíme zajímavou práci, výdělek 30 000 Kč/m. Nehledáme dealery. Info 15-18hod
! Přijmeme lidi do poboček v regionu. Nabízíme práci v kanceláři, po telefonu. Pružnou prac. dobu, 24-48 00 měs. a zaškolení
Přijmu muže i ženy pro kontrolu odběru plynu. Výdělek 17 000,- Kč. Nástup ihned.
Nenáročná práce pro všechny, neváhejte a volejte
Cítíte, že potřebujete změnu? Chcete se zbavit závislosti na svém zaměstnavateli? Nebo důchodu? Chcete pro tuto změnu něco udělat? Pokud Vaše odpověď zní ANO, volejte
...a dalších 300 podobných inzerátů jen u nás. Tak "práce" asi je lol a já myslela, že neneí....dumbom

Není tady

 

#19 12. 5. 2011 12:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Klamavé inzeráty

Zklamčo, o morálce nepadlo slovo, etiku jsem zmínila v souvislosti se zveřejňovateli inzerátů, aniž bych tvrdila, že je to špatně/dobře - pouze jsem suše konstatovala, že jsou i ti, kterým je etika ukradená. Tak jaký horování, prosím?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 12. 5. 2011 12:25

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Jen pro upřesnění - JÁ práci nehledám. JÁ ji mám.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#21 12. 5. 2011 12:28

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Zklamaná - znᚠmě asi líp než já sebe sama. Jsi fakt dobrá.
A moje přirovnání sedí - tak absurdní přístup totiž tyhle firmy mají. Hledají řidiče na rozvoz sim karet, ale chtějí po něm, aby chodil po panelácích a zvonil na zvonky a nutil lidem nějaký jiný tarify. Je to, jako bych ti nabízela na tržišti hovězí svíčkovou, ale ukazovala bych na kuřecí křídla. Ty morálko smile


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#22 12. 5. 2011 12:30

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Zklamaná napsal(a):

ADF a helčo - víte, co mě ale na zrovna vás fascinuje? že to obě horujete za etiku a morálku...ale pouze tak nějak okrajově, proč nejste tak etické a morální tak nějak běžně, po všech stránkách :-)

Dost prázdný sdělení, vůbec nevím, cos tím chtěla říct. No ale tak chceš si tady ulevit, prosím, moje vlákno to unese stolt


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#23 12. 5. 2011 12:30

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Klamavé inzeráty

ADFka2 napsal(a):

Jen pro upřesnění - JÁ práci nehledám. JÁ ji mám.

V tom případě proč tě derou tyto věci?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#24 12. 5. 2011 12:31

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Klamavé inzeráty

Já nevím - proč mi třeba vadí týrání zvířat, i když to sama nedělám? Proč je mi líto nemocných lidí, když sama jsem zdravá?
Mᚠzvláštní otázky...


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#25 12. 5. 2011 12:33

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Klamavé inzeráty

helena napsal(a):

Zklamčo, o morálce nepadlo slovo, etiku jsem zmínila v souvislosti se zveřejňovateli inzerátů, aniž bych tvrdila, že je to špatně/dobře - pouze jsem suše konstatovala, že jsou i ti, kterým je etika ukradená. Tak jaký horování, prosím?

Suše konstatuješ, že jsou tací, co je jim nějaká etika někde....ukradená, ale na to já píšu, že ty se nad tímto pozastavuješ (horuješ za etiku) a přitom etika se nachází ve všech sférách života - jak je možné, že na jednom poli za etiku bys bojovala, nebo dejme tomu, nelíbí se ti neetičnost, kdežto na druhém poli ti je vlastně ukradená taky? Vše souvisí se vším....


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů