Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 9. 5. 2011 10:13

Mayke
♥------

pocuravani

ahoj mamky podate , jak ste naucili sve deti chodit na wc , my to skoro stihame jen nekdy mame trochu mokre slypz a vy?

Není tady

#2 8. 8. 2011 19:10

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk

Re: pocuravani

Ahoj Mayke, nevim tedy jak mᚠstaré dítko,ale já zrovna u své 4.leté dcery řešim ten samí problém. Chodí normalně na velkou, ale s tim čůráním je problém,vidim,že je mokrá a jí to vůbec nevadí je v tom dál. Třeba 3 krát za sebou jde normálně,ale pak je celá počůraná,tak se převlékne když jí řeknu,stále jí vše vysvětluju,nerada řešim něco řvaním nebo na zadek,spíš vše domlouvám a vysvětluju. V rodině žádný problém nemáme. Já už fakt nevim co s tim. V březnu jdem k zápisu a v září by měla nastoupit do školky. Nevim jak jí to mám odnaučit,ale je to třeba hrozný když někam jdem nebo jedem,někdy si říká a někdy přijedem do krámu a je mokrá.

Není tady

#3 9. 8. 2011 8:06

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Re: pocuravani

Vyvztekali jsme se a trvalo to dlouho. Zpočátku jsem ho popsazovala na nočník a pokud možno lítal po bytě nahej (díky Bohu za plovoučky tummenupp ). Pak jsem se ho furt ptala a zkoušela a uplácela (lentilkama gloria ). Zalíbilo se mu počůrat kytičku nebo kamínek a doma jsem mu házela kousek papírku do záchoda, jakože míříme na ně.j Motivace typu: jako táta, jako velkej kluk a chválit chválit chválit.

No a když jsme to zvládli, tak stejně musím myslet za něj - naštěstí jde, když mu řeknu. Řekne si samozřejmě i sám a sám dojde, ale kolikrát ho vidím stepovat a když se ho zeptám, řekne, že nechce čůrat. Raději ho přemluvím a dost často na poslední chvíli ... Slipy jsou občas mokrý i teď, skoro ve 3 letech.

Takže abych to shrnula: spoléhám na něj, ale raději ho kontroluju a když dlouho nebyl, tak mu řeknu a jdem.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí