Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 2. 5. 2011 12:17

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Bezmléčná a bezlepková dieta

Všechny zdravím , chtěla bych se zeptat na zkušenosti s dietou dle krevních skupin , konkrétně mě zajíma skupina 0.Podle přehledu potravin se vlastně jedná o bezlepkovou a téměř bezmléčnou dietu.Začínám 4. týden, zhubla jsem dvě kila, téměř mi vymizel atopický ekzém, zmizela únava, ale pomalu mi docházejí nápady, jak se stravovat.V různých článcích jsem se dočetla, že není až tak nutné to dodržovat tak striktně, ale zase to nechci porušit, když už jsem to vydržela a vidim pozitivní vliv na můj stav.Nejste na tom někdo podobně?Děkuji a pěkný den smile .

Není tady

 

#2 29. 1. 2012 17:57

Pusik
♥------
Registrovaný: 18. 1. 2011
Příspěvky: 7

Re: Bezmléčná a bezlepková dieta

PROSÍM O RADU,
neznáte někdo odkaz, případně nějaké nápady na bezmléčné vaření? Dochází mi nápady, doma už mi spílají, že vařím pořád to samé. Doktor mi zakázal mléčné výrobky (z kravského mléka). Bohužel kozí nepozřu, ovčí se v mém kraji nedá sehnat (a asi by bylo finančně náročné) a sojové vařením houstne - zkoušela jsem palačinky a pekla brownies - celkem s úspěchem, ale jinak se bojím.

Díky!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů