Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 25. 2. 2006 22:07

Enží
Host

Přepis bytu na vnučku

Dobrý den, zajímalo by mne, jak postupovat, když by moje babička na mě, jako vnučku, chtěla přepsat svůj byt nebo kdybychom ho od ní chtěli odkoupit, jak postupovat ve smlouvě, aby byla platná a měl vše, co taková smlouva musí mít?
děkuji moc a jsem s pozdravem

#2 25. 2. 2006 22:27

ABC
♥♥♥♥---

Re: Přepis bytu na vnučku

Nenapsala jste o jaký byt se jedná, ale pravděpodobně v osobním vlastnictví. Budete potřebovat sepsat kupní, případně darovací smlouvu. Taková smlouva musí obsahovat kdo je kupující, kdo je prodávající, přesně popsat co se prodává a za kolik. Darovací smlouva obdobně. Určitě bych doporučovala nechat ji sepsat právníkem. Podpisy musí být ověřeny u notáře či na matrice. Dále budete potřebovat výpis z katastru nemovitostí, znalecký posudek, návrh na vklad do katastru s kolkem.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí