Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 4. 2011 21:10

Blossom
Host

Máte nějaký tip na Čarodějnice - víkend 30.4. - 1.5. ?

Hledala jsem na turistických portálech nějaký tip na zajímavou akci na Čarodějnice, ale napadlo mě zeptat se i vás tady: Nemáte někdo nějaký tip? Třeba na nějakou akci na nějakém hradě, zajímavý koncert v historickém prostředí, nebo tak něco?

Já sama dávám tip na hrad Grabštejn, akce Grabštejnské čarodějnice  se tam koná, my tam byli předloni tedy na Grabštejnsých vánocích a moc se nám tam líbilo.
Je to tam takové nekomerční, s alternativní hudbou.

Těším se na vaše tipy.

 

#2 26. 4. 2011 22:08

majkafa
Host

Re: Máte nějaký tip na Čarodějnice - víkend 30.4. - 1.5. ?

http://www.beltine.cz/svatek-keltske-ku … ltine-2011

v zahradách zámku Jaroměřice nad Rokytnou

 

#3 28. 4. 2011 13:11

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Máte nějaký tip na Čarodějnice - víkend 30.4. - 1.5. ?

Hrad Lukov - Ohňová skupina Boca Fuego a SHŠ Solutus předvedou skvělé představení, během kterého bude upálena skutečná čarodějnice. Během večera budou předvedeny ukázky historického šermu a ohnivá šou.
Vzhledem k prostedí to může být kouzelné... Leč nemáme hlídání, takže letos nic... tongue

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů