Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 25. 5. 2011 10:55

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom napsal(a):

Nemám pocit,  že bych něco v sobě potlačovala, dřív, nebo teď.
Vlastně jednu věc jo

O to prave jde Blossom u vsech lidi bez rozdilu abychom si dokazali uvedomit pricinu/y.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#177 25. 5. 2011 10:58

majkafa
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Arcanum napsal(a):

A co a to klasik majkafa?

majkafa říká, že je zajímavé, kdy ses registrovala a že tvůj způsob psaní znám, hirondel. smile

 

#178 25. 5. 2011 10:59

Blossom
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Arcanum napsal(a):

Blossom napsal(a):

Nemám pocit,  že bych něco v sobě potlačovala, dřív, nebo teď.
Vlastně jednu věc jo

O to prave jde Blossom u vsech lidi bez rozdilu abychom si dokazali uvedomit pricinu/y.

Ano, já jsem si příčinu uvědomila. A o tom tady po několik příspěvků píšu. Mám v tom jasno. I v postupu dál.

Ale přijde mi to, že to tady začíná být stále dokolečka... Asi si fakt udělej tu chvilku a tu diskusi se přečti celou. smile

 

#179 25. 5. 2011 11:04

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom napsal(a):

Ano, tentokrát s tebou v jistém slova smyslu souhlasím, s tím, co jsem vytučnila.

To vnitřní nastavení je právě třeba ta  geneticky v našem rodě daná úzkostnost. Plus se mi k tomu prý nasčítala únava z  12 let podnikatelských stresů ohledně firmy se zaměstnanci, kterou vedu.
V tom já spatřuji to vnitřní nastavení.

Vnější situace k tomu přispěla - v zimě jsme měli velmi málo zakázek, vypadalo to, že finančně jako firma nedožijem léta, prostě jsem měla velké obavy o budoucnost. A k tomu jsem prožila tu havárku.
No, a spirála deprese se rozjela.... sad

(Ačkoli se mé tehdejší úvahy ukázaly jako zbytečně katastrofické - mimosezónní propad objednávek jsme nakonec přestáli dobře. Zákon schválnosti - jen co jsem odjela do nemocnice, navalilo se objednávek tolik, že jsme je museli odmítat...)

K Tomuhle pridam svoje dasi postrehy.

Ano,souhlasim,protoze rodine uzkosti uzce souvisi se zpusobem mysleni ve vasi rodine. Prebrala jsi ten vzor mysleni ,presto ale neznamena ze to k Tobe neoddelitelne patri.
Tohle nastaveni je to co lze zmenit a je to potreba zmenit. V tom se urcite shodneme. smile

Co se tyka lidskeho ega,lidskeho ja,to je to co bezne zpusobuje strach o svoji existenci. Ma velke oci ze starchu ale jakmile ego ustoupi a projevi se duse,ta strach naopak nema.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#180 25. 5. 2011 11:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

To by i slepy poznal. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#181 25. 5. 2011 11:08

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom napsal(a):

Ale přijde mi to, že to tady začíná být stále dokolečka... Asi si fakt udělej tu chvilku a tu diskusi se přečti celou. smile

Blossom skutecne nemam cas cist vsechno. Mela jsem ale zajem rict sve postrehy.
Nikdy jsem zadna antidepresiva nebrala nebot znam jinou cestu ven.
A proto jsem tady.

Neni tak uplne pravda ze je to dokolecka dokola.Osobne na to mam jiny pohled a nevidim to jako ty. wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#182 25. 5. 2011 11:12

Blossom
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Arcanum napsal(a):

Blossom napsal(a):

Ano, tentokrát s tebou v jistém slova smyslu souhlasím, s tím, co jsem vytučnila.

To vnitřní nastavení je právě třeba ta  geneticky v našem rodě daná úzkostnost. Plus se mi k tomu prý nasčítala únava z  12 let podnikatelských stresů ohledně firmy se zaměstnanci, kterou vedu.
V tom já spatřuji to vnitřní nastavení.

Vnější situace k tomu přispěla - v zimě jsme měli velmi málo zakázek, vypadalo to, že finančně jako firma nedožijem léta, prostě jsem měla velké obavy o budoucnost. A k tomu jsem prožila tu havárku.
No, a spirála deprese se rozjela.... sad

(Ačkoli se mé tehdejší úvahy ukázaly jako zbytečně katastrofické - mimosezónní propad objednávek jsme nakonec přestáli dobře. Zákon schválnosti - jen co jsem odjela do nemocnice, navalilo se objednávek tolik, že jsme je museli odmítat...)

K Tomuhle pridam svoje dasi postrehy.

Ano,souhlasim,protoze rodine uzkosti uzce souvisi se zpusobem mysleni ve vasi rodine. Prebrala jsi ten vzor mysleni ,presto ale neznamena ze to k Tobe neoddelitelne patri.
Tohle nastaveni je to co lze zmenit a je to potreba zmenit. V tom se urcite shodneme. smile

Co se tyka lidskeho ega,lidskeho ja,to je to co bezne zpusobuje strach o svoji existenci. Ma velke oci ze starchu ale jakmile ego ustoupi a projevi se duse,ta strach naopak nema.

Hmmm, ty mě znáš? A moji rodinu taky? va 
I kdyby to bylo jen z mých příspěvků tady, tak na to, že jsi se zaregistrovala teprv včera, je to neobvykle jasnozřivý úsudek... vissla

Asi fakt budeš hirondel nebo někdo takový, pod změněným nickem.
Prosím, jestli chceš psát dalekosáhlé rozbory o egu, duši atd.atd., prosím, vytvoř si na to vlastní vlákno na Duchovním fóru.

Upravil(a) Blossom (25. 5. 2011 11:13)

 

#183 25. 5. 2011 11:22

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Blossom napsal(a):

Ano, tentokrát s tebou v jistém slova smyslu souhlasím, s tím, co jsem vytučnila.

To vnitřní nastavení je právě třeba ta  geneticky v našem rodě daná úzkostnost. Plus se mi k tomu prý nasčítala únava z  12 let podnikatelských stresů ohledně firmy se zaměstnanci, kterou vedu.
V tom já spatřuji to vnitřní nastavení.

Vnější situace k tomu přispěla - v zimě jsme měli velmi málo zakázek, vypadalo to, že finančně jako firma nedožijem léta, prostě jsem měla velké obavy o budoucnost. A k tomu jsem prožila tu havárku.
No, a spirála deprese se rozjela.... sad

(Ačkoli se mé tehdejší úvahy ukázaly jako zbytečně katastrofické - mimosezónní propad objednávek jsme nakonec přestáli dobře. Zákon schválnosti - jen co jsem odjela do nemocnice, navalilo se objednávek tolik, že jsme je museli odmítat...)

K Tomuhle pridam svoje dasi postrehy.

Ano,souhlasim,protoze rodine uzkosti uzce souvisi se zpusobem mysleni ve vasi rodine. Prebrala jsi ten vzor mysleni ,presto ale neznamena ze to k Tobe neoddelitelne patri.
Tohle nastaveni je to co lze zmenit a je to potreba zmenit. V tom se urcite shodneme. smile

Co se tyka lidskeho ega,lidskeho ja,to je to co bezne zpusobuje strach o svoji existenci. Ma velke oci ze starchu ale jakmile ego ustoupi a projevi se duse,ta strach naopak nema.

Hmmm, ty mě znáš? A moji rodinu taky? va 
I kdyby to bylo jen z mých příspěvků tady, tak na to, že jsi se zaregistrovala teprv včera, je to neobvykle jasnozřivý úsudek... vissla

Asi fakt budeš hirondel nebo někdo takový, pod změněným nickem.
Prosím, jestli chceš psát dalekosáhlé rozbory o egu, duši atd.atd., prosím, vytvoř si na to vlastní vlákno na Duchovním fóru.

Nepochopila jsi pointu Blossom. Netvrdim ze znam Tebe nebo Tvoji rodinu.Mluvim o myslenkovych vzorech. A o tom ze mysleni je prvotni pricinou deprese.
Pokladam sem pouze sve vlastni postrehy z me vlkastni zkusenosti.

Nemam v umyslu psat rozbory o egu,mela jsem v umyslu rict jako to ma spojitost s depresi.

Neco se te dotklo? Pak za to ja ale nemuzu.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#184 25. 5. 2011 11:33

majkafa
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Arcanum napsal(a):

To by i slepy poznal. smile

Proč tady nejsi pod nickem hirondel?
A s hirondel tudíž ani s tebou se já do diskusí o ničem už jistou dobu nepouštím. Protože pro mě dávᚠpodivné otázky, které bych očekávala od člověka s IQ nižším než 100 a myslím, že to ty nejsi. Tak mi často přijde, že si dělᚠlegraci.
papa hir.

 

#185 25. 5. 2011 14:49

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Vilemína napsal(a):

Rozchod s Tonym není dobrý nápad, ovšem není to s ním tak růžové, jak se ze začátku zdálo. Ano, je moc hodný, chápavý. Bohužel je strašně uvázaný u hospodářství, .....

Vilemino podivej se na to jednim pohledem z druhe strany: mas partnera, ktery te ma nade vse rad. Navic se koncentruje na to zasadni, na pracia na budoucnost. Takoveho ti  muze spousta zen zavidet. Koukni jak to vypada u jinych prispevatelek tady na babi.Starosti s neaktivnim a po vsech moznych strankach pasivnim partnerem.

Mas dobrou skolu, kterou sis vybrala a stale zdarne pokracujes! Zkousky jsou pro kazdeho stressa ty k tomu proste patri. 

Vyborne ti to napsala Blossom. Urcite vis, ze ma pravdu a presne tohle potrebujes.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#186 25. 5. 2011 15:03

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom, to co si dneska rano napsala o tech nepovedneych sebevrazdach, je docela dobry recept na to, aby si to clovek rozmyslel. Hlavne ten probeh se synem.

Ja znam z okoli povedene a nepovedene. Oboji je hrozne pro okoli. nekdy mam pocit, ze je na tom okoli hure nez ten, co to minil provest nebo provedl. A duvody se mi s odstupem let zdaji byt prekonatelne, resitelne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#187 25. 5. 2011 16:00

majkafa
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

sahleb, můj názor je, že důležitější, než že mě má rád partner, je, jestli já mám ráda (miluji) partnera. Pokud jsem s ním jenom proto, že mě má rád a blábláblá, dříve nebo později si natluču. Ale někdy nevíme, proč s ním vlastně jsme, tak zase nedělat ukvapené kroky. A v depresi opravdu neřešit. Počkat a řešit až pak.

Upravil(a) majkafa (25. 5. 2011 16:00)

 

#188 25. 5. 2011 16:29

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom a ostatní, o sebevraždách vím asi více než vy tu všichni. Brácha se o ni pokusil třikrát - poprvé to byla demonstrativní sebevražda, spolykal léky, podruhé to myslel vážně, spolykal více léků, do toho vypil alkohol a vykouřil asi tři jointy marihuany. Našla jsem ho já, kdybych přišla o hodinu později, už není mezi námi. Ač to vypadalo hrůzostrašně, v sanitce ho oživavali, tak následky nemá. Potřetí se pořezal o střepy a napsal dopis na rozloučenou, to byl hospitalizovaný na psychiatrii. No a pak ještě bratranec když byl na studijním pobytu, tak si podřezal žíly, skákal v Paříži do Seiny. Následky taky nemá, ruku rozcvičil, tenkrát mu ji ve Francii operovali.
Největší blbost je skákat z balkonu nebo z nějakých budov, to pak jsou strašné následky. Brácha při jednom pobytu na psychiatrii se seznámil s holkou, která skočila už nevím z jakého patra, rok ji dávali dohromady v úrazové nemocnici, chodí, ale špatně.

Není tady

 

#189 25. 5. 2011 17:00

Blossom
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

majkafa napsal(a):

sahleb, můj názor je, že důležitější, než že mě má rád partner, je, jestli já mám ráda (miluji) partnera. Pokud jsem s ním jenom proto, že mě má rád a blábláblá, dříve nebo později si natluču. Ale někdy nevíme, proč s ním vlastně jsme, tak zase nedělat ukvapené kroky. A v depresi opravdu neřešit. Počkat a řešit až pak.

Já myslím, že to není buď - a nebo, že úplně nejlepší je varianta milovat a být milovaný. smile hjarta

Jo, a pro dobrý pocit ze života je asi nejdůležitější být v souladu sama se sebou. Nezávisle na vztazích s jinými. stolt

 

#190 25. 5. 2011 17:38

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom napsal(a):

Jo, a pro dobrý pocit ze života je asi nejdůležitější být v souladu sama se sebou. Nezávisle na vztazích s jinými. stolt

Tak s timhle souhlasim ze nejdulezitejsi je byt v souladu se sebou, mit se rad. smile
Ale to umi podle mne jen mala hrstka lidi kdyz nevedi jak na to. A nadale je pak ovlivnuji vztahy.  stolt


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#191 25. 5. 2011 17:52

majkafa
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Blossom napsal(a):

majkafa napsal(a):

sahleb, můj názor je, že důležitější, než že mě má rád partner, je, jestli já mám ráda (miluji) partnera. Pokud jsem s ním jenom proto, že mě má rád a blábláblá, dříve nebo později si natluču. Ale někdy nevíme, proč s ním vlastně jsme, tak zase nedělat ukvapené kroky. A v depresi opravdu neřešit. Počkat a řešit až pak.

Já myslím, že to není buď - a nebo, že úplně nejlepší je varianta milovat a být milovaný. smile hjarta

Jo, a pro dobrý pocit ze života je asi nejdůležitější být v souladu sama se sebou. Nezávisle na vztazích s jinými. stolt

Ano, s tím plně souhlasím.
Ale myslím, že nemůžeme vědět, jestli nás partner miluje. Můžeme vědět jenom o sobě, že milujeme my jeho. A možná tak nějak cítit, že nás i on (snad) miluje.

 

#192 26. 5. 2011 13:18

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

majkafa napsal(a):

sahleb, můj názor je, že důležitější, než že mě má rád partner, je, jestli já mám ráda (miluji) partnera. Pokud jsem s ním jenom proto, že mě má rád a blábláblá, dříve nebo později si natluču. Ale někdy nevíme, proč s ním vlastně jsme, tak zase nedělat ukvapené kroky. A v depresi opravdu neřešit. Počkat a řešit až pak.

myslim, ze Vilemina psala o necem jinem. A dostala spravny "rozkaz" od Blossom. Jako vzdy.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#193 26. 5. 2011 18:03

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Díky za tohle téma. Ja mám částečnou invalidku na deprese a neměla jsem odvahy o svých stavech tady psát, abych neotrávila lidi. Dost popisovaného osobně jsem prožila, zažila. Sama jsem chtěla dobrovolně 2x nastoupit do nemocnice v době, kdy mne pronásledovaly samovražedné myšlenky a šlo čím dál hůř proti tomu bojovat. Drželo mne jen dítě, že nikoho nemá, jen mne a kvůli ní nesmím.
Myslela jsem, že mne v nemocnici pohlídají, kdyby mne v hlavě prdlo a prostě jsem to skončila.
Jsem samoživitelka, to se tady asi ví, otec dítěte totální neplatič. Když jsem ho nechala prohlásit za mrtvého, protože zmizel, aby nemusel do vězení, tak dítě nedostalo ani sirotčí důchod.
Já za něj platila jeho dluh, a je toho hodně, co člověka časem položí. Dítě furt nemocné a nakonec "život" dolehl i na mne.
Já měla stavy, že jsem z bytu nevycházela, nemohla jsem, klidně i 10 dnů. A to jsem měla neschopenku, že jsem mohla paradoxně kdykoliv na procházky, tudíž, kontrola na mne nemohla. Nebýt dítěte, nevím, kdo by nakoupil. Já ně, raději bych nejedla, jen abych nešla za dveře.
Nemohla jsem jezdit mhd, metrem, vlakem.
Nemohla jsem už ani telefonovat s lidma, tak jsem zrušila pevnou.
Neměla jsem ani síly psát maily, stranila jsem se i kamarádek.
Naposled jsem si našla prácu snů a přišla o ní. Nedivím se, nepoznávala jsem sama sebe. Mluvila jsem mimo, nevěděla jsem, co ze mne vypadne a občas to byly morbidity. Měla jsem časové výpadky, výpadky paměti. Práci, co jsem uměla leta jsem najednou nebyla schopna udělat a dva dny si vzpomínala, jak se to dělá, přitom šlo o blbé vyúčtování cestovného. Viděla jsem v psaném slově něco, co tam vůbec psané nebylo a pod.
Cítim se nemožně, že nic neumím, vše jsem zpackala. Nejhorší je pocit, že jsem jediná živitelka rodiny. Musela jsem si půjčit na živobytí, pak půjčit na půjčku, aby nás nevyrazily z bytu, který jsem kdysi sama zvelebila ze IV. na málem I.
Škoda psát. Taky jsem prospala dny, s práškem i noci. Doma bordel, nebyla jsem schopna fyzicky ničeho. Jediná jistota byla, když jsem měla opřená záda o gauč. V noci jsem viděla na stěnách nevím co.
Vše proto ,že jsem přišla o práci, že je kolem šílená nespravedlnost a nejistota. Slovo pocení se slabé slovo, jak ze mne lilo, když jsem se začala oblékat, že musím ven a na pohovor. Když jsem to překonala, zkroutila mne bolest od žaludku, málem jsem se pozvracela a venku mne chytaly takové křeče do nohou, že jsem pak nikam nedošla, jen domů.
Nebýt dítěte, že nakupovala a něco uvařila, nevím. I tak nevím. Někdy jsem byla tak rozklepaná, že jsem se snažila uklidnit tím, že jsem si fyzicky ublížila, abych odvedla pozornost a myšlenky jinam. 
Plně chápu ženské, které páchají sebevraždy i s dětma. Vůbec se jim nedivím, volby není. Rodina je daleko nebo není. Práce není, bydlení není.
Stát velice dobře vymyslel, jak obrat děti a nedát jim nic. Kdyby alespoň byla vymahatelnost práva, že člověk najde alespoň někde zastání. Ani v zákoně ne.

Není tady

 

#194 26. 5. 2011 18:13

majkafa
Host

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

miaa, když jsem tě četla, vzpomněla jsem si, že jsem nejen neuměla udělat práci, oloupat brambory, vařit, já dokonce přestávala rozumět lidem, co říkají a přestávala rozumět napsaným slovům, větám, jejich smyslu.
Pro mě byla vidina být mrtvá vysvobozením.

 

#195 26. 5. 2011 18:19

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Miaa pussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#196 26. 5. 2011 18:47

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

dusička napsal(a):

Miaa pussa

Tak to ja obdobne , ale jeste navic jejimu diteti. Ktere to muselo taky zazit. Asi to bylo hrozny.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#197 26. 5. 2011 18:53

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Miaa, a už je to lepší???

Není tady

 

#198 26. 5. 2011 19:00

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Miaa...pussahjartahjartahjarta

Není tady

 

#199 26. 5. 2011 19:01

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Holky, děkuji, jsem dojatá k slzám. A to nepíšu o matce, která nepodrží, spíše ještě dorazí.
Než by mne půjčila, tak peníze raději uloží na termínovaný vklad za 3 roky, aby měla na pohřeb.
Kamarádky už půjčily a už nemám co prodat.
Jo, a z AD jsem nakynula v nejhorším období.
A nešlo napsat vše. Ano, teď, když po několika letech je mne konečně líp, že už mohu vyjít ven chytá dítě něco jako depka. Už ležela 2x 3 týdny bez síly a energie a já si to vyčítám, že jsem ji zničila život, že jsem zlá a nemožná matka a tak.
Ano, byla jsem i na ušním, protože jsem nerozuměla větám a do telefonu jsem zásadně neslyšela začátek věty, ani v životě. Prostě šum a už vůbec jsem si nepamatovala, kdo volá. V práci jsem představila právnici jiným jménem hosta a pod. Bála jsem se sama sebe, co udělám. Ztrácela rovnováhu, tak jsem si koupila nestabilní boty, abych se vymlouvala na ně. Neunelsa jsem nic, rozcintala vše a pod.
Stranila se lidí, někdy se venku stačilo jen na někoho podívat a už bych zvracela nebo se na něj vrhla, ale ne v dobrém.
Nicméně, jestli se dostanu do bodu, že přijdu o byt, tak řešení mám. A neřeknu jaké.
Notářka mne podvedla s dědictvím, zapoměla říci maličkost, že je tam exekuce na 15 mil.!, a soud chtěl už dva týdny pro převzetí zaplatit poplatky, které dlužil její otec za výživné. A teď soud vyhrožuje exekucí???!!!, ale žeby předím vymohl výživné, to ho netrápí. A když napíšu, že dítě příjem nemá, já z ČID 5484 czk taky ne, tak jen napíše, že čisté dědictví je cca 14 000, tak mám. Ale že nelze prodat kvůli blokaci akcie a tím se dostat k hotovosti, to ho taky nezajímá.
Beru v životě trest za něco, co člověk udělal a neměl. Ale už to trvá dlouho a nevím, zaco mne život trestá.
Už jsem se hodně změnila a myslela jsem, že jsem na dně. Já nevím, ještě exituje dno dna, nebo co.

Není tady

 

#200 26. 5. 2011 19:09

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Postřehy z nemocnice - léčba deprese a úzkostí

Jo, vařit jsem taky neuměla, najednou. Prostě to nemělo chu. Teď po létech je mne poprvé líp, i když situace je nejvíc kritická. Až dojde půjčka, kterou jsem zaplatila další půjčku a vyčerpám kontokorent, tak řešení nevidím. Jen doufám,že najdu práci. A tu hledám už málem rok. Snad vydržím plnou zátěž, budu muset, dluhy nepočkají.
Loni, když jsem dostala ČID, tak jsem dr. řekla, že mám práci dva dny a hned dala z II.stupně první, že to tedy ne. A já o práci přišla. A to jsem pomlčela, že mám invalidku.
Stydím se. A to mám Vš, umím jazyky, ale mám pocit, že už neumím mluvit žádnou řečí. Nejlepší je slyšet, jste překvalifikovaná a basta. Někde zase se ptají, zda vůbec umím pracovat s pc, přitom mám v životopisu, že jsem kdysi i programovala...a to jen proto, že už mám 51.
Tento týden se stavy začínají vracet, zase jsem nevyšla 2 dny, prospala taky tak. Ale cítím se líp. vynechala jsem dva léky, ze zbytku beru půlky, aby mne díl vydržely. No, někde šetřit musím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů