Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 4. 2011 13:16

EliskaV
♥------
Registrovaný: 1. 9. 2010
Příspěvky: 12

Kde objednat školní potřeby?

Dobrý den, sice jsem našla podobnou diskusi, ale staršího data. Kluk jde v září do školky a zajímalo by mě, kde objednáváte věci do školy. Já jsem narazila na internetový obchod, který kromě jiného také vede nepovolená reklama. Uvažuji rovnou o objednání balíčku pro prvňáka, tam by snad mělo být všechno. Máte nějaké další tipy na stránky, kde se dají podobné věci koupit? Ráda bych měla srovnání. Díky

Není tady

 

#2 21. 4. 2011 13:25

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Kde objednat školní potřeby?

Nekupovala bych nic dopředu. V září budou rodičáky a tam Ti řeknou, co je potřeba do začátku, každá škola to má jinak, a všechno se kupuje postupně podle potřeby. Kolikrát v balíčkách jsou věci,které nejsou ani potřeba.

Upravil(a) dusička (21. 4. 2011 13:25)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#3 21. 4. 2011 13:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Kde objednat školní potřeby?

dusička napsal(a):

Nekupovala bych nic dopředu. V září budou rodičáky a tam Ti řeknou, co je potřeba do začátku, každá škola to má jinak, a všechno se kupuje postupně podle potřeby. Kolikrát v balíčkách jsou věci,které nejsou ani potřeba.

Presne tak.V nicem se neukvapovat,vse jsem zakopila,az co me rekli ve skole.Jen tasku jsme meli drive zakoupenou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 10. 5. 2011 7:58

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Kde objednat školní potřeby?

A jsou i školy (na to jsi ale většinou upozorněna už u zápisu - pro mě to bylo taky příjemné překvapení), kde se vybere od rodičů na seznamovací třídní schůzce určitá částka a učitelé pak veškeré pomůcky nakoupí sami - ví nejlépe, co děti potřebují, nekupují blbosti a děti maj vše stejné a nemusí si "závidět".

Není tady

 

#5 9. 8. 2012 8:26

Kamča89
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2012
Příspěvky: 1

Re: Kde objednat školní potřeby?

EliskaV napsal(a):

Dobrý den, sice jsem našla podobnou diskusi, ale staršího data. Kluk jde v září do školky a zajímalo by mě, kde objednáváte věci do školy. Já jsem narazila na internetový obchod, který kromě jiného také vede nepovolená reklama. Uvažuji rovnou o objednání balíčku pro prvňáka, tam by snad mělo být všechno. Máte nějaké další tipy na stránky, kde se dají podobné věci koupit? Ráda bych měla srovnání. Díky

My osobně využíváme papírnictví Opatovice nad Labem - myslím že se jmenuje Stil trade. Provozují eshop, ve kterém si můžeš vybrat a obejdnat podle libosti. Mají dobré ceny a velký výběr. Je to nejjednodušší cesta a nemusím nikde pobíhat

Není tady

 

#6 27. 8. 2017 17:50

Elizabeta12
♥♥-----
Registrovaný: 13. 12. 2016
Příspěvky: 51

Re: Kde objednat školní potřeby?

No nám přijde fajn značka Arsuna. Jsou tam batohy, aktovky, pomůcky a tak.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů