Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 4. 2011 20:17

Terezuliatko.M
♥------
Registrovaný: 2. 8. 2010
Příspěvky: 9

Velice suché ruce

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda někdo z vás nezná nějaká velice dobrý krém na opravdu suché ruce, které praskají a loupou se a pnou... Když si namažu ruce krémem, tak chvilku to pnutí ustane (suché ruce mám i tak), ale když si ruce i jednou umyju, tak je to zase tam, kde to bylo.
Pracuji na solárku, takže si ruce máčím v různých přípravcích, ale v poslední době solária myju v rukavicích, ale vůbec to nepomáhá.
Nezná někdo nějaký recept, dobrou mast třeba i z lékarny nebo z drogerie, ale opravdu dobrý, co by mi trvale ty suché ruce odstranil? Kupovala jsem si hodně krémů z drogerie, např. s ureou, alanolinem, aloe vera, olivovým olejem a nic. Chtěla bych už opravdu něco, co mi pomůže. grater

Není tady

 

#2 18. 4. 2011 20:29

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Velice suché ruce

Dobrá na ruce je obyčejná vazelína, vyzkoušej.

Není tady

 

#3 18. 4. 2011 20:32

Terezuliatko.M
♥------
Registrovaný: 2. 8. 2010
Příspěvky: 9

Re: Velice suché ruce

Babucha napsal(a):

Dobrá na ruce je obyčejná vazelína, vyzkoušej.

Tu jsem taky zkoušela - bez efektu. Mě vazelína pomáhá jenom na odřený nos při rýmě, na to je opravdu jedinečná a když si s ní neustále potírám nos, tak nejde poznat, že mám rýmu. Ale na ruce mi nepomáhá sad

Není tady

 

#4 19. 4. 2011 8:33

kety
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 433

Re: Velice suché ruce

Já používám na suché ruce Excipial, je to emulze, obsah 200ml a předepisuje mi to kožní lékař. Ale myslím si, že se to dá koupit i bez předpisu.

Není tady

 

#5 23. 4. 2011 14:30

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Velice suché ruce

Excipial je vynikající....jinak také všechny krémy s ureou

Není tady

 

#6 23. 4. 2011 22:13

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Velice suché ruce

neutrogena


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#7 30. 4. 2011 13:09

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: Velice suché ruce

Taky mívám taková období, když bych si ruce nejraději uřezala, abych ten po*ný pocit necítila. Přijde mi, že se mi to většinou zhorší právě po krémech na ruce. Teď jsem začala na noc používat na obličej bio jojobový olej a jak mám od něj mastné ruce, tak si je vždycky promnu - ani kapka na zmar, že :-) Od té doby mám od suchých rukou zase pokoj.

Není tady

 

#8 13. 9. 2011 14:44

vernerka
♥------
Registrovaný: 11. 5. 2011
Příspěvky: 2

Re: Velice suché ruce

Co je velky pomocnik na suche ruce je smichat med s obycejnym olejem na vareni, udelat konzistenci, ktera jeste lepi, ale da se uz lehce rozetrit, namazat na dlane a hrbety rukou a nechat v platenych rukavicich cca 20 minut. Potom staci ruce omyt vlaznou vodou.

Není tady

 

#9 15. 9. 2011 20:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Velice suché ruce

Kokosový olej vetřít do vlhké pokožky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10 15. 9. 2011 22:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Velice suché ruce

Terez, já jsem trpěla suchýma rukama jako kůň spoustu let a pomohly mi až heřmánkové krémy - konkrétně německý Kamill. Teď u nás v městě nějak přestal být, tak jsem zkoušela jiné, ale zase to bylo zpátky tam, kde kdysi roll Prostě heřmánek. Taky je dobrý takový ten český - vlastně klasický azulen - ale ten je hodně mastný a dlouho trvá, než se vstřebá; Kamill je vsáklej ajnscvaj.
Už jsem to párkrát slyšela i od jiných, že na přesušené ruce pomohl heřmánek.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#11 22. 9. 2011 16:11

Marie73
♥------
Registrovaný: 28. 7. 2011
Příspěvky: 11

Re: Velice suché ruce

Já za sebe můžu doporučit Extra zvláčňující noční krém od Mary Kay. Mě pomáhá i na rychlejší zahojení strupu, když se třeba škrábnu... Také odřený nos při rýmě.

Není tady

 

#12 23. 9. 2011 8:52

Cassiopeia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 1401

Re: Velice suché ruce

taky mám velké problémy, hlavně v zimě, v mrazivých dnech mi začnou praskat ruce a někdy se mi ze zimy i vytvoří ekzém ... všechny komerční krémy u mně selhaly ... až kožní dr. mi poradila DEXERYL - vytvoří jemný nemastný (!) film, ihned se vstřebává, cena vyšší, ale je ho čtvrt kila a vydrží hodně dlouho ... jo a kupovala jsem ho v lékárně


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Když najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."

Není tady

 

#13 30. 1. 2012 21:48

andr
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2010
Příspěvky: 36

Re: Velice suché ruce

mohu doporučit konopné krémy a každý týden parafínové zábaly,které si můžete dělat i doma. z vlastní zkušenosti je to mnohem lepší z pohodlí domova než stále někde docházet. super parafín má Biomedica.

Není tady

 

#14 19. 4. 2013 12:44

Eva26
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2012
Příspěvky: 4

Re: Velice suché ruce

Taky mi krémy z drogerie vůbec nepomáhaly. Nakonec jsem si koupila v lékárně panthenol od swissu a už jsem u něj zůstala. Určitě ho vyzkoušej, protože ruce jsou po něm jako ze sametu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů