Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 13. 4. 2011 22:24

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Cestování letadlem s autosedačkou

Ahoj,
chystáme se v létě na dovolenou letadlem a na malou budeme brát autosedačku - vajíčko. Máte některá zkušenosti s tím, jak se přepravuje? Je možné ji odevzdat letuškám při vstupu do letadla jako se to dělává s kočárkem?
Nejraději bychom ji samozřejmě měli v sedačce až do odletu. Kromě tuny dalších zavazadel sebou bereme taky golfky, na které se ale autosedačka nedá přidělat. Ty asi odbavíme jako zavazadlo rovnou s kufry.
Díky za radu.


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#2 14. 4. 2011 22:05

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 5899
Web

Re: Cestování letadlem s autosedačkou

Ahoj Kit smile

Hele ja litam pomerne casto a zalezi na letecky spolecnosti. V nektere mi nechali vajicko pridelat k sedacce, kdyz bylo vedle me volno a Maxik mohl celou dobu spinkat. Ale ve vetsine sedacku musis nechat letuskam primo v letadle a ony ti ji zase vrati po pristani. wink Mimco mas na kline a pripasane specialnim pasem k tvemu pasu. Taky se da objednat skladaci postylka, ktera je povesena na zdi pred prvni radou sedacek, ale to musis nahlasit uz pri koupi letenek a opet to neni u vsech leteckych spolecnosti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů