Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 4. 2011 13:02

Kylinka
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2011
Příspěvky: 1

Jak zhubnout...?

Ahoj, máte někdo zkušenost s alli? Jak se vám s tím hublo? Nutně potřebuju shodit:( Díky moc za všechny odpovědi.

Není tady

 

#2 10. 4. 2011 16:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak zhubnout...?

Kylinka napsal(a):

Ahoj, máte někdo zkušenost s alli? Jak se vám s tím hublo? Nutně potřebuju shodit:( Díky moc za všechny odpovědi.

Nemam zkusenost osobni,ale cetla jsem par diskuzi na toto tema.Pry je po tom jen srac... a stejne nic nezhubnes.
Moje osobni zkusenost je jist jen do obeda bez omezeni, po obede v pripade hladu jen zeleninu.Za mesic mas 5 kilo dole.Jenomze jde o to mit tu pevnou vuly a vydrzet to.Ja takhle dala dolu 15 kilo pred 5 lety.Ted bych potrebovala taky zhubnout,ale ta pevna vule me chybi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 11. 4. 2011 15:56

anicka11
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2011
Příspěvky: 1

Re: Jak zhubnout...?

ahoj, alli jsem brala, protože jsem potřebovala něco co mě nastartuje a pomůže ve shazování kil. Podařilo se mi shodit asi 11 kilo. Já jsem s tím byla spokojenásmile Koupila jsem si další balení a chci dál hubnout:)

Není tady

 

#4 5. 5. 2011 11:21

malazizala1
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2011
Příspěvky: 9

Re: Jak zhubnout...?

Zhubla jsem za rok z 158cm/60kg na 52kg zdravě, bez zázračných preparátů, jen pomocí úpravy jídelníčku a pohybu a hubnu pomalu i nadále. Ráda poradím. Jestli chcete, napište mi na mail. :-)


malazizala1@seznam.cz

Není tady

 

#5 6. 6. 2011 14:01

adriana82
♥♥-----
Registrovaný: 6. 6. 2011
Příspěvky: 40

Re: Jak zhubnout...?

Zhubla jsem za rok z 158cm/60kg na 52kg zdravě, bez zázračných preparátů, jen pomocí úpravy jídelníčku a pohybu a hubnu pomalu i nadále. Ráda poradím. Jestli chcete, napište mi na mail. :-)
malazizala1@seznam.cz

Ahoj však napiš svůj jídelníček tady, určitě to bude zajímat více lidí... jsem taky pro úpravu jídelníčku, a hlavně mít hodně pohybu. Určitě je to lepší než jakékoli prášky. Je to zdravé a hlavně není jojo efekt!

Není tady

 

#6 9. 6. 2011 16:24

KarolinaMaj
Zablokovaný
Registrovaný: 9. 6. 2011
Příspěvky: 3

Re: Jak zhubnout...?

nepovolená reklama

Upravil(a) Ronja (12. 6. 2011 21:48)

Není tady

 

#7 9. 6. 2011 17:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jak zhubnout...?

To je skutečně dojemné,  tyhle snahy o "NENÁPADNOU" reklamu...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 9. 6. 2011 17:45

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Jak zhubnout...?

KarolinaMaj napsal(a):

nepovolená reklama

Milá Karolíno! Zkus na sobě ještě zapracovat a odstranit to c ze slova  schodila. ڞasně se ti uleví, budeš se cítit daleko lehčí a myslím, že slimex přestaneš potřebovat. tummenupp
Můžeš to poradit i kamarádkám!

Upravil(a) Ronja (12. 6. 2011 21:48)


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#9 10. 6. 2011 22:27

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Re: Jak zhubnout...?

Kdyby ta kila KarolínaMaj "schodila" (tj. zhubla např.  chůzí) - bylo by to rozhodně zdravější a prospěšnější než se sibutraminem ....

Evropská léková agentura (European Medicines Agency, EMA) doporučila, aby všechny přípravky obsahující sibutramin nebyly nadále předpisovány nebo vydávány v členských státech Evropské unie (EU) a rovněž na Islandu a v Norsku.

Sibutramin působí centrálně, v mozku, kde vzniká signál pocitu hladu.Snižuje tak příjem potravy a zvyšuje u pacientů pocit sytosti. (takže parádně zasahuje i do psychiky ...)

Nejčastější nežádoucí účinky zahrnují problémy se spánkem, zácpu a pocit sucha v ústech. Další nežádoucí účinky jsou spojeny se zrychleným tepem, zvýšením krevního tlaku, pocitem bušení srdce (palpitace), bolestmi hlavy, úzkostí a závratěmi.

Sibutramin má nežádoucí účinky v podobě kardiovaskulárních potíží. Výsledek velké mezinárodní studie ukázal, že úbytek na váze u obézních pacientů je pouze o  2- 4 kg vyšší, než placebo ( neúčinná látka, nebo-li pacienti bez léčby sibutraminem). Úbytek na váze navíc není trvalý, takže zvýšené riziko kardiovaskulárních příhod dokonce i u zdravých pacientů převažuje nad žádoucím výsledkem léčby

Není tady

 

#10 12. 6. 2011 20:47

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak zhubnout...?

KarolinaMaj napsal(a):

Nepovolená reklama

ANO SES TO TY CO  SI TYTO LEKY NABIZELA NA DAME.
kDYZ LEKY NA HUBNUTI TAK POUZE NA LEKARSKY PREDPIS!!!!
Rozhodne neriskovat vlastni zdravy.Meridii nam stahli z prodeje a jak tak koukam na ty lidi co ji brali vidim jak vesele tloustnou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#11 13. 6. 2011 10:37

adriana82
♥♥-----
Registrovaný: 6. 6. 2011
Příspěvky: 40

Re: Jak zhubnout...?

Taky jsem proti jakýmkoli práškám na hubnutí. Teď zkouším zumbu a rychlou chůzi. Večer se snažím nejíst nebo to aspoń omezit a váha se začíná hýbat dolů smile

Není tady

 

#12 7. 7. 2011 10:22

Deny111
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2011
Příspěvky: 4

Re: Jak zhubnout...?

Já už delší dobu hubnu pomocí hubnoucích koktejlů. A musim říct, že jsem s nima velmi spokojená. Váha mi jde pomalu dolů. A koktejly nejsou vůbec chuově špatné. Tak je když tak zkuste a uvidíte

Není tady

 

#13 7. 7. 2011 12:43

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Jak zhubnout...?

Kylinko,
pokud se ti nedaří zhubnout, když ubereš stravy a přidᚠ více pohybu, pak jsi nemocná. Může se jednat o nějakou poruchu metabolickou, hormonální, ale i infekce se drží v tukových buňkách a není možné zhubnout. Pokud jsi zdravá, zhubneš i bez Alíka, jinak bys  měla vyhledat iodbornou pomoc. Nemyslím ty šarlatány s koktejly, ale někoho,kdo ti udělá rozbor a zjistí, kde je problém.

Není tady

 

#14 31. 7. 2011 15:00

Hreda
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2011
Příspěvky: 2

Re: Jak zhubnout...?

Hodně moc jsem zkoušela, nez jsem našla rozumný způsob hubnutí. Vyzkoušela jsem ALLI, a jiné zázraky, produkty Sunkins. Konečně jsem toho měla dost a našla si výživového poradce, je to paní Pecánková, pomáhá mi i ostatním, navíc tedy neprodává produkty a nikomu je nenutí, zkuste mrknout na její receptíky co má na svých stránkách http://www.jakzhubnu.cz/fyzicke-zdravi/recepty/.

Není tady

 

#15 20. 10. 2011 16:23

magda12
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: Jak zhubnout...?

To Hreda:
Mám velmi podobnou zkušenost. Nejdřív jsem utratila nehorázné peníze za všechny ty "zaručeně přírodní" prostředky, než mi došlo, jaký je to byznys...smile Nakonec jsem vsadila na poradce. Pomohli mi na reklama, kde mi poradili jak jíst a zhubnout bez potravinových doplňků jen běžně dostupnými potravinami a jsem v pohodě...smile

Upravil(a) mala.popelka (20. 10. 2011 22:47)

Není tady

 

#16 21. 10. 2011 21:28

Renca_01
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 6

Re: Jak zhubnout...?

Holky na prášky a podobné nesmysly se vykašlete. Nefungují a pokud ano tak vám to s tělem udělá obrovskou paseku a věřte, že se to za pár let projeví a tělo vám rozhodně nepoděkuje.

mě dost pomohl japonský zelený čaj, ale samozřejmě to není jen tak, že bych seděla, pila čaj a hubla. Musíte se do toho hýbat a rozumně se hlídat. Každopádně jak jsem začala pít ten čaj tak se to začalo ještě více hýbat a hubla jsem rychleji. Hlavně po něm není chu na sladké, což je super :-).

Není tady

 

#17 23. 10. 2011 11:33

magda12
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: Jak zhubnout...?

To mala.popelka
Omlouvám se za uvedení odkazu na stránky, který je považován za reklamu. Nechala jsem se ovlivnit  příspěvkem, na který jsem reagovala a který obsahuje podobný odkaz. Uznávám, že pravidla je nutné respektovat, nicméně  je seriozní, když platí pro všechny stejně.

Není tady

 

#18 1. 11. 2011 9:08

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Jak zhubnout...?

Jak jsem uvedla v diskusi přípravky na hubnutí, které fungují, existuje několik způsobů, jak se nadváhy zbavit. Řadí se mezi ně postupy účinné, avšak méně doporučované, i postupy naprosto v souladu s potřebami našeho těla. Nadváhu pomáhají omezit skupiny léků snižující chu k jídlu (dochází však k jo-jo efektu a nemohou být užívány stále), psychoterapie, diety, chirurgická léčba (odstranění tuku, liposukce, bandហžaludku) atd.
Jediným spolehlivým, zdravotně nezávadným a trvalým způsobem, jak se obezity zbavit, je dosažení optimální hmotnosti správnou a vyváženou výživou a dostatkem pohybu!!!
Sladit optimálně všechny důležité body pro trvalé snížení váhy není zcela jednoduché. Často citované rady typu „Nežer“ nebo „Více cvič“ vedou v prvním případě k jo-jo efektu, ve druhém k frustraci z pomalého dosahování výsledků. Trvalé snížení váhy je možné pouze kombinací vyvážené stravy, pitného režimu, dostatku pohybu a vyčištění organismu. K tomu nám pomáhají přípravky zdraví na detoxikaci, na podporu metabolismu a na doplnění vyvážený přísun živin.
Detoxikace – očista organismu. Tuková tkáň je největší zásobárnou jedů. Pokud začneme hubnout, spaluje se tuk a uvolňuje se obrovské množství jedů, které ovlivňují tělesný chod. Odstraníme-li z těla toxické látky, úprava váhy bude postupovat rychleji a vzroste i tím imunita.
Vyvážený přísun živin je nezbytný pro zachování správné činnosti organismu. Mnoho diet upřednostňuje jeden druh živin na úkor jiného.
Kvalitní spalovač tuků, který opravdu spaluje tuky a dodává energii!
Koho zajímá jak na to poradím.

Není tady

 

#19 9. 1. 2012 13:38

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Jak zhubnout...?

Navštívili jste někdy někdo výživového poradce? Jaké máte zkušenosti?

Není tady

 

#20 17. 4. 2012 21:23

mikake
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2012
Příspěvky: 1

Re: Jak zhubnout...?

ahojky chci vám napsat jak jsem mela pred 2rokama  problemy z nadváhou,moje kamarádka začla pracovat v herbalife a dostala jsem doporučení at si zajdu za 90 korun na zmeření a konzultaci. zašla jsem tam měla jsem stoho docela nervi. hlavně jsem si myslela že to je zas firma jen aby zlidí tahaly peníze ale co bych neudelala kamarádce radost tak jsem tam šla. zjistily mi ze mam v sobe 9 kilo tuku dostala jsem koktejl a bylinny čaj. po měsíci jsem vážně cejtila na sobe zmeny nebolely me vubec zada ani klouby zhubla jsem 3 kyla a to vše byly jen tuky :-) ani v létě netrpím od te doby alergiemi. pravda je ze je to docela dražší záležitost ale všem to doporučuji :-) uvedomila jsem si ze zdraví je přednější než penízky ale vysledky jsou vydět ted mam o 24 cm menší  břiško a ted si řikam jak jsem hubena mam stoho velikánskou radost :-) jestli by jste meli zajem ráda vám zalu číslo na mou poradkyni je mladá milá  a ráda vám poradí :-)godlike

Není tady

 

#21 17. 4. 2012 21:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jak zhubnout...?

mikake napsal(a):

ahojky ... v herbalife nervi.  mad  hlavně jsem si myslela že to je zas firma jen aby zlidí tahaly peníze  godlike zjistily mi  kyla godlike godlike godlike a to vše byly jen tuky  vydět  yikes stoho  ...jestli by jste meli zajem  ... zalu tummenupp číslo na mou poradkyni je mladá milá   :-)godlike

chce se mi řvát nahlas....  tak tomuhle se říká DOPORUČENÍ


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#22 6. 5. 2012 14:12

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: Jak zhubnout...?

Tak v tom se už docela hodně ztrácím. Nehledě na to, že Herbalife neděláte svým pravopisem moc dobrou reklamu, pokud si nejste jistá, zapněte si v počítači kontrolu pravopisu. Nerozumím tomu, co vám naměřili. Naměřili Vám 9 kg tuku přes doporučený limit anebo 9 kg tuku v těle? Pokud to bylo v těle, tak vám gratuluji - buď jste hodně malá anebo dost podlimitem. Ženské tělo (stejně tak mužské) by mělo mít nějaké množství tuku a u žen se uvádí 25% až 30%, že je v normě. A budete hubnout dál, dokud nezhubnete veškerý tuk? :-) A také nechápu, jak je možné, že když jste zhubla jenom 3 kg, tak přes břicho máte o 24 cm méně. S tou reklamou to nesmíte tolik přehánět. big_smile

mikake napsal(a):

ahojky chci vám napsat jak jsem mela pred 2rokama  problemy z nadváhou,moje kamarádka začla pracovat v herbalife a dostala jsem doporučení at si zajdu za 90 korun na zmeření a konzultaci. zašla jsem tam měla jsem stoho docela nervi. hlavně jsem si myslela že to je zas firma jen aby zlidí tahaly peníze ale co bych neudelala kamarádce radost tak jsem tam šla. zjistily mi ze mam v sobe 9 kilo tuku dostala jsem koktejl a bylinny čaj. po měsíci jsem vážně cejtila na sobe zmeny nebolely me vubec zada ani klouby zhubla jsem 3 kyla a to vše byly jen tuky :-) ani v létě netrpím od te doby alergiemi. pravda je ze je to docela dražší záležitost ale všem to doporučuji :-) uvedomila jsem si ze zdraví je přednější než penízky ale vysledky jsou vydět ted mam o 24 cm menší  břiško a ted si řikam jak jsem hubena mam stoho velikánskou radost :-) jestli by jste meli zajem ráda vám zalu číslo na mou poradkyni je mladá milá  a ráda vám poradí :-)godlike

Není tady

 

#23 15. 1. 2013 13:59

Jajja
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2012
Příspěvky: 2

Re: Jak zhubnout...?

Záleží na tom, kolik je vám let...Ali je pro ženy v období menopauzy. Mě je 33 a užívám CLA trio active, jsou skvělé na metabolismus, takže lépe spaluju a obsahují chrom i zelený čaj. Po užití prvního balení na tři měsíce jsem měla 7 kilo dole.

Není tady

 

#24 11. 3. 2013 11:46

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Re: Jak zhubnout...?

Dobrý den, mám veliké problémi s postavou a ráda bych shubla. Je mi 45 let a jsem z Brna. Vzhledem k mému věku je už t잚í zhubnout. Ráda bych zhubla a upravila si svůj jídelníček. Máte nějaké rady nebo doporučení k nějakým odborníkům, kteří mi poradí? Děkuji předem za odpověd

Není tady

 

#25 11. 3. 2013 20:10

Janu
♥------
Registrovaný: 11. 3. 2013
Příspěvky: 1

Re: Jak zhubnout...?

Zdravím, našla jsem úžasný produkt na hubnutí, již jsem ho vyzkoušela a jsem maximálně spokojena s výsledkem. Nejen že jsem shodila, ale cítím se úžasně. Je to lahodný nápoj, směs 19 druhů ovoce,včetně acai, která jsou zpracovávána čerstvá. Každé ovoce má svoje jedinečné a prospěšné vlastnosti.Nápoj nabízí další výhody z rostlin odvozené glukosamíny,které byly vědecky dokázané,že podporují zdravou kloubní funkci se zaměřením na mobilitu a flexibilitu. Tento produkt obsahuje i antikoxidanty, což je velice prospěšné pro nᚠorganizmus. Jelikož jsem u tohoto  produktu shodila za měsíc 5 kg bez drastického omezování (jelikož prostě na to jídlo, sladké, atd. nemáte vůbec pomyšlení) Proto jsem se rozhodla, že se podělím o tuto zkušenost s co nejvíce lidmi. Produkt nám tak vyhovuje, že jsem se zaregistrovala u firmy nepovolená reklama. Pokud by měl někdo zájem o výše uvedený produkt, prosím napište mi na můj email nepovolená reklama a já Vám jak zodpovím všechny Vaše otázky, tak Vám tento produkt i můžu poslat.

Upravil(a) tina (12. 3. 2013 13:13)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů