Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 4. 2011 11:20

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Neudělání testu před bakalářkou!!

Prosím studentky poraďte..

dcera je ve 3 ročníku...již má napsanou bakalářskou práci..ze všech předmětů žádný problém..ovšem:dumbom:..minulý rok zkoušku z daní neudělala a převedla si ji na tento rok.
Opravdu se učila i se mnou..jsem účetní a uměla to opravdu super. Vše  jinak uvedeno a napsáno než se učili a než to znám já z účetnictví) takže bych sama tápala jak to myslí. Dcera to udělala jako bych to řešila já ale mnoho studentů to udělalo jinak a výsledky měl každý jinak.
A teď dcera brečí od včerejška je v totálním stresu..ještě neví výsledky a já nevím cos ní.Nebo co dál.
Co když ten test nedopadne? Takže bude muset ukončit studium ve 3 ročníku?
Vše dělala opravdu lehce..kromě těch daní...což se nepovedlo..přitom postup naprosto správný ale prostě nevím jestli je dobře začátek.

Je to opravdu konečná když to bylo blbě a je to opravný pokus?

Není tady

 

#2 9. 4. 2011 12:05

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Neudělání testu před bakalářkou!!

Nevadí, že bude reagovat student - jen kluk? Postačilo by to? smile

Tak jestli má BP, tak si myslím, že má dán nejzašší termín odevzdání BP a SSZ. Na to dát bacha, aby to neprošvihla.

Pak, alespoň podle mé zkušenosti, tak jsou na zkoušku 3 pokusy + 1 opravný, o který se žádá - nevím koho - učitel, studijní, děkan, rektor,...

Jestli tomu rozumím, tak měla 4. pokus opravný, o další má možnost, ale záleží na "škole", jestli to povolí. Jinak přece může začít na magistrovi a přitom dokončit bakaláře, ale musejí být všechny zapsané zkoušky v indexu udělané a jinak při prodlužování studia se platí poplatky - záleží na škole.

Možná je problém v tom, že to učitel ze školy chce jinak než to víš a znᚠTy.

Stejně asi nezbývá než čekat. Zkusila se třeba zabavit něčím, co jí baví - brusle, kino, kamarádka, s někým si o tom promluvit,... stolt

Hodně steští. Držím palce! wink

Upravil(a) Pox (9. 4. 2011 12:06)

Není tady

 

#3 9. 4. 2011 12:21

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Neudělání testu před bakalářkou!!

Petuno,
myslím, že je zbytečné bát se dopředu, když ještě nevíš, jestli to dcera udělala.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#4 9. 4. 2011 14:25

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Neudělání testu před bakalářkou!!

děkuji moc za reakce. Minulý rok v 2.r. neudělala 1x tak měla převedený předmět do 3 r.
No a ted měla 1 pokus v tomto roce.
A pořád mi tvrdí že to jsou dohromady 2 a ten další je děkanský který nemusí povolit.
Mám pocit že je tak vynervená že mluví nesmysly a sama neví.
Chodí na obchodní podnikatelskou fakultu v Karviné obor informatika

Není tady

 

#5 9. 4. 2011 14:38

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Neudělání testu před bakalářkou!!

Tohle se mi nezdá.

Přeci pro tenhle akademický rok má ten předmět - asi Daně, či co to je, zapsán znova. Na každý zápis, co já vím, tak jsou 3+1 pokusy.

Takže to budou nejspíš ty nervy, a je v klidu, já sám to taky znám. Určo se potřebuje nějak srovnat, jinak by taky nemusela ty další termíny zvládnout - na to bych se zaměřil.

A o tom s někým mluví, jinak se v tom bude pořád točit dokola.

Není tady

 

#6 9. 4. 2011 16:31

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Neudělání testu před bakalářkou!!

.

Upravil(a) aiga (3. 9. 2012 23:43)


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů