Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 2. 2006 11:03

mejada
♥♥♥♥---
Místo: Východočeský
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 283

vodafone

Prosim muže mi někdo mporadit.Moje patnactileta dcera se nechala ukecat kamarádem aby podepsala dvě smlouvy naplno50 s mněsičnimi platbamy 250 kč simky telefon vlastne vše mu dala sama to nechapu je do něj zamilovana on je to osmnactiletej hajzlik ,mobil dal asi ihned do zastavarny přišel učet na moji dceru 1500 kč od toho kluka nemužem ani dostat simky naštěsti se to dalo zablokovat ale ted musím plařtit paušal ja.Zajimalo by mne zdali je v pořadku že smlouvy o odebrani zboži a platbe můžou uskutečnovat osoby mladši 18 let? U vodafone mi samozřejmně řekli že pokud je trestne odpovedna v patnacti ma občanku tak to muže podepsat i ona.Ale přeci v bance ji taky nepujči když není vydelečně činná.Je žakyni zakladní školy.To by si podle vodafone mohli takle děcka na učet rodiču podepisovat smlouvy a telefony davat do zastaváren??????Ja chapu trestne odpovedna od patnacti že je potrestan.Ale pravni věci a smlouvy nemuže asi vykonavat osoba do 18.Nevyzná se v tom prosim někdo nebo poradit nějaky odkaz s paragrafy nebo ja už nevim.Zatim sem nezaplatila sad

Není tady

 

#2 25. 2. 2006 16:43

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: vodafone

Dítě je od 15 let trestně zodpovědné,ale právně až od 18 let.Nedávné jsem totiž chtěla aby si dcera pčevedla na sebe smlouvu u T-MOBILE na tarif Student.Vyvedli mne z omylu.Smlouvu může samostatně uzavřít až od 18 let,
jinak bude prý právně neplatná.Zadej si do vyhledavače - občanské poradny - poskytují bezplatné právní poradenství.Bude jistější když budeš vědět vše na 100%.Držím palečky.

Není tady

 

#3 25. 2. 2006 16:46

mejada
♥♥♥♥---
Místo: Východočeský
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 283

Re: vodafone

moc děkuji kouknu se

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů