Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 4. 2011 13:09

danuse19
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2011
Příspěvky: 1

dětská herna

Končí mi mateřská,syna mi nevzali do školky a já přemýšlím,co dál. V domě se nám uvolnily prostory a mě napadlo zřídit dětskou hernu s malou obsluhou pro maminky. No jo,ale nevím jak pořádně na to. Co vše k tomu potřebuji,musím mít nějaké pedagogické vzdělání? Poradí mi někdo zkušený?

Není tady

 

#2 1. 4. 2011 22:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: dětská herna

Danuše,
nevím, jestli se dá na herně vydělat. Spíš jako přivýdělek. Co vím, tak vstup do heren bývá tak 20-30 Kč na 1-2 hodiny, déle tam dítě většinou nevydrží. A když vezmeš náklady na hračky, které mají v hernách hodně krátkou trvanlivost, moc ti asi nezbude.
Lépe to možná spojit s nějakými kroužky pro prcky...
Podle mého názoru do herny chodí skupina maminek, které si chtějí pokecat. A ta skupina se musí kolem té herny vytvořit.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 21. 4. 2011 13:15

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: dětská herna

Ahoj, já myslím, že na tomhle se nedá vydělat. Co chodíme do herny my, je to v rámci mateřského (rodinného) centra. Vybavenost je následující:
- 2x malý záchod pro děti, umyvadlo, nočníky, stupínek
- kuch. koutek s varnou konvicí, mikrovlnkou, lednicí - nutno pro přípravu UM, ohřátí konzerviček apod.
- lékárnička

Myslím, že to by se ti prodražilo, vstupné je 20 Kč na dvě hodiny. V rámci MC jsou organizované různé kroužky. Projdi si třeba tohle http://www.klubickosu.cz/


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů