Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 4. 2011 17:09

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

Ta matka má 9 dětí a z toho 8 ! holek. Jestli budou po ní,no tě prdo....
A má každá rodina tolik dětí kolik chce,každý máme jiné představy o tom co chceme svým dětem "dát" do života. Já chci mít na své děti dostatek času, peněz a možnosti nechat je studovat,třeba i v zahraničí,proto mám děti dvě. Určitě bychom s manželem "uživili" i děti tři,ale .... tím by se naše představy a přání  musela změnit.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#27 1. 4. 2011 17:22

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

Ta paní je jednoznačně nezodpovědná, "nasekat" si devět dětí bez toho, aby přemýšlela nad tím, jaký jim zajistí životní standard a zda je vůbec schopná je uživit, slušně uživit. Je zajímavý, že takový počet dětí si povětšinou pořizují sociálně slabší a méně inteligentní lidi.
Zjevně tas paní neřeší budoucnost, vzdělání dětem sotva zajistí a ani aspoň trochu slušný život. A pokud čeká na milodary, tak je to pěkná vyčůranost. Než bych téhle dámě cokoliv poslala, tak to radši dám kamarádčině dceři, která na to sice není až tak špatně, ale je s holčičkou sama a po zkušenosti, jak se k ní zachoval otec její dcerky, tak sama řekla, že další dítě si s případným budoucím  partnerem rozmyslí, aby pak nezůstala sama s dvěma dětma.
A o tom to je. Moje další sousedka, která vychodila zvláštní školu, měla s manželem jedno dítě, chlastal, kradl, hrál automaty, pořídili si pro jistotu ještě další dvě děti, aby se to u nich urovnalo. Jo, urovnalo, od manželky odešel, chlastal a hrál, nedělal, zavřeli ho za neplacení výživného. A ona inteligentní sousedka nakonec zůstala sama se třema dětma, kdyby jí nepomohla její matka a její sestra, nezvládla by to.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#28 1. 4. 2011 17:29

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

javena napsal(a):

Polemizovat o tom, co ji vedlo k tomu mít devět dětí... můžeme. Vím o rodině se šesti dětmi, kdy chtěli kluka a ten vyšel až popáté a aby nebyl tak sám, zkusili to ještě jednou a maj ty kluky dva. Hodně pomáhala babička a paní měla kliku, že tatínek nevzal roha. hmm
Už tu někdo psal, že i těch devět dětí má někde otce a když někteří neplatí, měl by nastoupit stát a zajistit vymahatelnost práva. Když někdo ukradne krámy za 5000,- už je to trestný čin... když otec dluží svému dítěti 200 000,- nic se hodně dlouho neděje. sad
Kdyby otcové dětí platili řádně alimenty, nejspíš bysme o téhle paní a jejích dětech vůbec nevěděli. wink

možná ne, přesto by jí dost silně dotoval stát. Přídavky a sociál a rodičák dostává od státu, tedy od nás všech.

Není tady

 

#29 1. 4. 2011 17:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

agewa napsal(a):

javena napsal(a):

Polemizovat o tom, co ji vedlo k tomu mít devět dětí... můžeme. Vím o rodině se šesti dětmi, kdy chtěli kluka a ten vyšel až popáté a aby nebyl tak sám, zkusili to ještě jednou a maj ty kluky dva. Hodně pomáhala babička a paní měla kliku, že tatínek nevzal roha. hmm
Už tu někdo psal, že i těch devět dětí má někde otce a když někteří neplatí, měl by nastoupit stát a zajistit vymahatelnost práva. Když někdo ukradne krámy za 5000,- už je to trestný čin... když otec dluží svému dítěti 200 000,- nic se hodně dlouho neděje. sad
Kdyby otcové dětí platili řádně alimenty, nejspíš bysme o téhle paní a jejích dětech vůbec nevěděli. wink

možná ne, přesto by jí dost silně dotoval stát. Přídavky a sociál a rodičák dostává od státu, tedy od nás všech.

sociální příplatek je zrušen od 1.1.2011

Není tady

 

#30 1. 4. 2011 17:31

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

aprill napsal(a):

agewa napsal(a):

javena napsal(a):

Polemizovat o tom, co ji vedlo k tomu mít devět dětí... můžeme. Vím o rodině se šesti dětmi, kdy chtěli kluka a ten vyšel až popáté a aby nebyl tak sám, zkusili to ještě jednou a maj ty kluky dva. Hodně pomáhala babička a paní měla kliku, že tatínek nevzal roha. hmm
Už tu někdo psal, že i těch devět dětí má někde otce a když někteří neplatí, měl by nastoupit stát a zajistit vymahatelnost práva. Když někdo ukradne krámy za 5000,- už je to trestný čin... když otec dluží svému dítěti 200 000,- nic se hodně dlouho neděje. sad
Kdyby otcové dětí platili řádně alimenty, nejspíš bysme o téhle paní a jejích dětech vůbec nevěděli. wink

možná ne, přesto by jí dost silně dotoval stát. Přídavky a sociál a rodičák dostává od státu, tedy od nás všech.

sociální příplatek je zrušen od 1.1.2011

to vím, ale předtím ho POBÍRALA.

Není tady

 

#31 1. 4. 2011 18:01

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

Nejaky takovy podobny clanek jsem cetla v Blesku pred vanocema,nez se mel zrusit socialni priplatek.Ale ta pani mela pritele ktery ji zemrel.Mela asi 6 deti.Ty sprostoty co dokazou lidi napsat,jaka je v nich zlost zasnu.
Drive lidi meli spousta deti, v dnesni moderni dobe je lepsi deti zavrazdit,tim,ze radci pujdou na interupci.
Cikanum by pomohli, tahle pani chudak to musi zvladnout se 12 ticicema.Ty nahore si jezdi v luxusnich limuzinach,letaji v letedlech,nacpavaji si pupky  za penize nasich poplatniku.A nikoho nezajima jak se zije obycejnym lidem.

Erem - dříve lidi měli spousta dětí, jenže dříve se tolik nerozváděli, nebo spíš vůbec. mamka je z osmi dětí, na vánoce dostavali každej jednu omalovánku, a chodili do školy v teplákách. Babička makala od nevidím do nevidím, děta taky.
Potraty - vždyt podle statistik je jich mín než dřív. Funguje antikoncepce.
Vůbec bych nekoukala, jestli nahoře jezdí v limuzínách, bohatí byli ,jsou a budou.
Podle mě paní je nezodpovědná a to mi nikdo nevymluví.
Nu dobrá, tak já si ted řeknu, budu mít další a další děti, vždyt stát mi na ně přidá, nemůžu chodit do práce, protože se jim musím věnovat. Nebo že by mi přidali ty nahoře, co si nacpávaj pupky?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#32 1. 4. 2011 19:52

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

agewa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Nejaky takovy podobny clanek jsem cetla v Blesku pred vanocema,nez se mel zrusit socialni priplatek.Ale ta pani mela pritele ktery ji zemrel.Mela asi 6 deti.Ty sprostoty co dokazou lidi napsat,jaka je v nich zlost zasnu.
Drive lidi meli spousta deti, v dnesni moderni dobe je lepsi deti zavrazdit,tim,ze radci pujdou na interupci.Cikanum by pomohli, tahle pani chudak to musi zvladnout se 12 ticicema.Ty nahore si jezdi v luxusnich limuzinach,letaji v letedlech,nacpavaji si pupky  za penize nasich poplatniku.A nikoho nezajima jak se zije obycejnym lidem.
Jak je mozne,ze v nasem state muze dluzit otec tolik penez na vyzivnem?Protoze to nikoho nezajima a chrani ty lumpy.

existuje antikoncepce, u této ženy by šlo i podvázaní vaječníku - zadarmo a bez problémů.

Pro takovou zenu muze byt i ta antikoncepce draha.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#33 1. 4. 2011 19:54

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

agewa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Nejaky takovy podobny clanek jsem cetla v Blesku pred vanocema,nez se mel zrusit socialni priplatek.Ale ta pani mela pritele ktery ji zemrel.Mela asi 6 deti.Ty sprostoty co dokazou lidi napsat,jaka je v nich zlost zasnu.
Drive lidi meli spousta deti, v dnesni moderni dobe je lepsi deti zavrazdit,tim,ze radci pujdou na interupci.Cikanum by pomohli, tahle pani chudak to musi zvladnout se 12 ticicema.Ty nahore si jezdi v luxusnich limuzinach,letaji v letedlech,nacpavaji si pupky  za penize nasich poplatniku.A nikoho nezajima jak se zije obycejnym lidem.
Jak je mozne,ze v nasem state muze dluzit otec tolik penez na vyzivnem?Protoze to nikoho nezajima a chrani ty lumpy.

existuje antikoncepce, u této ženy by šlo i podvázaní vaječníku - zadarmo a bez problémů.

Pro takovou zenu muze byt i ta antikoncepce draha.

podvázání vaječníků by jí udělali zdarma.

Není tady

 

#34 1. 4. 2011 19:55

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

agewa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Nejaky takovy podobny clanek jsem cetla v Blesku pred vanocema,nez se mel zrusit socialni priplatek.Ale ta pani mela pritele ktery ji zemrel.Mela asi 6 deti.Ty sprostoty co dokazou lidi napsat,jaka je v nich zlost zasnu.
Drive lidi meli spousta deti, v dnesni moderni dobe je lepsi deti zavrazdit,tim,ze radci pujdou na interupci.Cikanum by pomohli, tahle pani chudak to musi zvladnout se 12 ticicema.Ty nahore si jezdi v luxusnich limuzinach,letaji v letedlech,nacpavaji si pupky  za penize nasich poplatniku.A nikoho nezajima jak se zije obycejnym lidem.
Jak je mozne,ze v nasem state muze dluzit otec tolik penez na vyzivnem?Protoze to nikoho nezajima a chrani ty lumpy.

existuje antikoncepce, u této ženy by šlo i podvázaní vaječníku - zadarmo a bez problémů.

Pro takovou zenu muze byt i ta antikoncepce draha.

dražší než vychova a výživa dalšího dítěte?

Není tady

 

#35 1. 4. 2011 20:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

agewa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

agewa napsal(a):


existuje antikoncepce, u této ženy by šlo i podvázaní vaječníku - zadarmo a bez problémů.

Pro takovou zenu muze byt i ta antikoncepce draha.

podvázání vaječníků by jí udělali zdarma.

Tak nevim co ji k tomu vedlo,ze si tolik deti poridila.Treba jen ma rada deti.U nas je pani,dokonce starostovo dcera.Ktera je v nejake sekte deti slunce a ma deti jako schudky,prozatim jich ma 5.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 1. 4. 2011 20:02

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

agewa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

agewa napsal(a):


existuje antikoncepce, u této ženy by šlo i podvázaní vaječníku - zadarmo a bez problémů.

Pro takovou zenu muze byt i ta antikoncepce draha.

dražší než vychova a výživa dalšího dítěte?

A proc maji tolik deti cikani?Nerikej me,ze pro socialni davky,kdyz pro 9 lidi dostanou 12 tisic.Nebo cikani dostanou vic?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#37 1. 4. 2011 22:18

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

Kuřátko napsal(a):

Tak mě zase zarazilo, že si někdo dovolí ji nazývat sviní. To je hnus jací někteří lidi jsou.

Taky se mi zdá mít 9 dětí dost mimo....je to náročné jak na finance, tak čas, péči a nervy. Kor když pak zůstane sama. Taky by hold ona paní pak měla spoléhat sama na sebe a tatínky....ne na stát. Protože už před pořízením určitě věděla, že to nebude lehké.

Kořátko, to mě taky zarazilo, ale pak jsem si přečetla její reakce, je tam pod přezdívkou veverka38 a to mě vyloženě šokovalo. Paní mi už není líto, líto mi je jen jejich dětí, kdyby jsi jen tušila, jak nelichotivě se vyjadřuje o jiných pracujících matkách, s takovým despektem že oni makají a nemají čas se starat o dětí, ale ona se o své děti narozdíl od ostatních zaměstnaných matek stará.

Překvapuje mě, jak žena, která je sama si nechá udělat 9 dětí, druhý manžel ji podle toho článku opustil nejméně před 7 lety, protože to je doba, po kterou se z něj snaží vytřískat alimenty, ale přesto má paní ještě sedmileté, šestileté, pětileté, čtyřleté a roční dítě, tedy i po problémech s druhým exmanželem si pořídí dalších 5dětí, aniž by měla peníze na první čtyři.

Znám docela dost rodin, kde mají 4 děti, ale hodně z nich je mají ve dvou várkách, již dospělé děti a pak miminka, takže v případě této paní 39tileté paní by to byla 17tiletá a 15tiletá dcera a pak až čtyřletá a roční a navíc

Nevidím problém v tom, že má paní tolik dětí, ale v tom, že se o ně není schopná finančně postarat a nikdy nebyla. Nemá zájem pracovat, protože zastává názor, že o děti se má postarat muž, a pokud stát z jejich expartnerů není schopem vytřískat alimenty, tak stát má nahradit muže živitele. dumbom

Není tady

 

#38 1. 4. 2011 23:10

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

Pailo, uznávám,že paní by se svými názory hodila více do středověku. Na druhou stranu má v některých věcech pravdu. A pokud ze svých dětí vychová slušné lidi,tak v tom problém nevidím.

Není tady

 

#39 1. 4. 2011 23:43

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

werena30 napsal(a):

Pailo, uznávám,že paní by se svými názory hodila více do středověku. Na druhou stranu má v některých věcech pravdu. A pokud ze svých dětí vychová slušné lidi,tak v tom problém nevidím.

Obávám se, že slušné lidi z nich nevychová. Přečti si její reakce v Blesku a pochopíš o čem mluvím. Ta paní se tak nevybíravě vyjadřuje o jiných, že pochybuju, že to je to nejlepší, co těm dětem může dát, uvažovala jsem, že zkopíruju její slova, ale ta citace by určitě porušovala pravidla babinetu.

Můj dědeček byl také z 9 dětí, ale narodil se před více než sto lety v době, kdy nikdo neznal antikoncepci a navíc na vesnici, takže celý život už i jako malé dítě pomáhal rodičům s hospodářstvím-

Paní má devět dětí, to je hezké. Na fotkách všechny vypadají slušně a spokojeně a věřím i tomu, že dělá maximum proto, aby byly spokojené a že by ani jedno ze svých dětí nedala ani za milion. Vaří, pere, .... ale opravdu mě zaráží ten postoj, že očekává, že se o ni musí postarat stát.

Dost nevybíravě nadává poslancům, ale už nechce vidět, že žijeme v ekomické krizi a že všechny děti si pořídila se svými sexuálními partnery, nikoli se státem, stát není otcem jejich dětí a navíc 6 dětí se jí narodilo až po roce 2000 a to se už o možné krizi mluvilo.

Ano,  poslanci a politici za tu krizi můžou větší mírou než běžný občan, to ano, ale i tak čekat, že sociálka bude automaticky platit je dost naivní. Stát bohužel není bezedná studnice plná peněz.

Já znám více rodin z více než 3 dětmi, ale všechny své rodičovství plánovali a všechny jsou schopné se o své děti postarat. Já tu nemluvím jen o rodičovském příspěvku, která paní pobírá snad nepřetržitě od roku 1994.

Většina maminek ten rodičovský příspěvěk měla taky, ale už ho několikanásobně bránila na daních, protože nejpozději ve 3letech dala své dítě do školky a vrátila se do zaměstnání.

Mě zaráží arogance téhle paní, které i když už někdo poradí jak z problému ven, tak ho odpálkuje, že to tak nejde. sad

Není tady

 

#40 2. 4. 2011 8:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

stát z jejich expartnerů není schopem vytřískat alimenty, tak stát má nahradit muže živitele. dumbom




Tak tohle si myslim taky.Jsme prece pravni stat tak jak je mozne,ze chlap dluzi tolika penez na alimentech a nic se nedeje,nikoho to nezajima.Na Slovensku,kdyz matka nedostava alimenty,tak tam to plati stat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#41 2. 4. 2011 8:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

werena30 napsal(a):

Pailo, uznávám,že paní by se svými názory hodila více do středověku. Na druhou stranu má v některých věcech pravdu. A pokud ze svých dětí vychová slušné lidi,tak v tom problém nevidím.

Ja v tom problem taky nevidim.Jsou matky,ktery maji 2 deti,alimenty nedostavaji.Jsou vic v praci nez doma.Deti se vychovavaji sami.Ktere deti jsou lip vychovany ,kterym se matka venuje celodenne nebo ty,ktery jsou vecne sami doma?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#42 2. 4. 2011 8:20

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

stát z jejich expartnerů není schopem vytřískat alimenty, tak stát má nahradit muže živitele. dumbom




Tak tohle si myslim taky.Jsme prece pravni stat tak jak je mozne,ze chlap dluzi tolika penez na alimentech a nic se nedeje,nikoho to nezajima.Na Slovensku,kdyz matka nedostava alimenty,tak tam to plati stat.

Erem, uvedu příklad tatínci mají děti jako smetí, výživné bude stanoveno cca 100-200 kč/dítě a výživné budou řádně hradit, myslíš, že je tato částka uživí nebo znovu se má o tyto děti postarat stát ?!

Není tady

 

#43 2. 4. 2011 8:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

werena30 napsal(a):

Pailo, uznávám,že paní by se svými názory hodila více do středověku. Na druhou stranu má v některých věcech pravdu. A pokud ze svých dětí vychová slušné lidi,tak v tom problém nevidím.

Ja v tom problem taky nevidim.Jsou matky,ktery maji 2 deti,alimenty nedostavaji.Jsou vic v praci nez doma.Deti se vychovavaji sami.Ktere deti jsou lip vychovany ,kterym se matka venuje celodenne nebo ty,ktery jsou vecne sami doma?

Milá erem, chodím do práce hned po mateřské toho druhého.Děcka se musely o sebe samy postarat - vypravit do školy, příjít samy ze školy, mít udělanou přípravu do školy . Věnovala jsem se jim až po příchodu z práce. Oba studují VŠ, starší už navazující studium PhD. Nefetují, nekouří, nekradou, nepožívají alkoholické nápoje, při studiu si přivydělávají - myslíš, že jsem jejich výchovu zanedbala tím, že jsem si dovolila chodit do práce a učila je samostatnosti!?

Není tady

 

#44 2. 4. 2011 8:25

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

No, nevím, proč by měl stát suplovat otce v placení alimentů. Napřed by měl stát najít páky, jak to z otců vyrazit, proč by měli ti, co platí daně a chodí do práce, živit nemakačenky a nezodpovědný vyčůránky, kteří jsou sice nevzdělaní, ne moc inteligentní, ale dost mazaní na to, aby se spolehli na to, že hladem je nikdo pojít nenechá. Nasekat si haldu dětí, vědět, že se o ně nepostarám, ale postará se někdo jiný, hlavně, že nemusím makat. To je strategie. Tím spíš, že se dnes propaguje, aby lidi měli víc dětí, a nás má na starý kolena kdo živit. Jenže přesně tyhle typy lidí nikdy nikoho živit nebudou, protože doma vidí příklad toho, jak se vyhnout práci a ždímat prachy od těch, co pracují.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#45 2. 4. 2011 8:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

stát z jejich expartnerů není schopem vytřískat alimenty, tak stát má nahradit muže živitele. dumbom




Tak tohle si myslim taky.Jsme prece pravni stat tak jak je mozne,ze chlap dluzi tolika penez na alimentech a nic se nedeje,nikoho to nezajima.Na Slovensku,kdyz matka nedostava alimenty,tak tam to plati stat.

Erem, uvedu příklad tatínci mají děti jako smetí, výživné bude stanoveno cca 100-200 kč/dítě a výživné budou řádně hradit, myslíš, že je tato částka uživí nebo znovu se má o tyto děti postarat stát ?!

Nevim,ze by nejaky tatinek dostal vyzivne  200 kc.Jestli ano tak je to jeden z tisice.Ale otcu co neplati je spoustu a proc by platili,kdyz je to beztrestne.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#46 2. 4. 2011 8:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

werena30 napsal(a):

Pailo, uznávám,že paní by se svými názory hodila více do středověku. Na druhou stranu má v některých věcech pravdu. A pokud ze svých dětí vychová slušné lidi,tak v tom problém nevidím.

Ja v tom problem taky nevidim.Jsou matky,ktery maji 2 deti,alimenty nedostavaji.Jsou vic v praci nez doma.Deti se vychovavaji sami.Ktere deti jsou lip vychovany ,kterym se matka venuje celodenne nebo ty,ktery jsou vecne sami doma?

Milá erem, chodím do práce hned po mateřské toho druhého.Děcka se musely o sebe samy postarat - vypravit do školy, příjít samy ze školy, mít udělanou přípravu do školy . Věnovala jsem se jim až po příchodu z práce. Oba studují VŠ, starší už navazující studium PhD. Nefetují, nekouří, nekradou, nepožívají alkoholické nápoje, při studiu si přivydělávají - myslíš, že jsem jejich výchovu zanedbala tím, že jsem si dovolila chodit do práce a učila je samostatnosti!?

A co matky co maji 2 zamestnani,aby vydelali ty alimenty co jim nechodi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#47 2. 4. 2011 8:27

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

Modroočka napsal(a):

No, nevím, proč by měl stát suplovat otce v placení alimentů. Napřed by měl stát najít páky, jak to z otců vyrazit, proč by měli ti, co platí daně a chodí do práce, živit nemakačenky a nezodpovědný vyčůránky, kteří jsou sice nevzdělaní, ne moc inteligentní, ale dost mazaní na to, aby se spolehli na to, že hladem je nikdo pojít nenechá. Nasekat si haldu dětí, vědět, že se o ně nepostarám, ale postará se někdo jiný, hlavně, že nemusím makat. To je strategie. Tím spíš, že se dnes propaguje, aby lidi měli víc dětí, a nás má na starý kolena kdo živit. Jenže přesně tyhle typy lidí nikdy nikoho živit nebudou, protože doma vidí příklad toho, jak se vyhnout práci a ždímat prachy od těch, co pracují.

Ano, budou žít stejně jako jejich rodiče - s nataženou dlaní.

Není tady

 

#48 2. 4. 2011 8:27

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

Jo a těmhle týpkům se říká "bílí cikáni"


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#49 2. 4. 2011 8:29

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

stát z jejich expartnerů není schopem vytřískat alimenty, tak stát má nahradit muže živitele. dumbom




Tak tohle si myslim taky.Jsme prece pravni stat tak jak je mozne,ze chlap dluzi tolika penez na alimentech a nic se nedeje,nikoho to nezajima.Na Slovensku,kdyz matka nedostava alimenty,tak tam to plati stat.

Erem, uvedu příklad tatínci mají děti jako smetí, výživné bude stanoveno cca 100-200 kč/dítě a výživné budou řádně hradit, myslíš, že je tato částka uživí nebo znovu se má o tyto děti postarat stát ?!

Nevim,ze by nejaky tatinek dostal vyzivne  200 kc.Jestli ano tak je to jeden z tisice.Ale otcu co neplati je spoustu a proc by platili,kdyz je to beztrestne.

Já vím, že ty víš úplně všechno!
Myslíš, že soud stanoví výživné  otci  cca 5 dětí (s minimální mzdou)  ve výši 1000 Kč na jedno dítě?

Není tady

 

#50 2. 4. 2011 8:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Matka 9 nezaopatřených dětí

eremuruss napsal(a):

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):


Ja v tom problem taky nevidim.Jsou matky,ktery maji 2 deti,alimenty nedostavaji.Jsou vic v praci nez doma.Deti se vychovavaji sami.Ktere deti jsou lip vychovany ,kterym se matka venuje celodenne nebo ty,ktery jsou vecne sami doma?

Milá erem, chodím do práce hned po mateřské toho druhého.Děcka se musely o sebe samy postarat - vypravit do školy, příjít samy ze školy, mít udělanou přípravu do školy . Věnovala jsem se jim až po příchodu z práce. Oba studují VŠ, starší už navazující studium PhD. Nefetují, nekouří, nekradou, nepožívají alkoholické nápoje, při studiu si přivydělávají - myslíš, že jsem jejich výchovu zanedbala tím, že jsem si dovolila chodit do práce a učila je samostatnosti!?

A co matky co maji 2 zamestnani,aby vydelali ty alimenty co jim nechodi.

Z čeho usuzuješ, že nᚠtatínek vždy hradil výživné řádně a v plné výši? Nejsem zvyklá kňourat, víš!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů