Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 3. 2011 16:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Re: Čekat na partnerku, nebo ne ?

To zas ne, to zavání morpheem big_smile

Ono je to v podstatě fuk, jak jirkovu přítelkyni nazýváme, to už bychom byly u zbytečného slovíčkaření. Navíc není důležité, jak tu paní vidíme my (nechová se jako partnerka), ale jak ji vidí hlavní aktér celého příběhu, který celou tuhle story vnímá zřejmě jako nějaké zaklopýtnutí zbloudilé ovečky smile

Kéž by se mu zavčasu rozbřesklo ... roll

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#27 31. 3. 2011 8:24

agewa
♥♥♥♥♥♥-

no já se taky ptala jeho ...proč tytuluje paní jako partnerku.

Není tady

#28 31. 3. 2011 13:45

javena
♥♥♥♥♥♥-

Jirko, upřímně - jí něco říká, že se nemᚠstěhovat... mě něco říká, že by ses měl odstěhovat, těhotenstvím se situace trošku změnila... wink
Jako ale jestli ti neva vychovávat cizí děti, nechat svou partnerku, aby si užívala s kým jí libo a připlácet na to částí svého platu, tak zůstaň a užij si to... dumbom

Není tady

#29 31. 3. 2011 18:12

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Když jsem maturovala z práva, tak jsem se učili, že základem státu je rodina. Postupem času i demokracie se stává IN a moderní, že ženy spí s kdekým a lžou, jak jen to jde, jen aby obalamutili co nejvíce chlapů ke svému zisku. Je mi z takových vztahů na zvracení. Prostitutky mají svoji čest, tyto ženy ne. Já těmto ženám vůbec nerozumím, páří se jako feny, současně spí s několika muži, nemají čest, stud, úroveň, sebeúctu  apod. A chlapi - ti tupci, jim to většinou žerou. Máme ve svém okolí několik takových vztahů a já se jen směju, jak ubozí jsou ti chlapi, že jim stačí, když jim nějaká vyčůraná trubka řekne, že je miluje, že se nemusí stěhovat pryč, že ho potřebuje....a chlapi jako idioti věří! Až jim zůstanou  jen alimenty na cizí dítě, půjčky, leasingy, hypotéky  a oči pro pláč, se nestačí divit lol
Jiříku, utíkej na ubytovnu, kašli na její dítě, kašli na city, je jedna z mnoha, co si s city jen zahrává, v podstatě jí jde jen , aby nebyla sama. Ty musíš vypadat fakt jako volek.....budeš se starat ještě o další  cizí dítě? Ty nemᚠna svobodnou holku a svůj vlastní  život? Chudáčku ......
dumbom, vrat se raději domů! Zatím nemᚠzávazky a nic nemusíš.....nedělej si zbytečně problémy, takové ženy si ani nemůžeš vážit!

Není tady

#30 31. 3. 2011 22:07

javena
♥♥♥♥♥♥-

Co máte pořád všichni s tou dobou? Moderní doba nenaučila lidi starat se sami o sebe... Postupem času a demokracie se stává in být nevěrný... va
Já znám chlapa, co za komančů platil na svý a cizí dítě, protože manželka byla veselá v rozkroku... to přece vůbec nesouvisí s dobou. Lidi co takhle žijí dobu vůbec neřeší... hmm

Není tady

#31 1. 4. 2011 8:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥

se učili, že základem státu je rodina... že ženy spí s kdekým a lžou, jak jen to jde
Aneri, jestli ti to neuniklo, tak tihle dva rodina nejsou... akorát spolu žijou a je otázka, co a zda vůbec si "slibovali". Nakonec oba jsou svobodní a je jen na nich, jak budou (a chtějí) žít dál. Paní to postavila celkem jasně - "jestli chceš, zůstaň, ale já si budu dělat, co uznám za vhodné" - a teď je jen na Jirkovi, jestli zůstane, nebo odejde, což se mu evidentně nechce. Je mi líto, ale nikde nevidím, že by ho nějak výrazně přemlouvala zůstat... jestli jí přispívá na domácnost, když tam bydlí, je celkem samozřejmé, jestli jí pomáhá se synkem je jeho dobrá vůle... a jestli nahlas deklaruje, že je ochoten být s ní i s dalším (cizím) děckem, je to zase jenom jeho rozhodnutí. Nějak jsem si nevšimla že by ho paní k tomu všemu nutila, vyhrožovala, nebo dokonce lhala - vždy ona hraje celkem rovinu.
No a k tomu "nevěra je IN" bych si dovolila podotknout, že nevěra tu byla vždycky... akorát se o ní tolik nemluvilo - teda nahlas. Ale v drbacích kroužcích či hospodách se sakra probíralo kdo s kým... Na demokracii bych to nesváděla - za soudruhů bylo X podniků, kde kámen šukal cihlu, páč zrovna nebylo co na práci tongue

Upravil(a) helena (1. 4. 2011 8:16)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#32 1. 4. 2011 8:47

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Tak tato fenka možná nelže, možná na to jde jinak, aby měla jistotu ze všech stran, možná je vyčůranější, ono takových volků není až tak moc, kdo by se staral o cizí děcka. Nevím, co Jiříka tam tak láká, ale každý jsme jiný. Třeba Jirka na víc ani nemá, aby si našel svobodnou holku a zařídil si svůj život, měl svoji jednu ženu a s tou své děti a byl třeba i spokojený táta-manžel. Já mu to přeju, at si to užije, jasně, že je svobodný, ale žili spolu, nebo to se také nepočítá. Já, kdybych s někým žila ve společné domácnosti a spala s ním, jaxsi by mi to připadalo skoro jako manželství. Ale zas, každý jsme jiný, někdo chodí š.kat i jinde a není mu to hloupé. Podle potřeby, povahy, a pod. Já jsme sice v práci s nikým nespala, ale takový mr@ník nebyl,jak je dnes. Přece jen , byla rodina, dnes chtějí dámy emancipaci, děti, rozvody a pak se diví, že na děti nikdo neplatí a chtějí to po státu. Jistěže je to o názoru na věc. Jirkovi přeju, at žije třeba do 100 let s vdovou a stará se jí i o další piotomky....kdyby to byl můj syn, určitě bych mu to nedoporčila. Vše je o charakteru lidí,jestli je nebo není demokracie.

Není tady

#33 1. 4. 2011 9:04

majkafa
Host

Aneri, ty jsi fenka? Ty woe.
Bacha na přání. Mohla by se ti vyplnit.
Někteřé ženy mají v puse a hlavě neskutečný chlév.  A to ještě možná urážím zvířátka v chlévě. Dlaždič by se mohl stydět.

#34 1. 4. 2011 9:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Bože, Aneri... opakuju, že ten chlap to všechno dělá dobrovolně. Sice má sám pro sebe takový hezký krytí - "nemůžu přihlížet jak si sobě a synovi kazí život" - ale paní je dospělá, svéprávná a svobodná a jako taková se klidně může rozhodnout, s kým ne/bude žít, souložit a mít dítě. Stejně jako Jirka. To, že s ní chce přes to všechno zůstat, je rovněž rozhodnutí dospělého, svéprávného a svobodného člověka - a už je oba nazývᚠjakýmkoli jménem.
A ještě - "kdyby to byl můj syn, určitě bych mu to nedoporučila"... dovol, abych podotkla, že to by bylo asi tak jediné, co bys mohla udělat big_smile

Upravil(a) helena (1. 4. 2011 9:12)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#35 1. 4. 2011 11:14

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Však jo, Helenko, já to Jiříkovi přeju, je to jeho život, at s ním naloží, jak uzná za vhodné přece! Jistěže ani syn by mě nemusel poslechnout, byla by to jen rada! Děti si stejně udělají dle svého!
Pro Majfafu - ne, já nejsem fenka, já necítím potřebu mít kolem sebe nebo v posteli několik můžů či je střídat. Je to věcí každé ženy, jak žije, tady je to jen diskuse. Jen chudáci děti v tom mají pak zmatek......

Není tady

#36 1. 4. 2011 11:32

Pox
♥♥♥----

Ale, tak toho Jirku tady tolik negrilujte...
Je to chlap, zkrátka mu ty věci musejí dojít sami, ale bohužel mu to nejde, tak rychle jako Vám - milé dámy pussa. Resp. stejně pomalu jako mě!

Není tady

#37 1. 4. 2011 14:34

jirka1312
♥------

Všem Vám děkuji za názory, každá máte určitě kus pravdy. Rozhodně na jinou ženu mám, toho se nebojím, ani nedřu bídu s nouzí, z obludária mě také nepustili a nějaké to vzdělání jsem také utrpěl. Víte co mě vede k zamýšlení se nad tím čekáním ? Svojí partnerkou jsem byl postaven, přála si to a já jsem nenamítal, ba naopak stát se tatínkem jeho syna a to ne papírovým, nýbrž morálním. Zhostil jsem se této role, stalo se to i mým cílem, k malému jsem si a on ke mě také vytvořil otcovský vztah. Partnerka není z nejchytřejších, což jsem ale věděl již na začátku vztahu, tím ale neměřím lidské kvality. Byl zde názor, že např. finance ji k němu vedou. Není to tak, stalo se, že ona musela jemu, padesátiletému živnostníkovi, zedníkovi opakovaně dobíjet telefon, neměl 200,-Kč na talefon. Stalo se také, že i během týdne co byla u něj si ke mě přišla půjčit 1000,- Kč. Půjčil jsem ji je, s tím, že ji půjčuji pouze pro ni a malého. A připravuji si také půdu na to abych ji řekl, že on ji nedokáže zabezpečit, kde potom vezmou na pleny, na Sunar atd. Vím že mi napíšete, že to již není moje věc, že se musejí postarat sami když to tak chtěli, ale já namítám, neměl jsem ji od tohoto ochránit ? Nemám být sklamaný sám nad sebou, že jsem vztah neudržel ? Vím o ní, že se neumí rozhodovat, tápe, chtěl jsem ji pomoci, nechci ji vidět nešastnou i malého, to mi rve srdce z těla ven. Ano, mohla by mi být ukradená, ale není a asi jen tak nebude. Jsem bývalý policista, celý zatím aktivní život jsem dělal s lidmi a jejich osudy a promiňte, ale lidské cítění ze mě nikdo nevyžene. Vím o sobě, že jsem v těchto věcech bábovka, nebojím se postavit chlapovi se zbraní, ale láska a city, její a malého štěstí jsou pro mě nadevše důležité. Pár příkladů do čeho se žene : Měla jet na gynekologii na lačno a být tam až v 10.00 hodin. Po ránu jí bývá teď v těhotenství dost špatně když se nenají. On jel do práce, ne s ní aby ji byl oporou kdyby jí nebylo dobře, do práce nemusel, dělá úkolem. Za týden jela znovu, tentokrát na krev na lačno, opět nejel s ní, jel raději fakturovat na firmu která mu dává práci, nemusel, mohl později, na krvi jsou od 6.00 hodin. Již měsíc bydlí sám, manželku odstěhoval. Proč nemá u sebe již teď svoji novou přítelkyni. Být v jeho kůži, chtěl bych ji u sebe od prvního dne těhotenství. Proč ji tahá v těhotenství sebou do práce na stavbu ? Dle mého je to nevhodné, dýchá tam prach a jiné škodliviny, prostě těhotná žena na stavbu rozhodně nepatří. Na stavbu to mají denně cca 110 km obě cesty, stále ji v těhotenství nechává řídit, protože on si dává na stavbě pivečko. 
Proto mi to vadí, a není mi to jedno, je zaslepená a já jsem si jistý, že dříve či později šastná nebude, tak bych tomu rád zabránil.   Tak a teď se do mě puste..........  :-)

Není tady

#38 1. 4. 2011 15:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Jirko -  jsi samaritán nebo ti vyhovuje to, co jakoby ochraňuješ ? Jednostranná láska je o ničem! Je to jen  otázka času, lidé se mění, možná ti to někdy bude vadit, ale čas již nevrátíš.  To vypovídá hodně i o tobě. No, at se ti daří, i my tu máme ve městě několik stovek takových žen, s mnoha potomky.....hodně štěstí, pokud tě to tak uspokojuje ! Šetři na plíny cizího děcka. To se mi až tak moc normální nezdá, ale jsi hodný !  Je to jen tvůj život, sám se musíš rozhodnout!

Není tady

#39 1. 4. 2011 15:16

agewa
♥♥♥♥♥♥-

jirka1312 napsal(a):

Všem Vám děkuji za názory, každá máte určitě kus pravdy. Rozhodně na jinou ženu mám, toho se nebojím, ani nedřu bídu s nouzí, z obludária mě také nepustili a nějaké to vzdělání jsem také utrpěl. Víte co mě vede k zamýšlení se nad tím čekáním ? Svojí partnerkou jsem byl postaven, přála si to a já jsem nenamítal, ba naopak stát se tatínkem jeho syna a to ne papírovým, nýbrž morálním. Zhostil jsem se této role, stalo se to i mým cílem, k malému jsem si a on ke mě také vytvořil otcovský vztah. Partnerka není z nejchytřejších, což jsem ale věděl již na začátku vztahu, tím ale neměřím lidské kvality. Byl zde názor, že např. finance ji k němu vedou. Není to tak, stalo se, že ona musela jemu, padesátiletému živnostníkovi, zedníkovi opakovaně dobíjet telefon, neměl 200,-Kč na talefon. Stalo se také, že i během týdne co byla u něj si ke mě přišla půjčit 1000,- Kč. Půjčil jsem ji je, s tím, že ji půjčuji pouze pro ni a malého. A připravuji si také půdu na to abych ji řekl, že on ji nedokáže zabezpečit, kde potom vezmou na pleny, na Sunar atd. Vím že mi napíšete, že to již není moje věc, že se musejí postarat sami když to tak chtěli, ale já namítám, neměl jsem ji od tohoto ochránit ? Nemám být sklamaný sám nad sebou, že jsem vztah neudržel ? Vím o ní, že se neumí rozhodovat, tápe, chtěl jsem ji pomoci, nechci ji vidět nešastnou i malého, to mi rve srdce z těla ven. Ano, mohla by mi být ukradená, ale není a asi jen tak nebude. Jsem bývalý policista, celý zatím aktivní život jsem dělal s lidmi a jejich osudy a promiňte, ale lidské cítění ze mě nikdo nevyžene. Vím o sobě, že jsem v těchto věcech bábovka, nebojím se postavit chlapovi se zbraní, ale láska a city, její a malého štěstí jsou pro mě nadevše důležité. Pár příkladů do čeho se žene : Měla jet na gynekologii na lačno a být tam až v 10.00 hodin. Po ránu jí bývá teď v těhotenství dost špatně když se nenají. On jel do práce, ne s ní aby ji byl oporou kdyby jí nebylo dobře, do práce nemusel, dělá úkolem. Za týden jela znovu, tentokrát na krev na lačno, opět nejel s ní, jel raději fakturovat na firmu která mu dává práci, nemusel, mohl později, na krvi jsou od 6.00 hodin. Již měsíc bydlí sám, manželku odstěhoval. Proč nemá u sebe již teď svoji novou přítelkyni. Být v jeho kůži, chtěl bych ji u sebe od prvního dne těhotenství. Proč ji tahá v těhotenství sebou do práce na stavbu ? Dle mého je to nevhodné, dýchá tam prach a jiné škodliviny, prostě těhotná žena na stavbu rozhodně nepatří. Na stavbu to mají denně cca 110 km obě cesty, stále ji v těhotenství nechává řídit, protože on si dává na stavbě pivečko. 
Proto mi to vadí, a není mi to jedno, je zaslepená a já jsem si jistý, že dříve či později šastná nebude, tak bych tomu rád zabránil.   Tak a teď se do mě puste..........  :-)

takže - neměl - je to její věc.
jak neumí rozhodovat? ona nemusí a to je rozdíl.
A jak dlouho chceš čekat jestli bude nebo nebude šastná. Krome toho to za prvé není tvoje věc a za druhé JAK tomu chceš zabránit?

Není tady

#40 1. 4. 2011 16:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

jirka1312 napsal(a):

Nečtu ji sms, jen jsem viděl sms od něj když si ji četla....

Zachovaj si úctu k sebe aspoň sám pred sebou, keď už pred ňou nie... Kašli na ich SMS, kašli na ich diea, staraj sa o to, čo sa a týka... Kašli na to, aký je ten človek - to neovplyvníš a v tomto rozpoložení mysli ani nie si schopný posúdi. hmm Odsahuj sa, odstrihni sa s tým, že môžete prípadne osta kamarátmi. Na iné podža mňa nie je šanca.

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#41 1. 4. 2011 17:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

jirka1312 napsal(a):

Proto mi to vadí, a není mi to jedno, je zaslepená a já jsem si jistý, že dříve či později šastná nebude, tak bych tomu rád zabránil.   Tak a teď se do mě puste..........  :-)

kapitulation Nemôžeš pácha na žuďoch dobro proti ich vôli. Mmch, ak pani "není z nejchytřejších" a ty o ňu tak stojíš, svedčí to jednak tak trochu aj o tebe a navyše vysvetžuje, prečo sa k nej možno 50-ročný murár, čo robí hrúbky a pije, hodí lepšie ako ty. wink Sorry, ale pýtal si sa, tak ti odpovedám.

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#42 1. 4. 2011 23:31

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

jirka1312 napsal(a):

Všem Vám děkuji za názory, každá máte určitě kus pravdy. Rozhodně na jinou ženu mám, toho se nebojím, ani .....Proto mi to vadí, a není mi to jedno, je zaslepená a já jsem si jistý, že dříve či později šastná nebude, tak bych tomu rád zabránil.   Tak a teď se do mě puste..........  :-)

Jirko, vůbec bych se nedivil, kdyby Tě "tvoje" "přítelkyně" oslovovala: Tati.
Tak přesně mi připadne co o ní píšeš, mᚠo ní strach jako její táta.
Chápu že Ti bude třeba chybět ten kluk, to je jasný, ale kruci seber se a zachovej se jako chlap, nesnaž se spasit někoho kdo spasit vůbec nechce.
Jestli si myslíš, že ona když s páprdou skončí, tak se pokorně vrátí k Tobě a bude děkovat za to jak jsi jí zachránil a jak je šastná že Tě má, tak jswi na hlubokém omylu. Už teď se k Tobě chová jak ke kusu hadru na podlahu a lepší to už chlape nebude.

Není tady

#43 2. 4. 2011 11:40

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

..a nakonec řekne, já jsem tě neprosila, abys zůstával ! Nenastrkuj se tam, kde není zájem ! Lásku ani vděk si nekoupíš ani  nevynutíš....dumbom

Není tady

#44 5. 4. 2011 9:13

Beta El
♥♥-----

Jirko,
jsi zřejmě velmi hodný člověk. Ale věř tomu, že žena, na kterou ty chceš čekat, si tě nezaslouží. Možná, že se se zedníkem rozejde, vrátí se k tobě, protože u tebe bude mít vše jisté a ví, že ji vezmeš zpátky, ale kde je psáno, že si pak nenajde dalšího zedníka? A ty zase budeš čekat?
A zase přijmeš další dítě cizího muže? A taky se může stát, že ti jednou tahle paní vyčte, že jsi ji omezoval v jejím životě a že se někde mohla mít daleko líp. Ty víš, že ne, ale ona to neví a ona je strůjcem vlastního štěstí.
Jasně, změna je těžká. Je těžké zapomenout. Ale ty ji udělej. Pro své vlastní dobro. Protože tahle paní nepřijde a nepoděkuje ti, že jsi ji zachránil. Toho se nedočkáš. Představ si, že je s tím svým zedníkem, povídají si o tobě a chechtají se, jaký jsou trouba... jak jim jdeš pěkně na ruku. Oni se nemusí o nic starat, protože mají tebe. Ty se o vše postaráš.... Tohle ti vážně vyhovuje?
Prostě nemůžeš zachraňovat jiné lidi. To nejde. A oni o to mnohdy ani nestojí. Co ti ten vztah dává? Sebeuspokojení, jak jsi skvělý, že se starᚠo někoho jiného, kdo není schopen postarat se o sebe sám? Myslím, že uspokojení z toho, že mᚠvlastní rodinu, vlastní děti ze své krve a dokážeš se o ně postarat, je daleko příjemnější. Tady ti všichni říkají uteč. Tak jim věř. smile

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí