Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 27. 3. 2011 19:08

Jana.J
♥♥♥----

Vbočené kotníky

Ahojte,
najde se tady někdo kdo řeší podobný problém? Syn (3,5 let) má vbočené kotníky a plochou nohu. Nevím z čeho to může mít, celou dobu jsem kupovala kvalitní botičky. Malý měl vložky do bot, ale odíralo mu to nohu, tak jsem je dala pryč. Nicméně doktor mi neřekl co máme dělat, jen co můžeme. Doporučil boty z DZO, které má syn ale široké. Doporučil nějaké vložky - neřekl jaké. Cvičení žádné. Jsme z Ostravska, nemáte někdo nějaký tip na to co dělat? Cvičení, jaké boty? Syn má hodně úzkou patu, ale mezi prsty širší nožku, tak jedině co mu kupuji jsou botky Fare. A ke všemu má ve svém věku velkost botky 30. Děkuji za rady.

Není tady

#2 5. 4. 2011 20:54

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír

Re: Vbočené kotníky

Syn má také vbočené kotníky. Zkuste se podívat na www.botyhanak.cz . Syn je nosí od září a zlepšilo se to.

Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

#3 5. 5. 2011 15:04

drozdma
♥------

Dobry den,
syn (také 3,5 roku) má také plochou nohu, stojí na vnitřní straně chodidla, chodíme na rehabilitaci (cviky v případě zájmu popíši) a nosí teď již 3 měsíce vložky Hanák - zlepšilo se to. Cvičíme denně, výborné je šlapání na kole nebo tříkolce, žádná odstrkovadla, hraní di na bobečku, skákání žabáků, chodit jako kačenka a pak další různá posilování. Dle naší rehabilitační je nejlepší se snažit co nejdříve hodně, protože pak mohou mít problémy s kyčlema, apod.

Není tady

#4 6. 8. 2011 17:08

Jana.J
♥♥♥----

Dobrý den, mohu poprosit o další cviky? Dlouho jsem tady nebyla, ale problém je stále aktuální. Momentálně mne však ještě děsí jeho z ničeho nic koktání. Moc Vám děkuji.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí